Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

On/Off alebo PIN ???

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
YoGI



Založen: 16. 05. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2007 10:24 am    Předmět: On/Off alebo PIN ??? Odpovědět s citátem

Neviem sa rozhodnut On/Off alebo PIN, ake to my vyhodi, nevyhody,kazivost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cartman



Založen: 08. 10. 2006
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2007 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rozhodne ON/Off..
das lahko dole z gunu aj z plniacej flase co2 - zavres, vypustis/vystrielas plyn ktory tam je natlakovany, odsrobujes.

kedze pri odsrobovani neni tam vysoky tlak tak si ani to tesnenie nedodrbes..ja mam stale original. a to uz ho mam asi 3/4 roka

Pin ti moze "zamrznut" v urcitej polohe ked davas dole po plneni (ak to robis pomaly).
tazsie to das dole kedze je to cely cas pod tlakom


najlepsie su stvrt otockove ON/Off ventily..tam sa fakt nema co pokazit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 11:05 am    Předmět: ON/OFF ventil Odpovědět s citátem

Někde sem myslím viděl on/off ventil prodávanej samostatně. Mý smysl nakoupit pin lahev a napojit ji hadici na zbraň přes tento ventil? Nebo to chce opravdu ten ventil na flašce?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skimer



Založen: 24. 07. 2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Kout na Šumavě

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 11:35 am    Předmět: on/off Odpovědět s citátem

Nejlepší je buď koupit flašku rovnou s on/off ventilem, nebo jestli už máš flašku s pinem tak normálně kup on/off a vyměň ho... nejlepší je asi tenhle od Smart Parts http://www.paintballshop.cz/zbozi/1812-co2-on-off-smart-valve Idea
_________________
El diablo, cazador de hombres!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tony_MPG
Pohanský Pes


Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, abych ti "usnadnil" rozhodovani, pridam nazor z druhe strany - pokud se s pinem naucis spravne zachazet, vyjde to celkem nastejno. Pokud vis o kolik presne flasku vysroubovat aby se pin zavrel, mas to stejny jako ON/OFF. Ja kdyz sundavam flasku, tak ji napred otocim a cca 1,5 zavitu, odstrilim zbytek plynu ve zbrani a pak v klidu sundam (uz bez tlaku). Nejvetsi konina je, kdyz nekdo sundava pinovou flasku na jeden zatah a to pokud mozno co nejrychleji, protoze to "syci".

Uznavam ale, ze manipulace s ON/OFF je pohodlnejsi (a zaroven celkem blbuvzdorna), taky budes mit mensi problemy pokud prijdes do styku s ruznymi home-made plnicimi adaptery (ktere nemuseji mit tvarovani na pin).

Takze pokud si ted vybiras a tolik ti nejde o penize, jdi do ON/OFFu, jinak ti staci pin (musis se s nim ale naucit zachazet). Pinovou lahev bych asi apriori nepredelaval, samostatny ventil nestoji o moc mene nez nova flaska...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snake_cz



Založen: 31. 12. 2006
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 11:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já osobně nám On/Off napojený na hadici které je jedno jestli má flaška On/Off nebo Pin ventil. Pokud teda plánuješ hrát s hadicí stačí ti Pin.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Romec



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 10:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, osobně používám láhve s pinem a nově jsem si nyní dopřál i s on/off ventilem. Abych to porovnal, k srdci mi přirostla láhev spíše s pinem. Způsob sundávání ze zbraně otočením o cca 1 až 1,5 otáčky je téměř pohodlné i plnění těchto lahví pomocí redukce z hasičáku je také bezproblémové. A nyní k mým zkušenostem s láhvemi s on/off. Jako první jsem si pořídil, již někde v tomhle vlákně zmiňovanou, láhev od smart parts (http://www.paintballshop.cz/goods/2099-20oz-tank-with-smart-on-off-valve). Asi po dvou dnech jsem ji reklamoval Smile Ventil je velice špatně vyřešen a dříve nebo později se vám skřípne nebo nějak posune těsnění a za den, nebo dva ji máte bezpečně prázdnou. To stejné mi řekli i v PB shopě v Brně. Prostě nebrat !! Na místo ní jsem si vybral jinou láhev s on/off (http://www.paintballshop.cz/goods/129-20oz-catalina-tank-with-on-off-valve). Má jiný mechanismus ventilu a zatím se mi jeví jako spolehlivá. Trošku mě ale překvapilo její plnění. Sice nejsu žádné párátko, ale po připojení na hasičák a následovném naplnění mi dálo opravdu hodně fyzického úsilí, než se mi podařilo to malé kolečko otočit - ventil zavřít a láhev odpojit. Prostě krapet fyzicky náročné Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cartman



Založen: 08. 10. 2006
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hm..divne, sme dvaja ci traja v tyme co mame SP onoff ventil (iba ventil nie komplet s flasou) a problem sme este nemali..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 4:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám on/off od smart parts a maximální spokojenost-měl jsem i ten obyč a to bylo peklo to utáhnout a povolit při plnění,tenhle od SP je fakt luxus o čtvrt otáčky a je zavřeno...nemůžu si ho vynachválit-má i antisifon... Wink
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate