Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

SP1 adaptér a Rip-Clip od BT
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 3:48 pm    Předmět: SP1 adaptér a Rip-Clip od BT Odpovědět s citátem

SP1 adaptér a Rip-Clip od BT,
Zdravim, nezahlédli jste to někde na netu, na PB nation jsem to nenašel...
http://www.btpaintball.com/rip_clip.php
Pokud by výroba toho adaptéru nebyla Xtra složitá a to by věru nemusela, myslim, že bych to dokázalo zvládnout. A za možnost mít ~50kovej, (byť el. vyhoněnej) zásobnik (jako na A5) by leckterej militarista i pěkně poprosil, že.

Víc mi drtí ta díra do těla, pač tam asi záruka vyprchá s první šponou... Ale stálo by to za to!

Ještě jeden dotaz: Nemáte někdo info o "vertical" regulátoru, v tom smyslu, jestli by mohl být vodorovně, vpředu místo tý "díry na svítilnu"?
To jsem taky nikde neviděl...
Hadici natahnout bokem dozadu, kde už jsem si vymyslel držák na - lahev místo pažby.... dík za info, hlodaveczuzenáčseznam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neexistuje.

hlavni uprava bude muset byt na zbrani a ne na ripclipu. Budes muset v miste, kde doseda ripclip, ofrezovat telo zbrane do stejneho tvaru, jako ma ripclip. druhou stranu drzaku uz si muzes vyrobit podle zbrane. Teoreticky by slo udelat nejakou vlozku mezi zbran a zasobnik, ale otazka je, jak to pak bude fungovat ohledne snimani zvuku pro posun a taky musi byt nejaka +- urcena vzdalenost, aby vychazeli kule do hlavne. Kdyz to bude blizko, kule muzou praskat, kdyz daleko, bude je sekat bolt (u sp1 je to spis teoreticky seknuti, ale prece). Vrtani diry mi prijde jako celkem jednoducha zalezitost....

Nikdo ti taky nezaruci, ze ripclip bude skutecne na sp1 fungovat tak jak ma, protoze napr. na TM 7 byly nejake problemy.


nedalo mi to a jeste jsem se mrknul na net:
it wont work the sp1 doesnt make enough noise to activate the drive in the ripclip, tried modding a rip clip onto a SP8 didnt work to well.

takze podle vseho SP 1 neni dostatecne hlucna na spusteni ripclipu a ani na SP 8 to nejede dobre.
Osobne bych se na to ani nevys.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na rip-clip jsme už koukali v týmu taky, ale například, já se snažím v podstatě už tak dost tichou zbraň ještě více umlčet, takže toto řešení je nejen pro mě nanic. Osobně vidím větší potenciál v nějakém el. zásobníku, příp. kombinacích alá long-bow apod.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar Ares, TANTAL.

Dík za info.

Předem - asi se na to taky z vysoka vy... protože:
1 - hraju semi. bez vyjímek.
2 - nemám rád 9V baterky, i když Lithiovka v tom držela MOOOC.
3 - za cenu SP1 s RipClip je X7.

Sice není nízkotlak, a s 5oz lahví je to tak na 100 ran, ale zas je bezbateriová a hotová a celkem modifikovatelná
(např. lahev místo pažby je de facto běžná + 1000 a jeden upgrade).

Nicméně jsem prostě hračička a ten nízkotlak mi imponuje. Dal bych levou varli za mechanickej nízkotlak ale chápu, že to je příliš precizní práce na asijskou velkovýrobu, takže se na tom:
a - nevydělá
b - bude to sice prímový, ale drahý a dominantní vliv má stejně kulička.

Princip by samozřejmě spočíval v redukci mezi SP1 a RipClip o tlouštce jedné kule, nebo trochu méně, pokud by to bylo vyosené. To bych uměl.
Frézovat plastový tělo je skutečně nesmysl.
Víc mě děsí ten LOW Noise problém.
Samozřejmě, že SP1 není tak hlasitá jako vysokotlaký řehtačky a to bude pravděpodobně problém i BT 7.

Zavřu se do temné jeskyně a až vylezu, už bude všechno jasné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poměrně dost jsem se dozvěděl na Smart Parts fóru.

Např, že vertical regulátor může bejt "samozřejmě" kdekoli (konkrétně byl v pažbě, v horizontální poloze)

A přidávám jedno inspirační video z Youtůbu:

http://www.youtube.com/watch?v=QI6K09xWqNg&feature=related
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S tím bych se tedy tahat nechtěl, měl bych navíc pocit, že to musím každou chvíli rozbít nebo se někde zaseknout o hřeb či větvičku a vytrhnout si ty hadičky.
Říkám si, že jedinou schůdnou alternativkou bude zbrusu nový model MP zbraně s jednoduchou rozborkou alá SP1, regulátorem v pažbě příp. včetně lahve a možností nabíjení zespodu či ze strany. Všechny dnešní zbraně jsou dnes pořád takovým mezistupněm...
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Huáá, tak je to doma. Rip Clip mi právě dorazil (mimochodem, jeho hlučnost je - pro nedostatek lepších výrazů - NÍZKÁ)

Páč nechci mrvit tělo zbraně kvůlivá záruce a taky hraní než to bude hotový rozhodl jsem se pro bastl do těla ńáký Airsoftky.

Nafotím a poinformuju. Zdar a díky za info.
_________________
Shoot First. Ask Later.
Kéž by to bylo tak jednoduchý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2009 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mého názoru je možné si při troše šikovnosti zbastlit nějaký mezikus, který dovolí přichycení k SP1 i bez zásahu do zbraně.

Toto ovšem není případ úpravy v tomto obrázku:
(Podle zdroje byl zalepen původní vstup a vyvrtán boční)


_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
dady



Založen: 15. 10. 2006
Příspěvky: 53
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2009 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

videl som to aj ja na forach...keby chlapec aspon spravil viac fotografii...takto nieje nic vidiet Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dady



Založen: 15. 10. 2006
Příspěvky: 53
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ukazka sp1 s ripclip: http://www.youtube.com/watch?v=zaRe7zjcCoY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 8:13 pm    Předmět: BT TM-15 Odpovědět s citátem

Zatraceně, než jsem to dodělal je nová stříkací pistole BT TM-15....
_________________
Shoot First. Ask Later.
Kéž by to bylo tak jednoduchý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 5:08 pm    Předmět: Tak už to je. Fota v profilu. Odpovědět s citátem

Je to celkem jednoduchý.
Když jsem to dělal tak jsem "naslepo" porovnal zářezy horní ris lišty s RC a zjistil, že to asi o 2mm nevychází na vpusť kulí. Rozhodl jsem se ris lištu a zářezy na RC využít a vstup do flinty vykrájet šikmo vpřed a dolů.

Takže muj postup:
- uříznout a začistit původní vsyp.
- vypasovat RC a naznačit si otvor
- na tělo nalepit malířskou papírovou lepenku a nááádherně ji vyhladit.
- na RC nanást tavnou pistolí ten měkčenej teflón nebo co to je, prostě tavný lepidlo a yhned ho připlácnout a vypasovat na tělo flinty.
- co přečnívá oříznout a pečlivě vykrojit díru na RC.
- pak všechno z flinty odmontovat i to duralový tělo ven (nezapomenout na vnitřní těsnění v těle. jsou tam 2. Zelený a černý.)
- je na řadě vrtačka a mikrodrill (nemám Dremela, noname posloužil stejně dobře.)
Při drillingu těla je potřeba ohlídat dvě věci a to: aby válec/závěr/bolt když je nataženej netrčel resp. prostě nebyl vidět - tzn aby nebyla díra podbroučena směrem vzad a dále zhruba ve výšci podélné osy tam prochází Balldetent (blokace dvojího nabití - tak to nedomrvit a nechat ať tam zůstane funkční (nemluvím o pečlivosti a přesnosti)
- ozkoušet kuličkama jak tam naskakujou a drží a přichází poslední kroky.
- vyleštit dural (já to dělal ostrým úzkým nožem - ukrajoval mikrošponu a dural byl do lesku a odjehlován velmi snadno.

a nakonec
- je potřeba odmastit a vytmelit původní vsyp až k boltu (tzn až do těla z duralu), jinak tam má kule šanci nadskočit a bolt jí může kousnout když jí kopne blbě.

A kdybych nebyl lama, tak bych sem vložil i nějakej ten vyfocenec. Ale to neumim.
http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=galerie_zbrani&wid=798
_________________
Shoot First. Ask Later.
Kéž by to bylo tak jednoduchý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

for hlodavecz:tak nějak přemýšlím že bych taky vrtnul díru do své kulometné sp1 abych snížil zásobník a šlo to do boku... mám proto dotaz: nějak jsem si ještě netroufnul to rozebrat úplně ale jak mám sundat to plastové tělo z sp 1??
_________________
In vino veritas....in pivo taky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 5:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Povolíš až téměř sundáš spoušť s rukojetí a pak přes ty dva škoubky s hadičkama odmontuješ od těla i elektroniku. Pak je tam do duralu šroubek zespoda s takovou vymezovací podložkou aby se to necukalo při střelbě a shora vede přes tu díru na hlaveň díra a v tělě je šroubek kterej drží ragulátor na místě. A pak to snadno vyklepneš - je to jen osazená trubka.
Můžu ti poslat PDF demontážní diagram esli máš nějakej mejl. nebo to zkusim vložit k návodům pokud to tam není, ale sem to vložit neumim.

Máš ho tady:
http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=navody&wid=412
_________________
Shoot First. Ask Later.
Kéž by to bylo tak jednoduchý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaký jsi použil typ RC? Ten pro 98 nebo BT-4?
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BT 4kovej a mam celkem kliku, nemusím měnit mikrofon jeho citlivost stačí bezchybně. Zkoušeli jsme střílet A5kou hned vedle a to mu bylo jedno...dokud jsem nevystřelil já. Nejde tam asi ani tak o zvuk, jako o tlak, protože rázné přiklopení víka jím pootočí taky.
Nicméně kdyby ho někdo potřeboval, tak ho mám, vyšel i s poštovným asi na dvě stovky.

Zkoušel jsem fullauto a po 3tí 50ce praskly dvě v hlavni, resp. první v hlavni druhá o ní. A byly to... moment - mix zbytku letních RPS all Star a Premium.
A bylo to lehce pod 300 fps.

Během dvou her v pondělí a úterý jsem vystřílel asi po 500 kulích a pohoda - jeden trh (PBS Titanium premium winter) v hlavni (AA Freak)

A zapomněl jsem dodat to hlavní... ani jednou jsem netřásl zásobníkem...
Zato jsem do něj dostal asi 3 zásahy a jeden dokonce tak, že jsem musel vylejt kule.
_________________
Shoot First. Ask Later.
Kéž by to bylo tak jednoduchý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to zní hodně pozitivně. Navíc teď s nově prodávaným náhradním tělem na SP1 za cca 500,- je to méně riskantní úprava než před časem. Wink
Zásobník bych klidně polepil například neoprenem a měl by být víceméně klid od přímých zásahů.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nějak.
Nicméně pokud nepřebastlíš kulosyp z RC jinak než z něj vede, musíš - čert vem plasty, říznout do duralu.
Zkoušel jsem kolik vytlačí RC kulí na vejšku a vytlačil spolehlivě 8.
- zkoušeno na jekési zahnuté trubce o vntř. prům 18
_________________
Shoot First. Ask Later.
Kéž by to bylo tak jednoduchý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 5:43 pm    Předmět: trochen bacha Odpovědět s citátem

Trochu bych dával bacha na smart parts. Zaslechnul jsem hlášku že se stahuje z evropy
_________________
In vino veritas....in pivo taky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to by mě ani moc nepřeqapilo - náročnost zákazníků bude na starém kontinentě asi nadprůměrně vysoká. Nepředpokládám, že by se životnost PB flint plánovala na desetiletí...

A možná jsem Šóna Skota nasral dotazama, jak je jako napadlo udělat slušnou a lacinou military verzi flinty, kterou zkazili tím, že má sypání v ose míření, nemá zajištění spouště a po 20 minutách se vypne a můžu za to já ;o)
- chápu, že je evropa nezajímá - woodsbal kropičů je tu minimum.

Strašně mě mrzí, že není nějakej "evropskej Tippmann" - výrobce 0,68 cal. flint, kterej by ve stylu "foršprung durch technik" hnal evropskej paintball a Military paintball kupředu než nás všechny zasype Čína.

Ale nic proti amíkům, Tippmann Carbine se jim povedla.
Přeju nám všem ať máme na Tiberia a nebo ať funguje Phenom.


Ježíš to jsem si zafňukal...
_________________
Shoot First. Ask Later.
Kéž by to bylo tak jednoduchý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 6:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hold je nás málo a nejsme moc atraktivní.. když si vezmeš že na speedařských akcí 10 lidí vykropí tolik na co by muselo být v military 200. Docela by mě zajímalo kolik je tu těch echt military kteří řežou zásobníky aby měli fakt reál a kolik bandaskářů?
_________________
In vino veritas....in pivo taky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2009 9:02 pm    Předmět: Re: Tak už to je. Fota v profilu. Odpovědět s citátem

zdar mal by som par dotazov.
ciste prakticky som z navodu nepochopil ci si frezoval do duraloveho vnutorneho tela zbrane.

hlodavecz napsal:

- pak všechno z flinty odmontovat i to duralový tělo ven (nezapomenout na vnitřní těsnění v těle. jsou tam 2. Zelený a černý.)

o ktorych tesneniach hovoris? zelene tesnenie je na povodnom SmartParts bolte, ale samotne duralove telo (myslim tu tubu zeleznu co je zasunuta v tom plastovom tele) nema ziadne tesnenia medzi sebou a plastovym telom.
hlodavecz napsal:

- je na řadě vrtačka a mikrodrill (nemám Dremela, noname posloužil stejně dobře.)
Při drillingu těla je potřeba ohlídat dvě věci a to: aby válec/závěr/bolt když je nataženej netrčel resp. prostě nebyl vidět - tzn aby nebyla díra podbroučena směrem vzad a dále zhruba ve výšci podélné osy tam prochází Balldetent (blokace dvojího nabití - tak to nedomrvit a nechat ať tam zůstane funkční (nemluvím o pečlivosti a přesnosti)

z tohoto mi vychadza ze si duralove telo frezoval ak sa nepletu.

dik za info.
btw, ja mam trosku iny plan ako tam hodit ten rip clip tak aby co najmenej zavadzal a netrebalo frezovat duralove telo zbrane.

(jo a tie nahradne plastove tela an SP1 som nechal doviezt ja prave kvoli tomuto pokusu ale trvalo im to hrooozne dlho Razz )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 4:28 pm    Předmět: Re: Tak už to je. Fota v profilu. Odpovědět s citátem

vegetta napsal:

o ktorych tesneniach hovoris? zelene tesnenie je na povodnom SmartParts bolte, ale samotne duralove telo (myslim tu tubu zeleznu co je zasunuta v tom plastovom tele) nema ziadne tesnenia medzi sebou a plastovym telom.


Ahoj, měl jsem na mysli těsnění vevnitř, v duralu. Ne mezi plastovým tělem a duralovou trubkou, ale uvnitř v tý trubce.
Když budeš mít tu trubku venku, podívej se do ní z místa sypání - obě těsnění jsou (blbě) vidět.

Tady, na de/montážním diagramu jsou namalovaný hned před tou trubkou. http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=navody&wid=412

Já jsem dělal díru z boku, takže jsem musel demolovat i ten dural.

- dneska bych sice asi zkoušel jiný řešení - Rip Clip přimontovat na flintu z boku, ale níž než mám teď, aby se daly kule vést nějakou trubkou pod a kolem zbraně nahoru a nebo rovnou dát tělo vzhůru nohama krmit to spodem, ale hledal jsem jednoduchoučký řešení a za těch pár hodin práce mi to funguje spolehlivě


Držím palce, dej info jak se dílo daří
_________________
Shoot First. Ask Later.
Kéž by to bylo tak jednoduchý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 4:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je to ze priliz nechcem frezovat do toho duralu (ci co to je za zliatinu).

ja som objavil ine riesenie Smile a bez nutnosti frezovat dural.

hned ako to dokoncim postnem fotky.
_________________
Profesionalni kurzy - www.sog-defence.com
Kurzy pro paintballisty - www.tacticalpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 4:13 pm    Předmět: Re: Tak už to je. Fota v profilu. Odpovědět s citátem

hlodavecz napsal:

Ahoj, měl jsem na mysli těsnění vevnitř, v duralu. Ne mezi plastovým tělem a duralovou trubkou, ale uvnitř v tý trubce.
Když budeš mít tu trubku venku, podívej se do ní z místa sypání - obě těsnění jsou (blbě) vidět.

jj tie su zradne tie tesnenia.
hlodavecz napsal:

Tady, na de/montážním diagramu jsou namalovaný hned před tou trubkou. http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=navody&wid=412

dik, to sa urcite hodi. tento diagram mam ale urcite ho budu potrebovat ostani. Smile


hlodavecz napsal:

- dneska bych sice asi zkoušel jiný řešení - Rip Clip přimontovat na flintu z boku, ale níž než mám teď, aby se daly kule vést nějakou trubkou pod a kolem zbraně nahoru a nebo rovnou dát tělo vzhůru nohama krmit to spodem, ale hledal jsem jednoduchoučký řešení a za těch pár hodin práce mi to funguje spolehlivě

osobne praveze nechcem saskovat s tym ze nejaku hadicku niekde viest.
to potom uz nema ten efekt

hore nohami som tiez uvazoval ze by to slo dat,ale ta elektronika tam bude hodne zavadzat. ina moznost je to urobit tak ze prevrtas novu dieru na gule, hornu zalepis ale musis dat inak regulator co uz potom nieje velky problem.
toto by som chcel skusit urobit ale nemam na to teraz cas a ani stacionarnu vrtacku k dispozicii.

hlodavecz napsal:

Držím palce, dej info jak se dílo daří

akutalne som nasiel ine riesenie, kde netreba frezovat telo a Sp-1 vyzera o dost stylovejsie Smile hned ako to cele budem mat hotovo (svatky svatky svakty) tak postnem fotky.
_________________
Profesionalni kurzy - www.sog-defence.com
Kurzy pro paintballisty - www.tacticalpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2010 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak a mam hotovo
dva spusoby upgradu SP1 na rip-clip
jeden je primo spolu s frezovanim do duralu a druhy je bez poskozeni zbrane ako takej, dokonca sa da pak velmi jednoduse vymenit za normalny zasobnik.
fotky coskoro

(dalsi projekt, rip clip na SP8 Smile a potom M249)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vegetto, chlape, fotky sem, nemůžu se dočkat...
Především to nedestruktivní řešení mi tuze zajímá...
_________________
Shoot First. Ask Later.
Kéž by to bylo tak jednoduchý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hlodavecz napsal:
vegetto, chlape, fotky sem, nemůžu se dočkat...
Především to nedestruktivní řešení mi tuze zajímá...


fotky budu coskoro, len sa v poslednom case neviem vzhladom na povinosti zastavit Sad

coskoro budu fotky, ak dnes nepadnem mrtvy do postele tak aj dnes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mi už je slibuje taky rok (rozuměj od prosince Razz)
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: út únor 23, 2010 12:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja viem som maximalne nezodpovedna osoba Smile ale uz ot mam rozobrate a este ma caka jedna konverze takze fotak uz mam zas pouzitelny tak nafotim.

kamenujte ma, ale holt nestiham Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate