Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Army Shopy zkušenosti

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Juan



Založen: 25. 09. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 12:31 am    Předmět: Army Shopy zkušenosti Odpovědět s citátem

Čau lidi řikal jsem si že by to chtělo založit nějakej topic na toto tema.
A proto se ptám znáte někdo nějaké dobré army shopy at už tuzemské a nebo zahraniční s kterýmy máte dobré zkušenosti, napište to do tohoto tematu proč by jste je doporučily jaky sortyment maji na špičkove urovni a take jak jsou na tom s vlastnimy sklady a množstvím vystaveného sortimentu, jelikož si myslim že není nad to si moc danou věc v klidu vyzkoušet a v případě širokého sortimentu si zaject na nakup do Dráždan či jiného příhraničního města a udělat si radost.A proto pište myslim si že nejenom ja ale i mnoho dalších bude rádo za každou cenou radu. Laughing
PS:Nepište mi sem že už je tu mimo forum založená sekce ARMY SHOPY jelikož je to pouze seznam shopu bez nějakých uživatelských ohlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 8:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.militaryrange.com/scripts/index.php

Tento shop jsem již tu vychvaloval a i jiní mají dobré zkušenosti.
Pokud navštívíš kamený obchod najdeš tam i slečny, které tomu rozumí Wink a neplácají nesmysly - opravdu dokáží někdy i dobře poradit ( pro neznalé ). Vystaveného zboží mají tolilk že se tam skoro brodíš. a výběr mají hodně dobrý.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 9:15 am    Předmět: Re: Army Shopy zkušenosti Odpovědět s citátem

Juan napsal:
Čau lidi řikal jsem si že by to chtělo založit nějakej topic na toto tema.
A proto se ptám znáte někdo nějaké dobré army shopy at už tuzemské a nebo zahraniční s kterýmy máte dobré zkušenosti, napište to do tohoto tematu proč by jste je doporučily jaky sortyment maji na špičkove urovni a take jak jsou na tom s vlastnimy sklady a množstvím vystaveného sortimentu, jelikož si myslim že není nad to si moc danou věc v klidu vyzkoušet a v případě širokého sortimentu si zaject na nakup do Dráždan či jiného příhraničního města a udělat si radost.A proto pište myslim si že nejenom ja ale i mnoho dalších bude rádo za každou cenou radu. Laughing
PS:Nepište mi sem že už je tu mimo forum založená sekce ARMY SHOPY jelikož je to pouze seznam shopu bez nějakých uživatelských ohlasů.

Neni to trošku zbytečné? Na stránkách je seznam těchto obchodů a je u nic možnost přidat hodnocení a komentář.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jjj suhlasim, chcel som to iste napisat
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Juan



Založen: 25. 09. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 7:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jsem psal vyše tento seznam mi nepřijde moc užitečny (seznam armyshopu bez komentářů si může každej najít na netu)jelikož tam jsou nicneřikající komentaře stylu SUPER SHOP ale je to váš názor a proto ho akceptuju ale určitě mě to nepřesvětšilo o nepotřebnosti tohoto fora.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chci se s Vámi podělit o zkušenosti s Military Range v Ústí nad Labem.

1. Před půl rokem jsem si tam byl koupit maskáče. Neměli na mě skladem tak že je musí objednat, do týdne že budou a že mi zavolají. Po měsíci co jsem si tam zajel (telefon neexistuje) mi bylo řečeno že je mají. Bohužel ta blbka objednala tu velikost, kterou už tam měli (ikdyž měla napsanou úplně jinou) takže bude muset objednat větší..... dočkal jsem se po třech měsících bombardouvání mailem a věčnýho zastavování se na prodejně.

2. Před čtrnácti dny jsem si objednal zásobník (airsoft jako maketu) kterej je na e-shopu skladem. Potom mi přišel mail že skladem není a že bude cca do týdne a že zavolají. Dneska je to deset dní od doručení zprávy že bude do týdne, telefon neexistuje, na mail nereagují!

Takže pozor pozor bratři ve zbrani Wink
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juan



Založen: 25. 09. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mate někdo podobné zkušenosti nebo to je pouze ojedinělá záležitost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 3:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="vlachla"]Chci se s Vámi podělit o zkušenosti s Military Range v Ústí nad Labem.

quote]

476 112 355 .
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Netopyr



Založen: 06. 10. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlachla napsal:
Chci se s Vámi podělit o zkušenosti s Military Range v Ústí nad Labem.

1. Před půl rokem jsem si tam byl koupit maskáče. Neměli na mdě skladem tak že je musí objednat...

2. Před čtrnácti dny jsem si objednal zásobník (airsoft jako maketu) ...

Takže pozor pozor bratři ve zbrani Wink


myslím, žes měl jen smůlu, já u nich kupoval už asi 5x a vždy jsem byl maximálně spokojený sortimentem, ochotou i cenama - např. - používám holandský maskáče, objednal jsem je s tím, že si je vyzvednu a potom ta kočka za pokladnou strávila cca 20min ve skladu, kde prohrabávala haldy blůz a hledala v mý velikosti tu nejméně sepranou (měřím 190cm)...
mailem mají trošku delší odezvy, ale zbytek to plně předčí !

Net.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky chválím. Spíše jde o ojedinělou situaci a prostě měl Vlach. smůlu.
Znásm spouzsty lidí co tam nakupuje a rádo se vrací já jsem tam byl již nesčetněkrát a i dobře poradí...
Škoda jen že jeden člověk má tu moc dát někomu " nálepku " neprofesionality. Oni si to zrovna nezaslouží.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: pá říjen 01, 2010 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na vybavení teď nově používám airsoft-club. com.
Nové chrániče kolen a loktů, 2,5 lit. náhradní vložka do camelbagu a pouzdro na vysílačku stálo 945,- Kč, včetně dopravy. Doba doručení byla 6 dní.
Nikomu to nevnucuji, pouze info.
Platí se PayPalem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate