Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

e- grip na tippmana
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
raduz1



Založen: 05. 08. 2006
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: so srpen 05, 2006 9:28 pm    Předmět: e- grip na tippmana Odpovědět s citátem

zduř nemáte někdo návod na e- grp na tipmanna 98 potřebuju radu jak se to ovládá díky raduz pokud ano pošlete mi to na mail rf-team@seznam.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
s John



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 45
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: ne srpen 06, 2006 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaké ovládání máš namysli? Nastavení palebných módů? Máš novější s leddiodou nebo starší na dva trimi?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
raduz1



Založen: 05. 08. 2006
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: ne srpen 06, 2006 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mám ten s led diodou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
s John



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 45
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: ne srpen 06, 2006 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pošlu Ti návod mailem pro snadnější pochopení. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
raduz1



Založen: 05. 08. 2006
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: ne srpen 06, 2006 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
s John



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 45
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: ne srpen 06, 2006 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Odesláno! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevi z vas nekdo jestli je pravda ze na A5 ta diodova el. spoust se sama po 10min vypina? Ty stary se uz neprodavaji a delaji se jen tyhle diodovy s nejakym nastavovacim modem. Jsem se to dozvedel od kamose a docela me to zarazi? je tam neco na prodlouzeni limitu? Ma s tim nekdo zkusenost? Jsem to videl chvili v akci a mazec, tak bych rad slysel nazor od tech co to maji nez do toho za 3,2 zahucim. Confused Diky za nazory Laughing
MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
s John



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 45
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 10:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo A-5 se opravdu po 10 - 15 minuty nečinnosti vypne. Žádný prodlužovací limit není. Prostě do 10min. musíš stisknout spoušť! Oproti starým modelům má i tu změnu, že nenastavíš plnou dávku od začátku. Máš tři jednotlivé a pak teprve Ti to pustí dávku. Zase zde jde teoreticky nastavit větší kadence než u starého modelu, ale pak už budeš mít problém v kuličkách.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem se na to byl podivat v krame a zklamalo me to!!! Proste to dela co chce samo a ne to co chce majitel. Par modu a prepinani mezi nima v akci nemozny. Kort tech 10 min to je p........ na entou v military. Mi tam vecpali misto toho Response trigger kit ze prej to jsou davky do pul zmacknuti spouste a pri plnym zmacknuti jednotlivy. To vychvalili do nebe tak jsem zvedavej. Ted to tam jdu bastlit tak uvidim co je na tom pravdy.
MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cože, jsem si objednal E-grip na A5 a o 10min sem se nikde nadozvěděl. Co to znamená že se to po deseti minutách vypne, jak to zapnu je to složité? Mě na e- gripu zajímá pouze mód který při stisknutí a podržení vystřelí pouze jednou, při stiskutí a okamžitém puštění spouště vystřelí dvojnou dávku rychle za sebou letících kulí a při neustálém mačkání spouště je to jako dávka. Umí to tento nový zázrak? Díky za odpověď.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No na vlastni oci jsem to nevidel jak to funguje protoze jsem to nechtel!!! Ale bylo mi vysvetleno ze tam jsou urcity programy a bud budes pouzivat ten a nebo ten. Neni to jak na MR2 packa a co chces tam das. Kdyz to spatne spustis jako postup za sebou muzes rozhodit dost neprijemny nastaveni. Je to proste naprd a slozity. Alejspon to je muj nazor. A tech deset minut jak nepouzijes zbran tak se ti to vypne kvuli baterce aby se nevybijela a nic s tim nenadelas. Bud do deseti min vystrelit a nebo pak zapinat. Tohle proste nedomysleli. Jestli s tim ma nekdo vlastni zkusenost at da vedet jak to chodi. Docela by me zajimalo jak se s tim popral.
A ma nekdo zkusenost s RESPONSE TIGGER?
MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To mě právě zajímá jakým způsobem se to zapíná?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady je nazor kluka kterej ji ma a ma s ni zkusenost. Tak predavam dal, si myslim si ze je to nestranny pohled.
"Nastavuje podle LED diod, je to dost složité nastavit (na mylitary fóru jsem přepsal návod). Velká nevíhoda je, že aby jsi mohl střílet, tak nejen že musíš odjistit zbraň, tak musíš také zapnou el. spoušť pomoci LED diod. Pokud to spleteš, tak můžeš celé nastavení rozhodit. Já jsem poprvé tuto spoušť nastavoval asi 2 hodiny. Neřekl bych o sobě že jsem úplnej debil, ale opravdu jsem se u toho zapotim. Největší problém u této druhé spouště ale vidím v tom, ře se automaticky pokud během asi 10 minut ani jednou nevystřelíš, tak se vypne. Což třeba u military je dost velký problém. Já mám zbraně na půjčování a tam se tato spouš rozhodně neosvědčila, ale pokud ji budeš mít pro sebe, tak se určitě naučíš ji nastavovat. Hlavní problém je ale to vypínání po 10 minutách. Tomu můžeš zabránit jen tak že min. jednou vystřelíš. Ale pokud na někoho budeš čekat, tak se tím můžeš prozradit."

MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak hoši nikdy si nekupujte E-grip s LED diodou je to totiž uplně na hov... Mě se totiž na tom starém systému se šroubkem (to jsem ani netušil že existuje nějaký s LED diodou) hodně líbil response. tzn. že při stisknutí a podržení vystřelí pouze jednou, při stiskutí a okamžitém puštění spouště vystřelí dvojnou dávku rychle za sebou letících kulí a při neustálém mačkání spouště je to jako dávka. Tak jsem si objednal E-grip a on to neumí umí něco podobného a to 1 rána vždy singl a pak teprve response, ale pouze dávka. A je fakt že se to vypíná, ale mě až po 30 min. Jsem velice zklamán a posílám to zpět. Crying or Very sad Kdyby náhodou měl někdo starý (se šroubkem) funkční E- grip na A5 k prodeji nechť se ozve. dík
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nabizim taky jednu zkusenost ohledne davek na A5. Jak jsem vcera pasl
jsem tam dneska nabastlil a vyzkousel ten RESPONSE TIGGER. Teda jsem docela prekvapeny jak to pekne funguje!!!! Laughing Laughing Laughing Chvili jsem to musel ladit ale ted v pohode bud davky nebo jednotlivy. Je to taky o citu v prstu ale do toho se da rychle dostat. Funguje to jak rikali!!!Stalo to 2,5tis coz je skoro o litr levnejsi nez zminovane diody ale dvojnasobna radost. Jediny co je minus je ze to bere o trochu vic CO2 ale coz mi je uz jedno. S A5 to uz neresim. Vyhoda - zadny baterky a mechanicka zalezitost. Tim padem pro me opravitelna zalezitost, kdyz se neco stane. Mam to teda prvni den tak pisu prvni zkusenost. Pozdeji napisu vic.
MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zlatej BASIC Smile
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marfi



Založen: 14. 08. 2006
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to Fanas: mas recht, http://athlon.cz/info/ Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 10:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marfi napsal:
to Fanas: mas recht, http://athlon.cz/info/ Laughing


JJ Smile
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
s John



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 45
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 11:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem pročetl vaše názory a dost se liší od mého! Co se týče Tvého responze trigger Marty, tak je fakt, že na půl stisknutí střílíš dávku, ale pouze při plné lahvy a NIKOMU z nás se to v boji nepovedlo!!!! Moment překvapení a potřeba rychle střílet ti to neumožní, abys pomalu mačkal a čekal kdy to začne střílet. Ale je to aktivní spoušť u které dosáhneš větší kadence jednotlivým mačkáním než u BASICu. Kratší dráha spouště. A co se E-GRIPu týče s diodama tak se zapíná velice jednoduše! Stiskneš tlačítko (šroubováčkem) a podržíš ho asi vteřinu..... co tamten umělec dělal dvě hodiny nechápu. Pokud nešteloval módy tam je to složité a chápal bych to! A jak předejít vypnutí bez prozrazení? Podržím natahování, abych nevystřelil a stisknu spoušť....je to snad velký problém? Mám těchto A-5 na půjčování několik a zase opačný názor..... na půjčování jsou v pohodě!!! Domutí to to zákázníka střílet a o to tu jde! A ještě jeden dodatek. Ne každý, kdo ty zbraně prodává jim rozumí!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 11:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No s TRIGGERem uvidim co to udela v praxi. Jak jsem psal tak to je novy. Ale myslim si ze jsem si pomohl. Kdyz se nepovede davka tak po jedny to tam dam taky jako driv.S tim E gripem ten kluk psal o nastaveni proto ta doba. Me se ale nelibi na tom ty mody a to prepinani. To MR2 to ma super jednoduchy. Cekal jsem neco podobnyho. A prodlouzeni toho vypinani dobra vychytavka. Nekomu to urcite pomuze. Myslim ze na tohle tema to bude tak "vic lidi vic nazoru a at je kazdy spokojeny s tim co chce a ma." Diky za nazor
MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
s John



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 45
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono je to stejně jedno, protože ve finále dávku nepotřebuješ jestli budeš dobrý taktik. A dávka jen zbytečně vyhazuje koule a soustřel při CO2 v podstatě neexistuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Johne a ty mas vzduch? Na kolik prijde takovy prechod z CO2 na vzduch?
Jak to vsude ctu a jak se hani CO2 tak o tom zacinam premyslet. Pro me je CO2 ale pohodlny.
MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak nejak od 3000,- ho sezenes
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A kolik tak ran vystrilis se vzduchem z lahve o velikosti 20 OZ z A5. A jeste kolik tech dvacitek naplnim z jedny velky potapecsky bomby. Za kolik ji zhruba naplni? Jen pro muj odhad a pomer proti CO2.
Dikas MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mam tuhle bombu http://www.paintballshop.cz/zbozi/6251-pure-energy-72ci-3000psi-aluminium a kolem 700 - 800 kuli z ni vystrilim.... nevim kolik jich naplnis z potapecske bomby, ale tipuju, ze tak 7-8. Nikdy jsem ale nepotreboval vic na jakekoliv strileni.
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je dost covece!!!! To se mi libi. A kolik stoji to naplneni ty velky potapecsky bomby asi 10-12litru? Ta stoji kolem 3tis jeta 300 bar.
Marty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tomáš



Založen: 10. 08. 2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 10:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zeptej se v potápěčském klubu ve tvém okolí, pozor na atest, já platím 7kč za litr,ale jsme mimo téma Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 11:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja nevim..... ale cca 10 kc za litr do potapecsky - ja plnim tu bombu asi 500 metru od baraku za 20 kc - lepsi nez PaintballShop kde za to chtej tusim 40 a neumi to naplnit na max.... Sad
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 2:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fanas napsal:
mam tuhle bombu http://www.paintballshop.cz/zbozi/6251-pure-energy-72ci-3000psi-aluminium a kolem 700 - 800 kuli z ni vystrilim.... nevim kolik jich naplnis z potapecske bomby, ale tipuju, ze tak 7-8. Nikdy jsem ale nepotreboval vic na jakekoliv strileni.


jen poznamka, v zime jich da s A5 (nebo 98 custom pro s cyklonem) max 500. Pokud je teplota pod -1. Odskouseno na stejne lahvi Laughing
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 7:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fanas napsal:
tak nejak od 3000,- ho sezenes
na ebay pořídil migus snad už 4 flašky do 2litrů i s regulátorem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate