Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

WarZona 2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Rádi bychom znali váš názor na vaši případnou účast, pokud by se konala noční hra. Informace v tomto tématu.
budu hrát noční hru
52%
 52%  [ 64 ]
nebudu hrát noční hru
32%
 32%  [ 40 ]
je mi to buřt
14%
 14%  [ 18 ]
Celkem hlasů : 122

Autor Zpráva
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvorzak napsal:
Tak když už se tu plácáme po zádech Laughing Jak je možné, že tam byla bandaska Question http://www.military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=akce&rid=910&img=68&dir=1

sakra, to je zasadni odhaleni nedovolenych technik rudych bojovniku Laughing Laughing Laughing nebo se jedna o fotomontaz aby byla akce zdiskreditovana ??? zadam navraceni dobiteho panelaku do nasich rukou nebot byl zjevne dobit v rozporu s pravidly bandaskou Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlcek napsal:
...a i přes to (možná právě proto) jsme byli posláni 2× jako celek s MPO do útoku a fakt to byl mazec...

Sry, právě proto.
Mnohdy byl kanonen futr složen s právě příchozích nových posil na frontu Wink
Ale zafungovali jste na výbornou.
A za odměnu, že jste se ukázali jako fungující celek, budete odměněni po military (vojenském) způsobu: Příště budete kempit. Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak předpokládám, že pravidla platí pro každého Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Foxic
Anonymní





PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 2:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Dvorzak: Pravidla určitě platí pro každého... Jen mi řekni, kde je v pravidlech pro WZ09 zmíněna velikost zásobníku? Pokud si dobře pamatuji, byl tam jen limit na kule.

Fx.
Návrat nahoru
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvorzak napsal:
Tak předpokládám, že pravidla platí pro každého Shocked
jestli myslis toho bandaskare tak ano, uteklo to zjevne portadatelum, taky rudi si meli mezi sebou navzajem zjednat poradek, ale moc bych to neresil, hru to zrejme vyrazeneji neovlivnilo
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přečti si pravidla, které platí obecně pro military paintball a ke všemu se to řikalo na raní rozpravě Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já už bych to snad ani neřešil. Ještě by se ukázalo, že chudák odjel dřív a já nevím co všechno a stopku dostanou i děti jeho dětí ... Smile
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Foxic napsal:
2 Dvorzak: Pravidla určitě platí pro každého... Jen mi řekni, kde je v pravidlech pro WZ09 zmíněna velikost zásobníku? Pokud si dobře pamatuji, byl tam jen limit na kule.

Fx.


Dyť se to řešilo i v sobotu ráno na rozpravě, že se nesmí používat víc jak 50 zásobníky.
Když se tam jeden náhodou objevil, hned se hráči půjčoval malý, aby mohl hráč nastoupit do hry.
Myslím, že všeobecná pravidla WZ zahrnují už nějaký ten ročník automaticky použití zásobníku na padesát kulí Exclamation
Hledím na to jak puk. Shocked
Ale už se stalo a pryč s tím fotem Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz


Naposledy upravil marty+ dne st září 30, 2009 3:00 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
Dvorzak napsal:
Tak předpokládám, že pravidla platí pro každého Shocked
jestli myslis toho bandaskare tak ano, uteklo to zjevne portadatelum, taky rudi si meli mezi sebou navzajem zjednat poradek, ale moc bych to neresil, hru to zrejme vyrazeneji neovlivnilo


No to uřčitě ne Idea Jen mě to překvapilo Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
Kulomet neni, zásobník max 50 kulí, omezení na kulici 120ks maximálně u sebe. váhově kvéry omezeny nejsou


tady to Foxici mas v diskusi !!! priste pozorneji cti nez se tu vyjadris Evil or Very Mad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Foxic
Anonymní





PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 3:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvorzak napsal:
Přečti si pravidla, které platí obecně pro military paintball a ke všemu se to řikalo na raní rozpravě Wink


To samo o sobě nic neznamená a nevztahuje se k WZ09. Pokud pořadatel výslovně použití zásobníků nezakazál (v pravidlech nebylo), je tvoje argumentace bezpředmětná a fakt bych to dál neřešil Wink

P. S. Jaroslave, diskuze NEJSOU uvedená pravidla na webu k akci - nic takového tam není!!!

http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=akce_det&aid=925

Fx.
Návrat nahoru
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejsem moc vyznavačem internetových přestřelek, ale tohle mi nedá. V té záplavě slov padlo, že F3 přemýšlí jako manager... a právě v tom je podle mého kámen úrazu... chce hru zefektivnit aby se hráči maximálně pobavili a dostali za přiměřeně peněz, přiměřeně "muziky". Jasně, manager ani jinak myslet nemůže. Pak je zde třeba Jaroslav, který má myšlení úplně někde jinde a vidí (podle mého názoru, nekamenovat pls) ve věci trénink, který ho má třeba připravit na reálný střet. Pak je zde Mastodont, Hellboy Koyot a spousta ostatních kteří prostě hrají srdcem. Jsou tu i lidi, kteří se chtějí jen odreagovat a užít si - každý po svém - ten kropením a nonstop akcí, jiný promakanou taktikou a válečnou šachovou partií. Každému co jeho jest. Pak je zde MG, které udělalo maximum a které by teď za svou snahu mělo někomu skládat účty??? Ten kdo by tohle po nich chtěl by byl asi pěkný ubožák.

Je jasné že v takovémto kotli názorů, motivů které jsem hodně zjednodušeně nahodil, nemůže dojít ke shodě. Proto nechápu proč se ten, nebo onen pokaždé tak vehementně snaží vnutit svůj názor ostatním. Každá akce má svá pravidla, své tempo svou atmosféru. Každý tým má svou "politiku" svůj herní styl - tak proč ty nekonečné plky. Chci si zaakčnit - seru na akce typu WZ. Chci si užít simulace války - tak asi nepojedu na komerční střílečku. Chci se jen na pár hodin odreagovat - určitě nepojedu na dvoudenní akci. Ale proč potom ty zbytečné plky?

F3 uspořádal nejednu hru, na jednu tuším že na Zombie Attack jsem se chtěl jet podívat, ale v životě by mě nenapadlo jí nějak, pokud bych tam nebyl hodnotit, nebo kritizovat - proč taky? Proto myslím, že všechny jeho příspěvky na tomto vlákně jsou trochu mimo mísu.

Mám tu výhodu, že jsem v komunitě takřka nováček a pořád si uchovávám nezaujatý, zdravý pohled na věc. Nemám potřebu nikoho plácat po zádech, ani vrtět ocasem v potřebě že mě někdo podrbe za uchem. Paint mě prostě chytil a jeho jednotlivé odnože, stejně jako jednotlivé hry beru takové jaké jsou. A WZ rozhodně patřila hned po Koře k těm mým nejlepším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Foxic napsal:
Dvorzak napsal:
Přečti si pravidla, které platí obecně pro military paintball a ke všemu se to řikalo na raní rozpravě Wink


To samo o sobě nic neznamená a nevztahuje se k WZ09. Pokud pořadatel výslovně použití zásobníků nezakazál (v pravidlech nebylo), je tvoje argumentace bezpředmětná a fakt bych to dál neřešil Wink

P. S. Jaroslave, diskuze NEJSOU uvedená pravidla na webu k akci - nic takového tam není!!!

http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=akce_det&aid=925

Fx.


Pokud kdokoliv označí akci na tomto webu jako military, tak je 50 zásobník s vyjímkou kulometu brán jako samozřejmost Idea
Jinak už opravdu neřešim Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 3:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvorzak napsal:

Pokud kdokoliv označí akci na tomto webu jako military, tak je 50 zásobník s vyjímkou kulometu brán jako samozřejmost Idea
Jinak už opravdu neřešim Wink


Má pravdu ten hoch... Wink
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlcek



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 3:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:
vlcek napsal:
...a i přes to (možná právě proto) jsme byli posláni 2× jako celek s MPO do útoku a fakt to byl mazec...

Sry, právě proto.


Proč sry ? my stím počítali, že s náma bude zacházeno podle toho, že nás nikdo nezná a neví co odnás čekat to je snad naprosto jasný Smile

Jinak jsme toho taky hooooodně nakempili, ale mě to nevadilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
cimo1989



Založen: 26. 06. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdar ......
nenasiel nahodou niekto po warzone nejake doklady Question
keby ano tak sa prosim ozvite cez sukromnu spravu dikes Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proba



Založen: 14. 05. 2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Boskovice

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="METUD"]Hoši to byla šichta to pročíst do konce. A to jsem to forum opuštěl v 15.30 a teď večer tohle.

Kanec to dobře napsal. Paintball komunita se posunuje dopředu a selektují se různé druhy her a různé druhy hráčů. Kdo chce nadávat nadává ale když se podíváme na ty co chválí tak víme kdo jsme a známe se. Kdo chce hrát s námi naše hry, nikdy nadávat nebude. Komu se to nelíbí bude jezdit na jiné akce. Na to ale příjde každý až po nějaké době kam vlastně patří. Kecy jako: Já jsem si nezastřílel a já jsem kempil jsou tu absolutně bezpředmětné a nechápu jak je tu někdo může vypustit z úst. Nechápu jak někdo může nadávat na velení že si nezastřílel a nadávat pořadatelům za technaře, rally, a za lidi co opustili hru.
Problém asi je že spousta lidí si to představovala jinak.
Pro to ale je vždy tým který se zajistí za druhý a přesně mu vysvětlí co hra obnáší, že to není jen střílečka ale jak psal Hellboy, je to obrovský stroj který se musí dát do chodu a udržet se v pohybu. Taktika atd. To znamená že si všichni celej den nezastřílí, ale zažijou ten pocit boje, večer pokecají s kamošema a najdou si nové. Nechci se dotknout těch co musely nutně odjet ale já nemám rád lidi co přijedou odjedou nepokecají, nezapaří. Jak se teda pak s nima mám seznámit? Jak se ta paintball komunita má vyvíjet když se navzájem neznáme?


Presne jsi to trefil Metude, moje rec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OK -dikes
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.


Naposledy upravil f3 dne st září 30, 2009 6:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
habakuk



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 372
Bydliště: Sloup

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 6:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesunuto
http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=2745
_________________
Rifleman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

luxus fotky Hellboy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fíno



Založen: 12. 08. 2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Mníšek pod Brdy

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvorzak napsal:
Tak když už se tu plácáme po zádech Laughing Jak je možné, že tam byla bandaska Question http://www.military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=akce&rid=910&img=68&dir=1
No jo no Rambo, hurá střílím, co říct víc ..........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro me osobne byla WZ 09 jednou z nejlepsich velkych akci, kterych jsem se ucastnil. Byt to orgove nemeli jako zamer, povedl se jim uzasny linijni boj, se vsim co k tomu patri. Ono i hlidat 8 hodin v kuse jeden vysek je trening pozornosti pro pesaky a trening urzet moralku pro velitele. V nedeli jsme nemeli opravdu lepsi plan, a hnat nekoho na ztec ? jen aby si zastrilel a ohrozit tak zvoleny ukol ? to neni moc fer, a netusim proc by mel prijet treba Jenik s "chlapi utocte trochu, tohle rudochy nudi .... " . jediny co mi vadilo bylo prave to rallye, ( o offense MG ) protoze nebylo slyset lamani vetvi a posun nepritele. Teda on nebyl nepritel dost blizko aby jsme jej slyseli, ale to je jina. Ja byl nadsen. Doufam, ze pristi Alej se nam podari ve stejnem duchu. Na zaver chci podekovat mamince, svatymu vaclavovi ( ze chcipnul ), MG ( za to ze se jim to vsechno posralo, coz mi vlastne prislo k chuti ) Zemanovi ( nebo kterej zrzek tam na nas hulakal ) a Jaroslavovi ( ze si furt vymejsli nejaky picoviny ). no tak i Olympicovi ( ze ma takovej hezkej hotel v karline ) .

jo a MG - to ze na me nevyzbyl gulas vam vazne nezapomenu ... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A to vy pohani víte, že první světová se už nejspíš opakovat nebude a jistý pan Hitler tyhle poziční liniové hrátky už před nějakým tím pátkem dost rozhodil? Twisted Evil
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nahodou, rallye bylo super kulisou namisto tanku Wink Ve valce taky neni ticho a mrtvo.. vetsinou...

Hellboy: nebyl to jisty pan Hitler, ale Guderian... pozdeji general.
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
No vy tu všichni mluvíte o jednom jediném dni, my proseděli oba dva. Mě to bylo vcelku fuk, ale asi si všichni dokážete představit, jak se mi v týmu dařilo povzbuzovat morálku. Upřímně mohu říci, že v půli neděle jsem měl také sto chutí odjet, jako celý náš tým. Tak nějak jsme ale se sebezapřením těch pár hodin dokroutili ... ehm teda doseděli. A nakonec nás ještě vyjmete z posledního sranda útoku ... to jsem už fakt rudnul vzteky.

No nic, příště třeba bude líp Laughing

Moji chlapy (TTL) taktiez oba dni len sedeli (sem tam aj niekto zaspal som zistil pri kontrole) a branili. Takisto sa nezucastnili posledneho srnada utoku. Bohuzial si vsak neuzili ani ziaden presun na inu poziciu ako sa Vam zrejme postastilo... asi po znamosti, HOLD my sme take konexie na veleni nemali.

Rolling Eyes To len aby Ti nebolo az tak luto Wink
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
A to vy pohani víte, že první světová se už nejspíš opakovat nebude a jistý pan Hitler tyhle poziční liniové hrátky už před nějakým tím pátkem dost rozhodil? Twisted Evil


Myslis rozhodil treba jako napriklad u Leningradu nebo u Moskvy? Laughing
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
A nechci aby to znělo jako výmluva ale bombr tým opravdu hru hodně ovlivnil

Tak s tym suhlasim, ovlyvnil ju rovnako ako minulu WZ, ked si pomyll budovu a bombardovanie vykonal na uplne inej nez bola nahlasena Wink

P.S. Inak fakt to da peknu makacku to precitat cele az do konca... este ze som v nemocnici a sa pekne nudim
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
A to vy pohani víte, že první světová se už nejspíš opakovat nebude a jistý pan Hitler tyhle poziční liniové hrátky už před nějakým tím pátkem dost rozhodil? Twisted Evil

omlouva te jen tva mladicka nerozvaznost Laughing vis co ten pan Hitler (presneji opravdu Guderian a podobni) rozbijeli temi svymi silnymi tankovymi utoky ??? tadaaaa linii obrany, po jejich utoku se vzdy vytvorila dale, po celou dobu valky to byla linie, kterou se snazila druha strana v nekterem miste prorazit a prulomu vyuzit pro postup do tylu, bylo tomu tak u stalingradu, u kursku, i na visle i na dukle i u Monte Casina, proste kamkoliv se podivas, i ten atlanticky val nebo sigfridova linie neni nic jineho nez linie a linijni boj a samozrejme cilem utocnika je soustredit v urcitem prostoru vetsi silu a vymanevrovat obrance a prorazit linii, to jsem cekal i na WZ
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Predpokladam ale, ze az bude valka, vase partyzanska skupina nebude schopna vytvaret moc linii a strategie bude trochu jina Laughing

I když přiznam se, ze by me docela zajimalo, jak by v dnesni dobe vypadala valka mezi treba Nemeckem a Francii, pokud by Francie nezacala hazet atomovky. To by byl asi docela mazec a jatka mozna jeste vetsi nez u Verdunu.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2009 6:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:

I když přiznam se, ze by me docela zajimalo, jak by v dnesni dobe vypadala valka mezi treba Nemeckem a Francii, pokud by Francie nezacala hazet atomovky. To by byl asi docela mazec a jatka mozna jeste vetsi nez u Verdunu.


Francie by mela cizineckou legii na guajane, zbytek by kolaboroval, vzdaval se, a chlastal vino, hral petanque a tak... Cool jako bys to neznal.
Vis co to je pul milinonu lidi s rukama nad hlavou ? Francouzka armada.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další
Strana 16 z 18

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate