Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

WarZona 2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Rádi bychom znali váš názor na vaši případnou účast, pokud by se konala noční hra. Informace v tomto tématu.
budu hrát noční hru
52%
 52%  [ 64 ]
nebudu hrát noční hru
32%
 32%  [ 40 ]
je mi to buřt
14%
 14%  [ 18 ]
Celkem hlasů : 122

Autor Zpráva
Ciza



Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych to bral i s castecnou nocni hrou. Nemusi to bejt prez celou noc, ale treba jako zaverecne finale cca do pulnoci. Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co to je? ...od svitani do soumraku alebo len do polnoci
ved to je ako absolvovat len polovicu 24vky v Le Mans ...cize neprist do ciela.

Coho sa furt bojite? Ved na tejto hre to bolo s respektovanim rozkazov z velenia na vysokej urovni. Cize ked sa povie ze sa bude strazit bod v okopoch, tak si ich tam vykopete a budete strazit a nic sa Vam nestane, nanajvys osvetlite a zastrelite niekoho kto neodpovie na spat spravnym heslom.

No a pre dobrovolnikov co budu mat zaujem podnikat nieco viac k smerom nepriatelovi sa uz nejake tie postranne a spekulantske misie najdu.

Nechapem preco to tu odpisujete a su tu ludia proti, ked vsetkemu co tu opisujete a coho sa bojite sa da predist a nebudete do toho nuteny. Nic z toho coho sa obavate Vam predsa nehrozi, chce sa od Vas len prenocovat na bezpecnom mieste a strazit nejaky ten perimeter, ak by nahodou bola druha strana menej bububu (cize odvaznejsia). No a kedze Ti co su za noc su ochotny tolerovat Vasu nocnu pohodu, tak nerozumiem preco Vy nechcete dopriat im zasa tu nocnu hru. To je problem vyst si v ustrety Wink
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já nevim osobně si myslim,že záleží na pořadatelích jestli povolí noční akci nebo ne a pak už je na jednotlivých týmech zda budou ochotni v noci bojovat nebo ne.Zbytečně se tu předem prudíte a je to škoda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ciza



Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Do pulnoci, byl jen navrh respektujici oba nazory. Jak pro lidi , kteri chtej hrat jen ve dne, tak i pro ty, co maji chut na nocni hru. Me osobne je to sumak. Ja si chci zahrat tak i tak. S Le Mans bych to moc neprirovnaval. Na ten zavod trenuji celej rok. Nez prijde noc, projedou zavodnici celou trat nekolik set krat. Myslis, ze si lidi projdou celou herni plochu aspon desetkrat, nez se zacne ostra nocni hra???? Confused Urcite souhlasim s Mastodontem, ze vse zavisi na poradatelich, jak se rozhodnou. Byla by skoda, aby plno dobrejch hracu se nezucastnilo jen proto, ze si nechtej zahrat nocni. I kdyz se mi nechce verit, ze by kvuli tomu nekdo odmitl na tak skvelou akci prijed. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rejmi



Založen: 21. 01. 2007
Příspěvky: 162
Bydliště: Litomyšl

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

10krát tak to abych se tam odstěhoval:D!nemá cenu se tu otom pořád dohadovat né ztráta času nechteto na pořadatelých nebo sem dejte hlasování a je to
_________________
Paintball Forest Litomyšl

kurva kdo kurva já a kurva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Ciza



Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rejmi napsal:
10krát tak to abych se tam odstěhoval:D!nemá cenu se tu otom pořád dohadovat né ztráta času nechteto na pořadatelých nebo sem dejte hlasování a je to

Zlata slova Rejmiku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2009 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Od svítání do soumraku, a kdo chce at se přihlásí na noční hru, kterou by mohli organizátoři pojmout jako jednu dvě "speciální operace" nebo tak něco... Já teda NV nemám a na Božím Daru bych se v noci pohyboval jen po cestě nebo v prohledaném prostoru označeném světly... Jinak pokud bude noční hra, měli bychom mít nějaký medic team po ruce.. Záchranáři to maj na Boží Dar daleko..
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spider



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 31
Bydliště: NÁCHOD

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2009 11:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj hoši rád bych taky přispěl se svým názorem jelikoš jsem už v noci hrál a můžu říct že se jedná opravdu o silný zážitek s tím že je jedno kdo má noční a kdo ne spíš jde o to kdo je v pohybu a kdo krysa, byl jsem svědkem když kámošovi hlídka asi o metr málem nachcala na záda. Jde spíš o to jak to pojmout v případě že noční hra bude. Arrow Sám jsem na božím daru v noci hrál a to nejen v noci ale i v noci za deště s tím že pro obě strany jsou povětrnostní a noční podmínky vždy stejné. Jde o to že pokud se jedná o budovy jste jakoby v 3D hře kde musíte vědět kdo je kdo opravdu mazec. Další věc - máme odzkoušeno že v případě střelby se musí dodržovat svícení jako záblesk v reálu jinak ať si každej svítí jak chce jeho věc co se týče prozrazení pozic. Pokud jde o exteriéry tak jestli se bude hrát i přes noc tak by každej tým měl za úkol před hrou projít přidělený čtverec a zabezpečit propadla zakrytím nebo označením chem. světlem. Kdo bude držet body ať krysí a kdo se bude chtít hejbat v terénu a bude k tomu vybaven je na velitelích jednotek a rozdělení úkolů dle schopností nebo odhodlání. Ať už to bude jakkoli tak já jsem pro noční hru a vím proč. V případě střětu stačí mít barevnou signálku nebo chemii s překrytím a domluvenou barvu nebo verbální heslo a někdy stačí třikrát bliknout záleží na domluvě aby jsme se neutráceli vzájemě. Exclamation Taky bych byl rád kdyby se vzhledem k tomu co má pořadatel za honičku vše připravit, naplánovat,obvolat,napsat,zajistit,dopravit,uvařit,objezdit,postavit,vypůjčit,vytisknout,podplatit,atd aby se hra při všech těch peripetiích co nejvíce prodloužila jelikoš mi to minule připadalo jako hodina v boji prostě to uteče jako nic a jistě mi dáte za pravdu že když už tak už - pořádně si to užít ale ne za cenu byť jedinýho zranění, sám se mám rád a kdybych se měl zrakvit tak se tam necpu, ale myslím že pokud bude vůle dá se pořešit i noční bezpečná hra. Zkusím Patrase od nás aby pověsil anketu o noční hře s odpovědmi ANO - NE - NEVÍM - JE MI TO FUK a uvidíme jak v referendu většina i když poslední slovo má pořadatel. PS: a kdo v noci nehrál tak prosím bez komentu tečka
_________________
Čest a sílu.
PBN - Paintball Klub Náchod
www.paintballnachod.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po březen 02, 2009 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

anketu je lepsi povesit sem rovnou do fora ... Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: po březen 02, 2009 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ciza napsal:
Do pulnoci, byl jen navrh respektujici oba nazory. Jak pro lidi , kteri chtej hrat jen ve dne, tak i pro ty, co maji chut na nocni hru. Me osobne je to sumak. Ja si chci zahrat tak i tak. S Le Mans bych to moc neprirovnaval. Na ten zavod trenuji celej rok. Nez prijde noc, projedou zavodnici celou trat nekolik set krat. Myslis, ze si lidi projdou celou herni plochu aspon desetkrat, nez se zacne ostra nocni hra???? Confused Urcite souhlasim s Mastodontem, ze vse zavisi na poradatelich, jak se rozhodnou. Byla by skoda, aby plno dobrejch hracu se nezucastnilo jen proto, ze si nechtej zahrat nocni. I kdyz se mi nechce verit, ze by kvuli tomu nekdo odmitl na tak skvelou akci prijed. Very Happy

Plne suhlasim so vsetkym, len musim este raz napisat, ze na noc si nikto nepotrebuje prejst cely teren ani raz Wink Simuluje sa tu vojensky konflikt, operacia, cize vojaci nepoznaju teren do ktoreho idu ako futbalisti domaci stadion Wink

Ale ako sa pise nechavam to uz aj ja na organizatoroch, verim vsak ze tuto moznost hrat tam aj v noci nezahodia len tak za hlavu... bola by to vacsna skoda.
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2009 11:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spider napsal:
Ahoj hoši rád bych taky přispěl se svým názorem jelikoš jsem už v noci hrál a můžu říct že se jedná opravdu o silný zážitek s tím že je jedno kdo má noční a kdo ne spíš jde o to kdo je v pohybu a kdo krysa, ...

Pěkně jsi to napsal ... Cool souhlas..
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2009 9:41 am    Předmět: warzona Odpovědět s citátem

Ale prdlajs bude to prča
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
METUD



Založen: 21. 05. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Slezská 4771 Zlín 76005

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2009 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Odveta je jasná ale s noční hrou to vidím komplikovaně ale nebráním se tomu. Jak už tu padlo za prvé jde o bezpečnost hráčů. Taktika boje se uplně změní. Pokud se bude hrát v noci a třeba až do rána, radikálně se tím změní podoba WZ. Už to začíná zavánět HC paintballem a na ten nejsou všichni připraveni. Extrémní podmínky, pohyb v noci, fyzická výdrž hráčů a následné odstupování od hry. Takže pouštět se do delší akce den a noc je experiment a nikdo neví co z toho bude.
Samozřejmě jsem i pro noční hru bude to zajímavější.Jde o otevřenou diskuzi a jen píši připomínky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2009 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, mozna by stalo za to se zamyslet nad tim fyzickym zahulem, ktery dvoudenni akce v tolika lidech a na tak malem prostoru muez prinest.

Ja osobne jsem na minule Warzone vubec nehral a jen vysilal rozkazy vysilackou, presto jsem po tech 6ti hodinach byl uplne vycucanej a nachodil jsem v kruhu okolo batohu dobrejch patnact kilometru jen z nervozity. Predstava, ze bych to mel delat hodin 24 beze spanku me docela desi.

Pruser podle me je, ze na takovehle akci se porad v jednom kuse neco deje a clovek nema chvilku odpocinku, pokud je na frekventovanem miste. Takze hra i pres noc se muze zvrhnout v docela slusnej chaos a zahul a at se kazdej zamysli nad tim, jak je po takove celodenni hre utahanej a jak by snesl to same krat ctyri.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2009 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zásadní rozdíl bych viděl ve velikosti akce. Vícedenní čundry se zbraní se prostě nedají s WZ, kde bude 300 lidí, srovnávat. S batohem, zbraní a občasým střetem taky ujdu slušnou vzdálenost, ale nemusím mezi tím každou chvíli běhat a následně být v obraně dlouho v zákleku... Člověk si také v průběhu akce s recyklací téměř neodpočine. Tyhle noční vícedenní hry jsou spíše vhodné pro menší scénářové akce s větší oblastí působnosti, ale klidně WZ můžeme vyzkoušet. V tom případě bych ale navrhoval, aby si lidé sakra rozmysleli zda to zvládnou nebo je MG dopředu vytřídili. Pak to také může dopadnout tak, že hodně lidí přecení své síly a zabalí to v půlce hry. Rozhodně to bude šílený záhul, na minulé WZ ze mě lil pot a byl jsem rád, že jedu domu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2009 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě bych dodal, že vrchní velení bude muset přidat na obrátkách a rozhodování. Minule to bylo tak, že se zvolili sektory a útočná skupina. 2 dny v kuse útočit na ohraničeném prostoru, kde na každém kroku je nepřitel, se prostě nedá a skupiny se budou muset více točit v obraně a útoku. Také bych chtěl vidět jak velitel celou dobu udílí rozkazy, rozhodně bude muset být zvolen minimálně jeden rovnocený zástupce, což je v našich podmínkách téměř nemožné Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Wishmaster



Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 75
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2009 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy a George mají celkem pravdu. Záhul to bude docela krutej,pokud se tedy bude hrát. Také se obávám toho,že pulka lidí to zabalí a hrát nebude nebo odjede úplně. To bych spíše hrál na dva dny a to jen ve dne, než aby se to tam rozpustilo hned první den. Celé je to takové komplikované ta domluva o ''noční hře'' . Sice by to mohlo nakonec dopadnout dobře,ale kdo ví co se muže stát při noční hře. At jasně určí MG,zda se bude nebo nebude hrát i v noci.
_________________
pejntbol aš - EdiN
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2009 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim kdy a jak spali nemci u Stalingradu, ale je jasny, ze tady, takhle blizko u sebe a v takovem poctu lidi nemuze vzniknout zadna frontova linie, na ktere by sly drzet hlidky atd. Proste kterakoli strana muze kdykoli zautocit, coz znamena ze vsichni musej bejt porad ve strehu, coz si nejsem jistej jestli vubec jde Smile

Kdyz uz, tak bych to videl tak, ze se vecer obe strany stahnou do nejakejch baraku hodne daleko od sebe, ktery nebude snadny dobit a dole pujde hlidat, pricemz vsechno co se pres den branilo se opusti. Na noc se muzou vyhlasit nejaky novy ukoly v mensim rozsahu nez pres den a druhej den se muze zacit na novo s jinejma ukolama nez prvni den. V kazdym pripade to bude organizacne strasnej zahul.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 1:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MGcka, prosim Vas, vobec si toho nevsimajte, oni Vas len zbytocne strasia... Vy to zvladnete lavou zadnou Wink
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Chico



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 245
Bydliště: grupe: S.P.A.S.

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 8:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

KeXo napsal:
MGcka, prosim Vas, vobec si toho nevsimajte, oni Vas len zbytocne strasia... Vy to zvladnete lavou zadnou Wink


Kexo, já už to vzdal, prostě už jsem se smířil s tim , že každý TO Military vidí drobet jinak. Někdo prostě rád přijede ráno na akci, zahraje si, a pokud možno ještě týž den je doma u televize a dlabe teplou večeři....
Těžko někoho nutit a přesvědčovat. Naštěstí se pro nás nadšence rýsuje jiná akce s noční hrou jako je Železný trojúhelník (doufám že mě MG neušutrujou za reklamu na jinou akci Embarassed ).
Je to jen škoda, když už MG mají jistý prostor na celé 3-4 dny něco zajímavýho nepodniknout.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele ja jsem pro nocni hru, ale je rozdil, mezi akci typu Copak je to za vojacka (kde sem byl), nebo Zelezny trojuhelnik (kam chci jet), kde je 3x min lidi na 10x vetsi plose a Warzonou, kde to celou dobu vypada jako u Stalingradu a nechci nikoho podcenovat, ale behat 2 dny v kuse bez odpocinku s kverem a strilet fakt neni zadna prdel a Warzona se na to bude muset nejak prizpusobit.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: pá březen 13, 2009 7:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinými slovy noční hra je možná, ovsem v jiném nežli jsou vedeny boje denní. Z toho, co tady bylo psáno plyne, ze stejne dobrá třičtvrtina lidí by případnou noční hru strávila stažena na již dobytých pozicích střídaje se pri hlídkování. A ten 'akčnější' zbytek se svými nepříliš četnýmý a nekoplikovanými diversními výpady by mohl mit svého 'nočního' velitele, aby si 'hlavní' velitel mohl někde v zemljamce odpočinout.
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Predators SK



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá březen 13, 2009 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

U nas na SK sme robili 24 hodinovky, vratane nocnych bojov...v podstate jedna skupina branila nejake objekty a druha skupina utocila...nocne akcie boli skor len take ojedinele diverzne akcie,so zameranim nenechat supera odpocinout...a pak nad ranem se konali masivni utoky na unavene a nevyspale obrance...tech her bylo vic,ale zaklad je jeden...unaveny souper rychleji podlehne /hlavne zacatecnici,unaveni a nevyspali nejsou zadnej problem/.
Jeden priklad za vsechny- nase utocni skupiny cely den obklicili a neuspesne utocili na jednu hradni zriceninu,kterou obranci v pohode uhajili /hrad mel cimburi,veze-plne sniperu.../...k veceru bylo hodne nasich kluku unavenych a hlavne demoralizovanych neuspechem...cca 80% lidi sme poslali spat a mala skupinka sme se vypravili proverit soupere...sice nas odhalili,ale trvalo jim nekolik hodin,nez nas vystrileli a vyhnali z jejich oblasti /vacsina z nich zrejme vubec nespala,protze tezko spis,kdyz se nekde par desitek metru od tabora valci.../.Takze kolem 04.00 hod meli od nas konecne pokoj...to ale stacilo,protoze zvysek nasich lidi zatim spal,doplnil energii a v 5.30hod sme kompletni sestava v 3 proudech uderili na hrad a unaveny nepritel se ani nestacil vzpamatovat...ten boj trval asi 15 minut....

Jestli nekdo z Vas pojede 8.5. kolem Bratislavy,budeme delat jednu nocni hru,tak si to muze klidne prijit skusit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže letošní WarZona bude probíhat sobota ža pondělí. Bude se hrát především ve dne. V sobotu od 10 do 18 h večer pauza a v neděli výměna stran a vše znovu od 10- 18h. Noční hra bude pouze pro dobrovolníky a bude se hrát va bank Smile Brzo zveřejníme seznam týmů z lonska a pokud by bylo možní tak jestli by místní admini zřídili opět privátní fora. Secvičování nechám na jednotlivých týmech ale začátkem září bude opět sezení velitelů. Toliko dostupné informace... Cool
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Privátní fóra uděláme, až bude známo rozdělení týmů .. no problémo
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeníku nebo nejakej jinej zodpovednej clene MG (takze ne Kanec nebo Mladas Laughing ) bude vubec WARZONA ??? ja jen ze zaciname planovat na 26.9. mensi tridenni akcicku v Brdskych lesich a jeden nas clovek se na tu kolizi terminu ptal ... diky za rychlou odpoved
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
METUD



Založen: 21. 05. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Slezská 4771 Zlín 76005

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave o dvě pole nahoru máš termín.

no sem bud slepej nebo blbej, tak nebo onak tam termin nevidim, a hlavne ten prizpevek je z kvetna a jelikoz Jenik uz na veci celkem kasle (ano ten holomek nepovede ty svoje slecinky ani na Aleji) predpokladam, ze WZ spise nebude nez bude, ostatne pokud bude, pak do jejiho predpokladaneho konani (termin sem nasel na zacatku fora myslim ze na str. 1) by nezbyval ani mesic a pul, takze podle mne vsechno ukazuje na to ze se bud vubec konat nebude, nebo se bude konat mozna pozdeji, jen se ptam, protoze si rozjizdime na ten termin vlastni akci a jeden nas clovek se zacal desit, ze se to kreje s WZ (asi tam chtel nebozak jet nebo co Laughing ) Jaroslav
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 10:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:


no sem bud slepej nebo blbej, tak nebo onak tam termin nevidim, a hlavne ten prizpevek je z kvetna a jelikoz Jenik uz na veci celkem kasle (ano ten holomek nepovede ty svoje slecinky ani na Aleji) predpokladam, ze WZ spise nebude nez bude, ostatne pokud bude, pak do jejiho predpokladaneho konani (termin sem nasel na zacatku fora myslim ze na str. 1) by nezbyval ani mesic a pul, takze podle mne vsechno ukazuje na to ze se bud vubec konat nebude, nebo se bude konat mozna pozdeji, jen se ptam, protoze si rozjizdime na ten termin vlastni akci a jeden nas clovek se zacal desit, ze se to kreje s WZ (asi tam chtel nebozak jet nebo co Laughing ) Jaroslav


sice ti odpovídat nemám ale vzhedem k tomu ,že celý odpovědný tým je buď na dovolené nebo není momentalně na netu tak je to na mne
ANO warzona BUDE a již v domluvený termín a když trochu zapřemíšlíš tak je jedinej termín v zaří odpovídající na statní svátek v pondělý to jest pro nepřemýšlivý od patka 25.09. po pondělý 28.09
a to že jeník nejede na vaší alej není z duvodu že by na to sral ale z duvodu že je v daný termín indisponován a neboj přípravy WZ jsou v plném proudu již od května co skončil branný den v březové-olešku

Jak si vubec někdo muže myslet že by se na to nějaký člen MG(na tož náš nejvyšší) vysral nejsme nějaký houbaři jaroslave Rolling Eyes Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 3:44 pm    Předmět: Registrace na WZ09 Odpovědět s citátem

Takže dámy a pánové je to konečně tady. Warzone 2009 (mimochodem poslední ročník konaný v Milovicích) je za dveřmi, tudíž je nejvyšší čas na registraci a rozdělení týmů do skupin. Jak už bylo řečeno, letošní ročník se od minulých bude lišit tím že se bude válčit ne jeden ale dva dny a to sice sobota 26.9. od 10:00-18:00 a neděle 27.9. taktéž od 10:00-18:00 s tím rozdílem že v neděli si červení a žlutí prohodí strany herního prostoru. Pravidla zůstávají stejná jako na minulém ročníku včetně systému prověřených týmů, což znamená že týmy či týmová uskupení který se účastnily WZ 08 jsou automaticky zváni jako prověřené týmy a každý si může přizvat jeden neprověřený tým za který po dobu akce ručí.

Zde je přehled týmů co byli loni

Strana ČERVENÝCH (vloni pod taktovkou Sudeta Óre)

RFM
Trombózy von Sudeten
Marklars
Two Towers
Camels
Stínadla
Paintball Aš
Bratránci
PB Náchod
Forest
Legie CZ
Let5
Marines Třeboň
SAS Lhenice
PC Raptor


Strana ŽLUTÝCH (vloni pod taktovkou Ďábelské Gardy)

Pohanský pes
Vlčí smečka
Točna Zlín
TT Legion
Wraiths
SZ/Action
SPAS
Leones
Žabí Crew
Specters
Military Paintball Vysočina
CZ Kartel
Kerberos


Samozřejmě se za ten rok toho událo hodně, například v týmových uskupeních, takže budeme respektovat uskupení jako celek a jako celek je zváno na WZ 09.

Tímto teda zahajuju registraci která bude ukončena 10.9.
Registračku zasílejte na mejl vaclav.simon@militarygame.cz a to následujícím způsobem:

1) Název týmu nebo uskupení
2) Počet bojovníků
3) Jméno velitele nebo kontaktní osoby
4) Název pozvaného týmu, jeho velitel a počet bojovníků
5tý bod je pro týmy které budou mít na letišti zájem ty dva dny bydlet ve vojenskym stanu 5x5m do kterýho se pohodlně vleze 10 lidí. Ty stany si půjčujem a je to za 1500,- na celej víkend (takže 150,- na hlavu za ubytování v suchu). Pokud budete mít zájem napište do bodu 5 "ano, máme zájem o stan".


Registraci se budu snažit potvrzovat okamžitě, nicméně bližší informace jako mapy apod. budou vyvěšeny na našich stránkách www.militarygame.cz do konce srpna (nebo prostě hned jak je uděláme Very Happy )

Vzhledem ke zdražení nájmu Milovic a taky že akce je dvoudenní, bude startovné vyšší než loni a to sice 450,- nicméně v ceně budou dva obědy.

Padl zde názor že by se strany žlutých a červených neměli od loňska měnit takže prozatím budeme vycházet z konceptu výše.

Setkání velitelů letos nebude takže budeme muset rozdělení stran vyřešit tady na fóru a střízlivý Sad

Tak to je prozatím vše, snad jsem nic neopomněl, dotazy na mě. Cool

Vašek Šimon (MG)
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz


Naposledy upravil sypho dne st září 02, 2009 5:47 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wow hurááááá Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další
Strana 3 z 18

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate