Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

WarZona 2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Rádi bychom znali váš názor na vaši případnou účast, pokud by se konala noční hra. Informace v tomto tématu.
budu hrát noční hru
52%
 52%  [ 64 ]
nebudu hrát noční hru
32%
 32%  [ 40 ]
je mi to buřt
14%
 14%  [ 18 ]
Celkem hlasů : 122

Autor Zpráva
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JPenda napsal:
Mám ale jeden dotaz k nehratelné zóně právě v jižním sektoru. Chtěl jsem se tedy zeptat, jestli byla nehratelná zóna ze soboty na neděli změněna

To ti muzu klidne zodpovedet i ja, byl jsem v jiznim sektoru v sobotu proti vam se svoji skupinou (ostatne prvni mrtvola cele WZ byl nas clovek co se snazil prebehnout silnici k vam) asi tak po dvou hodinach hry V SOBOTU nas veleni informovalo abychom prostor vyklidili ze doslo k zuzeni prostoru az k silnici pod kulturakem (tedy do rozsahu platnem i pro nedeli) duvodem bylo ze organizatori rally tam zacali rozmistovat sve zarizeni, takze jiz v sobotu nekdy v poledne se prostor jiz nehral, pokud vam to veleni nereklo nekde se stala chyba, ale i vasi lide to vedeli, protoze ste tudy nepronikali ani vy a dopresnovalo se to tam pri jednom z vasich pruniku na nove hranici, kdy to tam jeden cerveny prekrocil ale byl na to upozornen a hned se bez problemu vratil.. v nedeli to pak platilo cely den
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
Kdo z týmu bude chtít foto měli by být příští týden k dispozici u mladase, pište honza@miitarygame.cz a napiště adresu kam to cd má poslat…


Právě sem mluvil s naším fotografem a pokud se nic nepokazí, tak fotky budu mít k dispozici v pondělí. Kdo o ně má zájem, ať dá vědět na můj mail honza@militarygame.cz a určitě se domluvíme buď na UPLOADU, nebo přímo na poslání CD/DVD. (Pokud možno, tak jedno do týmu a to si dál rozmnožujte jak chcete...) Wink

Jinak prosím o zaslání fotek od ostatních na mail honza@militarygame.cz. Ty nejlepší vybrané fotky budou použity např. pro Náš web atp.


_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PŘÍSPĚVEK PŘESUNUT
MÁM OČIVIDNĚ JINÝ NÁZOR NA VĚC A NEMÁM ČAS A CHUŤ SE ZDE DOHADOVAT.
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.


Naposledy upravil f3 dne st září 30, 2009 6:43 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adka



Založen: 03. 07. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dovolím si Vám do Vaší diskuse vstoupit, ač jediný můj kontakt s WZ 09 je, že se mi z této akce, domů vrátila chraptící, smrdící a hladová skoro troska Laughing
Jo akce MP jsou děsný byznys, kdo pořádal rozhodně se mnou bude souhlasit!! Když opráším svůj peněžní deníček tak uvidím toto:
Od února do května jsem nevěděla, že žiju s nějakým chlapem, nemluvě o nějaké pomoci – bo každá volná chvilka byla věnová přípravám na akci. S postupující dobou, byla jeho pracovní doba od nevidím do nevidím.
To kolik tomu organizátoři věnují času, ve kterém by se mohli věnovat úplně jiným věcem, ne li vydělávání peněz, asi nikdo nevidí.
Když se podívám, kolik to všechno stálo a kolik se vybralo, vesele se na mne smějí červená čísla. To bylo - tam poplatek, tam plná nádrž, tam je třeba zajet, to je potřeba zařídit, ještě tohle přikup, zavolej tam, tam to ješte odvez. To jsou ne vždy drobné výdaje, které nikdo neřeší, ale hezky se naskládají. Za ty peníze jsme se mohli v létě 14dní vesele válet někde u moře Very Happy

Není to stížnost – je to realita a pohled pořadatele.
A jestli do toho půjdem i příští rok – věřím, že ano a nebude to rozhodně pro peníze.
Pro mne osobně největší satisfakcí bylo pak čtení příspěvků od kluků, kteří byli spokojení a také to, že se jim u nás na Moravě líbilo.

A napadají mne 3 varianty jak to Jeník mohl udělat:
1. bude to levné – žádný pronájem, bude se spoléhat na to, že se tak dobře zamaskujete, že Vás tam nikdo neuvidí a místo opékání se půjdete napást a každý si své hovínko zahrabe Laughing
2. bude to drahé – pozve si catteringovou společnost, budete jak v bavlnce, všechno bude mega zorganizováno a tip ťop a taky si to hezky zaplatíte Rolling Eyes
3. bude to Vaše – tzn. že to nebude bez chyb, že pak přiloží všichni ruku k dílu a jedinné co za to bude, bude dobrý pocit, dobrý pocit z toho, že já jako jedinec jsem se podílel na této akci .

První varianta je plná nepohodlí – ovšem zdarma
Druhá varianta je komfortní – ovšem za fůru peněz
Třetí varianta je kompromis – mezi těma dvěma

A život je přece plný kompromisů Very Happy
_________________
Moudřejší ustoupí. Smutná pravda, na níž je založena světovláda hlouposti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adka



Založen: 03. 07. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 nevidím jeden jedinný důvod, proč by jsi měl někomu vysvětlovat co kolik stálo. Protože, Ti co to chtějí chápat, to nepotřebují a Ti co nechtějí, tak stejně žádným číslům neuvěří Laughing

Vážím si Vašeho nasazení , nedovedu si představit takovou mega akci kočírovat Smile
A všichni co jste to vydrželi celé – máte můj hluboký obdiv – jste fakt dobrý Smile
_________________
Moudřejší ustoupí. Smutná pravda, na níž je založena světovláda hlouposti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
Spoustu lidí totiž "seru" tím co říkám. Hlavně ty méně sebevědomé, co nemají vlastní názor na sebe a život....Den PB hry byť ve sračkách/slunku/dešti je totiž sranda oproti ostrému cvičení s reálnými zbraněmi.
tohle nema asi ani smysl komentovat, kdokoliv s tebou nesouhlasi je nesebevedomy hlupacek, co nema vlastni nazory.... no jak myslis, ty jsi tu ten co vsechno nejlepe vi.... zpatky prosim k Warzone, diskutujte o te akci....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JPenda napsal:
V neděli, po přesném vytýčení nehratelné zóny, se tento sektor stal takřka nedobytným, protože na něj nešlo útočit napřímo přes silnici a obránci měli situaci dost zjednodušenou.

Tak to si zrovna nemyslim. Být vás tam o něco více a zaútočit všichni ale opravdu všichni naráz tak jsme to asi projeli na munici a vy by jste prorazili.
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

adko, děkuji za poklonu....docela si to vystihla s tima drobnejma výdajema... Laughing rozpočet klidně zveřejnim páč mám v tom svědomí čistý a neni věci za kterou bych se měl omlouvat. Nemám s tím problém a není to žádné tajemství, a nestydím se za to... Smile
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

omfg !

To jsou splechty to snad neni mozny.
Klasika, porazeny si stezujou, vitezove hyri nadsenim a organizatori se obhajujou.

Kdo si stezuje na prachy a jel je idiot. Vyhrali lepsi, prohrali horsi to je fakt.
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
... Jestli jo, tak asi pro ty, co nebyli na vojně. Takže neví že tohle vlastně nechcou páč to nezažili. .


Já na vojně byl a řeknu ti takovou nudu jsem NIKDY nezažil... přirovnal bych to k volnějšímu vězení... jeden den se rovnal týdnu v civilu... na to se nedá zapomenout... když jsem se vrátil, půl roku jsem si dával dokupy vztahy... přítelkyni i kamarády... a nestydím se tu říct, že jsem v slzách po návratu domů objímal členy rodiny a smál se jako blázen... takový to byl nátlak na psychyku ta moje vojna... zjrátka jsem ji už nikdy nechtěl vidět a nechápal jsem ty magory co to podepsali...

Toto je ale zcela jiné a baví mě to... a hlavně můžeš říct dost, příště už na to kašlu, což na vojně jaksi nejde...


citace:
Den PB hry byť ve sračkách/slunku/dešti je totiž sranda oproti ostrému cvičení s reálnými zbraněmi


Neznám, nemůžu soudit, když někomu řeknu že neumím hodit ostrý granát, tank a jinou techniku kromě naklaďáků jsem viděl až na Bahnech, tak nevěří že jsem na vojně byl... kdo nevěří, můžu ofotit voj knížku Wink...

Ale jak řikám... LV bylo moje dno a přesto mě to bavilo...

ale už fakt ani slovíško ... Rolling Eyes
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PŘÍSPĚVEK PŘESUNUT
MÁM OČIVIDNĚ JINÝ NÁZOR NA VĚC A NEMÁM ČAS A CHUŤ SE ZDE DOHADOVAT.
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.


Naposledy upravil f3 dne st září 30, 2009 6:42 am, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Adka napsal:
No55 nevidím jeden jedinný důvod, proč by jsi měl někomu vysvětlovat co kolik stálo. Protože, Ti co to chtějí chápat, to nepotřebují a Ti co nechtějí, tak stejně žádným číslům neuvěří Laughing

Vážím si Vašeho nasazení , nedovedu si představit takovou mega akci kočírovat Smile
A všichni co jste to vydrželi celé – máte můj hluboký obdiv – jste fakt dobrý Smile

Tak pánové až ženská tady na to kápla a já se klaním Very Happy hluboce Exclamation Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predators SK



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tema vojny je velika polemika....z meho pohledu byvaleho vojaka z povolani / 12let -federalni a pak slovenska armada / bych to tak tragicky nevidel.Zalezi u jakeho utvaru slouzis a kdo to tam vede / ci se preferuje tzv. "mazacky" alebo "gumacky" sytem- co byli na vojne asi chapou o cem pisu/.

MP je oproti vojne sranda a nikdy se tu nebude dat odsimulovat to,co zazijes na vojne / a to nemluvim o zahranicnich misiach v ramci NATO ci OSN/.Ani kdybys delal tydeni akci v kasarnach,tak to stacit nebude...Ale k veci.
Nas plukovnik,kteri vyucoval taktiku nam vzdycky rikal,ze jsou dva typy vojaku-ti defenzivini a ty ofenzivni.Tajemstvim uspechu velitele je ,rozeznat kdo na co ma a podle toho mu davat ukoli.Proste "idealni" vojak musi splnit rozkaz a idealni velitel,musi vedet,kdo se pro plneni toho rozkazu hodi nejvic.
Takze keci o tom,ze kdo umi valcit ma jit na speedball nebo woodsballl je absolutni blbost / a tenhle typ lidi si ani nezaslouzi dalsi komentar/ -bez valecniku se neda vyhrat valka.A defenzivni styl / strezeni,hlidkovani/ je take kurva tezka a zodpovedna vec.Takze pro kladny vysledek akce je potreba kombinace obou stylu.

Pri organizovani her je dobre stanovit pravidla tak,aby lide vedeli,do ceho lezou a jestli jsou pak ochotni vsechno to kolem snaset /pocasi,hlad,unava,tezke boje nebo dlouhodobe "nicnedelani"/.

Co se tyce Warzony,osobne sem tam nakonec jet nemohl a taky par nasich veteranu- Predators 12/7/7 ale zvysek co tam byl ,hral do konce a s plnym nasazenim /2 veterani,5novacku/.Podle reportu nasich kluku, zrejme meli organizatori co delat /texno ,rallye a civilisti je husta kombinace/ a treba jim vzdat za to hold.Vytknout by se jim sice taky par veci dalo,ale myslim,ze sami vedi co do budoucna posilit- hlavne to vsak NEVZDAT Smile
Hraci, kteri se hry ucastnili- tri skupiny- defenzivni,ofenzivni a sraci.Kdo se citi jakym vitezem je jeho veci pohledu.My sme valecnici a preferujeme ofenzivni styl-pul dne nebo den strezeni zvladneme,ale povazujeme to za stratu casu,protoze tenhle ukol muzou delat ti,kterim se vic libi defenziva a maji mene skusenosti s bojem /nebo se na to vubec nehodi/.

MUJ OSOBNI NAZOR je,ze technika a prostory mohli byt vice zohledneny v scenari a hra mohla byt vice dynamicka,chceteli ofenzivni.Minusem je zakaz pyrotechniky /neni to vycitka,chapu,ze kdyz majitel nepovoli,neda se s tim nic delat / a nejasna cinnost bombrmenu / netreba tuhle temu uz otevirat,mozna priste jim koupit hodinky.../.

Pochvalu a uctu si zaslouzi Velitele obou timu ,za skvelou praci / osobne na nasich akcich casto velim a vim ,ze je to poradna drina/ i kdyz vice si ctim Hellboye,protoze velit ruznorode chasce uz vyzaduje mnohem vetsi usili.
Pocty hracu v nedeli , ktere uvedl Hellboy jsou bohuzel realne-nasi kluci to taky pocitali ,verim jim a neni duvod to spochybnovat.

PS: pokud nekdo preferujete vice ofenzivni styl,pristi rok vas muzeme pozvat k nam na SK,do pronajateho vojenskeho prostoru / pyrotechnika, zadni civilisti,ale taky zadnej gulasek,pivecko a nocne spani/ na 24hodinovku,kterou budeme poradat pro slovenske timi a Sudetu Óre.Rad bych tam videl hlavne nektere "velkohube" bojovniky,kteri jsou tady na foru jako tygri ,ale v boji jich neni videt.osobne mam par tipu a samozrejme jim poslu pmky a pozvani,aby ukazali co skutecne dovedou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
můj poslední příspěvek

super

f3 napsal:
Jaroslav - vytahuješ to nepodstatné. jdu k jádru věci = na vlastní akci zvete nevhodné teamy z důvodu nedostatečné komunikace/informovanosti.

Shocked Shocked

f3 napsal:
jestli jsem tě nasral, tak si jdu udělat na nástěnku čárku. Když jich tam mám pět, můžu si dát jedno pivo i přes týden říkala manželka.

Jestli tohle všechno plácáš abys moch jít na pivo tak to tě lituju.
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
METUD



Založen: 21. 05. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Slezská 4771 Zlín 76005

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hoši to byla šichta to pročíst do konce. A to jsem to forum opuštěl v 15.30 a teď večer tohle.

Kanec to dobře napsal. Paintball komunita se posunuje dopředu a selektují se různé druhy her a různé druhy hráčů. Kdo chce nadávat nadává ale když se podíváme na ty co chválí tak víme kdo jsme a známe se. Kdo chce hrát s námi naše hry, nikdy nadávat nebude. Komu se to nelíbí bude jezdit na jiné akce. Na to ale příjde každý až po nějaké době kam vlastně patří. Kecy jako: Já jsem si nezastřílel a já jsem kempil jsou tu absolutně bezpředmětné a nechápu jak je tu někdo může vypustit z úst. Nechápu jak někdo může nadávat na velení že si nezastřílel a nadávat pořadatelům za technaře, rally, a za lidi co opustili hru.
Problém asi je že spousta lidí si to představovala jinak.
Pro to ale je vždy tým který se zajistí za druhý a přesně mu vysvětlí co hra obnáší, že to není jen střílečka ale jak psal Hellboy, je to obrovský stroj který se musí dát do chodu a udržet se v pohybu. Taktika atd. To znamená že si všichni celej den nezastřílí, ale zažijou ten pocit boje, večer pokecají s kamošema a najdou si nové. Nechci se dotknout těch co musely nutně odjet ale já nemám rád lidi co přijedou odjedou nepokecají, nezapaří. Jak se teda pak s nima mám seznámit? Jak se ta paintball komunita má vyvíjet když se navzájem neznáme? Útočíme nesmyslně na sebe na netu. Přitom ty emoce opadnou a za týdenbych si to dal hned znova.

Jsem rád že jsem tam letos byl a teším se na další akce vyselektované MP komunity která ví o co jde.

Díky Metud
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Salfa napsal:
JPenda napsal:
V neděli, po přesném vytýčení nehratelné zóny, se tento sektor stal takřka nedobytným, protože na něj nešlo útočit napřímo přes silnici a obránci měli situaci dost zjednodušenou.

Tak to si zrovna nemyslim. Být vás tam o něco více a zaútočit všichni ale opravdu všichni naráz tak jsme to asi projeli na munici a vy by jste prorazili.

Salfo mi se fakt snažili ale sesmahli ste nás parádně ale já můžu říct že sem ten barák spoň viděl.A tu ránu do palice máš u mě stejně jako Templar na konci taky by ste mě mohli začít střílet někam jinam Very Happy .
Obrana tam byla hodně silná a pro vás jedině dobře holt letos ste vyhráli vy příště to budem zase mi neboť jak říká klasik Není důležité zůčastnit se ale zvítězit nebo je to nějak jinak Question Exclamation Doufám že Helboy nezanevřel na velení ale jedno je jasné nesmí tam sedět sám a bez cigár pak je ňákej rozhozenej Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 10:16 pm    Předmět: hodnocení celkově Odpovědět s citátem

Svůj názor už jsem zhodnotil na proběhlých akcích... celkově vzato komu se tohle nelíbí ať si jezdí jinam.. howgh pro tohle
Je ale fakt že co mi zde na wz 09 opravdu,opravdu chybělo a za co vždycky brojím byly funkce na které vesměs už funguje celá opravdu ´´zelená´´ komunita MP tedy kulomety a zdravotníci třeba i zajatci. Je mi jasné že MG tohle moc nechtěli protože hned vzniká obrovský prostor pro tzv. ohýbání pravidel a následné problémy což při takovém množství lidí je opravdu těžké ukočírovat. Chápu.. ale tady by se tyhle funkce opravdu ujaly a přidali by celé akci další procentíky.. můj názor.. pokud bude někdo komentovat tento příspěvek budu jen rád
_________________
In vino veritas....in pivo taky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fíno



Založen: 12. 08. 2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Mníšek pod Brdy

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 10:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj všichni, také si myslím,že prokousat se všemi názory je docela šichta.
Nejprve bych rád poděkoval všem z MG za úmornou práci s pořádáním takovéto hry.
Asi jsem dost dobře nepochopil název "military paintball" jelikož v mé představě samozřejmě jde o simulaci válečných nebo bojových situací, většina z nás se obléká do uniforem té či oné armády, snaží se přizpůsobit vzhled své zbraně co nejvíc realitě, jezdí na akce s názvem "WarZona" a pak si stěžuje, proč si za celou dobu nevystřelil? Je to směšné! Rozhodně pro mě je příjemější celý den kempit a čekat na případný střet, který bude stát za to, než jedno odpoledne pobíhat s bandou Rambů s mega barelama místo zásobníků a poslouchat jak jsou skvělý,že doslova vysypali kolem sebe několik tisíc střel. Těmto hráčům bych rozhodně doporučil chodit hrát "Laser game" kde rozhodně budou spokojeni s kosmickými zakňaktely místo zbraní a na těle spoustou blikajících světýlek!!!! Jen doufám, že si časem hráči "military paintballu" uvědomí a ve svých hlavách srovnají co to znamená a o co v této hře jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

F3: a muzes me vysvetlit, co presne ses na te vojne naucil, co bys vyuzil v realnem konfliktu, kdyz si tam byl s temi nemakacenky a pri te gumo mazarne, ktera na vojne panovala?

Ja neznam moc lidi, kteri by prisli z povinne vojny kterou jsi absolvoval a vystrelili si ze samopalu vickrat nez se dalo spocitat na prstu jedne ruky, nekteri si jednou hodili granatem, a mozna za celou vojnu probehlo jedno nejake cviceni, kde se behalo po lese a strilelo slepejma za veleni nejake gumy a s ruskou taktikou hura kupredu, kdy polovina veci nefungovala a obcas nekdo umrel, protoze ho prejel tank, kterej ridil ozralej dement.

Za to znam vojaky z misi, nebo z aktivnich zaloh, kteri maji vycvik specialnich jednotek a uznavam, ze to co musi umet a vydrzet oni, je ponekud jine kafe, nez co delame my, ale kupodivu mnozi tihle lide (kteri v realu strileji do skutecnych lidi a oni po nich) necochtaji na foru jak byli pred deseti rokama na vojne, maji MP radi, jezdi na hry a nemaji debilni kecy a dokonce se ode me - od civila bez jejich vycviku nechaji v klidu a bez kecu buzerovat. A mnozi jsou dokonce cleny tech teamu, do kterych se tady vcelku trapne navazis. A ve vysledku vsichni priznaji, ze o podobne simulaci boje jako delame my, si muzou pri jejich vycviku nechat zdat, protoze armada nema na nejakou realnou simulaci stretu, kde skutecne dochazi k zasahum do tela penize a teprve ted zacina armada nakupovat PB vybaveni na takovy trenink a poradat PB akce.

Nejsi tu jediny, kdo byl na vojne, ale pokud mas pocit, ze by MP mel simulovat psychicke pocity cloveka, ktereho nekdo sikanuje pri prijimaci a pak se dva roky bavi natiranim travy na zeleno, tak o tom to opravdu neni.

Znam asi deset lidi co byli v Iraku a nikdo nema takove mistr kecy jako ty a nemam pocit, ze ty jsi tam byl.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 7:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
holt letos ste vyhráli vy příště to budem zase mi neboť jak říká klasik Není důležité zůčastnit se ale zvítězit

Výhra je krásná věc, když se to podaří. Ale jde především o ten pocit a zážitky ze hry a také je to hodně o kolektivu. A ten byl opravdu perfektní. Vyhráli všichni protože bojovali až do konce. Laughing Ti co to zabalili tak Ti prohráli Wink
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 7:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
A ve vysledku vsichni priznaji, ze o podobne simulaci boje jako delame my, si muzou pri jejich vycviku nechat zdat, protoze armada nema na nejakou realnou simulaci stretu, kde skutecne dochazi k zasahum do tela penize a teprve ted zacina armada nakupovat PB vybaveni na takovy trenink a poradat PB akce.

mluvis mi z duse, vzdyt to kazdy z nas preci dobre zna, co vsechno se o pohybu v boji, kryti i psychologii kdyz po tobe jde strelba (i kdyz tohle je nesrovnatelne v nizsi intenzite) diky paintballu naucil (tedy pokud se chtel ucit a neoddava se orgijim se stovkami kuli, kde se nauci leda kulovy, pac zasahy jsou spise nahodne nez cilene)... a to je presne to co oni nejsou schopni nasimulovat se svymi prostredky, proto kdyz bojujete s policajtama nebo i vojakama (myslim tim paintball) casto zjistite, ze oni strileji z kleku uprostred planiny bez krytu, potoze kdyz cvici se slepou munici je jim to jedno, proste je nic nedonuti se kryt, nebot po nich nikdo nestrili nicim, co by je opravdu verohodne presvedcilo o tom, ze dostali zasah a ze delaji neco spatne..... nema smysl porovnavat co je horsi, co je obtiznejsi, co je vic military, proste obe dve ty veci jsou jine, MPB hraci vetsinou nemaji duvod se fyzicky cvicit tak jako se cvici armada nebo na to proste nemaji vuli a armada nema prostredky na to aby realne zjistovala a overovala sve naucene postupy u simulace boje, jako je PB.

a myslim ze Warzona proste v tehle veci udelal znacny krok kupredu a je skoda, ze je pro samotne kluky zklamanim, protoze podle mne byla nakonec tou nejlepsi warzonou ze vsech, ne co se tyce organizace v tylu (to mozzna taky) ale co se tyce nastaveni prostoru a podminek boje .... a pokud oni nebudou chtit v tomhle formatu kvuli remcalum a brblalum pokracovat, tak ja slibuju, ze pristi Alej se pokusime podobnou situaci jaka se podarila klukum na Warzone nasimulovat.... proste je to jedna z cest, kterou se doufam MPB scena bude vydavat a ktera samozrejme vyzaduje velke koordinovane bojove celky nebo dlouhodobou bojovou cinnost (dobivani skoly probihalo pokud vim bez prestavky asi 2 hodiny), jinak se v podobnem liniovem boji totiz vubec neda uspet
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
johny



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 90
Bydliště: Vlčí Smečka

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 8:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz uz jsem to cele procetl tak si dovolim rict taky svoje.
Kdyz jsem v patek dojel a videl dve holky a tri kluky jak stavi sapito tak jsem valil oci,ze jich tam je tak malo ( mate muj obdiv). Dost z vas s touto akci nebyla zas az tak spokojena,ale polozte si otazku PROC? Za tu hudebni vlozku pres weekend a zavody aut poradatel nemuze a dalsi aspekt je ten,ze srovnavate s rocnikama pred touhle WZ. Je pravda,ze kazdymu sedi jinej styl hry a na jinejch rocnicich si ho treba nasel. Cim vic rocniku se dela tim tezsi je akci udelat,protoze lidi ocekavaji vic a vic a potom si stezujou.Ja osobne si to uzil,protoze po prijezdu domu jsem usnul utahanej jak maly decko. Timto bych chtel vsem z MG podekovat za krasnej prodlouzenej weekend se vsim vsudy.
A vas ostatni bych chtel POPROSITo jedno. Kdyz uz nekam dojedete na nejakou tu akci nenechavejte PROSIM po sobe vsude takovej bordel,protoze uz mi z toho zacina byt na bliti. Neni to jenom na WZ,ale vsude. Tim,ze si ten bordel nahazite do auta nebo do pytlu HODNE pomuzete poradatelum akci,protoze cas straveny na obchuzkach a sbirani papirku a kelimku (a jinyho) se da opravdu vyuzit jinak. A jestli si nekdo mysli,ze tyto akce delaji na to aby klub zbohatnul tak se plete. Dohnat Jenika k tomu aby tady vypisoval za co penize utratil mi prijde ubohy a pomalu dospejeme k tomu,ze tyto akce se nikomu nebude chtit delat.
Dekuji za hru zlutym i cervenym,ale jenom tem co hrali poctive a priznavali zasahy. A at si kazdej koho se to dotklo sahne do svedomi.
DEKUJI
_________________
Vlčí Smečka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlcek



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové, prosím nenašel někdo klobouk v 95ách ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Templaar



Založen: 22. 05. 2009
Příspěvky: 123
Bydliště: Trnava

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

F3 - nechápem ked si na warzone nebol, prečo sem vobec píšeš? V tvojom prípade platí, že najviac rozpráva človek, ktorý má najmenej čo povedať.

Totálne súhlasím s Jaroslavom a Hellboyom. Čo sa týka simulácie boja, myslím že tažko sa dá ešte viac priblížiť reálu bez toho aby sme sa navzájom nepostrielali ostrými. PB má úrčité obmedzené možnosti hlavne čo sa týka dostrelu. Na druhú stranu nemajú taký spatný ráz ako reálne zbrane, takže dobre vyladená paintballka pri bezvetrí alebo v budove je paradoxne možno presnejšia ako reálny gun. Guličky ked svištia okolo hlavy tak to posobí na psychikucelkom pekne. To je proste adrenalín, stav tela a mysle prečo to robíme.

Mastodont - Bohoušku u Teba som nič iné nevidel. Iba hlavu. Preto som Ta nemohol nikam inam zasiahnuť.
Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsem četl některé příspěvky, tak jsem si myslel, že jsem asi byl na jiné akci.
A divím se tomu nízkému hodnocení, přičemž by si zasloužilo o pár procent nahoru. Jenže zde platí jako ostatně ve všem: "Sto lidí. Sto chutí".
Věřím, že se WZ09 vryje mnoha lidem do paměti. Ať tak , či onak. Smile
WarZone bez techniky, jízdenek, umývárky, polní kuchyně, vlažné polévky, mastného gulášku by pro mne WZ nebyla WZ.
Snad na ni za čas budou vzpomínat všichni i ti méně spokojení jako na vrchol PB sezony 2009 v celé ČR, protože na vzdory všem komplikacím si tato akce zaslouží vyšší hodnocení než mnoho průměrných bojůvek.
A to především díky bandě "magorů" (MG) co ji pro nás uspořádala.
Vždyť i ty smažky s technem byl zážitek a věřím, že se na jejich adresu bude vtipkovat i za několik let, hlavně i díky Mastodontově ukázce "techno-tanečku" o kterém již teď kolují legendy.
Osobně budu na WarZonu dlouho vzpomínat!
Vloni jsme jako tým žlutých vypili hořký pohár porážky až do dna a letos jsme tu přijeli opět bojovat a zapomenout na WZ 08.
Podařilo se a doufám, že za rok i na jiném místě budou stejně takto zapomínat na WZ 09 jiní.
Věřím , že se organizátoři nenechají odradit trochou negativních ohlasů a těším se na WarZone 2010 i v horní dolní klidně i v menším počtu lidí,
zato v kvalitnější sestavě stejně smýšlejících na obou stranách bitevního pole.
S náma můžete počítat!!!
Ještě jednou všem co dokempili, dohráli i doveleli až do úplného konce: "Díky za hru".

PS: Ač nevečírkový typ, tak večírek s lidma co jsou stejně "postižení" mne atmosférou naprosto dostal.Smile
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
vlcek



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si to suprově užíval od pátku až do pondělí, hraní bylo taky super, super velení a spoluhráči prostě bomba. Díky všem a samozřejmě nejvíc organizátorům, myslím si, že opravdu % hodnocení této akce je velice podhodnocené, ale myslím si, že za to mohou emoce a nakonec každý bude na tuto hru vzpomínat s radostí.

Jinak my tam přijeli jako naprosto neznámý (neprověřený) tým, tím pádem naprosto bez jakékoli důvěry a i přes to (možná právě proto) jsme byli posláni 2× jako celek s MPO do útoku a fakt to byl mazec.

Díky za super víkend
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak se tady probírá každý rok to samé Smile
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě bych se rád vrátil k tématu WZ 09.
A právě bych rád "poplácal po zádech" ty které padla ta kempící hrůza na obou stranách.
Plácám ty nosiče vody - kempery, bez jejihž zodpovědnosti (vydržet) umožnili těm druhým bojovat. Jak psal Jaroslav fronta jak má být se vším všudy.
Takový mini "stalingrad" Wink .
Velkou herdu do zad Hellboyovi, že to celé odvelel sám.
Nedovedu si to ani představit v jednom člověku. A přesto to i v nepříznivém vývoji nevzdal - Paulus se nekonal. Wink
A to ranní nedělní setkání velitelů bez parlamentářů bylo prima zpetstření.
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak když už se tu plácáme po zádech Laughing Jak je možné, že tam byla bandaska Question http://www.military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=akce&rid=910&img=68&dir=1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Utkáhní reprezentace CR a Monaka, CR hraje tu svoji hruzu a prichazi reditel TV nova a rika Monaku, kluci, divaci se nudej, je to hovno biznis, Koller je nervozni, ze jeste nedal hlavicku, bezte si vsichni trochu bokem at dáme konecne gol a nejak se to rozjede Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další
Strana 15 z 18

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate