Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Vyroba elektrickeho zasobniku
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 5:32 pm    Předmět: Vyroba elektrickeho zasobniku Odpovědět s citátem

Zdar, mam takovej napad jak si vyrobit zasobnik na MR1 a potreboval bych poradit. Existuje nejakej zvukovej spinac, kterej se da nastavit, aby spinal motorek na setiny, nebo desetiny sekundy? Tedy aby pri kazdem vystrelu posunul do zbrane prave akorat jednu kuli a pak se zastavil?

Motorek stoji asi 50Kc, zvukovy spinace se daji taky koupit, ale maji vetsinou sepnuti tak na 1 sec. Pak me napadla jeste kombinace spinac na 1s a motorek, kterej tlaci jen do urciteho siloveho odporu a pri vetsim odporu se vypne.

Rozumi tady nekdo eletrotechnice?

Chci si vyrobit malej elektrickej zasobnik a jedinej zpusob jak to udelat je bud koupit Reloader 2 za bratru 3000 a pri vyrobe ho znicit, nebo si pohon sestavit sam.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neporadím ti sice s elektronikou, i když to podle mě není problém okopírovat z nějakého autíčka či jiné hračky ovládané zvukem, ale opravím tvou představu Reloadera II za 3000,- na 1200,- s DPH.
Podle mě dobrá cena, převyšující případné náklady, nervy a spolehlivost při výrobě něčeho podobného na koleně. Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Pet@S



Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na aukru je teď elektrický zásobník za 350,-
http://www.aukro.cz/item533301050_paintball_elektricky_zasobnik.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ooops, oni ho fakt zlevnili! Jeste asi pred mesicem jsem koukal, ze stoji ke trem litrum. No aspon neco. Ale co se tyce te vlastni vyroby. Pokud mi nekdo poradi na to, jak vyrobit ten spinac, tak podle me naklady na vyrobu takoveho zasobniku budou pod 500 Kc. Radeji bych vyrobil vlastni verzi aby jich slo udelat vic kusu levneji.

Jinak, ja nepotrebuju levny elektricky asobnik, potrebuju zvukem aktivovany TLAČÁK, který bude kule tlačit do zbraně přesně podle kadence. A to umi z těch "levnějších" jen Reloader II. Anebo motorek, ktery tlaci do doby, nez mu kule budou klast vetsi odpor, nez ma nastaveno. Tak funguje treba DYE Rotor a nekdo mi rikal, ze nejaky aisoftak si takhle sam vyrobil tlacak na AS kver. Takze takove motorky zjevne jdou koupit.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 10:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Hellboy:
Zdar. Mě zvuková aktivace příjde taková ošemetná. Tuším že Koyot používal zasobník se zvukovým spínáním. Používá stále?
Proč nepoužít vysílač + fotobuňku (nebo co to je) která je v Evo II umístěná až v skoro v kolínku?




Funguje to tak že když je mezi tím vysílačem a fotobuňkou koule tak to vypne motorek. Mám starý ale fungující EVO doma - až bude čas tak popřemýšlím co s tím. Jediný problém Eva je že potřebuje s origo motorkem 2X9 V baterku. Ty by šlo ale možna umístit mimo zásobník - třeba do atrapy skutečného zásobníku zbraně ...
Více o EVO II zde: http://www.militarygames.cz/new-evo-ii-opet-lep-i-rychlej-i-a-levnej-i

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 11:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja chci vyrobit zasobnik, co bude podavat zespodu, takze me je fotobunka na picu Smile Potrebuju neco, co bude tlacit kule nahoru, repektive jakymkoli smerem. Na to potrebuju bud zvukovy senzor, nebo motorek ktery se zastavi pri urcitem odporu, ktery mu bude kladen (nevystrelena kule).
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Krasty



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 7:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mne je jedno cim to spinas a jestli to tlacis nahoru nebo dolu, dej tam optoclen v kombinaci s motorkem kterej toci jen do urcityho momentu.
( ve vysledku pak ale budes mit problem s krehcima kulema bych rek )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2Hellboy:
Zespodu jakože vstup koule do gunu bude zespodu zbraně = předělat dost výrazně zbraň?
Nebo ze spodu jakože zásobník s koulemi bude pod úrovní kolínka ale kolínko zůstane tam kde ho vymyslel výrobce zbraně, takže koule před bolt ve finále spadne?
Každopádně bych řekl že ať už to bude jakékoliv zespodu, jedním z problémů bude, jak zajistit kontinuální transport koulí "nahorů". Něco je bude muset u dna zásobníku nabírat, vynášet vzhůru a hlavně udržet v pohotovostní poloze ikdyž zrovna nebudeš střílet - tzn. že pohon by měl mít nějakou blokaci proti zpětnému protočení a sesunutí koulí zpět do zásobníku jejich vlastní vahou a případnými rázy (běh se zbraní atd.)
A to bude asi dost technicky náročné vyřešit (pokud neexistuje vhodný motor s brzdou). Nebo to umí ten motorek s odporovým vypínáním?

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Motorek reloaderu to umi. A motorek reagujici na odpor by to teoreticky mel taky zvladnout.

Mohl by mi tady nekdo hodit odkaz na takovej motorek?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejsem si jistej ze by to melo senzor na tlak. Mel jsem podobnej zasobnik a ten mel lopatky na pruzince. Uprostres byla osicka od moturku, pak plastovej kloboucek s lopatkama, kterej mel uvnitr dokola danou pruzinku a spinac ( rozpojovac ). Kdyz uz koule nemeli kam jit tak tak se lopatka zasekla perko se napruzilo ale rozeplo okruh takze se vypnul moturek. napruzeny perko hezky drzelo kulicku ale melo jeste rezervu na zpetnej raz kulicek. a kdyz bylo misto tak se to zase seplo a frcelo to dal ...

Doufam ze me nebudete nutit kreslit obrazek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podobnej, nebo jeden z tech co jsem jmenoval? Nema cenu se zde bavit o cemkoli jinem, nez je EMPIRE RELOADER, nebo ROTOR od DYE o jinych zasobnicich na principu o kterem mluvim nevim. Vsechno ostatni je zavisle na gravitaci. Reloader toci pri kazdem vystrelu, Rotor toci dokud mu kule nekladou prilis velky odpor. Vsechno ostatni ma bud oko, ktere kontroluje PADANI kulicek dolu, nebo jen zabranuje zpetnemu razu zpet do zasobniku a rozmackani kulicek v kolinku.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Polda



Založen: 23. 07. 2007
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 11:53 am    Předmět: Rada ??? Odpovědět s citátem

Protože taky nějakou dobu přemýšlím o výrobě el. zásobníku, napadlo mě jedno řešení, ale nevím jestli to jde uskutečnit.
Co kdybys umístil pod spoušť mikrospínač ? Takže co výstřel, tak aktivace motorku jen po dobu zmáčknutí spouště ?
Jen nevím, jestli by na to ten motorek stačil reagovat v elektrice se moc nevyznám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 2:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mozna by to slo, ale zda se mi to zytecny, protoze to co jsem posal uz nekdo jiny samo domo vyrobil a na stejnem principu bude i zasobnik od Milsigu.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele na aukru nekdo prodavat tohle:

http://aukro.cz/item538684385_halo_zasobnik.html

Jestli by se ti to hodilo.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 11:03 am    Předmět: "Sypání" zespoda Odpovědět s citátem

Ahoj Hellboyi
Našel jsem náhodou tohle (jestli tě to tam nepustí, jen se zaregistruj):

http://smartcorps.smartparts.com/forum/showthread.htm?t=1140&page=38

Podle mě v podstatě "tvůj sen"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě jedna inspirace, tentokrát z RIP-Clipu:

http://www.paintballforces.ca/forum/index.php?act=Print&client=printer&f=9&t=483
_________________
Shoot First. Ask Later.
Kéž by to bylo tak jednoduchý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No nevím kucí, podle mě ten Q-Loader na military nepatří. Síš tak do hvězdnejch válek. Já osobně radši zůstanu u klasický fazole než abyhc měl kvér jak vysavač Smile Ale to je jen můj názor. Ten druhej odkaz hned vypadá líp Wink
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no jen je škoda že není vydět jak se honej kuličky do zbraně ele vypadá to luxusně tohle by se mi libylo a chtelo by to preložit ty keci k tomu at se z toho dá něco vymyslet
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hodně volný překlad: (do prvního update, tzn není to celý)

- so I finally started it, here are some of the components and mod descriptions.
"Tak jsem konečně začal.Tady jsou nějaký komponenty a info k tunění"

- rip clip
"RIP-CLIP"

- it is the loader I will try to cram into this:
"To je podavač, pokusím se ho nabastlit do tohodle"

- its an airsoft 5000rnd boxmag. I chose the ripclip because it is sound activated, I didnt want any problems with feeding due to electronic eyes
"Toto je airsoft. zásobník na 5000ran a rip-clip jsem si vybral, páč je aktivovanej zvukově a já nechci řešit nějaký problémy v podávání s "očima""

- my mag conversion kit was missing the breach cover so I used good old jb weld to fill the loader feed hole:
""Můj konverzní kit" jaksi neobsahuje záslepku, tak jsem použil starý dobrý epoxy tmel"

- not Quite done here yet.
" ještě to není vono"

- here is some of the pieces I will install:
" tady je něco z toho co použiju"

- they are the magwell and extended mag release button
"především kaslík na zásobník a jeho vyhazovací pojistku"

- and here is a teaser of what it will look like all together:
"takhle by ten hlavolam měl vypadat pohromadě"

- this was pictured before any work was done, the boxmag is sitting loosely on the gun. the barrel on it is a BT 1913 barrel with some airsoft rail covers. the sights on it are the KAC sight set from ebaybanned.
"Tenhle obráze k je předtím, než se čímkoli hnulo, zásobník jen tak sedí pod zbraní, hlaveň je BT 1913 s nějakejma airsoftovejma krytama railů, mířidla jsou KAC přes e-bay

- some of the things left to do are
"co se musí udělat:"

-gut the box mag
"vydlabat zásobník"
-shave down some of the ripclip body
"upilovat Rip-Clip"
-cut the milsig mag to needed length and mount to boxmag
"upilovat milsig zásobník ve správný dýlce a vmontovat do boxu velezásobníku"
-route the feed from ripclip to milsig mag
"vyřešit vedení kulí z ripclipu do milsig zásobníku"
-attach part of a 100rnd pod to the top, right side of the boxmag
"přidělat část tuby na 100kulí na vrchní pravou část"
-finish the handguard

-smooth out the body and paint with a nice flat black
"začistit tělo a nabitvit matnou černou"

updates to come.
"pokračování příště"
_________________
Shoot First. Ask Later.
Kéž by to bylo tak jednoduchý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokračování volného překladu...


- gutted boxmag
"vydlabaný box zásobník"

- as you can see, there is a large space to use when the airsoft feed system is gone, plenty of room for a trimmed riplip or an empire reloader b
" jak můžete vidět uvnitř je po odstranění airsofových serepetiček mrakomor místa pro upravený Rip-Clip, nebo Empire b"

- trimmed ripclip
"úprava rip-clipu"

material was taken off both sides of the ripclip, as well as around the feed cup. the spot near the feed hole is ideally flattened to give you a good spot to glue or epoxy plumbing fixtures. I use jbweld

"mapteriál odebrán na obou stranách až k násypu, místo kolem krmící ďoury je optimálně zploštělé, takže je vhodné pro lepení"

Zbytek se týká toho, že ho neuspokojilo podomácku dělaný předpažbí, tak půjde do TACAMO 416.

Ta-dá, to je vše. Doufam, že Venca nebude moct štěstím spát... Zdar.
_________________
Shoot First. Ask Later.
Kéž by to bylo tak jednoduchý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2009 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no to je lepší dik seš šikovnej kluk jak je vydět dík za překlad
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2009 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem tuto myšlenku oprášil při výrobě spodního zásobníku ke kulometu a při pokusech s HALO B mám problemy s elektronikou, páč když vyřadim oči a přetížím lopatky, (ohnu hodně trubku a odpor je dost velký) tak zablokuju elektroniku... musím zásobák znovu zapnout....
Jinak to tlačí pěkně a kule v trubce v pohodě podrží a vytlačí i do 30 cm. Další problemek je s očima, páč bych je musel umístit asi až do gunu, vedení by bylo z boku jak má Tippman A5 ale z druhé strany...

Docela váhám nad ripclipem, ale ten je moc vysoký a kulí bych do M249 zásobníku moc nedal (výroba šikmé plochy uvnitř zásobníku apod.)

Další varianta je zvukový podávání ale to si myslim že má prodlevu a při kadenci cca 6kulí/s. by to zpočátku mohlo vynechávat, než se motorek zapne....

Na Dragunovu mi to šlapě pěkně, ale tam vrtulka jen kule míchá, nepodává je napřímo...

Rotor od Dye je na mě moc drahej a má díru v místě obvyklé hřídele vrtule, takže by šel předělat velice těžko(vývod z boku)... klasický VL Revolution stále se točící zásobník nevím jestli byc nespálil, když by kule měli odpor...

Takže teď dumám co dál... Twisted Evil
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."


Naposledy upravil KoyoT dne pá prosinec 25, 2009 11:00 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: pá prosinec 25, 2009 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Nema cenu se zde bavit o cemkoli jinem, nez je EMPIRE RELOADER, nebo ROTOR od DYE o jinych zasobnicich na principu o kterem mluvim nevim. Vsechno ostatni je zavisle na gravitaci. Reloader toci pri kazdem vystrelu....


ano ale vrtulka udělá 1-1,5 obrátky což je podle mě moc... Dragunova se mi nechce kuchat páč má motorek zaletovaný Very Happy...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 11:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jediná kloudná varianta je asi ten Rip Clip, takže kdo ho má dejte mi vedět jak vám funguje...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: pá červen 04, 2010 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lidi, co zkusit Invert Halo Too? Mam ho doma, na SP1 stíhal kadenci jak prd, je to zvukově aktivovaný, stejná střeva jako Halo B, elektroniku z něj používá Rip Clip. Zrovna mam jeden doma navíc Wink Tak rozmýšlim, jestli udělm box pro teamový kulomet, nebo se na to vyprdnu a pošlu ho do světa.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne červen 06, 2010 12:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já od toho upustil, jelikož jsem si řekl, že samotný ripclip mi stačí. Pokud je zvukově aktivovaný a tlačí kuličky do díry, která se dá vyvést do boku tak to půjde a neměl by to být ani velký problém udělat. Spíš budeš řešit uchycení na zbraň, než fungování zásobníku. Teď navíc vyšel Ripclip pro TM s citlivějším mikrofonem, což při větší vzdálenosti od zbraně taky není na škodu.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Eril



Založen: 04. 07. 2009
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nez delat komplet vlastni je rychlejsi a levnejsi sahnout po necem hotovem, pokud teda nejsou nejake spesl pozadavky na tvar a kapacitu, ono takhle v hlave na papire nebo na pc funguje teoreticky lecos, praxe byva znacne odlisna, vim o cem mluvim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
majlo



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 3:36 pm    Předmět: zasobnik Odpovědět s citátem

Zdarec panove, ja jsem to udelal z HALO B, upravil jsem tu misku tak aby byla smerem do boku potom pouzil husi krk a vypada to nejak takhle http://military-paintball.cz/index.php?cat=hraci&pid=2162...ale chci to jeste poupravit. Nenapada vas nejakej dobrej napad na "dvirka" na sypani?? Jinak to zvlada podavat i ve full auto...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 4:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkné, velmi pěkné
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady to má také pěkně udělané a dvířka má ze zhora ,což je asi lepší.http://forums.milsimcombat.com/viewtopic.php?f=6&t=754&st=0&sk=t&sd=a
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate