Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Tlumič

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kanarek



Založen: 16. 03. 2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 3:28 pm    Předmět: Tlumič Odpovědět s citátem

Zdravim, jistě je tu mnoho lidí, které by zajímal tlumič na zbraň a proto se ptám nenašel na netu někdo nějaké povídání o tom na jakých principech tlumič funguje nebo ideálně nějaké plánky, průřezy a tak? Nemyslím nějaké napodobeniny, ale normální funkční tlumič.

Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 4:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz to tady trochu prolezes tak najdes vsechno co potrebujes vedet. Resilo se to uz nekolikrat.
Tlumic na paintball vyrobit nejde ( kdyz nepocitam dvoumetrovou rouru vystlanou skelnou vatou ) protoze to co dela nejvetsi ranu je pohone medium ( CO2, vzduch ) a kdyz ho utlumis tak kulicka nepoleti.
Par decibelu se da stahnout dobrou hlavni, stahnutim ustovky, nahradou CO2 vzducem. Hodne tiche hlavne jsou hammerhedy nebo vrtane milsigy.
Nejlepe je to videt u speedovych hracek kde je operacni tlak i desetkrat nizsi nez napr. u tippmana. Kdyz po tobe strili nekdo s vytunenim indominatorem ( osobni skusenost s PaPem ) na patnact metru neslysis odkud strili, jen ti okolo hlavy hvizdaj kule ( fakt jsou hlucnejsi nez ten gun )
Skousel jsem papirovou roli od balici folie vyplnenou zmuchlanym toaletakem a vyvlozkovanou roli od alobalu se spoustou direk. Nejakej efekt to melo, ale ne takovej aby to vyvazilo to ze se dost snizila presnost a kardou chvilku z gunu litali kousky toaletaku Smile ani nemluvim o celkovy delce zbrane Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar Kanarku.

Ta diskuze se odehrála zde:http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=1115&postdays=0&postorder=asc&start=0

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kanarek



Založen: 16. 03. 2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 10:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky pánové. Jen pro přesnost nemám v plánu dělat tlumič na paintballku jelikož snipera zatim nedělám a pro ostatní druh hraní si myslím, že je to k ničemu.

Forum sem prolejzal a nenašel nic pro mě potřebnýho, ale ten odkaz co si mi sem hodil jsem přehlídnul, tam jsou užitečný rady.

Jakýkoli další typy na tlumič pto vostrou zbraň uvítám. Ještě budu samozřejmě prolejzat google
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 11:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

po tomhle prispevku jsem nejak prestal chapat, proc si ho vlastne zalozil. Nechces tlumic na paint a na beznou strelnou zbran je to podle tebe k nicemu (navic v cr je jeho pouziti vyjma urcitych slozek nebo vyjimek nezakonne). Tak proc vlastne shanis o tlumici info? Kazdopadne informace o tlumici na strelnou zbran shanis tedy na spatnem miste, tady se strili o dost pomaleji...

pro predstavu mas jeden ranny tlumic tady tlumic maxim a pokud hodlas neco vyrabet, i kdyz je to k nicemu, tak doporucuju posehnat tuhle knihu: THE HANDY DANDY SUPER DUPER JUNKYARD SILENCER BOOK ...or "How to shoot the neighbor's cat without getting caught." Very Happy stoji neco kolem 10 babek, pripadne existuje spousta publikaci "how to" primo pro jednotlive raze nebo zbrane. Dalsi moznost vedeni je na isohunt.com zadat suppressors a je tam jeden torrent, kterej obsahuje cca 150 souboru o tlumicich, ustovejch brzdach atd. vcetne patentu a dalsich veci.

Hlavne si s tim neudelej nejakej pruser....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 1:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Heh, pricipů tlumiče je hned celá řada. Podrobných popisů, nákresů a pod mám doma celé jedno DVDčko. Nejpoužívanějších je asi 7 drůhů podle zbraně, ráže a munice. Ale chce to hledat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kanarek



Založen: 16. 03. 2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ares: špatně si mě pochopil, nechci ho na paintballku ale napadla mě myšlenka že bych zkusil výrobu na normální střelnou zbraň. Jakošto bývalý závodní střelec a syn policisty co střelbu učil mám ke zbraním respekt, vim co to dokáže a vim, že vlastnit tlumič mi zákon nedovoluje. Zde jde spíš o pocit

Založil jsem to tu jelikož je zde určitě hodně lidí co se zajímaj i o jiné zbraně než paintball.

Jinak opět díky za typy. Anglicky nemluvim, ale nějak si s tim pohraju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a co takhle silnič? Cool at je to pořádná šlupka a teče krev z uší Twisted Evil
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Někde jsem viděl i pokusný tlumič k houfnici. To by se taky do paintballu hodilo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
a co takhle silnič? Cool at je to pořádná šlupka a teče krev z uší Twisted Evil


Laughing Laughing Laughing

Silnic by byl dobrej, kdyby ho nekdo mel, tak beru dva kusy... vzdycky jsem strelbu umocnoval citoslovcem "ratatatata", ale nebylo to tak ucine a pri vyssi kadenci mi jako kurakovi dochazel dech.... Smile

sorry za OT Razz
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate