Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Recyklovatelný PB granát
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2008 9:03 pm    Předmět: Recyklovatelný PB granát Odpovědět s citátem

Hi!!!

Na akci "Konvoj" se zkoušel nový PB granát (http://alangorax.rajce.idnes.cz/Panasonic/#P1000116.JPG)
Jaký byl ohlas, jak je to spolehlivé, jak se to pak hledá, na jakém principu to funguje, jaký je účinný poloměr, kdo to prodává, co to stojí???

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 12:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vypada to dobre... Smile
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cita.s



Založen: 10. 12. 2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Konvoje jsem se zucastnil
Mne osobne granat moc nenadchl meli jsme jich nafasovat do tymu 10 ale vzali jsme si jen jeden na zkousku a ten jsme pouzili az po hre jelikoz hrozila jeho ztrata a toho se kazdy bal porizovaci cena granatu je Evil or Very Mad 1200 Kc. Evil or Very Mad
A to je dost na kazdeho si myslim nevim jestli bych ho hodil ve hre a pak ho sel hledat a nenasel
Mel bych na cely den po nalade a i po hre
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 1:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když tak na něj koukám, tak by mě zajímalo jak je vyřešená rozbuška? Teoreticky by se to dalo obšlehnout a vyrábět si to doma.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak přesně něco takovýho sem vymyslel asi před 2 rokama, ale nedotáhlo se to do konečný výroby... Rozbuška byla mega, počet použití cca 10 a předpokládaná cena byla asi 50 Kč...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 cita.s:
Dík za odpovědi, ikdyž né všechny Smile
Na jakým principu to pracuje? Já bych řekl že spíš než pyrosložka (Hogi) tam bude nějaké CO2, ale možná se mýlím.
Jaký je iniciační a zpožďovací mechanizmus ? Podle fotek to vypadá že odhozová pojistka je tam na pevno - tzn. na "okrasu" EDIT: teď jsem se pořádně díval na jiné fotky a vypadá to že je to našroubované a kryje něco pod sebou - že by tu megu?
A účinnost, spolehlivost?
Ta cena je celkem odpuzující, zvlášť pokud by to díky pyrosložce bylo omezeno na životnosti.

2 rogan:
Jestli jsem dobře pochopil text ohledně granátu v popisu akce Konvoj, tak jsou ty výrobky chráněný patentem.

2 Hogi:
Po desátém použití Tvého granátu by nastalo řízené výřazení z používání nebo by se to událo "automaticky"až by se plastové tělo rozletělo na kusy?

2 all kdo s těmi granáty hráli:
Dojmy? Použitelnost?
Ty paintové koule jako projektily se cpou při novém nabíjení zvenku nebo zevnitř?

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No prototyp byl udělanej z PE trubky ve který byly navrtaný díry a v nich vsazený kuličky... Některý vyletěly celý a u některejch jen barva... Bylo to spíš jen tak pro efekt a nedalo se přesně určit, jestli tě to obarví... Těch 10 použití je odhad do nepoužitelnosti výlisku...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj tak ty granáty vymyslel jeden člen týmu O.R.M.S. Fungují tak,že pod našroubovanou pojistkou je je petarda pirát a ta bouchne a vymrští kuličky na všechny strany.Osobně musím uznat,že to opravdu funguje a pokaždý,když jsem v sobotu viděl nějaký házet do místností tak z nich vždy odešel někdo se zásahem.Granát je z poměrně hodně odolného a tlustého materiálu.Zkoušeli jsme jsme s naplněným granátem házet silou o zem a nic se mu nestalo ani kule nepraskly.Jinak cena je vysoká nejspíš jen proto,že si to ten dotyčnej nechává vyrábět v malim množství,takže až se mu povede sehnat někoho kdo by to výráběl ve velkym tak to pude výrazně dolů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cofey napsal:

2 rogan:
Jestli jsem dobře pochopil text ohledně granátu v popisu akce Konvoj, tak jsou ty výrobky chráněný patentem.
Cofey


Nehodlám to prodávat, takže mě taková věc netrápí. A granáty, které si vyrábím sám bych ani nikomu jinému do ruky nedal.

1200Kč za jeden takový granát je zlodějina. Omezená doba používání a obyčejná petarda mě teda opravdu nenadchly. To si raděj udělám doma hracháč za 15Kč.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi jsi špatně četl cena 1200,- není běžná prodejní cena, ale je to cena těch pár prototipů, které je v tuhle chvíli možné zakoupit a takhle vysoká je hlavně z důvodu nákladů na přihlášení patentu a náročnosti ruční výroby, pokud by se našel výrobce, který to dokáže zautomatizovat bude cena úplně někde jinde.
A to, že je životnost omezená to tady napsal akorát Hogi o svém pokusu, ale ten nemá s touhle věcí nic společného.
U tohodle granátu co já vím je životnost takřka neomezená.
A ano pro odpálení se používají běžně dostupné petardy, co je na tom tak nepřijatelného pokud to ty kule vydrží a vystřelí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OK - děkuji všem za info (chtěl jsem pochopit princip) a Roganovi za názor Wink byť s ním nesouhlasím.
Jsem zvědav jestli se tento výrobek obchodně uchytí

2 Rogan: vzor chráněný patentem není jen záležitost prodeje (bohatnutí) ale už právě i výroby.
Tak to kopírování zvaž, ať se nedostaneš do problémů a možná radši zůstaň u těch luštěnin Wink

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
.......
A ano pro odpálení se používají běžně dostupné petardy, co je na tom tak nepřijatelného pokud to ty kule vydrží a vystřelí?


Hi Rajko.
Pokud jsi z mého dotazu pochopil že se mi na použití petardy jako pohonu granátu zdá něco nepřijatelného, tak chyba lávky - já jsem s petardou v poho, ať to klidně třeba pohání pro mě /za mě i C4 v rozumném množství - pokud je vyzkoušeno že to nikoho nezraní.....

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing ne ne to byla reakce na Rogana Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 11:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Asi jsi špatně četl cena 1200,- není běžná prodejní cena, ale je to cena těch pár prototipů, které je v tuhle chvíli možné zakoupit a takhle vysoká je hlavně z důvodu nákladů na přihlášení patentu a náročnosti ruční výroby, pokud by se našel výrobce, který to dokáže zautomatizovat bude cena úplně někde jinde.
A to, že je životnost omezená to tady napsal akorát Hogi o svém pokusu, ale ten nemá s touhle věcí nic společného.
U tohodle granátu co já vím je životnost takřka neomezená.
A ano pro odpálení se používají běžně dostupné petardy, co je na tom tak nepřijatelného pokud to ty kule vydrží a vystřelí?


Pakliže to neni konečná cena, tak ok. Ale to tu nikde nebylo pořádně vysvětleno. Proti petardě taky nic nemám. Šlo jen o to, že kdyby byla konečná cena těch 1200Kč, tak bych si představoval jako rozbušku něco sofistikovanějšího a ne obyč piráta.

Pakliže budou funkční a za rozumnou cenu, tak si je klidně budu kupovat taky. Wink
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2008 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No kdyz konecna cena nebude nejak premrstena tak ano, nakoupim. Jde o to to muzes ztratit, rozbit a buh vi co. Neni to jako zbran, do ty prachy das, protoze ti bude slouzit. Ale granat ... to je neco jineho.

Chapu ze cena prototypu muze byt velice draha, sam nechavam neco obcas vyrabet a vim to.

Ale opravdu je to zajimave a vypada to dobre. Doufam ze se mi brzo dostane do ruky Smile
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne prosinec 28, 2008 11:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem si to skusil Smile

PLUS:

Pomerne lehkej. ( jeden muj pokus vazil pres kilo, a s tim dostat do hlavy naprimo Smile
Odolnej. ( petarda na nem nezanechava zadny znamky destrukce )
Nepresnej. ( ano to je plus, je to PB a ne valka, kdyby mel 100% ucinost tak zahodim gun a chodim jen s granatama. Ale za druhou stranu se trema, ctyrma do jedny mistnosti je to jisty Smile )
Barevny variace. ( zelena a cerna jsou fajn barvy, ae ne kdyz mam nekde neco hledat Smile )
Dobej material. ( zajimava guma, ala hracka pro psa, kdyz s tim clovek hodi o zem tak to skace, kdyz nema cas sroubovat kryt peterdy tak za to vezme silou a zavitu se nic nestan)

MINUS:
Cena. ( ale kdo z vas pamatuje kulicku za 3Kc ? , zacatky bejvaj drahy Smile a navic granat od tippmanna za 100 tak to mam za 11 hodů z5 ... )
Znovupouziti. ( ano minus, uz se vidim jak se nekde s nekym hadam ze byl muj a ze jsem ho mel podepsanej. nebo ho hledat v naky deset metru hluboky jame v milovicich )

Fakt se mi moc libil ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky - na nějaké takové shrnutí jsem čekal Smile

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2009 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já mám dotaz jak to je když třeba prší taky se to odpálí ja jen jestli to nenavlhne nebo jak jste to vyřešili tenhle pro nás dost podstanej problém dik venca
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2009 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ta petarda je v tom naládovaným granátu vlastně uzavřená téměř hermeticky (ta zápalná hlavička je pod atrapou pojistky) ale stejně by byl v dešti obrovskej problém, že ti zmoknou a nabobtnaj kule které jsou vlastvě jen zasunuté do děr a ničím nepřekryté
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No na TTTancikach lehce prselo celej den. Behem tri-ctyr hodin to uz na kulich v granatu bylo znat zacali meknout krabatet a nafukovat se. tak ho "cvicne" odpalis a naladujes znovu. i po tech trech hodinach vyleteli vsechny a zadna nepraskla uvnitr.

Ale kdyz ho das do kapsy tak tam podle me vydrzi celej den Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám dotaz - pochopil jsem to správně že půjde o dražší verzi granátu, s tím že po odpálení to mohu znova nabít ?? ( asi proto těch 1200kč ( což je 75 % ceny docela kvalitní hlavně Wink ).)

Příjde mi docela ujeté si hlídat kam jsem granát hodil, abych se mohl pro něj vrátit. z důvodu vysoké pořizovací ceně....
V PB vidím spíše úspěch v jednorázovém použití, ale možná se pletu soudím dle sebe. Ale možná to bude mít spíše úspěch na uzavřených hřištích - kde se to na závěr pozbírá a připraví na další akci..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je to cena za prototypy. kdyby se to vyrabelo masove cena je nekde jinde
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to tak, lze pouzivat temer donekonecna ( do ztraceni ) .
To sbirani je fakt na dve veci , ale je to porad ta sama pisnicka dokolecka, kdyz to nejak zajimave fungovat je to pracny vyrobit = drahy = sebrat a znovu pouzit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No podle mě granát na PB by měl být v ceně cca 50 kuliček o průměrné ceně. Použitelnost jednorázová a velké + by bylo plnitelnost munice přímo kuličkami jak je zde již uvedeno. účinost zásahu = nutnost použití 4 kousků v mísnosti o 8x8m.

Pokud tyto požadavky PB granát splní, je na místě uvažovat o vírobě a je i zde kupní síla...a možná by šlo i o "trhák"

Pokud zde někdo vymýšlí granát na PB musí bohužel splňovat tyto požadavky, jinak jde o již několikátý pokus o prodej či vírobu PB granátu.
Ani sériová víroba těch 1200,- nijak extrémě nesníží. - pokud zamýšlíte vírobu v čechách.
Musíte brát že pro to aby jste měli rozumnou cenu pro WB,MPB hráče, musíte v sériové vírobě zhotovit těchto granátů 10sítky tisíc a kdo Vám zaručí že to lidi vykoupí....
Pak je tu možnost víroby v číně, jenže to je opět o jiných počtech ( více jak 100 tisíc kusů a to ještě možná... Ale zase bude dobrá cena. jen se musí připočít k času víroby čas doby dopravy lodí cca 2 měsíce.

Zkuste třeba zvolit jiný materiál těla, levněji opracovatelné na 1dno použití už s předem naládovanými kuličkami a připravéné k odpalu bez nutnosti pozdějího sběru.
Pak budu věrný nákupčí a i spousta jiných. A komečně bude PB granát.
No držím palce.

( P.S. trochu se to podobá plnění i sistému munice PB RPG. )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

clovece ty zcela ignorujes y Smile z tech 1200 to urcite nepujde na nejakych 79,90,- ale i za 450 bych je kupoval. najit je po odhozeni, to je jina, nicmene pokud nema nekdo neco s ocima a vi cca kam to hazel, popripade si je nastrika nejakou absurdni barvou tak si myslim ze neni sance jich moc poztracet.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Také bych se přikláněl k nižší ceně, i když to bude znamenat nerecyklovatelnost. Přeci jen házet po sobě pětistovkami mi přijde trochu zcestné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
alchimo



Založen: 05. 01. 2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Lužec nad Vltavou

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem mel moznost vyzkouset,ale az druhy den po konwoji,kdyz jsme 3 zalezli do bunkru,zapalili a stoupli si do kolecka okolo granatu.Mel jsem s sebou par sadrovych granatu vlastni vyroby tak jsme porovnavali s timto "geckem" a byl jsem docela prekvapenej.Sadrak bolel oproti "gecku" o dost vic,ale neni hlavni,aby to bolelo,ale aby se souper polekal a byl trochu pocakanej od barvy:) Zalezi hodne na pocasi,petarde a hlavne i kulickach co se tam naladuji.Kazdopadne jestli tahle hracka bude nekdy trochu levnejsi urcite do ni pujdu. Wink

BTW: muj prvni prispevek Embarassed hiphip...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 12:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No koukám že je na čase, abych oprášil myšlenku mýho míň recyklovatelnýho granátu, kterej je nákladově úplně někde jinde...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hogi napsal:
No prototyp byl udělanej z PE trubky ve který byly navrtaný díry a v nich vsazený kuličky... Některý vyletěly celý a u některejch jen barva... Bylo to spíš jen tak pro efekt a nedalo se přesně určit, jestli tě to obarví... Těch 10 použití je odhad do nepoužitelnosti výlisku...
Nazdar Hogi, prozradíš mi prosim jaxi donutil ty kule aby zůstali v tech ďourách? Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To by me vlastne zajimalo i u tech prototypu. A jestli v nich ty kule moc nevykukují, jestli by nebyl problém s nošením nekde po sumkach, aby nepraskli?
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate