Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Hlaveň z www.paintballshop.cz :-( dobytkové

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 6:17 pm    Předmět: Hlaveň z www.paintballshop.cz :-( dobytkové Odpovědět s citátem

Ahojte, dnes mi po cca pěti dnech od obědnání přišla nová hlaveň.
http://www.paintballshop.cz/zbozi/8173-tactical-barrel-17%22--t98
Chápu že za tu cenu to nemůže bejt žádnej nářez ale to co mi přišlo je na blití. Nejen že je hlaveň z venku selá poškrábaná a omlácená (jako kdyby s ní někdo rok hrál) ale hlavně je poškrábaná zevnitř!!! Nechápu jak se to mohlo stát ale je to tak. Jsou tam asi čtyři podélný drápance, zhruba uprostřed hlavně... Jak kdyby ji někdo čistil drátem!
To fakt nechápu... a mimochodem jako perličku ... tahle hlaveň co má mít 17" má palců pouze 15 a to i se závitem, tudíž když se dá na kvér jsem na něco málo přes 14". Takže si na ně dávejte pozor! Docela prasárna, pošlou po pěti dnech půlku zboží a ještě navíc je to asi jetý Sad

Jsem zvědavej jestli se pochlaí a alespoň zaplatí poštovný za reklamaci a jinou hlaveň ale moc tomu nevěřím Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

do jisty doby muzes zbozi objednany pres net vratit bez udani duvodu kdyby delali problemy, ted nevim jestli to jsou tri dny, nebo 14 dni po obdrzeni zbozi. at ti odpovi nejakej ze zdejsich pravniku
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bartak



Založen: 10. 10. 2007
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

14! je to 14 dní, val jim to tam vrazit do řitě Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlacha: Přesně tak, je to 14 dní. Každopádně tohle by mělo projít i běžnou reklamací. Jinak co se týče toho poštovnýho, tak toho se asi nedočkáš. Se zákona nemají povinnost toto platit, takže záleží jen na jejich obchodním kodexu a všichni moc dobře víme, jak na tom V PB shopu jsou.

Jinak já jsem tedy s nimi žádné vélké problémy nikdy neměl (podle toho co běžně slyšim od ostatních). Jen mě enormně sere to, jak soustavně posílaj zboží, který není původně zabalený (neni totiž zabalený vůbec, najdu ho vždy někde v krabici mezi ostatním bordelem), bez jakýhokoliv papíru výrobce, atd.

Uzie Gal: Jinak ta lhůta se vztahuje i na zboží zakoupený v klasických kamenných obchodech.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vlachlo jestli se nepletu tak jseš z UL - v Chaba jsou kluci a když si to koupíš přez ně, máš cenu stejnou a problémy menší..
Konkrétně u této hlavně jsem byl svědkem koupě a kámoš byl jen spokojenej.
Není to reklama, ale spíše rada pro další budoucí nákupy - oni přece jenom si nenechávaj zboží posílat, ale fizicky si pro něj jezdí. A tak si zboží i mohou prohlédnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

už jsem to tam poslal tak uvidíme. když se mě po telefonu ten debil zeptal co je jako za problém po tom co jsem mu řekl že je hlaveň zevnitř poškrábaná a má 15,5" místo 17ti tak bych mu nakopar držku i přes sluchátko... to mám jako dost z takovejch hovad!
ale snad to vezmou, je to jasnej šmejd. jen mě sere že takový krámy vůbec posílaj, jako kdyby jim něco udělala se na to podívat než to zabalej.

mimochodem to balení mě taky sere, přijde to zabalený v kusu krabice omotaný izolačkou bez čehokoliv. to je podle mě i nezákoný protože co vím, tak u každýho zboží "musí" být český návod, i kdyby to byla kancelářská sponka.

jinak Trackere máš pravdu, jsem z UL ale (nic proti nikomu) nevím jak si přišel na to že v Chaba je to za stejný prachy. Co jsem koukal tak když už něco není "dočasně vyprodáno" tak je to o 20% dražší než jinde. Ale to je jejich boj. (Např když jsem si kupoval kvér tak by mě s maskou vyšel o 2000,- dráž než v pb shopu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 11:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ondraus napsal:

Uzie Gal: Jinak ta lhůta se vztahuje i na zboží zakoupený v klasických kamenných obchodech.


Lhuta se v kamene prodejne nevztahuje zadna a je pouze na prodavajicim, zda-li zbozi vymeni, vrati penize, nebo posle do prdele... Smile
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 11:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlachla napsal:

mimochodem to balení mě taky sere, přijde to zabalený v kusu krabice omotaný izolačkou bez čehokoliv. to je podle mě i nezákoný protože co vím, tak u každýho zboží "musí" být český návod, i kdyby to byla kancelářská sponka.


Cesky manual musi byt prilozen u veci, ktere jsou samostatne cinne.... tzn, pokud kupujes kver, musi byt manual prilozen, pokud kupujes hlaven, tak jiz nikoliv.

Je to to same jako u pocitacu... pokud koupis pocitac jako celek, mel by obsahovat manual. Pokud koupis treba jenom DVD mechaniku, tak ho obsahovat nemusi, protoze mechanika neni samostatne cinna vec. Navic jeji montaz by mel provadet problematiky znaly clovek... pokud nevi co a jak mel by to sverit servisu.... treba Surprised)
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 1:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fanas: Tak mi to nedalo a kouknul jsem do občanskýho zákoníku a máš pravdu. Těch 14 dní neplatí pro kamenné obchody.

Vlachla: Mě snad ani nejde o to, v jaký mi to přijde krabici a jak je olepená. Ať mi to přijde třeba v krabici od bot - to je v pohodě. Ale jde mi hlavně o to, jak to přijde v ní. Příklad - objednávám kule a k tomu si ještě přidám redukci na plnění. No a ta se prostě válí v krabici jen tak, nezabalená, ... Možná to řešim až moc, ale mě by to slušnost nedovolila takhle poslat.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je to dobytcarna ale pokud jsem ja posilal neco co spletly na paintballshopu tak mi vzdy kompenzovaly postovny a jednani celkem v klidu ... nikdy to nebyl problem ...
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 11:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To s tema kamennejma prodejnama je picovina. Nezalezi na tom, jestli maj kram nebo ne, ale jak sis to objednal a jak ti to dorucili. Pokud sis to objednal pres internet, mas 14 dnu na vraceni. Pokud si tam byl osobne, tak nemas, protoze sis to mohl vyzkouset na miste.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 11:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže to vlastně píčovina není. Jen jsi to napsal jinak...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 11:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zákon č. 40/1964 Sb., Občanský zákoník, Část I., Hlava V., § 57 (1)

Arrow http://business.center.cz/business/pravo/zakony/obcanzak/cast1.aspx
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 11:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Byla-li smlouva uzavřena při použití prostředků komunikace na dálku, má spotřebitel právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí plnění. V případě, že dodavatel nepředal spotřebiteli informace, které je povinen předat písemně nebo jiným obdobným způsobem podle ustanovení odstavců 4 a 6, činí tato lhůta pro odstoupení 3 měsíce od převzetí plnění. Jestliže však jsou informace řádně předány v jejím průběhu, dochází k ukončení tříměsíční lhůty a počíná od té doby běžet lhůta čtrnáctidenní.


Tady to vyznelo, ze kdyz ma nekdo internetovy i kamenny kram, tak ta 14ti denni lhuta neplati. Plati.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hadate se tu o dvou vecech ktere smesujete, a ktere jsou ve sve podstate uplne stejne.... predne je to pravo odstoupit v pripade smluv uzavirani pro pouziti prostredku komunikace na dalku (typicky internet) dle § 53 odst.7 a pak podle § 57 v připade, kdy nema provozovnu, nebo prodaval mimo prostory obvykle k podnikani (to je ustanoveni pro stankovy prodej).. Helbouy ma pravdu, ze smyslem obou ustanoveni je dat moznost kupujicimu vratit zbozi, ktere si bud vubec nebo nedostatecne muze prohlednout
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak asi by to byla pěkná kravina, když bys neměl nárok na vrácení, při objednávce přes internet z kameného shopu. Protože třeba do Ostravy se z Prahy na zboží podívat nepojedu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2008 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prostě záleží na způsobu pořízení. Chápu to prostě tak, že když si něco koupim a neměl jsem před tím možnost si věc prohlédnout (typickej příklad netu), tak mám právo ji vrátit. A je pak jedno jestli má nebo nemá obchod.

Asi ale všichni myslíme úplně to samý a jinak píšeme.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2008 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Presne tak... pokud jsi smlouvu uzaviral na dalku, cili nebyl jsi pri jejim uzavirani fyzicky pritomen na miste obvyklem pro prodej (net, tlf), tak muzes zbozi vratit do 14 dni od prevzeti bez udani duvodu.... duleztita je tam ta volba prevzeti, protoze pokud nemas potvrzeni o prevzeti pocita se tusim den odeslani.
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate