Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

A5 a 98C hlaveň

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Filips



Založen: 02. 05. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 10:56 pm    Předmět: A5 a 98C hlaveň Odpovědět s citátem

Chtěl bych se zeptat, mají tyto dvě zbraně stejné závity? Mám doma hlaveň na 98C a zajímalo by mě jestli ji našroubuju i na A5. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 6:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne na 98 je jiny zavit nez na A5. Ovsem existuje prechodka, ktera se da sehnat. Bohuzel v nasich eshopech ji moc nemaji.

Ale muzu ti prodat jednu (mam jich teda i vic) napis mi prosim PM abychom se domluvili.

Mala reklama Smile Tech redukci z 98 na A5 mam temer neomezene mnozstvi. Vse v perfektni kvalite a rozhodne za mensi cenu nez v eshopech.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate