Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Výcvikový tábor(soustředení) military paintbalu
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gordon



Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2008 3:23 pm    Předmět: Výcvikový tábor(soustředení) military paintbalu Odpovědět s citátem

Tak,seděli jsme s kamarádama a povídali a povídali a při tom povídání nás pojal nápad"co takhle udělat něco jako výcvikový tábor?".
Možná je to hloupost ale kdyby byl zájem...tak se vyjádřete přátelé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2008 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a kdo by vycvik vedl? Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2008 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

O tom už tu dříve řeč byla a moc se tato myšlenka neujala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2008 8:25 pm    Předmět: Re: Výcvikový tábor(soustředení) military paintbalu Odpovědět s citátem

Gordon napsal:
Tak,seděli jsme s kamarádama a povídali a povídali a při tom povídání nás pojal nápad"co takhle udělat něco jako výcvikový tábor?".

Co si pod tímto pojmem všechno představujete.?
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 3:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
a kdo by vycvik vedl? Smile

Petr Holoubek tobě to jméno asi nemusim vysvětlovat Very Happy Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 3:36 am    Předmět: Re: Výcvikový tábor(soustředení) military paintbalu Odpovědět s citátem

Salfa napsal:
Gordon napsal:
Tak,seděli jsme s kamarádama a povídali a povídali a při tom povídání nás pojal nápad"co takhle udělat něco jako výcvikový tábor?".

Co si pod tímto pojmem všechno představujete.?

Orientace v terénu, nácvik chování v krizových situacích, taktika vyčištění budovy plus taktika malých jednotek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mě se to nezdá jako špatný nápad... něco se přiučit apod.
Jen bych mou účast zvažoval dle programu co se nabídne. A to i myslím i ostatní - prostě záleží na programu a na tom kdo ho bude vést, popř. jací hosti se tam objeví ( třeba nějaký voják, který vede výcvik spec. jednotek apod. )
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hm... jste s nim o tom mluvili? jestli jo jsem pro, vezmu Havanu a jedu. On je odbornik na slovo vzaty, jenom asi bude muset mit nejaky kolegy jeste, protoze jeden smecku neuhlida, ale to hadam ze se taky zaridi, asi i vim komu rekne ze Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm, tak to asi nebude levná záležitost ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

myslis zaplatit ty lidi?
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A vy máte nějaké prostory jako jsou budovy a lesy? Kde by jste prováděli výcvik?
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je to posledni co by nam asi chybelo Sad) jde jen o domluvu myslim. zakladni problem bude pocet lidi, protoze neco naucit i 20 lidi je celkem problem, vzlaste pokud by na to byl treba vikend
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

presne, podle mych zkusenosti uz je pro jednoho instruktora problem efektivne cvicit vic jak 8 muzu...... ale mozna je tenhle instruktor jeste schopnejsi a zvladne vic lidi a mozna bude mit pomocniky, coz potom ten pocet lidi vyrazne zvysuje... jinak urcite dobry pocin
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

o kvalitach tohodle cloveka jsem presvedcenej, ale nevim v jakym smeru to s nim kluci probirali, spolecni znamy... nevim jakej pocet atd. to by se meli vyjadrit gordon a mastodont, zajem by byl urcite velkej, doufam ze bysme to stihli jeste v zime Smile na vikend... to by pocty dost omezilo Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslíme toho samého? Jestli jo, tak se hlásím dobrovolně a bez mučení (to bude až na místě Laughing). Jedná se tedy o Petra Holoubka, zakladatele protiteroristické skupiny v ČR?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo. bydli kousek od nas shodou okolnosti Smile i jsme s nim meli dve rande nez jsme sli na mistrovstvi v dobyvani objektu. spravnej typek
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hm tak koukám chlapi, že to máte pěkně všechno v hlavě srovnaný tak už zbývá jedině ta realizace a myslím, že lidi se určitě hlásit budou.
Kde by se toto případné cvičení konalo?
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nemam tuseni, ja o tyhle akci nic nevim, zatim, ale asi to nebude zadna stredozem. zapadni cechy bych tipl. taky tusim ze Petr se svyma znamyma delaj nejaky pochody, jeste s nejakyma vojaka bo kym, tusim ze posledni turné bylo v jiznich cechach. byl to pochod orientovany na nejake dovednosti jeste
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 10:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kluci, jestli to myslíte vážně, je potřeba to rozumně zvážit. Od doby trvání, náplně, organizace po účastníky. Je to na paintball podmínky nebývale velký projekt a supervizora by podle mě nejlépe mohl dělat pouze zkušený paintballista.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 11:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Víme že to nejni prdel Very Happy i proto toto vlákno ale chcem to zkusit. Máme zkušenosti z armády a ty chceme využít.Víme že to nebude zejtra ovšem nějak se začít musí.Máme místo ,hlavního instruktora, velmi zhruba náplň a zbytek řešíme.Nic nechcem uspěchat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 11:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neprislo mi ze se tu bavime zrovna o paintballu Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 11:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Salfa napsal:
Hm tak koukám chlapi, že to máte pěkně všechno v hlavě srovnaný tak už zbývá jedině ta realizace a myslím, že lidi se určitě hlásit budou.
Kde by se toto případné cvičení konalo?

Jmenuje se to Vránov je to kousek od Sokolova.Bydlení 80 hektarů lesa kde se dá pracovat.Ovšem na našem posledním tréninku s p.Holoubkem se nám po 20 minutách jeden poblil do masky jednoho skolil astmatickej záchvat a když se hoši dozvěděli že jsou po rozvičce tak je to docela sebralo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 11:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jojo, tam zpatky, tam zpatky jen jiny den vzpominam. a jak krasne se nam dejchalo Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 11:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
neprislo mi ze se tu bavime zrovna o paintballu Smile

Už jen proto je to třeba rozumně upřesnit, neboť v tom případě titulek debaty je zavádějící Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 8:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jo chapu kam tim smerujes, nicmene nevim proc by to mel vest nejaky zkuseny paintballista a ne on Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle toho co píšete jak zhruba dopadal tréning, nechápu proč je to specielně pro PB, když AS zrovna tak podobný tréning může použít. A né jenom oni.

Já jsem nabyl dojmu, že by šlo o " tábor " paintballistů s učením nějaké taktice a podobných záležitostí okolo PB. Ale hlavně o Paintballu ( military ) - takže i nějaká ta střelba během výcviku apod. učení tvarů no prostě věcí okolo MPB.

Jenže zatím to vypadá jen o fizickém zpráskání jedinců, což se mi zdá docela out. Wink
Je kničemu fizicky zničit jedince jednou za rok když není trénovanej. Jediné co mu to přinese je namožené tělo a únavu. Což opět nevidím přínos v PB.
Poznal jsem na trénincích ( né V MPB ) spoousty trenérů, kteří si mysleli že po týdením skákáním a cvičením 12hod. denně na soustředění, něco z lidí vytáhnou. Opak je pravdou - z unavených hráčů nic není a oni sami vztřebaváj poznatky rozhodně pomalejc než kdyby byly fit.

jak zde již zaznělo vedení zkušeným paintballistem ( militárním ), není na škodu. a přece jenom by to mělo být o učení se než o fizickém tréningu, který BY SI MĚL KAŽDÝ DOMA DĚLAT SÁM !! .
No možná se pletu a pokud ano, berte tento přízpěvek jen za vánoční " ozdobu " tohoto vlákna.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Podle toho co píšete jak zhruba dopadal tréning, nechápu proč je to specielně pro PB, když AS zrovna tak podobný tréning může použít. A né jenom oni.

Já jsem nabyl dojmu, že by šlo o " tábor " paintballistů s učením nějaké taktice a podobných záležitostí okolo PB. Ale hlavně o Paintballu ( military ) - takže i nějaká ta střelba během výcviku apod. učení tvarů no prostě věcí okolo MPB.

Jenže zatím to vypadá jen o fizickém zpráskání jedinců, což se mi zdá docela out. Wink
Je kničemu fizicky zničit jedince jednou za rok když není trénovanej. Jediné co mu to přinese je namožené tělo a únavu. Což opět nevidím přínos v PB.
Poznal jsem na trénincích ( né V MPB ) spoousty trenérů, kteří si mysleli že po týdením skákáním a cvičením 12hod. denně na soustředění, něco z lidí vytáhnou. Opak je pravdou - z unavených hráčů nic není a oni sami vztřebaváj poznatky rozhodně pomalejc než kdyby byly fit.

jak zde již zaznělo vedení zkušeným paintballistem ( militárním ), není na škodu. a přece jenom by to mělo být o učení se než o fizickém tréningu, který BY SI MĚL KAŽDÝ DOMA DĚLAT SÁM !! .
No možná se pletu a pokud ano, berte tento přízpěvek jen za vánoční " ozdobu " tohoto vlákna.



o fyzickou likvidaci by se jednat nemelo. uvadeli jsme to jako priklad, cvicili jsme neco konkretniho a nez jsme to udelali spravne hooodnekrat jsme to opakovali, protoze jinak se to naucit neda. jinak Petr ackoli to moc nehraje, ma cockera a je s nim zatracene presnej jak parkrat poznala ma hlava. mimochodem je to taky prezident turnaje "mistrovství České republiky v dobývání objektu"
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Gordon



Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak,debata se nám pěkně rozproudila a to je moc dobře,tak že,já bych to viděl asi takhle,samozřejmě se jedná hlavně a především o paintbal ,to bych rád,aby každej a především měl na vědomí.Mám takovou zkušenost a to abych vše uvedl na pravou míru,se paintbalem doopravdy zaobírám tak dva roky a ještě k tomu necelý,tak že zkušení hráči mne možná pošlou kamsi,ale přesto,spousta jedinců se třeba neumí pohybovat v terénu, o týmový spolupráci ani nemluvě.Já bych to pojal asi tak,abychom se za A.něco naučiliza B:abychom se třeba i víc navzájem poznali a za C.abychom si samozřejmě i zaválčili,zablbli a já nevím co ještě.
Samozřejmě,že by nám k tomu našemu snažení měl říct někdo povolanej o prvcích taktiky,proč to tak je a proč se třeba nedá dělat jinak.Nikdo nikoho nebude fyzicky ničit,ono,čeho člověk nedocílí sám vlastním sebetýráním,to mu nikdo za pár dní do těla nenatluče a ayb nám tam někdo zkolaboval,to bych taky nerad.To bych totiž musel před zahájením kempu musel po každým požadovat doklad o tělesný způsobilosti a nechat ho podepsat reverz,že to dělá na vlastní triko a to nám myslím nejde.
NA druhou stránku musím říct,že jsou určitý věci,který by každej paintbalista měl asi znát,my co jsme si prošli vojnou,určitý návyky máme,samozřejně podle toho,kdo u jaký zbraně sloužil a to nemyslím,že umíme vpravo v bok,čelem vzad a pochodovat,to je nám v paintbalu samozřejmě na dvě věci.Když ale vidím paintbalisty,jak se pohybujou třeba po lese systémem,kam šlápnu,tam šlápnu,případně"já tam nejdu oni mne trefí a ono to děsně bolí".Chtělo by to mít asi elementární znalosti,ono,když váš spoluhráč dvakrát hází dělbuch a dvakrát to dopadne mezi nás,protože"vono se to vodrazilo",tak to o něčem svědčí,na vojně by takovej člověk ten granát hodil jenom jednou a ti převší by ho na místě ukamenovali.
NO tím vším jsem chtěl jenom říct,že ten kemp bychom si měli užít a třeba se taky trochu něco naučit,toť vše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky přidám trochu do mlýna.
Zhruba před měsícem jsme jako DG absolvovali takový celovíkendoví kurs "Vojensko taktický výcvik " a musím říct, že i když
jsem na vojně byl a něco si z tama odvez, tak dnešní metody jsou trošku někde jinde. Jak náš instruktor říkal: "...to bylo za Čepičky..." Very Happy
Max počet zobáků byl 16 a věnovali se nám dva profesionální instruktoři. Rozděleni jsme byli na dva týmy po 8 lidech, kde se zadané role přehazovali.
Náplň: Orientace v terénu, navigace, topografie (podle vojenské mapy oblasti). Komunikace - ruční signály.
Držení zbraní a pohyb se zbraní v terénu a budovách - nafasovali jsme airsoftové guny Very Happy , postoje při střelbě, druhy formací a obranná postavení s nácvikem za pochodu. Přepady a vyvázání se z kontaktu. Delaborace nástražných systémů.
Taktika postupu v lesním a horském terénu i postup v budovách v pronajatém bývalém průmyslovém objektu.
Jako třešnička na dortu bylo slaňování a překonávání překážek za pomoci lan. Musím ovšem konstatovat, že to vyžaduje opravdu pořád cvičit jinak je to k ničemu. Nestálo to zrovna málo peněz. Na jaro by to mělo být pro absolventy prvního kurzu i se slaňováním z helikoptéry. Very Happy
Bylo to super.
Kdyby mě někdo na vojně řekl, že budu něco takového někdy dělat, tak bych ho nakopal.
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
jo chapu kam tim smerujes, nicmene nevim proc by to mel vest nejaky zkuseny paintballista a ne on Smile

Protože by to mělo být o paintballu Smile. Ale optimální by bylo vedení týmem různých osobností a tak by se dal připravit program, který by byl pro paintballistu přínosem. To co např. psal marty+ věřím, že bylo super, ale v paintballu z toho použije jen malou část. Takže vlastně na začátku se musí dohodnout priority a účel konání takové akce a tumu pak přizpůsobit program a realizační tým.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate