Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Response triger, nebo e-grip u tippmanna A5 SMG?

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co by jste si vybraly vy?
Response
27%
 27%  [ 6 ]
E-grip
72%
 72%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 22

Autor Zpráva
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 3:38 pm    Předmět: Response triger, nebo e-grip u tippmanna A5 SMG? Odpovědět s citátem

Ahoj potřebuji poradit, na tippmanna A5 s kitem SMG uvažuji o buď, respons triger, nebo e-grip. Berte v potaz, že používám CO2 a že mi nejde o turbo mód, ale třeba o dávku (3x vystřel). Co doporučujete ? Protože s tím nemám, žádné skušenosti a tady na fóru je několik vláken, které mi, ale vůbec nepomohly, tak se ptám Vás, tedy znovu. Wink
Link jen pro foto:
http://nakupvusa.cz/eshop/sport-3415571-B000RQ7924-RAP4_Tippmann_A5_SMG_Package

Díky za hromadu rad, které mi dáte !
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz


Naposledy upravil Cerv dne po prosinec 01, 2008 4:22 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mas dve moznosti, bud RT nebo elektriku bez pojistky. Mam RT, elektriku jsem zkousel a ta pojistka je hrozna vec. Kdyz si nacvicis cit, neni problem strilet 3-ranny davky
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
mas dve moznosti, bud RT nebo elektriku bez pojistky. Mam RT, elektriku jsem zkousel a ta pojistka je hrozna vec. Kdyz si nacvicis cit, neni problem strilet 3-ranny davky


Do čeho bys šel ty? Máš taky CO2? 3 rány s responsem? Co je spolehlivější?
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak jsem psal, mam RT, elektriku jsem mel asi tyden. CO2 i vzduch jedu podle toho co mi kdo da za lahev. U RT to trochu vic zere, ale nebal bych se toho.

jo a taky jsem byl svedkem takove srandy ted na Mordlochu, RT se nevypina, elektrika jo, takze kdyz pak necekane prijde k boji, hledas kazdou vetev jak si tu elektriku zapnout Smile

jinak bych rekl ze spolehlivejsi je RT, ale nechci se hadat, ona elektrika ty baterky dost zere. jo a eletrika nestrili pod vodou, RT jo
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ve fóru je napsaný, že u Response, když zmáčkneš spoušt silně, vystřelí jen jednou a když lehce, tak dvakrát. Je to tak, nebo jinak? Taky je tam napsaný, že když je bomba už poloprázdná, tak začíná RT zlobit. Máš s tím taky zkušenosti? Jakou kadenci umí ten RT? Co tam máš za zásobník ?
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vicemene s tim stiskem pouste se da hrat pomoci ventilu kterym regulujes prisun CO2 do ty spouste. Co se zlobení RT tyce tak nemam poznatky nebo jsem si toho nevsiml ( mam tu zbran uz rok a pul, sice X7 ale ten princip je stejnej ) kdyz jsem to meril na radaru co mel kadenci v Hodonine tak mi to ukazovalo 9 bps, zasobnik mam na 44 kouli cca
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 6:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
vicemene s tim stiskem pouste se da hrat pomoci ventilu kterym regulujes prisun CO2 do ty spouste. Co se zlobení RT tyce tak nemam poznatky nebo jsem si toho nevsiml ( mam tu zbran uz rok a pul, sice X7 ale ten princip je stejnej ) kdyz jsem to meril na radaru co mel kadenci v Hodonine tak mi to ukazovalo 9 bps, zasobnik mam na 44 kouli cca


Já mám X7 taky, ale je to semi, v elektrice umí až 25 bps, ale neviděl jsem to v akci, hlavně pro millitary je to zbytečný (podle mne). Jakou láhev používáš? Já mám 12oztky. Ty máš zkušenosti s E-gripem. Jak jsi byl spokojenej s těmi módy? Využil jsi to, nebo ne ?
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vubec, neni cas to prepinat kdyz mas na pilno, pokazdy to prepnout a koukat jak blika dioda je blbost, RT proste strili podle toho jak potrebujes. 20oz lahev nebo 68ci

co umi elektrika je jedna vec, co umi cyklon a zbran samotna je vec druha, docela bych chtel videt borce co si X7 vytuni aby to tech 25bps chcalo, prijde mi to jako ujety, a na MP je to k nicemu pokud z toho nemas kulomet. 25bps by ti asi ani CO2 neutahlo, rozhodne ne v zime Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
vubec, neni cas to prepinat kdyz mas na pilno, pokazdy to prepnout a koukat jak blika dioda je blbost, RT proste strili podle toho jak potrebujes. 20oz lahev nebo 68ci

co umi elektrika je jedna vec, co umi cyklon a zbran samotna je vec druha, docela bych chtel videt borce co si X7 vytuni aby to tech 25bps chcalo, prijde mi to jako ujety, a na MP je to k nicemu pokud z toho nemas kulomet. 25bps by ti asi ani CO2 neutahlo, rozhodne ne v zime Smile


Taky myslím, že je to zbytečný, ale chtěl bych to jenom vidět. Já jsem byl vždycky jen pro pumpaction, nebo semi, ale RT nebo elektriku jsem nikdy nechtěl. Teď jsem si řekl, že to zkusím na tu krátkou A5.

Hele, tak ti děkuju, už jsem rozhodnutej. Bude to RT + ještě uštřím oproti E-gripu pár stovek.
Tu A5 scháním do budov (a možná ještě ke štítu co máme v týmu), potřebuju aby byla co nejmenší, protože s tou X7 se skoro nevejdu do dveří. Je super na dálku a celkově, ale v budově a v úzkejch chodbách, křižující dveře na proti sobě docela problém se vytočit. Laughing
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zalezi co mas za hlaven, ja na tom mam 14" a teleskopickou pazbu a problem moc nemam, na tyhle veci co rikas ty bych stejne asi volil pistoli
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já tam mám hlaveň AA 16 a taky polohovací pažbu,v taktický vestě mám Tiberiuse, je fajn, až na to, že má zásobník pouze na 8 kulek, ikdyž mám dva zásobníky, tak je to málo.
Tu A5ku můžeš v téhle krátké sestavě, použít i v jedné ruce a v druhé mít štít. Hlavně zásobník na 30 a víc ! !

S tou x7 jsem dobře využitelnej venku, ale v baráku hlídkuju jen na chodbách.
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kazdy mame svou ulohu. ja casto zase hraju mrtvolu
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo to já taky. Smile
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 8:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

já zkoušel na X7 jak RT tak E-grip a nakonec jsem zůstal u egripu. Mám dvě dobíjecí baterky a zatím se mi stalo jen jednou, že je v boji přehazoval. A to proto, že jsem ji zapomněl před akcí dobít. E-grip se sice vypíná, ale až po dvou hodinách nečinnosti, což je naprosto v pohodě. Pokud se někomu vypne dřív, má slabou baterku. (proto tahám dvě a nikomu je nepůjčuji Smile ) Přepínání mezi jednotlivými ranami a trojkovými dávkami je u X7 jednoduché, stačí malý pohyb palcem. Jen ta pojistka u e-gripu stojí opravdu za prd.
Zůstal jsem u e-gripu z důvodu jemnější spouště. Spoušť u RT jde opravdu z tuha a dělalo mi problémy najít tu správnou polohu pro střelbu dávkou. Ale to je asi jen otázka cviku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo to je fakt, vyhoda egripu je jemna spoust, to jsem zapomel zminit
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechcete sem napsat klady a mínusy Egripu
a pod to třeba klady a mínusy Response, pak to můžeme porovnat.
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je to spis hodne subjektivni nez objektivni, chce si to osahat oboji Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já měl obojí a zůstal jsem u normal spouště:-)kchtělo by to kdybys měl možnost si u někoho na hru pujčit jak E tak RT aby sis vybral sám a nedal na rady:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
WLCICA



Založen: 15. 01. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spoušť u E-gripu je tak citlivá, že kolikrát postačí nepatrný tik v palci(většinou to mají blázni Very Happy nebo zdravý jedinec, když se dlouho nic v boji neděje) a tvůj spoluválečník plazící se před tebou ji má v (...) Cool Zase je to luxusní v tom, že sázíš jednu za druhou... i když tady opět záleží na tom, jak máš rychlý prstík.
Přepínání módů moc často podle mně nikdo nevyužije, ale když jsi někde schovaný v místnosti a víš, že se blíží další tři a neví o tobě, docela krveprolití Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak e-grip na tipáče mám, ale ještě se mi tohle nikdy nestalo ( a ani se neplazím s prstem na spoušti Laughing - ono to jde pak těžko se plazit jen jednou rukou ).
Citlivé to nijak extra není, páč aby to vystřelilo, musíš to zmáčknout.
U Elektriky nijak rychlou střelbu nevyužieš ( hlavně když hraješ s COčkem ) a pokud jseš kropič - rovnou si to nastavíš na mod Auto.
A neřešíš to. Wink
Osobně jsem se el. velice spokojenej - baterky to nijak zvlášť nežere ( pokud používáš kvalitní alkalické ) a osobně bych do jiné spouště nešel.
Elektriku jinak nevyužívám na změnu modů ani na nijak extra kropení - ale mám takový " lepší " pocit a nemusím přemáhat mechanizmus spouště.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
WLCICA



Založen: 15. 01. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Tak e-grip na tipáče mám, ale ještě se mi tohle nikdy nestalo ( a ani se neplazím s prstem na spoušti Laughing - ono to jde pak těžko se plazit jen jednou rukou ).
Citlivé to nijak extra není, páč aby to vystřelilo, musíš to zmáčknout.
U Elektriky nijak rychlou střelbu nevyužieš ( hlavně když hraješ s COčkem ) a pokud jseš kropič - rovnou si to nastavíš na mod Auto.
A neřešíš to. Wink
Osobně jsem se el. velice spokojenej - baterky to nijak zvlášť nežere ( pokud používáš kvalitní alkalické ) a osobně bych do jiné spouště nešel.
Elektriku jinak nevyužívám na změnu modů ani na nijak extra kropení - ale mám takový " lepší " pocit a nemusím přemáhat mechanizmus spouště.



Elektrika že není citlivá? Povím to asi takle mám ji už dva roky a je jako moje druhé dítě (první byl 98 Cool a docela dost o tomhle kvéru vím a na ženskou docela hodně Cool Když chceš vystřlit třeba u té 98ky musíš spoušť domáčknout nadoraz - u e gripu ne a zvlášť pokud je máš A5elektriku ta reaguje výborně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je citlivá, ale né zas tolik abych nechtě vystřelil ( teda aspoň u té mé. )
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
WLCICA



Založen: 15. 01. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
je citlivá, ale né zas tolik abych nechtě vystřelil ( teda aspoň u té mé. )


Máš taky A5?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Romec



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já osobně využívám e-grip a jsem maximálně spokojený. A to mezi kropiče rozhodně nepatřím, poněvač mám místo jitrnice zásobník na 70 kuliček. E-grip mám nastavený při zapnutí na auto a s tou pojistkou je to v celku dobré. Plynulým maškáním střílím semi a když potřebuji dávku, hold to zmáčknu 3x rychle posobě a je vymalováno. V zápětí mohu spoušť opět jen mačkat a střílmí po jedné nebo dvou kuličkách (záleží na nastavené kadenci full auto). Prostě naprostá spokojenos.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2008 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj dodnes jsem hral asi 3 krat s responsem a bylo to prijemne. zadny problem.vcera jsem na ebay vyhral e-grip a tak budu pouzivat ten ted. kdyby nekdo chtel muj response necht se ozve.Radek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2008 12:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže...

Osobně mám A5 s E-gripem /starší verze se šroubkem/ a mé zkušenosti a výhody...

1. Baterie nijak zvlášť nežere (není tam dioda a nemusí se stále zapínat)
2. Naprosto spolehlivé a funkční
3. Nastaveno pouze reponse (výstřel při stisku i při puštštění spouště)
- nejideálnějí mod - dokáže jednu , dvojnou, trojnou dávku prostě vše
4. kadence 14 (zásobník 30 ran)
5. Při správném užívání velká výhoda a opravdu při správném
6. Rozhodně o třídu lepší než responze klasické
7. bez předstřelování pojistných ran

Ve chvíli kdy má e-grip předstřelování ztrácí většinu výhod tudíž je k ničemu, potom je už asi lepší responze.

Takže závěrem sehnat si nejlépe starý typ E-gripu (což už je veliký problém) potom response a pak teprve WAS e-grip (ale to už je snad lepší semi)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2008 4:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ve středu jsem koupil toho A5 Triger respons, o víkendu ho půjdu vyzkoušet. Pak vám napíšu jestli jsem spokojenej, nebo jestli jsem vyhodil peníze. Akorát mne štve, že nemůžu sehnat ten kit SMG. V PB shopu ho mám objednanej, ale řekli, že tenhle rok rozhodně nebude. Doufám, že v lednu už přijde, ale nevím nevím Rolling Eyes
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Krasty



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2008 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

De o to ze tenhle kit nema ani vyrobce v amikove Sad
taky sem se po nem koukal, do budov podle mne ideal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2008 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to mi ani neříkej, toho tipáče jsem koupil kvůli tomu kitu, jak říkáš do budov supr.
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už mám celej komplet i s tím Kitem (poděkování Liegerovi z TT) u něj se fakt sežene všechno. Ale nevím jak je to se spotřebou Co2, protože 12 OZ vydržela sice ve 4°C asi 200 kulí, pak už nepodával cyklon a byla z ní kostka ledu Cool .
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate