Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

T68 gen4 od Rap4
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 5:23 pm    Předmět: T68 gen4 od Rap4 Odpovědět s citátem

Tak už je to tady po roce přesvědčování a oblejzání jsem si udělal předčasného ježíška a se mnou ještě dva další (Liger a Golda). Dorazil nám kouzelnej balíček s touhle kočičkou a dnes jsem měl tu čest jí lehce otestovat - zatím šlape jak má a zejtra dostane pořádně do těla takže pokud nebudu moc spruzenej tak sem napíšu i svoje dojmy a zážitky.
Ale už teď je to krásnej mazel kam se sere řada K od Milsigu Twisted Evil Protože s touhle zbraní dostává ten zásobník na 18 kulí teprve smysl Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak na tohle jsem opravdu zvedavej co na ni budes rikat:-)
Dlouhou dobu jsem nad ni premejslel ale nemel jsem na to nikdy odvahu:-)
Mimochodem nemel jsi si ji koupit trochu drive nez vyrostl kurz dolaru???

A jeste jedna otazka nepremejslel jsi o
http://www.rap4.com/paintball/os/military-c-494.html

to je predpokladam to same jen tam jde vystelovat vyse ustovka ne???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing no já bych jí dřív koupil ale taky jsem neměl odvahu a hlavně nebylo v té době dost peněz tak to bylo teď cca o 1500,- výc Confused
Ta armádní verze má podle všeho jen tvrdší pružinu na kladivu kterou mi k tomu co jsem koupil já stejně asi přibalili Laughing kupovali jsme si totiž jen ten upgrade kit co dělá z 1 2 3 generace 4tou takže tam byla přibalena sada 3 dalších pružin a jedna byla znatelmě tvrdší takže při použití tý je z toho ta vojenská verze která by měla střílet až 450 FPS
Jinak dnes jsem jí moc neotestoval protože mrzlo a já měl na celej den jen letní kule takže ty zásobníky je stihli rozkašovat dřív než se dostaly do zbraně Evil or Very Mad


Naposledy upravil Rajko dne ne prosinec 21, 2008 2:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 7:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Si myslim,že s úsťovou rychlostí problém není,když jsem to v pátek zkoušel na radaru tak jsem začínal na 330fps a to mrzlo.Jinak ta zbraň střílí krásně mam na ní vrtanou milsig hlaveň a je to dost přesná zbraň.Ale radší bych to hodnotil až po dělších testech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2008 2:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem konečně mohl tuhle krásku pořádně otestovat a můžu říct že mě velmi příjemě překvapila.
Takhle jsem si ji nastrojil já
http://photos.twotowers-team.cz/main.php?g2_itemId=3802
http://photos.twotowers-team.cz/main.php?g2_itemId=3805
některé detaily jako předpažbí jsem už moc neřešil, místo toho jsem jako zázrakem vyzuzal nastavitelnou pažbu z Milsiga Elite s itegrovanou jednorázovou bombičkou na 90gr CO2, která se dá při troše opatrnosti znovu naplnit.
Díky tomu, že tahle zbraň má vnitřní konstrukci vemi podobnou všem Spyderům (dokonce má oproti klasickým Spyderům vylepšený střeva) má také stejně nízkou spotřebu CO2 a dá se z téhle mini lahve vystřílet i teď v zimě 10 plných zásobníků.
Ze začátku jsem psal, že byli potíže s praskání kuliček v zásobnících i to už je dnes minulost, protože se podařilo sehnat konečně zimní Torrobally a za celej den intenzivního střílení na akci Konwoj nepraskla jediná.
Bohužel je smutné, že se tahle zbraň stále nedá v Čr koupit i když už je na trhu v USA déle než rok. Z vlastní zkušenosti vím, že vydolovat něco od firmy Rap4 jako soukromá osoba je téměř nemožné takže pro hodně lidí to asi bude stále nedostupná zbraň i když by si zasloužila díky své jednoduchosti a spolehlivosti mnohem víc pozornosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

názdárek rajko vy jste už skoušeli plnit ty malí lahve taky jsem si ji koupil ale dal jsem ji radši na tlakovou skoušku
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj já jsem to vzal za opačnej konec a nejdřív jsem je zkusil naplnit takže - naplnit to jde bez větších problémů dokonce když je dost nachlazená tak se do ní dá narvat až 130 gr CO2 ale zase nejsem úplnej sebevrah a dávám do ní 100 gr sice je origo naplněná jen na 90gr ale už jsem jí měl i u kamen a k žádným potížím nedošlo.
Jedinej zádrhel při plnění kterej mě docela štve je že když jí ochladím tak aby se nechala naplnit na těch 100gr tak namrzne i to těsnění na tom pinu a dokud nerozmrzne uchází pořád takže jí vždy musím našroubovat na zbraň počkat až rozmrzne a pak už těsní a drží bez problémů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kraliczech



Založen: 13. 09. 2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Btw, koukal jsem na web RAP4, chluběj se tam verzí gen6, tuší někdo, v čem je rozdíl? Docela o ní uvažuji, nicméně bych si nejdříve na ní chtěl šáhnout. Mrkal jsem na YouToube na maníky, co ji zkoušeli na střelnici a hlásili samé wow a cool, tak ve mě hlodá červíček podezření.... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle je jedinej rozdíl mezi 4. a 6.gen

my jsme si objednali 4. ale na konec nám přišla 6. a jak už jsme psali já a Rajče je to fakt mazlik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kraliczech



Založen: 13. 09. 2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ano díky, už jsem to mezitím taky našel
1 x #42 - Hammer (new design for smoother action - increase power)
1 x #27 - Bolt (longer to prevent ball chopping)
1 x #37 - Velocity adjuster (made of heavy duty steel)
1 x #41 - Hammer Dampener (longer to better absorb the blowback)
1 x #13 - Air Chamber Housing (new design - to prevent the hammer from jamming)
1 x #40 - velocity spring (velocity setting 270-300fps)
1 x #43 - Logo plate (New Gen6 logo plate)
1 x Oring kit (Comes with part #8,#11,#54)

hmmm vypadá dobře, to fakt uznávám.

Nejste náhodou někdo kolem Práglu? CHtěl bych se mrknout Very Happy fakt se mi líbí, zdá se, že konečně udělali něco pořádného Cool

koukám, že Twotowers Rhinos jsou střední čechy, to bych dojel Rolling Eyes
tak co kucí?? plís plís .... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2009 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tuhle neděli jsme definitivně zjistili, že tyhle tlačný zásobníky nejsou moc použitelný v teplotách pod nulou páč všechny zatím použitý kule v nich praskaj, takže jsem se velmi rád vrátil ke gravitační padesátce a tuhle parádičku si nechám na jaro a teplejší počasí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kraliczech



Založen: 13. 09. 2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 4:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok v poho, díky. O těch tlačácích jsem už taky slyšel.
Ozvu se časem, teď na to stejně asi nezbude, tak není kam spěchat.
Díkes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 10:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko muzes prosim sem napsat dojmy z hrani s timhle? Vis jako klady zapory, trosku se rozepsat. Uvazuji o nakupu, ale neni to levna sranda, tak bych nerad narazil ze pak nesezenu nahradni dily nebo neco podobneho.
Moc dekuji.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery napsal:
Rajko muzes prosim sem napsat dojmy z hrani s timhle? Vis jako klady zapory, trosku se rozepsat. Uvazuji o nakupu, ale neni to levna sranda, tak bych nerad narazil ze pak nesezenu nahradni dily nebo neco podobneho.
Moc dekuji.

No není to zrovna jednoduchý sepsat klady a zápory, v tuhle chvíli je opravdu hodně extrémní počasí na hraní Paintu takže na tohle roční období jí spíš nedoporučuji, zbraň jako taková problémy nemá ale jak už jsem psal je potíž v tom že se v ní trhaj kule nebo spíš v zásobníku a potom v hlavni (jsou prostě moc zkřehlé mrazem) , zase ale na druhou stranu není moc jinejch zbraní, které by v tomhle počasí byli 100%
Když jsem s ní hrál v teplotách od 5 stupňů vejš tak s ní byla spokojenost naprostá. Střílelo to kam mělo úr byla štelovatelná od 270-320 FPS a k dispozici jsme ještě měli nejtvrdší pružinu s označením Military a ta dávala kolem 400 Fps, ale to už zase byl problém s výdrží kuliček (je nejspíš určená pro ty kule od Rap4 plněné slznou náplní, ty kapsle jsou podle všeho plastové takže, aby praskli potřebujou větší dopadovou energii).
Co se týče náhradních dílů tak o-kroužky jsou v sadě jedny navíc, blokace dvojího nabití a rukojeť se spouští je stejná jako na gen3 kterou ještě v shopu mají, zásobníky jsou úplně stejné jako na Milsig a podle toho co nám přišlo v sestavě z USA jsou ty Milsigoví i lepší.
Rozborka je tak max na 5 minut a dá se dělat i v bojovejch podmínkách jako třeba na A5ce nebo Xtře (záleží teda hlavně na tom co na ní máš nastrojeného - předpažbí atd..) a je k ní potřeba jeden imbus kterej dostaneš v sadě ke zbrani, jedinej díl co je jinej je ventura a ta by se ti mohla časem i opotřebovat je totiž z delrinu nebo jak se ten plast jmenuje
Jehla a kladívko je stejné na všech generacích od Rap4 takže ty budou mít taky v Pražském PB shopu . Jinak co jsou na tom ty doplňky a parádičky tak k těm ti toho moc nepovím ty jsem si nakoupil až tady v Čechách.
Vzhledem k tomu, že mám už několik zbraní na které se můžu kdykoliv 100% spolehnout a to i v těhle mrazech tak ten hlavní důvod proč jsem chtěl tuhle zbraň byl ten, že já chtěl zbraň co nebude hyzděná 50kovím a jiným podobným vejcem, na Milsiga se nedá pořádně spolehnout ani přes léto natož v zimě, takže ani na chvíli nelituju, že jsem koupil tohle. Pokud by to, ale měla bejt moje jediná zbraň a chtěl bych s ní hrát celej rok byl bych nejspíš nasranej, kvůli tomu praskání kulý.
Jo a teď jsem dostal info že by tyhle zbraně mohl jeden nejmenovaný shop začít dovážet, takže až to bude potvrzený tak dám vědět kterej to je Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zodiac



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha 5 Radotín

PříspěvekZaslal: pá únor 27, 2009 4:53 pm    Předmět: Pěkná Odpovědět s citátem

O týhle zbrani taky hodně přemejšlim, ta rozborka a vnitřnosti sou o dost líp vymakaný než u Milsoqu a nejsou tam žádný externí hadičky apod z kterejch by mohl ucházet plyn,
takže spolehlivější (a hezčí)než Milsiq to asi bude Very Happy
Já mam tet starou gen2 takže bych měl nějáký nahradní dily takže pohoda.
Jinak by mě zajímalo jak je to s tou elektronickou spouští (dávky) nemáte to někdo a nevíte o ní něco jak to funguje atd ? Co jsem koukal tak to má kadenci kolem 7bps ale jak je to se spolehlivostí ? A je kompatibilní spoušť z gen2-3 na gen6 ?? Rolling Eyes Question
_________________
Kdo se bojí , nesmí do lesa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: so únor 28, 2009 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tu el rukojeť co k tomu můžeš dokoupit nejspíš zatím nikdo nemá a použít rukojeť z gen2 jde určitě protože to tak máme v tuhle chvíli tři Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne březen 15, 2009 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak si trošku zase zaagituji pro tuhle zbraň Laughing páč to vypadá že jsem přišel na kloub asi jedinému neduhu co jsem po půlroce našel Laughing


Tak konečně jsem odhalil záhadu prasklejch kulý hlavně v zásobníku, bohužel největší a nejspíš i jediná nectnost téhle zbraně je že při výstřelu propouští tlak hnacího plynu až do zásobníku (pokud nestačí dávka plynu proběhnout ven hlavní i s kuličkou) to má za následek stlačování pružiny a zbylých kulí v zásobníku a jejich opětovného narážení zpět do komory. No a pokud jsou ty kule z nějakého důvodu křečí než obvykle tak mají tendenci dost praskat.
Nejspíš by tenhle neduh mohla vyřešit drážkovaná hlaveň (přebytečnej plyn uteče alespoň částečně drážkou ven) a nebo nový tvar boltu (vetury) s jedním přidaným o-kroužkem. Uvidíme třeba si jednou udělám čas a seženu nějakého ochotného soutružníka co by mi ho vyrobil.
Jinak ani po půl roce se téhle zbrani nedá vytknout jediná věc protože funguje naprosto úžasně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zodiac



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha 5 Radotín

PříspěvekZaslal: ne březen 15, 2009 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A nešla by tam dát ventura ze starších generací ? Např gen2 ? Tam jsou sice jen 2 O kroužky ale třetí by se tam dal s pomocí soustružníka taky dát (ventura je kovová)
_________________
Kdo se bojí , nesmí do lesa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2009 12:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nešla protože je delší oni jsou i na téhle 2 o-kroužky ale v místě kde by byl potřeba jeden přidal jsou vyfrézované 2 podélné drážky kvůli blokacím takže by to přidanej o-kroužek rozškubalo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak po zimě... porad spokojenost?... možná bych do ní i šel Smile... kdy by se to mělo prodávat v čr?....
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nejpozdeji do leta
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zodiac



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha 5 Radotín

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A kde ??
_________________
Kdo se bojí , nesmí do lesa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zatim nemuzu rict z prostych duvodu, sorry. respektive, musim se zeptat zdali to prozradit, abych nekomu neco nepokazil
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 11:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koyote spokojenost je bohužel času na hraní už tolik ne, ale jediná věc co mě na ní mrzela a kterou jsem už několikrát popisoval (praskání kulý v zásobníku) má nejspíš řešení a tou je vrtaná hlaveň nebo houževnatější kuličky a nebo stačej i torroball Winter při teplotě 10 stupňů plus Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 8:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zatraceně zase mě předběhl Smile Má pravdu já na tý svojí mam vratnou hlaveň Milsig a praskání kulí v zásobníku se mě teď už netýká na Syberii jsem s ní hrál a maximální spokojenost a na tréninkách v TT taky akorát teď mam tři zbraně tak nevim s kterou hrát dřív.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kluci stejnej shop pro vas bude brat kule primo od rapu, pravda, jsou sice trosku drazsi, ale urcite nebudou praskat v zasobnicich, jsou celekem dost tvrdy, nevyhoda je cena, tusim ze to bude nekde kolem 0,8 kč za kouli
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tahle nabídka by stála za pozornost!!!! Ta cena je podle mě i přes kurz Kč dost dobrá!!!

http://www.rap4.com/paintball/os/package-deal-week-p-7392.html

ta 5oz flaška do pažby, kolik se na ní dá dát ran?...antisifon asi pak bude nutný, což?...

a pokud by toho bylo víc, možná by i dali třeba slevu Smile ale je to na rychlo...
Já bych do toho i šel... do 29.3. se rozžvejknu a pak objednám Smile

To Uziel:... nemoh by to ten prodejce spáchat? Smile
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím jaký máš možnosti ale už jen to že RAP4 neposílá do čech soukromým osobám a dalším vychytávkám jako že ty zásobníky v tom setu mají mosazná hrdla a ty ostatní věci v tom setu jsou tak nějak hlavně na parádu Wink bych se o to ani nepokoušel - mi jsme si to museli objednávat na Ebayi přes jiného prodejce než je Rap4 protože ty prostě ve chvíli kdy zjistí že jsi odněkud z Evropy potažmo z Čech přestali komunikovat, jinak z tý 5OZ lahve to dokáže vystřílet až 300kulý u téhle zbraně takže je to určitě zajímavá volba jen jak říkám jako soukromá osoba nemáš moc šancí tuhle akci stihnout a dotáhnout do zdárného konce.
A co se týče toho prodejce co by měl tyhle zbraně prodávat v Čechách tak ten už je nejspíš má za nějakou cenu nasmlouvaný takže ten se do téhle týdenní akce určitě nezapojí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já na tý svojí mam tu 5uncovou lahev ale ztim sem nepočítal kolik to tá tan ale typoval bych,že minimálně 200 ran.Rap4 píše že 200 a víc.Jinak mam v ní anrisifon a ventil od Smartparts.Na délku je uplně akorát a hlavně stačí koupit regulátor a můžeš do ní plnit i vzduch.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

teď čumim na stránky RAP4-ru a když jsem si najel na dodací podmínky tak je tam i možnost zasílání do ČR a dokonce je tam i vyčíslený poštovný pro případ nákupu třeba zbraně a to není nijak hrozný cca 48 doláčů takže buď se u nich díky kryzi něco pohnulo a nebo to je jen nějakej aotomat co napíše cokoliv a dál na nás prděj Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate