Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Tippmann A5 Project PALLAS
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 6:14 pm    Předmět: Tippmann A5 Project PALLAS Odpovědět s citátem

Tak jsme konecne dokoncili project s oznacenim PALLAS .. podle tohoto projektu budou ve finale upraveny skoro vsechny A5 v PBN.

Telo zbrane je upraveno a na nej je namontovan bodykit.
Lahev 9oz je umistena tesne pod hlavni.
pazba je vyrobena na miru ze dreva.
kolimator reddot 40 na kovove RIS liste.
Ve spodu je zkraceny zasobnik vz58, v nema samo schovany cisteni hlavne.
Hlaven je 14" tippmann pathfinder
Zasobnik samo na 30 kuli

Cely bodykit je vyroben z hlinikoveho plechu 2mm.

jak to vse dopadlo se muzete podivat zde

http://www.paintballnachod.cz/index.php?site=gallery&galleryID=42
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer


Naposledy upravil patras dne pá listopad 07, 2008 9:20 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

moc pekny
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 11:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No vypadá to dobře, ale nemáš problémy s maskou když chceš koukat skrz kolimátor? A co COčko neleze ti tekutý do zbraně při plný bombě a střelbě na vyšší cíle? Je jasný, že se to dá částečně eliminovat antisifonem, ale i tak se to asi stává ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 8:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Krásná úprava, ale toho CO2 bych se bál.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

co2 je uplne v pohode, dokonce jsem zkousel vystrilet pul flasky s fullauto a nic Smile ono se to nezda ale od co2 do ventilu je to hezkych par centimetru takze to nezamrza. Smile ... VM68 taky mela lahev primo u ventilu tam to bylo o mnoho horsi Smile.

navic pri nasem zpusobu hry se nepredpoklada nejaky kropeni a tudiz ma co2 dost casu zplynovat Smile ...

co se tyce masky a kolimatoru ... tak se koukat da .. navic pazba neni jeste uplne hotova, prijde jeste trochu vybrat licnice ...

kazdopadne RIS lista je tam jen docasne ... jeste se pocita s vyrobou RIS listy po cele delce zbrane a i ze spodu ... pak mozna prijde na zbran pro kolimator jeste nejake lehke zvyseni ... ale i prez tohlůe jde strilet naprosto v pohode Smile

tuhle zbran jsme postavili nasemu novackovi Ladisovi, ja osobne necham na zimu vzduch a vz58 kit a na leto prehodim na Pallas ...
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc pěkný provedení. Jestli jsem dobře koukal na váš web tak jste se chtěli přiblížit k samopalu v. 58? Na kolik ti vydrží bomba a jak to z toho kitu meníš a jak je to s hlavní?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bendercz napsal:
Moc pěkný provedení. Jestli jsem dobře koukal na váš web tak jste se chtěli přiblížit k samopalu v. 58? Na kolik ti vydrží bomba a jak to z toho kitu meníš a jak je to s hlavní?


vz 58 mam svoji upravu .. u tyhle zbrane jsme se o nic realnyho nesnazili .. spis neco naprosto funkcniho a military ...

vz 58 je tohle
http://www.paintballnachod.cz/index.php?site=gallery&galleryID=33

palas s integrovanou lahvi je tohle
http://www.paintballnachod.cz/index.php?site=gallery&galleryID=42

lahev je normal zasroubovana zepredu umistena tesne pod hlavni ... je cca na 200 ran ... coz pri nasem hrani je na celej den ... jinak ma hrac u sebe jeste jednu nahradni lahev kterou muze prehodit za hry .. otazka cca 20s Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejde o zamrzání, ale o to natékání tekutého CO2 co už se zmiňoval Rajko. Máte anti-sifony v lahvích?
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zvláštní... Přijde mi to jako od OPS Gear... Smile

Spatřuji zde asi dva zásadní plusy a to lahev na zbrani a jednoduchost výroby. Přirozeně vykoupeno velikostí a váhou na předek zbraně... Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mihal napsal:
Zvláštní... Přijde mi to jako od OPS Gear... Smile

Spatřuji zde asi dva zásadní plusy a to lahev na zbrani a jednoduchost výroby. Přirozeně vykoupeno velikostí a váhou na předek zbraně... Smile


kit od ops gear co ma eda na kulometu me inspiroval Smile ale cewlkove we me na nem dost veci nelibilo, vcetne uchyceni ke zbrani

nic z toho co je na zbrani "viditelne" nebylo kupovano, vse vyrobeno ..vcetne pazby Smile .. pardon az na zasobnik z vz58 Smile

musim rict ze zbran celkove tezka na cumak neni .. 9oz lahev zas tolik nevazi. Smile a A5 je v zakladu hodne lehka zbran .. tech info bude v recenzi na ansich strankach Smile

jinak se pripravuje jeste jedna verze pro edu se sklopkou ...
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zajímavé řešení - konečně se zde pomalu začínat rozvíjet Tunningu zbraní českýma ručičkama než čínskýma - Design rušičkama.
Jen tak dál hoši Wink
čím více se nasadí laťka kvality spracování, tím lepší guny si budeme moct prohlédnout.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2008 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a to je prd proti tomu co chystam Smile ... 2 zbrane vyrobene komplet nama, vcetne tela Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2008 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak me Patras a jeho tým předběh.. Smile... něco takovýho mám v hlavě už dlouho...jen ten čas... myslim že tahle uprava bude zajímat dost lidí ... mě osobně už taky nebaví spojení hadice/gun... párkrát mi to už fakt bylo na obtíž... váhu tak nějak neřesím...
Nicméně na zimu vzduch stejně preferuu, páč přes oblak CO po výstřelu není nic vidět...

Kolik mají průměr/šířku ty 9tky lahve? jsem si ted koupil za tímhle účelem 12tky,...ty užší od PBS a taky vypadají dobře...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2008 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
Tak me Patras a jeho tým předběh.. Smile... něco takovýho mám v hlavě už dlouho...jen ten čas... myslim že tahle uprava bude zajímat dost lidí ... mě osobně už taky nebaví spojení hadice/gun... párkrát mi to už fakt bylo na obtíž... váhu tak nějak neřesím...
Nicméně na zimu vzduch stejně preferuu, páč přes oblak CO po výstřelu není nic vidět...

Kolik mají průměr/šířku ty 9tky lahve? jsem si ted koupil za tímhle účelem 12tky,...ty užší od PBS a taky vypadají dobře...

9oz mají 5,2 cm v průměru a 27,7 cm na délku s ventilem.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sevcikcz



Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 314
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2008 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, msuí říct, že pěkně provedeno Smile Já si právě pořídil starší A5 a koupil devítku láhev s tím, že si to chci udělat hezky mobilní po hlavní a koukám, nebyl jsem sám Smile Aspoň vidím, že to jde. Vzhledově to chci řešit trošku jinak, ale ten princip je fajn. Určo se těším na recenzi a více informací. Věřím, že mi to vaše dílko pomůže k tomu mému.

Patras: Bude tam i foto, jak to máte přidělané pod tím kitem?
_________________
šéva | LetFive
https://www.facebook.com/LetFive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2008 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy ... ten uchyt je vyrobenej z neceho co uz se neda koupit pac na paintballshopu meli posledni kus, takze budeme delat svuj adapter ... mozna ze to jeste zkusime z neceho jinyho ...

kazdopadne zakladnim pozadavkem kterej sem bral v potaz pri navrhu zbrane bylo umisteni lahve co netesneji pod hlavni kvuli celkovym rozmerum ... kit kterj bude pro kulomet bude na 12oz lahev a bude vypadat "podobne" .. jen masivneji a snad i promakaneji Smile

Pallas bude moznost prohlidnout si na treninku sudeta ore 16.11 ...

kazdopadne se v blizke dobe bude stavet druhej, tak vam nafotim jednotlive faze stavby a soucasky pouzite na zbrani Smile

cely telo je rezany na frezovacim plotteru vcetne ohybovych drazek z meho nakresu z pocitace, takze muzu nechat vyrobit vetsi mnozstvi kusu.. Zatim prednostne pro cleny PBN ale casem nejspis i jako "stavebnici" Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak řešíš výměnu láhve. Jde ti ta flaška s pinem vyšroubovat zlehka?
A jak to budeš dělat s čištěním pokud dostaneš zásah na kvér přes ty díry co máš na kytu?
To je pak na sprchu.
Jinak dobrý.......
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc pěkné. Mám v hlavě něco podobného a chci to realizovat přez zimu. Akorát to bude z valné části nakoupené a jen malá část home-made.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Salfa napsal:
Jak řešíš výměnu láhve. Jde ti ta flaška s pinem vyšroubovat zlehka?
A jak to budeš dělat s čištěním pokud dostaneš zásah na kvér přes ty díry co máš na kytu?
To je pak na sprchu.
Jinak dobrý.......


Smile cistit se to bude stejne tak jako kdyz cistis jakoukoliv jinou zbran Smile .. umeju to vodou Smile ... as klidne pod sprchou protoze to nezrezne ... ac se to nezda, celej kit drzi jeden jedinej sroub a pin co drzi pazbu .. jinak je to navleceny na adapter hlavne a vlatne to vytesnuje hlaven i lahev ...

lahve jdou s pinventilem v poho vysroubovat bez nutnosti sundavat hlaven (bez ni to jde samo lip) ale konce lahvi se striknou spesl barvou kvuli zdrsneni a zmatneni Smile jinak je vymena lahve za hry bezproblemova ... ale 200 ran je pri nasem hrani fakt na celej den ....
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak hlasovat muzete zde Smile at vim jestli se nam to povedlo Very Happy Very Happy...

http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=556
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě malej poznatek Very Happy
Když na to koukám z náhledu tak bych tu pažbu udělal trochu robusnější a agresivnější stejně tak jako je ten předek.
Pouze můj názor neber ve zlim. Kvér se ti podařil a dal sis s tim práci.
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

musi se to taky dat drzet Very Happy ... a pazba je fakt akorat ... na jedny verzi budeme delat i sklopku Smile

tahle pazba je ladi .. moje bude trochu jina ... je to rucni prace ... a klidne mi muzes poslat svou predstavu Smile nakreslim ji na pc a udelam visualizaci .. pokud to bude pekny tak to muzeme zkusit vyrobit Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrá tedy, poradím vám. Smile

Pokud chcete dosáhnout reálného vzhledu, musíte dodržovat jednoduchá pravidla.

1) Linii zbraně
2) Mechanismus zbraně
3) Proporce - velmi důležité
4) Detail- asi nejdůležitější!!!

Jinak pokud Vám jde pouze o "military" vzhled, stačí pouze 3 věci...

1) Pažba
2) Černá barva
3) Imitace zásobníku
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 9:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

doufam ze tvemu bystremu oku neuniklo ze se nejedna o zadnou realnou zbran ... Smile

zapominas na nejdulezitejsi vec ..to je funkcnost a prakticnost ... k cemu nadherna zbran kdyz je pro paintball nepouzitelna ?? Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vlk



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 9:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar Patras. A5 dobrá.
1. Jen malá chybička na fotkách máš zakrytej šroub cyklonu. Až se ti tam trhne kule nebo až ti tam spadne bordel budeš muset sundat zásobník.

2. Žádnou PB zbraň bych nesprchoval !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám také názor o tom že si virobím spíše to co mě pasuje na 100%.

Dělám si pevnou pažbu, a jak mám dlouhé ruce, je pro ostatní nepoužitelná, ale pro mě je to 100% úchop.
Reálnost dodržet je také dobré, ale nechat upustit trochu fantazie také není na škodu. Wink

někteří ( hlavně tuneři Tippmannů ) znají slovenský forlmulovník s vláknem Tippmann v obrazech. A tam je dost zajímavejch řešení - prohlédnutí tohoto fora, mě dal jasnej signál k tomu si také něco zhotovit.
A nešetřit s fantazií, nápady a prostředky.

Zde je jen zatím jen pár lidí, kteří se pustí de větších zásahů - jako Mihal, TTčka, Náchod apod.

Já osobně budu mít ze shopu jen Gun ( a ten ještě bude o pár součástek očesanej ) a vše bude samovýroba.
Přece jenom na Tunning srazech aut jsou nejvíce prohlíženy originální vozidla než hezky nakoupené díli na krásně nastříkaných vozidlech Wink

Ještě jsem zapoměl dodat že v mém profilu v obrázku zde na diskusi - je první náhled do mé výroby Gunu konkrétně je tam vyfocena hrubá víroba kostry předpažbí Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/


Naposledy upravil tracker dne st listopad 12, 2008 12:39 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
doufam ze tvemu...


trochu jsi nepochopil... víc číst pak psát....

Jistě mému oku tato zásadní věc neunikla, protože se opravdu nejedná o repliku žádné reálné zbraně.

Ale v tomto případě jsem nemyslel reálnost vzhledu tím, že se bude zbraň podobat nějaké skutečné, ale právě tu reálnost, který ze zbraně dělá zbraň... viz příspěvek výše... Toto bohužel Pallas povětšinou nesplňuje. Sad Pokud máš možnost prohlédni si pár zbraní a bude ti snad vše hned jasné...

Osobně si myslím, že výsledek je to i přez tyto nedostatky dobrý a krok správným směrem plus ještě větší. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

napis co konkretne ti na tom vadi ... clovek se rad pouci ... a treba to poupravi ...
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vlk napsal:
Zdar Patras. A5 dobrá.
1. Jen malá chybička na fotkách máš zakrytej šroub cyklonu. Až se ti tam trhne kule nebo až ti tam spadne bordel budeš muset sundat zásobník.

2. Žádnou PB zbraň bych nesprchoval !!!


osobne nevim proc sudnavat cyclon kvuli trhnuty kuli a jakej bordel by tam mel padat taky netusim ...

od cyclone do hlavne neni nic cemu by vadila voda a tudiz je nejrychlejsi pri trhnuty kuli v cyclone feedu pri hre je prolejt ho vodou z lahve a strilet u toho ... Smile

jeste jsem ho nesundaval na vz58 a to to mam taky prekryty ..navic celej kit zasobniku drzi jen 2 srouby a sundani je otazka minuty ..
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:

Já osobně budu mít ze shopu jen Gun ( a ten ještě bude o pár součástek očesanej ) a vše bude samovýroba.
Přece jenom na Tunning srazech aut jsou nejvíce prohlíženy originální vozidla než hezky nakoupené díli na krásně nastříkaných vozidlech Wink

Ještě jsem zapoměl dodat že v mém profilu v obrázku zde na diskusi - je první náhled do mé výroby Gunu konkrétně je tam vyfocena hrubá víroba kostry předpažbí Wink


taky delam jednu zbran od zakladu .. s rozdilem ze ze seriovy zbrane nezustane ani telo .. proste nic .. viz ..
http://www.paintballnachod.cz/index.php?site=gallery&picID=522
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate