Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

jak na mlžící masku - máte nějakou vychytávku
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 7:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

venca napsal:
No ja vim ze pišu uz dlouho po ale skušenosti s vetračkem mám od JT ten za litr ze šopu a je to pohoda stihá to i když hodně funiš i v zimě když hrajem celej den a taky jsem driv skoušelmit větráček z počitače a nema to takovy točky jako ten od JT a hlavně ten malej je na mikrotužkovou baterku ktera váží čtvrtinu co devítka tot múj poznatek za třinact let hrani

To jestli tam mám 9V baterku nebo minitužkovku neni váhově rozlišitelné. Rozdíl nepoznáš. Navíc se tam bezproblému vejde. Na těch 9V z toho vytáhnu nějakých 7500 otáček mít tam 12V, tak i těch 10 000. To je řekl bych dostatečné Smile
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2009 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžeš prosím Rogane s odstupem času říct, jak se ti osvědčil tento malý větráček? Nenì přeci jen moc malý? Jak dlouho ti běhá na tu 9V baterku. A máš ho aby foukal, anebo sál?
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2009 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Voves napsal:
Můžeš prosím Rogane s odstupem času říct, jak se ti osvědčil tento malý větráček? Nenì přeci jen moc malý? Jak dlouho ti běhá na tu 9V baterku. A máš ho aby foukal, anebo sál?

No abych pravdu řekl, tak sem si koupil novou masku, ale ještě sem měl možnost ten větráček vyzkoušet. Baterku sem na něj nevybyl, protože je pouze na stisknutí a držení. Neběží permanentně. Otáčky jsou luxusní, ale i tak to chce při silném zamlžení asi minutku počkat než se to vyfouká. V létě bude pravděpodobně účinnější si myslím. Větráček fouká dovnitř. Kdybych plánoval aby foukal ven, tak jej dám na normální spínač a nechám běžet dle potřeby. Velikost je ideální a nijak nepřekážel i když to malinko nadzdvihlo kšilt.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ono obcas staci kdyz vyndas sklo, poradne ho vycistis a masku vyperes .. zasrany molitany v masce plny potu, nesajou a tudiz se maska mlzi ..
kdyz uz je sklo venku tak zjistit jestli poradne tesni .. pokud ne nebo jsou pochybnosti,rozlepit skla, dukladne vycistit a zase spojit, oblepit dokola silikonem .. jen tenouckej prouzek ... a je to Smile


Smile Smile to je zaklad .. vse ostatni je jen neco navic Wink
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 1:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Voves napsal:
Můžeš prosím Rogane s odstupem času říct, jak se ti osvědčil tento malý větráček? Nenì přeci jen moc malý? Jak dlouho ti běhá na tu 9V baterku. A máš ho aby foukal, anebo sál?

No nas kolega to ma tiez takto made in home poriesene, akurat si tam slahol tie male vetraciky hned 3. Cele mu to ale bezi len na 2 tuzkovych baterkach, cize to fukanie nie je ani citit, ale ucinok je hned vidiet. Momentalne sa robil do teamu hromadny nakup tychto vetracikov (14ks), aby sme mali s tymto neduhom uz pokoj na vacne casy a nebrzdilo nas to pri hre. Na 2 tuzkove to vdrzi v pohode fukat skoro cely den a je tam pouzity system fukania dnu.
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

KeXo napsal:
Voves napsal:
Můžeš prosím Rogane s odstupem času říct, jak se ti osvědčil tento malý větráček? Nenì přeci jen moc malý? Jak dlouho ti běhá na tu 9V baterku. A máš ho aby foukal, anebo sál?

No nas kolega to ma tiez takto made in home poriesene, akurat si tam slahol tie male vetraciky hned 3. Cele mu to ale bezi len na 2 tuzkovych baterkach, cize to fukanie nie je ani citit, ale ucinok je hned vidiet. Momentalne sa robil do teamu hromadny nakup tychto vetracikov (14ks), aby sme mali s tymto neduhom uz pokoj na vacne casy a nebrzdilo nas to pri hre. Na 2 tuzkove to vdrzi v pohode fukat skoro cely den a je tam pouzity system fukania dnu.
Muzes to nafotit a dat sem, docela rad bych to videl.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 12:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
ono obcas staci kdyz vyndas sklo, poradne ho vycistis a masku vyperes .. zasrany molitany v masce plny potu, nesajou a tudiz se maska mlzi ..
kdyz uz je sklo venku tak zjistit jestli poradne tesni .. pokud ne nebo jsou pochybnosti,rozlepit skla, dukladne vycistit a zase spojit, oblepit dokola silikonem .. jen tenouckej prouzek ... a je to Smile


Smile Smile to je zaklad .. vse ostatni je jen neco navic Wink


Měl jsem doteď JT Radar, takže o nějakých savých molitanech sem si mohl jen nechat zdát. Navíc se mi v jednom místě skla mírně odlepila, ale i tak se to zamlžilo jen málokdy.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 2:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No my este len zasielku tych ventilatorov ocakavame... ale ten kolega to nafotene ma Arrow

http://kexo.edoma.sk/forum/viewtopic.php?p=48476#48476 ...pozri v tej teme aj dalej

alebo pozri sem Arrow

http://www.ezcreation.ca/Fanz/index.htm
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KeXo napsal:
No my este len zasielku tych ventilatorov ocakavame... ale ten kolega to nafotene ma Arrow

http://kexo.edoma.sk/forum/viewtopic.php?p=48476#48476 ...pozri v tej teme aj dalej

alebo pozri sem Arrow

http://www.ezcreation.ca/Fanz/index.htm

Teda hodne zajimavy, netusil jsem ze jdou sehnat tak maly ventilatory Smile a jak je vyresena ta baterie to je taky vyborny. Fakt moc pekna prace.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2009 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co skusit tohle?Třeba to taky bude fungovat.
http://www.quadmania.cz/bazar/ctyrkolky/fospaic-folie-na-plexi.624.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: so březen 21, 2009 1:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nebolo by zle vyskusat
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: so březen 21, 2009 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Levit napsal:
A co skusit tohle?Třeba to taky bude fungovat.
http://www.quadmania.cz/bazar/ctyrkolky/fospaic-folie-na-plexi.624.html

Na masku to moc nefunguje musíš si s tim hrozně vyhrát při nalepování na paintu se to delším ležení ve vlhku mlží stejně jako kterákoli thermální maska
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: so březen 21, 2009 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Levit napsal:
A co skusit tohle?Třeba to taky bude fungovat.
http://www.quadmania.cz/bazar/ctyrkolky/fospaic-folie-na-plexi.624.html

Na masku to moc nefunguje musíš si s tim hrozně vyhrát při nalepování na paintu se to delším ležení ve vlhku mlží stejně jako kterákoli thermální maska


Nemel jsem v planu tohle tema komentovat, ale uz fakt musim ...
Spousta z vas tady resi ze se jim mlzi sklo, ale to tady neni nikdo kdo s tim problem nema ??? Osobne se potim jako pra*e, ale nestalo se mi ze by se mi maska zamlzila, ad prsi, snezi, sluni sviticko ... V okamziku kdy se mi zacne sklo mlzit je chyba v tesneni, necham vyschnout opravim ( prelepim ) a pul roku je zase klid ...
Termalni sklo je o fyzice a pokud je splnena tesnost mezi obema pulkami nemuze se mlzit ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: so březen 21, 2009 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se maska nezamlžila ani jednou v jakémkoliv počasí ať mám jen masku, nebo ještě přes hlavu baracudu.Ten odkaz na ty folie jsem sem dával abych třeba pomohl těm co se to mlží, ale sám to nepotřebuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: so březen 21, 2009 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle me dela hodne udrzba, kdyz clovek prijde z akce domu tak vyndat sklo, opatrne vycistit ( zbytecne nemackat, nelit vodu ... ) vycistit dosedaci drazku ...

BTW: Kdo meni sklo v pravidelnem intervalu ?? Ted mam sklo neco pres rok, a neschytalo toho malo, oci si cenim na vic jak 1k susniku, ale jsem stavar a tak ziju v domeni ze vse je predimenzovane Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: so březen 21, 2009 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja se o masku až tak nestarám, mám JT Thermal s tim gumovým krytem brady.A čistim jen když dostanu zasah, nebo když je sklo už hodně upatlané.Mám v malem rozstřikovači vodu s okenou a tim to jenom postříkám jak zvenku tak zevnitř a setřu papírovým ubrouskem a nikdy žadný problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: so březen 21, 2009 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To se mas, ja mam na headshoty smulu ( holt se rad kocham ... Smile ) Za odpoledne neni problem dvacet zasahu do hlavy ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 1:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Alangorax napsal:
BTW: Kdo meni sklo v pravidelnem intervalu ?? Ted mam sklo neco pres rok, a neschytalo toho malo, oci si cenim na vic jak 1k susniku, ale jsem stavar a tak ziju v domeni ze vse je predimenzovane Very Happy

Snazim sa raz rocne, teda aspon na primarnej Profilerke. Na okuliaroch JT som zatial nemenil, lebo to este neschytali... ale aj k tomu sa chystam lebo su doskriabane jak fras.
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

I kdyz ti sklo praskne, tak nikdy ne tak, ze by se kule dostala dovnitr. Strileli jsme asi 200 ran ze dvou metru do jiz praskle masky stare asi 10 let a vysledem bylo, ze praskla jeste vic, ale dovnitr nic neproslo.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 5:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak pro ty co se jim mlzi at dělají co dělají - nabastlil jsem ten větráček 25x25 aby foukal dovnitř přes vypínač ovládány a mohu jen a jen doporučit, odzkoušeno v boji a funguje stoprocentne.
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jestli chcete mám ho na prodej i s vipinačem za dvě kila v bazaru akorad ma 3 krát3 cm
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lison_cz



Založen: 02. 11. 2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 3:29 pm    Předmět: dioptrické brýle Odpovědět s citátem

Mám brýle, ventilátor JT a stejně se mě to furt mlží i když vyčistím kompletně masku!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkoumal jsem to a na pgp mysteri byl zajimavy napad dat do bryli topne draty jako se davaji do vyhrivanych skel aut. Plastove sklo by to melo vydrzet, protoze se tavi az nekde vysoko nad 100 stupnu, pricemz na odmlzeni skla staci teplota o jeden stupen vyssi, nez je teplota okolni, nebo neco v tom smyslu. Tak jsem koukal po netu, jestli to nekdo nedela a zjsitil jsem, ze existuje spousta patentu a nekolik vyrobcu lyzarskych bryli to melo v planu, jenze nikdy na to nakonec nedoslo. Takze bud tam bude nejaky zasadni problem, nebo nevim. Ale udelat si okolo brejli dratek, kterej by trosku hral by snad nemel bejt takovej problem ne?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 6:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no možná bude problém - s trvanlivostí baterek...když jde o nažhavení ( sice málo ) drátku - nejsem sice el. ale toho mě hned napadlo tak nevím..
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2009 6:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze jak jsem slibil zkusenosti s prostredkem OptiClean Winter Extreme.

A muzu rict ze vyborne. Maska se mlzi jen opravdu v extremnich podminkach, ale fakt extremnich. Zalezi dost na masce, a taky na cloveku, jak se moc poti, ale ja jsem maximalne spokojen. Kdyz mam jen bryle, tak nemam nikdy problem.
Po nekolika akcich kdyz cistim sklo, tak dam 3 kapky, rozmazu, a necham tak hodinu byt. Pak jen vylestim, na skle zustane povlak, je fakt videt. Ktery mlzeni fakt brani. Po skle tece voda, ale mlha nikde.

Me se ho povedlo sehnat pres nejaky obchodak v Praze. Ale ted maji nove stranky. http://www.tkg-trade.com/eshop/101-winter-extreme.html

Sice jsou trosku divny (nabizeji i noze a tak) a nemam zkusenost. Ale pokud chcete vyzkouset neco dobreho tak ho tu maji za 200Kc.

Pokud nechte kupovat zajice v pytli, prijde ze mnou na akci, namazu skolo a uvidite jake to je. Ale ne vsichni Very Happy Zase tak velika flaska to neni.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2009 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no já řikám jedno větráček od JT a je vystaráno mám ho tři roky a pohoda v zimě v létě za deště v mlze občas chce promazat aby nehučl
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2009 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

venca napsal:
no já řikám jedno větráček od JT a je vystaráno mám ho tři roky a pohoda v zimě v létě za deště v mlze občas chce promazat aby nehučl

Ja ho mazal, az z nej olej tek, zkusil jsem zmenit i otacky na mensi, a stejne huci a huci a huci. Tak mas asi jinej, nebo ja nevim.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2009 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery napsal:

Ja ho mazal, az z nej olej tek, zkusil jsem zmenit i otacky na mensi, a stejne huci a huci a huci. Tak mas asi jinej, nebo ja nevim.


já si nabastlil na masku tento
kód:
http://www.nejlevnejsipocitace.cz/shop/akasa-ak189bk2b-ventilator-25cm-2xbb-cerny-p-17870.html
a zatím spokojenost. Je opravdu tichý, nic co by obtěžovalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
microgenius



Založen: 26. 07. 2009
Příspěvky: 19
Bydliště: Unhošt'

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 8:07 pm    Předmět: Mlzeni Odpovědět s citátem

Kluci ja nevim jak vy ale ja teda pouzivam hadrik nejakej klasickej a na to trosku mejdla a hop sklo se nemlzi hral jsem 15 let hokej s plexi a tohle zasadne pomahalo takze doporucuju Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja teď vzal mikrovrtačku a pořádně jsem protáhl dirky v masce. zjistil jsem že spousta těch dírek je zateklá barvou nebo nejsou vůbec skrz. všechno jsem to projel jedničkou vrtákem takže jsem z těch nejmenších udělal trochu větší. dál jsem vyhodil takový krytky pod brejlema. jsou to jakože nasávací otvory pro brejle kde jsou dírky a nad nima jsou takový plasty takže šly ven. tak se uvidí. (maska JT Elite Alpha Thermal)
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate