Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

jak na mlžící masku - máte nějakou vychytávku
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva




Založen: 30. 10. 2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 4:26 pm    Předmět: jak na mlžící masku - máte nějakou vychytávku Odpovědět s citátem

Ahoj borci, určitě to někteří znáte taky - člověk se trochu zapotí a pomalu a jistě se začne mlžit "sklo" přestože je to thermal tak je to nic moc. Prostě se mi potí hlava a vlasy a za chvíli není v masce vidět. Chvíli pomůže například šátek na hlavu, ale jak se nacucá je to zase stejné.Moc se mi nechce zkoušet nějaký proti mlžící přípravek, ale už začínám být dost naštvaný. Jak řešíte tento problém vy ?? Máte nějakou vychytávku, návrh, nápad jak tomu zabránit ?? bez masky nehraji Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snake_cz



Založen: 31. 12. 2006
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli se ti mlží termal maska, tak zkus vnitřek masky odmastit, jinak ti pomůže už fakt jenom sprej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebo rychle mrkej - Wink ten průvan by ti mohl pomoct
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 8:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebo jako s gasmaskou na vojně: počmárat tvrdým mýdlem (nejlépe s Jelenem Very Happy ) a rozleštit. Udělat to 2x po sobě a funguje to lépe než sprej.
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No měl jsem stejnej problem a tyhle babsky rady funguji jen do te doby než se pořadně zapotiš takže jsem se vykašlal na přiblbly kecy a rady lidi co tvrdili že předraženej větraček do masky je k ho...nu a šel ho koupit.
Je pravda že jsou situace kdy se použit neda protože vrči docela ďabelsky ale masku nejenže nenecha zamlžit ani když ti po ksichtu tečou potoky potu, ale pokud už nemaš na skle krupěje tak to zamženi umi i odsat.
Jen jsem musel do ramečku brejli v mistě kde dosedne vrtulka větraku vyřiznout diru kvuli lepšimu odtahu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 9:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ještě jsem na vlastní oči neviděl origoš "předražené" větráky na masku, ale už jsem potkal masky s nabastleným větrákem, který se dá sehnat za pár kaček v každém obchodě se součástkami pro PC. Třeba tady http://shop.tntrade.cz/airen-fan-redwings40_d61012.html Borci vyjadřovali náramnou spokojenost. Nabastlíš - zamlžíš - zapneš - odmlžíš - vypneš - hraješ dál Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 12:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já mám už 4 větráky - ke kompu a bohužel mi to tam nejde napasovat - mám totiš helmu....a ta přesně dosedá hranou v místě možné montáže větráku Crying or Very sad
Nemáte někdo zkušenost to dát třeba rovnou do helmy zevnitř ??

Jinak také doporučuji větrák z PC - je i dost tichý ( uslyšíte ho jen když k němu hodně blízko přiložíte ucho Wink )
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky




Založen: 30. 10. 2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rajko - díky moc je pravda , že jsem zatím nikde nikoho neviděl větrák používat,ale tvcoje doporučení a hodnocení beru velmi vážně a věrohodně - díky moc

TomasP - prosím pro neznalého co značí "Nabastlíš" a prosím nemáš nějakou fotku jak to jde přidělat případě čím se tento ventilátor pohání (jaká beterie)

Díky za informaci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nosit šátek, kterej saje pot... Nebo se nepotit. Spreje a speciální mastičky fungujou tak 1 až 2 hry a pak je to stejně na nic jako předtim.
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vdolek



Založen: 25. 12. 2006
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
já mám už 4 větráky - ke kompu a bohužel mi to tam nejde napasovat - mám totiš helmu....a ta přesně dosedá hranou v místě možné montáže větráku Crying or Very sad
Nemáte někdo zkušenost to dát třeba rovnou do helmy zevnitř ??

Jinak také doporučuji větrák z PC - je i dost tichý ( uslyšíte ho jen když k němu hodně blízko přiložíte ucho Wink )


Kluci od nas vetrak v helme maji...udelali na vrsku helmy diru na ni zevnitr helmy pridelali vetrak s pocitace a rovnoudovnitr pridelali i baterku....rikali ze to je dobre a ze to celkem funguje.
Jinak si take zacli vyrezavat diry do pruduchu co jsou v masce mezi molitanem a sklem....udajne taky funguje dobre.
A ja mam stejny vetrak v masce jako Rajko(na jeho doporuceni jsem si ho koupil) a muzu jen doporucit...potim se hodne a i kdyz mam molitan okolo skla uplne mokry a po skle mi zevnitr tece pot tak je skrz sklo videt a nemlzi se....jedina nevyhoda je ta hlucnost a cena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já napsal:
TomasP - prosím pro neznalého co značí "Nabastlíš" a prosím nemáš nějakou fotku jak to jde přidělat případě čím se tento ventilátor pohání (jaká beterie)

Díky za informaci


Nabastlíš = přiděláš doma na koleně pomocí izolepy, lepidla, drátu či jiných propriet válících se někde doma. Fotkou bohužel sloužit nemůžu, protože já osobně nejsem majitelem takovéto vychytávky. Jen jsem ji viděl a líbila se mi. Větrák byl poháněn 12-ti volt. baterií.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 8:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

díkys vdolku - asi sde do toho pustím...
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem si ten větráček do helmy udělal.Docela to funguje ikdyž ten na masce bych řekl,že je o něco efektivnější.Cena cca 100.-.Větráček jsem koupil 5v s magnetickym ložiskem takže je tišší nez ten na masku akorát když to má člověk na hlavě tak mu příjde jako by byl v místnosti se zapnutym vysavačem.Jo a napájim to 3 nebo 4 1,2v bateriema
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky




Založen: 30. 10. 2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak že díky za rady - zkusil jsem to a uvidíme // větráček jsem koupil za 100 u nás v prodejně počítačů // přidělal jsem jej na vrchní část masky nad průduchy pod kšílt. (kromě pohledu zevnitř nejde vůbec vidět, ani na něj nemůže pršet. Kabel jsem protáhl podél boků a podél gumy dozadu za hlavu a dnes na pásek masky udělám pouzdro na 9 voltovou baterii.Nebudu se zatěžovat vypínačem, ale prozatím to nechám vždy na připojení k baterii (proto ta 9 protože to na ni nejjednodušeji připojím - mladýmu jsem zničil nějaké autíčko).Podle toho jak se osvědčí tento vynález bych to pak dodělal o vypínač. Jediný problém je v tom, že větráček o rozměrech 4x4 cm je dost velký směrem dopředua tlačí do čela, proto vyzkouším nějakou pěnu, nebo molitan a zvýším obličejovou část.Jinak zatím vyzkouším, zda bude lepší větráček umístit jako odsávání nebo jako foukání - co se lépe osvědčí.jak bude vše hotovo a odzkoušeno nafotím a dám vědt výsledky.

Doporučení: pokud se vyrábí byl by vhodnější obdelníkový tvar větráku napr. 6x3 cm se dvěma vrtulkami - vyhnuli by jste se onomu problému s tlačením na čele
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechal jsem se vámi inspirovat a též udělám svou variantu větrání masky. Až bude hotovo, tak postnu fotky.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 11:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nejlepsi je vyhodit do hajzlu plasty a hrat jenom v brejlich.... Wink
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 7:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak. A pořádně namydlit Very Happy
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fanas napsal:
nejlepsi je vyhodit do hajzlu plasty a hrat jenom v brejlich.... Wink

Ok, vim že takhle někteří hrajou.... a teď si přečti co si napsal a zamysli se nad tim ještě jednou a vem v potaz cenu opravy jednoho zubu.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2Rogan: Hele Ty nemas nejak Fanase rad co.....? Je preci kazdeho vec jaky typ masky bude pouzivat. Neni duvod se zde do nekoho strefovat. Jenom proto, ze mu nevadi riziko zasahu do obliceje.

Jinak v brylich hraji i nekteri kluci z MPV a i z PP. A zuby maji zatim vsichni vlastni... Je to proste jen otazka co ti vyhovuje. Jedno je ale jiste. Pouze v brylich se nebudes potit tolik jako s celou maskou.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Borodov napsal:
Jinak v brylich hraji i nekteri kluci z MPV a i z PP. A zuby maji zatim vsichni vlastni... Je to proste jen otazka co ti vyhovuje. Jedno je ale jiste. Pouze v brylich se nebudes potit tolik jako s celou maskou.

Ja hraju taky jen v brylich kdyz to jde, v lese je to v pohode (budovy se bojim). Ale i bryle se muzou potit zvlast kdyz mas helmu.

Borec v týmu nekde sehnal takovou pidiflasticku s nazvem OptiClean Winter Extreme. Staci jedna dve kapky dovnitr a masce trva o dost dele nez se zamlzi. A kdyz se to stane (poti se mi moc xchit a vlhko) tak to neni takova ta mlha ale spis voda, ktera se na tom drzi. Staci setrit a zase to vydrzi nejakou tu hodinku.
Jinak rikal ze spreje proti mlzeni ze nic z toho moc dobre nefunguje. Ze tohle co ma ted, poskytuje nejlepsi vysledek.

Ale nejak se mi to nedari sehnat. Tam kde to koupil uz to nemaji.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Borodov napsal:
2Rogan: Hele Ty nemas nejak Fanase rad co.....? Je preci kazdeho vec jaky typ masky bude pouzivat. Neni duvod se zde do nekoho strefovat. Jenom proto, ze mu nevadi riziko zasahu do obliceje.

Jinak v brylich hraji i nekteri kluci z MPV a i z PP. A zuby maji zatim vsichni vlastni... Je to proste jen otazka co ti vyhovuje. Jedno je ale jiste. Pouze v brylich se nebudes potit tolik jako s celou maskou.

Ne já na nikoho vysazenej nejsem. Fanase znám jen odsud a nic proti němu. Ale když sem si přečetl jeho reakci, tak zkus hádat jak na mě asi zapůsobila. A co teprve na člověka, který potřebuje poradit? Řešil se tu větráček do masky a ne samotné brýle. Když ti někdo odpoví timhle stylem: nejlepsi je vyhodit do hajzlu plasty a hrat jenom v brejlich....
Tak v podstatě řekl, že tázající řeší píčxxxxx, ale nijak mu nepomohl. A to neni jediné vlákno kde se takové řeči objevujou. Co kdyby jsi se zeptal jestli máš dát na semi-auto 50tkovej zásobník a někdo ti odpověděl, že si máš koupit pumpu?
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale Rogane ta otazka byla polozena. Jak predchazet/zabranit mlzeni skla. A jak resi tento problem ostatni..... Chce to jen k veci pristupovat konstruktivne. Ne emotivne. Laughing Samotne bryle jsou jednou z moznosti....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Borodov napsal:
...Samotne bryle jsou jednou z moznosti....


...a k tomu origo glycerinové mejdlíčko na gasmasky Very Happy
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Samotné brýle jsou sice možností, ale uživatel "já" hned v otázce uvedl:

citace:
...bez masky nehraji Laughing

Každopádně se ale přeci mezi sebou nebudeme dohadovat, ne...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
martas



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Uh Hradiště

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě hodně pomohlo, že sem masku (JT Spectra Proshield Thermal) očesal od plastů a nechal jen kousek mřížky, který mě chrání zuby. Má to několik výhod, líp to větrá, chrání to ústa a nos a protože to je nacvaklé v masce jen na dvou čepech, tak to de v pohodě lehce sundat, nebo dát zpět. Taky mám vplánu tam dát větráček (pokud by se to pořád mlžilo, což se mě zatím po tom zásahu ještě nestalo), viděl sem že se vyrábí i o rozměru 25x25x10 mm, takže by to nemělo nějak překážet nebo tlačit.
_________________
Bojovat za něco
je lepší
než žít pro nic
George S. Patton

Taktické vybavení http://www.frogman.cz
člen =DG=
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

v sobotu jsem dostal zásah ze dvou metrů na ret přes masku... výsledek byl plná huba barvy a pysk jak havajskej domovník takže bez masky ani ránu... ani si nechci představit jaký by to bylo dostat na přímo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 7:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se mi povedlo sehnat ten pripravek proti mlzeni. Sice je jeste v Praze a budu si ho muset vyzvednout, ovsem uspech je ze ho mam.

Jakmile ho budu mit tak otestuji a podam hlaseni.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

martas napsal:
Mě hodně pomohlo, že sem masku (JT Spectra Proshield Thermal) očesal od plastů a nechal jen kousek mřížky, který mě chrání zuby. Má to několik výhod, líp to větrá, chrání to ústa a nos a protože to je nacvaklé v masce jen na dvou čepech, tak to de v pohodě lehce sundat, nebo dát zpět. Taky mám vplánu tam dát větráček (pokud by se to pořád mlžilo, což se mě zatím po tom zásahu ještě nestalo), viděl sem že se vyrábí i o rozměru 25x25x10 mm, takže by to nemělo nějak překážet nebo tlačit.


ja si vic než zubů cením sluchu (prasklej bubínek ti nikdo nespraví Sad )... proto hraju v helmě a brýlích... Zasahu do tlamy se nebojim, páč ji porád schovávám za cyklon a mířidla... Twisted Evil a v baráku se stejně necpu dopředu... Laughing
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so listopad 15, 2008 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Větrání masky hotovo Very Happy Možno shlédnout zde: ---------

Zde menší info:
Větráček zakoupen v Alze za 186Kč / AKASA AK-189BK-2B 25x25x10mm.
Baterka 9V za 45Kč.
Drátky, spínač, konektor pro baterku a pouzdro větráčku je co dům dal.
Výrobní cena cca 240Kč.

Jak dobře to funguje zjistím až na akci, takže pak písnu. Ale takhle nasucho to fouká moc pěkně Razz

EDIT: Spínač je na spodní straně kšiltu.
EDIT 11.1.2010: Již delší dobu zakoupena nová maska.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.


Naposledy upravil Rogan dne po leden 11, 2010 6:27 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2008 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja vim ze pišu uz dlouho po ale skušenosti s vetračkem mám od JT ten za litr ze šopu a je to pohoda stihá to i když hodně funiš i v zimě když hrajem celej den a taky jsem driv skoušelmit větráček z počitače a nema to takovy točky jako ten od JT a hlavně ten malej je na mikrotužkovou baterku ktera váží čtvrtinu co devítka tot múj poznatek za třinact let hrani
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate