Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

RAM 68 TACTICAL SHOTGUN

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2008 9:38 pm    Předmět: RAM 68 TACTICAL SHOTGUN Odpovědět s citátem

Ahoj, tak jsem si pořídil novou hračku, jde o brokovnici
RAM 68 TACTICAL SHOTGUN
Jde o typ zbraně pump-action, po každém výstřelu je nutné znovu natáhnout. Tak se s Vámi chci podělit o zkušenosti. Dneska jsem ji testoval, už jsem se naučil i správně nabíjet, abych neřízl kuličku. Zbraň je opravdu nádherná a i přesnost je dobrá. Kupoval jsem ji v pb shopu a dostal jsem k ní, pažbu s připojením na hadici. To je spíše k ničemu, protože když tam dám hadici, tak už se mi nevejde ruka na rukojeť. Ten ventil je moc blízko u rukojeti brokovnice. Aby se mi tam vešla, tak musí být pažba našroubovaná na stranu (na křivo). Jednak to vypadá hrozně a je to i nepříjemný na rameni. Takže tu jsem hned zavrhl, dále prodejce sliboval na internetu "redukci na 12gram bombičky", ale tu jsem nedostal a když jsem se na ní dotazoval, tak říkal, že výrobce zbraně ji stáhl z bezpečnostních důvodů (Nic víc mi k tomu neřekl a ani se nechtěl o tom moc bavit). Dá se ale dokoupit "univerzální za 350.-" . V krabici bylo i čištění,silikonový olej a návod v češtině, ale moc podrobně vysvětleno to není. Dneska ještě nevím na co je jeden přepinač na vrchu zbraně. Snad časem zjistím.
Praskání kuliček: Pokud se člověk naučí správně ji natahovat, tak nepraskne ani jedna. Včera mi praskla každá 20 kulička. Dneska asi 2 ze 300 kulí, jde o cvik.
Čištění není složité, ale musí se odšroubovat a sundat muška na hlavni. Pak se dá odšroubovat lauf a vyčistit. Střeva, které mohou přijít do kontaktu s barvou se dajít také dobře sundat.
Přesnost: hlaveň je 16 palcová a když to porovnám s X7 od Tippmannu, také se 16 palcovou hlavní , tak ta X7 je přesnější, né o moc, ale je.
Dostřel asi stejný jako X7 (nejsem si jist)

Je supr, že celá zbraň je kovová, až na nabíjecí pažbu, ta je z lehkého, ale tvrdého plastu.

Jestli máte nějaké zajímavé zkušenosti, nebo tipy a rady s touto zbraní, napište je.
[/img]
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: st říjen 29, 2008 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty jsis ji na konec nekoupil od Bubáka?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: st říjen 29, 2008 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jsem zvedavej co budes rikat tak za 3-4 mesice hrani...
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: st říjen 29, 2008 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nekoupil, protože když jsem ji koupil novou, tak má zaruku a hlavně mám 14 dní na vyzkoušení a když bych zjistil, že je fakt na nic, tak bych jim ji vrátil, což by Lubor nebyl asi nadšenej. Cool
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: st říjen 29, 2008 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

myslis, ze by jsi ji vratil nepouzitou v puvodnim stavu a baleni ? Nebo mas 14 dni na pouzivani na zkousku dohodnutou s prodejcem ?
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st říjen 29, 2008 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate