Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Hlaveň hned nebo počkat?

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 10:26 am    Předmět: Hlaveň hned nebo počkat? Odpovědět s citátem

lidi vyplatíte všeobecně koupit AA hned na začátku nebo si našetřit na hlaveň hammerhead? ( např u BT Delta), nebo AA bude stačit na pár let do předu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To ti asi nikdo nepoví - kterou si máš koupit protože každej si bude hájit svou navíc se to tu už mnohokrát řešilo takže zkus nejdřív pořádně hledat a pak vytvářet nová témata
Jediné co tady ještě asi nikdo neřekl je - AA je výborná hlaveň ale má svoje omezení a to, že když jí koupíš tak musíš kupovat kuličky podle ní (vnitřního průměru hlavně)
kdežto u hlavně Hammerhead "jen" nakoupíš dostatečnej počet finů s různými průměry a už se nemusíš trápit tím že kule jsou sice nádherně kulatý a nepraskaj v hlavni, ale kvůli malému průměru lítaj každá jinam nebo jsou zas moc velký a trhaj se v hlavni
Takže AAčko je sice levnější ale musíš kontrolovat při nákupu kulí i průměr (nejsou vždy stejný ani od jednoho výrobce) nebo Hammerhead ale to je zase řacha Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a nebo se vykaslat na obe a zjistit, ze zakladni hlaven je dostacujici Smile. Pak je dalsi moznost, a to podivat se po netu a najit dvouprumerovou hlaven od jineho vyrobce a nejlepe cely set s vice vlozkami nebo vice zadky. Vyrabi je treba empire-revolver, evil-evil pipe kit, JJ-JJ elite barrel kit, SP-freak jr., freak (ale ten trpi spoustou malych chybicek a dalsi-to jsou ty znamejsi. pak treba custom products a powerlyte, ktere nejsu tak proflakle. Staci projit ebay, treba evil pipe je ted ve vyprodeji s 5ti finy a drazena od 0,99 USD a ze by o ne byl nejakej boj se rict neda. Recenze najdes na www.pbreview.com. Skoda jen, ze ted je tak blbej kurz Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 4:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já už bych pro změnu nekupoval jinou hlaveň než s vnitřním vývrtem - Armson, Empire, Hammerhead. Měl jsem Armsonku na Spyderovi a naprostá spokojenost. Teď pořizuji na K-4 Hammerhead BangStix a jsem na ní upřímně zvědavej, údajně to má být nový model již s kovovým portingem. Ale ta cena je hodně vysoká.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Nojmis



Založen: 17. 03. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To GEorGE: Zdar, o hlavni s vnitřním vývrtem přemýšlím, ale jsou asi náročnější na kvalitu kuliček viď? Lze tuto hlaveň využít i s kuličkami toroball nebo jinými v jejich cen. relaci....a nebo musím sledovat která várka od kterého výrobce se zrovna povedla? Asi to už nějákou chvilku hraješ tak by mě prostě zajímalo čím to krmíš... Díky
_________________
Teorie evoluce neexistuje, existuje pouze seznam živočišných druhů, které
nechal Chuck Norris přežít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vafi



Založen: 24. 02. 2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám HH Torpedo a nejlíp se mi osvědčily koule Toroball Precision s finem .686
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nojmis napsal:
To GEorGE: Zdar, o hlavni s vnitřním vývrtem přemýšlím, ale jsou asi náročnější na kvalitu kuliček viď? Lze tuto hlaveň využít i s kuličkami toroball nebo jinými v jejich cen. relaci....a nebo musím sledovat která várka od kterého výrobce se zrovna povedla? Asi to už nějákou chvilku hraješ tak by mě prostě zajímalo čím to krmíš... Díky



ja mam bangsticxxx 14" a strilim z toho vsechno torobally jsou v pohode, i ty levny
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A já mám AA14" a láduju to granáty do minometu.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 7:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rogan napsal:
A já mám AA14" a láduju to granáty do minometu.


LoL dobře ty, po ránu jsem se pěkně zasmál Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 7:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Náročnost jen z toho hlediska, že bys měl vybírat kuličky dle velikosti, aby do hlavně krásně zapadly. Trhání vývrt neovlivňuje, krumply prostě prasknou všude.

Hlaveň jsem měl na starým Spyderovi, před 2 lety. Marně jsem pak scháněl Armsonku na A5, nechal si udělat vývrt atd... teď zkusím za ten nehorázný peníz HH BS 16"

Čím to krmím? No to po mě snad ani nechtěj vyjmenovávat. Já do toho strkal spíše kvalitnější munici. Kamrád do toho rve zase levnou. Výsledek stejný - trhá sporadicky (jako každá jiná).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 9:07 am    Předmět: hlaven Odpovědět s citátem

No já mám trochu nestandartní hlaveň http://www.palmer-pursuit.com/online-catalog/barrels.htm ale můžu říci že max spokojenost. hammerhead byl na mě trochu mco drahej a dle názoru lidí s AA je ta moje o něco přesnější a více narovnává balistickou křivku (zázrkay zas nečekejte). Na výběr je toho dost.
_________________
Smart Parts SP-1 Tactical, Red-Dot scope 30mm, 16" Palmers pursuit barrel, tlumič trinity, BT F.E. 98 stock, SP1 stock adaptér, Q Loader, Xenon Flashlight 210 lumens, vz.multicam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate