Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

JT Tac 5

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Usir



Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 8:49 pm    Předmět: JT Tac 5 Odpovědět s citátem

Very Happy Zdar ma nekdo tuto zbaran teda ja ji mam Ale chtel bych vytunit vnitrnosti uz mam Aa 14" a car opěrku ale porad se mi zda ze strili malo ma nekdo s touto zbrani zkusenosti? diky za radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkusenosti s touto zbrani ma jeden nas clen bohuzel velice spatne. Moc spolehlive to fakt neni.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Usir



Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

n oproti co u nas pouzivaji tippmeny 98 a x7 vsechy semi auto tak jse mi rozdil nezda akorat dostrel se mi zda mizerny ale vsechny zbrane se stejnou ustovou rychlosti by meli strilet stejne jenze u 80% hracu v cz nikdo nekontroluje ustovku coz jsi myslim ze je spatene meli by byt stejne podminky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 10:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejde ani tak o to jak to strili, ale spis kdy to zrovna strili. Neni to moc spolehlive, spatne zpracovane, ma to vsude mozne spony, utika vzduch atd. Cetl jsem hodne nazoru uzivatelu na podobne spatne zkusenosti a varoval jsem naseho kuchtika at si to nekupuje. Koupil a pak se mu stalo vsechno co se stalo i ostatnim.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Usir



Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2008 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mas nejake ty odkazy kde to pisou n ja osobne bych to videl na tippmana a5 ale ................ zatim musi vydrzet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st říjen 29, 2008 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nu což chtěl jsi a já Ti tedy poradím, ale nepochválím Very Happy
Tuto zbraň jsem vlastnil. Naletěl jsem na relativní military vzhled.
V době kdy jsme si ji (bylo nás asi 5lidí) pořídili, moc zbraní za málo peněz s military vzhledem nebylo.
Bohužel zde neplatí moc muziky za málo peněz, ale spíše otřepané: "Nejsem tak majetný, abych si kupoval levné věci".
Byl to totální omyl. Nespolehlivá a to hlavně v akci! Špatné zpracování - polotovar. Materiál je výsměch kovu, spíše bláto.
Dokoupil jsem k tomu hafo tuningu a po několika akcích jsem se s JT-05-TAC radši rozloučil.
Prodal jsem ji hodně pod cenou i s doplňkama a ještě dnes se v noci probouzím zpocený a roztřesený z této
traumatizující zkušenosti.
Proto, pokud Ti můžu radit, kup si něco v základu (spoustu doporučení naleztneš na těchto stránkách) a tohoto
"zázraku" se rychle zbav.
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Popis od spokojeného uživatele zde:
http://www.paintball-chegevara.wz.cz/view.php?cisloclanku=2008060301
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Usir



Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

minirecenze http://www.xwings.wz.cz/basic.html


Jelikož už jsem s ni odehrál už něco a ted v době finanční krize nehodlám moc investovat tak jsi ji nechám není to super „paintbollka“ ale není to ani šitka bo u nas se hraje především od Bravo One,98,A5,X7 a MR1,MR2 tak je to takový průměr což odpovídalo i ceně ale už bych jsi ji nekoupil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M4JK



Založen: 08. 10. 2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Bernolákovo

PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2010 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zaujimalo by ma ako su na tom ostatne zbrane od JT, menovite marker "Stealth". Nasiel som par rewievs ktore zneli celkom kladne ale niak sa mi tomu nechce verit Very Happy
_________________
Gladiators
Automag Classic
BT TM7
Empire Trracer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wladzimier



Založen: 05. 09. 2010
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so říjen 09, 2010 7:51 am    Předmět: potrebuju radu. Odpovědět s citátem

zdarec koupil jsem mlady JT Tac5 a pri pouzivani teto zbrane nastal problem. pri strileni se obcas stane, ze kladivko(nebo co to je) spadne a zbran se musi znovu natahovat a dalsi problem je v tom ze z hlavne nekdy vypadne kulicka a nekdy i tri??? nejsem prilis znaly a proto zadam o pomoc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so říjen 09, 2010 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kulička - zřejmě máš něco s ball blockerem, což je obvykle taková gumová, nebo plastová věc na začátku hlavně, která zabraňuje vypadnutí kuličky. Mělo by to jít bez problému vyměnit a měl bys mít i náhradní v pytlíčku s náhradním vybavením (alespoň u jiných zbraní je to normální). Občasné znovunatažení - namazat a zkontrolovat po rozebrnání, jestli někde něco nedře a všechno hladce chodí. Anebo se to děje když už máš málo CO2.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hubi



Založen: 14. 09. 2010
Příspěvky: 5
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

PříspěvekZaslal: ne říjen 10, 2010 11:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Také zrovna o koupi této zbraně uvažuji. Mám možnost koupit za solidní cenu. Ale, když to tady tak čtu, tak vážně nevim, zda si to raději nerozmyslet. Nehraji nijak profi, spíše občasně. Při správném zacházení, čištění a starání je i tak zbraň nespolehlivá?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pedro



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 92
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: po říjen 11, 2010 7:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tac 5 je velmi specifická zbraň, jankovitá kobyla, na kterou se dá spolehnout opravdu jen při nadprůměrné péči. Osobně neznám nikoho, kdy by stímhle kvérem byl spokojený, i když už jsem i o takových slyšel.

Doporučuju řešit kvér ala spyder nebo ala T98/A5
_________________
Vítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hubi



Založen: 14. 09. 2010
Příspěvky: 5
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

PříspěvekZaslal: po říjen 11, 2010 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za názory, když jsem si to tu tak pročetl, tak se na tu zbraň raději vykašlu. I když je fakt, že cena je lákavá, ale asi proto. Zkoušel jsem najít i díly, jako těsnění, náhradní kladívko a tak a nějak se mi nedařilo. To je taky další věc, která mě odrazuje. Zkusim se tedy raději popídit po něčem známějším a osvědčeném.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wladzimier



Založen: 05. 09. 2010
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so říjen 16, 2010 5:58 pm    Předmět: tesneni Odpovědět s citátem

zdarec nemuzu najit na netu tesnici sadu na JT Tactical 5, nemuze mi nekdo poradit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate