Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Zbran do 6000kc (priblizne)
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 8:29 pm    Předmět: Zbran do 6000kc (priblizne) Odpovědět s citátem

ahoj lidi,
uz se dostavam so stadia kdy bych si chtel koupit svoji zbran a jit si zastrilet, na netu jsem si precet recenze a uzivatelske recenze na pbreviews snad na vsechny mill znackovace.

tak nejak jsem dosel k par zbranim, ktere pripadaji v uvahu

BT Delta- super vzhled, 5790, moznost bocniho podavani diky ripclipu, kompaktni, kratka, mala
Bravo one- super cena 3000, dobry vzhled, docela velka s lepsi hlavni
A-5- Aby se vyrovnala ve vzhledu s vyše zminenými zbranemi tak se musi hooodne priplatit, vyhoda cyclon feedu
SP-1- vzhledove se mi uz tak nelibi, minus je central feed, ale zase strelecky vlastnosti sou diky nizkymu tklaku jinde
SP-8 je supr ale uz je docela draha

tak co byste vzali vy? prosim trochu odpovedi rozvedene a oduvodnene( treba mam tuhle a tuhle zbran libise mi tohle a tohle a treba by byla super tahl a tahle, tamta je spatnba v tomhle a tomle- Very Happy snad me chapete) diky moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snake_cz



Založen: 31. 12. 2006
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

další varianta je Spyder MR1, za cca 3000 + investice do lepší hlavně (AA nebo neco s vývrtem)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sp8 bych z vyberu vyradil z duvodu neskutecne pakarenske rozborky. Navic na obrazku vypada pekne, ale kdyz to vezmes do ruky, je to takova divna plastova hracka.

SP1 je velmi dobra volba, jestli nechces nejaky realny vzhled. odmenou je perfektni strelba.

Tipmanna budes muset vylepsit minimalne o hlaven a real vzhled vyjde na takovy penize, ze to az postrada rozumny zaklad. Cyclon do budoucna pocitat s vymenou vnitrnosti.

BT delta+ripclip uz bude pres 6 tacu, spis i pres 7. navic pocitat radeji s preventivni vymenou powertuby za kovovou, protoze na 100% praskne v nejmene vhodny okamzik... Po strance vzhledu jasna jednicka mezi uvedenymi.


Tipp bravo one - za cenu 6000 mas komplet vybavu i kulickama. sice nema bocni podavac a myslim, ze pri montazi kolimatoru by prekazel zasobnik. To hlavni je tady cena a je to sakra hodne muziky za malo penez.

btw pokud bys bydlel nekde ve strednich cechach v rozumne vzdalenosti od rakovnika, tak bych ti mohl zajistit moznost si vystrelit z delty, a5ky a sp1, pripadne z nekolika spyderu, T98 a tibera t9 a v hodne teoreticke rovine i z TM7.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

diky kluci, ja zatim nejvic uprednostnuju BT deltu diky velikosti a vzhledu a pozdejsimu ripclipu ( treba za rok hrani)
ja jsem asi takovej clovek co da dost na vzhled a to prave sp1 moc nema:(, takze to docela omezuje zbrane na bravo one a bt delta, jinak diky

kdyztak mi to rozmluvte! piste dal, nechtel bych to uspechat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě by jsi mohl znova pouvažovat o tom Tippmannu bravo one protože jsem právě objevil na Ebay tohle
http://cgi.ebay.com/new-Alpha-Black-Cyclone-Feed-System_W0QQitemZ230284251567QQihZ013QQcategoryZ36285QQtcZphotoQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262
takže je jen otázkou času než to někdo dotáhne i do čech a zatím by jsi mohl hrát s graviťákem - za ty prachy je to jasnej vítěz Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak mi to prijde, ze si timhle tippmann dost sere do vlastniho hnizda..... ale rajko ma pravdu, za ty penize je v tuhle chvili nej bravo one. Bohuzel, ty ses na vzhled....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ono taky TPN Bravo One je jasnou strategií se zaměřit na hráče paintballu co preferují vzhled a začínají. V poměru vzhled/cena je na tom celkem dobře a troufnu si říct, že je to jeden z jejich nejprodávanějších modelů.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Arrow Wink Tippman pred nekolika lety vyobil cca 40 000 znackovacu pro sit americkych obchodu WALLMART, ty je prodali, aby se jim temer 90% vratilo na reklamaci, protoze zbrane se temer do posledni rozpadly a stahovali se z trhu.

Aby z toho tippman ale nevysel uplne nejhur, nechal v cine vyrobit pekne plasty a dal do nich vnitrnosti(to nejdrazsi na zbrani) prave z tech smecek z wallmartu a poslal to do evropy.

Tady jsou totiz uplne jinak smyslejici hraci a strili o dost min kulicek nez ve statech(tam kule pocitaji na bedny za den...). takze je daleko vetsi sance, ze si to koupi nejakej jouda, co s tim vystrili par pytlu za rok a pak tu zbran zahodi.
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 10:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SP8 je vlastne ION v lepsim obalu - a ty jak znamo musi mit stabilni servis, ktery v tehe republice umi par lidi na PBS a nebo jak je jednou rozeberes, tak uz to strili napul.

SP1 je takovy lacina nic moc, ani sport ani military, od obji pul a vysledek je taky pul.

Obe elektricke zbrane vyzaduji pro vyuziti kadence lepsi elektrciky zasobnik a vzduch.....vzduch neni problem, ale aby jsi mel elektricky zasobnik co zvladne tech 12/s musis investovat aspon 3 tisice, jinak mas elektriku na okrasu a lapani prachu

BT - jo to jsou krasny zbrane od urazenenho vnuka pana tippmana a celkem to jde, me se ale moc nelibi ze je ma malo lidi a s tim souvisi ze kdyz se ti neo rozbyje, tak si pockas na dil nez dorazi z USA - cili mesic kdyz mas kliku....

tippman - pekna spolehliva military zbran, ale uz to neni co byvalo od te doby co ji misto v USA delaji na taiwanu a zelezny soucastky nahradil lamajici se plast. Ale porad dobra volba.

No, jen tak btw jsem si z vyse uvedenych zbrani vystrelil a to v mire vetsi nez male.

Pro novacka je podle me nejjednodussi koupe X-tra 07 na vzduchu.
1, minimalni porizovaci naklady
2, nejjednodusi servisovani - 1 -O- krouzek tot vse.
3, da se snadno po roce prodat a koupit lepsi, kdyz to cloveka chytne, kdyz ne aspon moc neprodela.

A stejne muzes mit zbran ultradobrou a hlaven ultrapresnou ale kdyz budes kupovat spatny koule a nebo je spatne skladovat, budes stejne strilet ultraspatne. Tim myslim ze je to dost o hraci a o komplexnim pristupu. Kdyz mas zakladni gun a dobry koule a k tomu jsi sikovnej, das si koho chces. Kdy mas super gun a trhas, tak trhas a jsi akorat nasranej.....
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 11:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

papez napsal:

SP1 je takovy lacina nic moc, ani sport ani military, od obji pul a vysledek je taky pul.


Nesmysl, výborný military vzhled, nejjednodušší údržba s jakou jsem se setkal, spolehlivá a lehce modovatelná. Po upgradu hlavně a přechodu na vzduch navíc velmi přesná. Za tu cenu řekl bych velmi dobrá zbraň.
Jediným mínusem, pokud o tom tak lze mluvit je central feed a málo resp. žádné military kity. Když si ovšem šikovný našinec umí poradit, nemá problém ani s tímto.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 7:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy Kluci, ja z tech zbrani vystrilel opravdu hodne kulicek.....

Chapu ze nekdo, kdo vystrili pytel za mesic(neberte si to nijak zle) tak proste nema sanci nektere veci odhalit.

Uz jenom to ze je to elektricka zbran a nema OCI! (dva senzory v komore ktere nedovoli zbrani vystrelit dokud kulicka neni na miste a nemuze tak byt trhnuta zaverem) I to SLG od dye ma za podobne penize o dost vice muziky. Ja chapu ze pro mylitaristy je ta zbran pekna a ze ten vzhled je trosku lepsi. Ale pokud se tomu clovek koukne pod kapotu, zjisti ze je za podobny penize mnohdy jinde o dost vice muziky(napr. nastavitelne LPR apod.).
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
dady



Založen: 15. 10. 2006
Příspěvky: 53
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 8:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

papez napsal:
Uz jenom to ze je to elektricka zbran a nema OCI!


skus si poriadne nastudovat videa SP1 na strankach smart parts, na jednom tam chlapik dava jazyk pred bolt a striela...myslim, ze tym chceli povedat ze tam tie oci niesu az tak moc treba...
ja osobne som rad ze SP1 nema oci, pretoze by som ju inak za take dobre peniaze nezohnal...samozrejme ak niekto potrebuje vystrielat krabicu za jeden den tak zbran s ocami potrebovat isto bude...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Tantal
Nesmysl, výborný military vzhled,
Jediným mínusem, pokud o tom tak lze mluvit je central feed a málo resp. žádné military kity. Když si ovšem šikovný našinec umí poradit, nemá problém ani s tímto.[/quote]

Nevím co je u této zbraně za výborný military vzhled ?? Very Happy

Neznamená že to má koleje že je to military...Už jenom v jednom webovým popisu zaznělo - " Po rozbalení krabice se mi naskýtá pohled černou zbraň, která vzdáleně připomíná H&K MP7 (když přivřete obě oči, zapnete svou fantazii, postavíte ho do nejvzdálenějšího rohu místnosti ve které stojíte, počkáte až se setmí a nerozsvítíte světlo). "

Tekže stále jde o klasickou zbraň svým tvarem + kolejnice na možné doplňky..Jde o kvalitní zbraň pro klasického českého hráče, ale pokud bude řešit i vzhled, jsou tu jiní zástupci kteří na " vzduch " střílí kvalitně.
Tím myslím zbraně které fungují na CO2 jako Tipmann, Spider ( klidně victor, X7ma apod ) a po přechodu na vzduch se jejich střelba velice zlepší a je i konkurence shopná. ( mám z vlastní zkušenosti ).

Chápu že každý fandí svejm ale držel bych se trochu při zemi...Já si také nemyslím že můj Tippmann je nejlepší.
Ve výsledku na dotaz začínajicího hráče má jen " ovlivněné informace " majitelů zbraní.
( nic ve zlém Wink )
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na tohle je jen jedna jediná odpověď, kterou píši pokaždé, když má někdo dotaz podobného rázu.

Vyraž na nějakou větší akci, kde bude hojné zastoupení modelů zbraní, což je mimochodem na všech, vyzkoušej a pak se rozhodni. Není nad to zjistit z vlastní zkušenosti jak ti zbraň padne do ruky, jak střílí a zda se ti opravdu líbí (obrázky jsou dosti zavádějící). Navíc dostaneš určitě rozsáhlou instruktáž o každém modelu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ffooxx



Založen: 09. 04. 2008
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to Rajko: přesně kvůli tomuhle si kámoš ten gun kupoval, má slušivej vzhled a až našetří na cyklon, tak s ním určitě vylezou a je to tu. Já koupil cyklon k T98 (nebo jak, v CR za rozumnou cenu) mám s ním, ale plány úplně na jinej gun.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

papez napsal:
Arrow Wink Tippman pred nekolika lety vyobil cca 40 000 znackovacu pro sit americkych obchodu WALLMART, ty je prodali, aby se jim temer 90% vratilo na reklamaci, protoze zbrane se temer do posledni rozpadly a stahovali se z trhu.

Aby z toho tippman ale nevysel uplne nejhur, nechal v cine vyrobit pekne plasty a dal do nich vnitrnosti(to nejdrazsi na zbrani) prave z tech smecek z wallmartu a poslal to do evropy.


Hele ty vitězi všeho co se da Laughing to by mě zajimalo s čim si vystřilel ty kvanta kuliček když ta tvrdiš že Tipp bravo one je plastovej zmetek protože to co jsem měl v pazouře ja bylo rozhodně kovovy a to tak že mnohem vic než třeba A5 Laughing
takže jestli ty jsi nahodou neflusa kule tim jejich slavnym Triuphem nebo jak se to jmenuje Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja ty blaboly radsi ani nekomentoval, ale neda mi to: sp1 nema oci (ma low foce bolt), zasobnik 12 bps za 3000 (18r/s 900), kecy o udrzbe spiona(jen se musi castejc nez tipp, nova rada s vikem vzadu je uz totalne pro lamy), dily na bt (vetsinou shodne s t98).

Bohuzel papezi, i kdyz pouzivas kvanta znackovacu a vystrilis na nich (nebo spis zakaznici) haldu kuli, tak meles kravoviny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Shocked TO SOU ZAS ROZUMY, JA SI KLIDNE PRED MUJ BOLT NA SPORTOVNI ZBRANI DAM JAZYK, ALE KDYZ VYPNU OCI A ROZJEDU 12bps TAK I TLACNEJ ZASOBNIK ZA 5000 CO ZVLADA KADENCI 28BPS BUDE TRHAT, PAC BEZ TECH OCI TO PROSTE TRHA! KDO TO NECHAPE AT SI OVERI V PRAXI.

Jsou nektere veci, ktere neovlivnite a to ze ma zasobnik maximalni rychlost 12bps tak to neznamena ze je realne da.....zminena fasta ma si od vyrobce uvedenou 12bps, ale realne je to 9-10....

No, ja vim ze tady nekdo drzel zbran v ruce, nebo ji dokonce videl vystrelit 10 kulicek, ale to ze je na zbrani neco spatne proste nepoznate, kdyz z ni nevystrilte aspon bednu - pak muzete neco rikat..........

Nebo pokud tady nekdo z vas od pohledu pozna dobrej a spatnej gun, asi ma neco co zbytek lidstva ne Rolling Eyes Wink
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Navic nechapu vasi logiku,

kdyz si koupim elektrickou zbran, tak asi kvuli kadenci, ne? A pak z ni vystrelim par kulicek? To je snad lepsi si koupit semi automat.....nebo me reknete tu logiku nac mit elektriku s drahym zasobnikem, kdyz chci malo strilet?????

A kdyz chci mit elektriku, tak proc si koupit neco co je pri vetsi kadenci nespolehlive? Totaky nema logiku, pac elektricky gun bez oci je dost blba hracka, ktera se da leda casto cistit Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no ja nejsem zas uplnej novacek ( uz paintabll hraju 3 roky) ale až ted sme se s klukama rozhodli poridit vlastni zbran, vetsinou jsem hral v arealu v benesove, kde ikdyz bylo 120 ( tuhle nedeli) tak tam zbran melo jen par kluku a to jen A-5 a MR1

kluci s A-5 cistili hlavne 4x a ja s pucenou xtrou s vice jak 1000 kulema nic

musim uznat ze zniceho jinyho nez z Xtry a Bravo one sem nestrilel ale to by melo pokrejt vetsinu zbrani ( vetsina je vevnitr C98 Smile

takze tak

Ja jsem porad pro DEltu, super realnej vzhled, cena jakztakz, super provedeni a pevnost, nic se nevykla nesktipe, mala a skladna, moznost ripclipu kdyz date hodne na cyclon

ted mi to vyvratte:D

s tim ze na zbrani zas tolik nezalezi mate naprostou pravdu to uz jsem sam zjistil po 3 letech, ale proste mit svoji zbran je proste mit svoji a resim to tady jak blaze protoze nechci vyhodit penize a hlavne chci dostat za ne "to nejlepsi" diky za odpovedi a pokracujte

nejhorsi je ze opravdu kazdej fandi tem svejm:) a taky si myslim ze kazdej muze mit se svoji znrani uplne jinou zkusenost nez nekdo jiny, treba s tema A-5 tkama co se jim to trhalo ( meli AA-14 nebo 16 hlavne a kamarad na bravo one AA 16 a nic netrh)

ikdyz neni zas takovy vyber illitary zbrani tak je jich stejne dost abysme se tu mohli pohadat:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takze dle tve logiky kdyz data udavana k zasobniku nesedi, tak nesedi ani ke zbrani a pak se to vyrovna Smile

Zasobnik za 900 nei je fasta, VL force loader ma udanou kadenci 18bps, takze i s tvoji "vyrobcovou" rezervou to tech 12 da.

ja si treba koupil elektriku pouze na semi ( a dokonce sem si poridil i rampage board jen tak na hrani s nastavenim, to sem ale magor Smile )) a hlavni duvod nakupu bylo, ze mi sere mechanicka spoust, respektive jeji odpor.

Zajimalo by mne, kolik kuli si vystrilel z sp1, nebo jestli si mel vubec tu cest to mit v ruce. Kolega sp1 ma s gravitacnim zasobnikem a po 4 mesicich hrani, a to i na speedovem hristi nemel jedinou seknutou kulicku. Jak mi tohle vysvetlis? Proste technicky neni mozne u SP 1 sekat, pokud neni tedy kulicka uz nejak porusena v zasobniku. Vzdalene podobny je i ACT system u tipmannu, ale ten enfunguje zas az tak spolehlive.

Ano, zbran elektrika bez oci je fakt hloupa hracka, jako treba mr2, u sp1 tohle neplati. Jestli i takhle polopate to nepochopis, navstiv nejblizzsiho psychiatra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bendere, ja budu ten posledni, kdo ti bude deltu rozmlouvat, neb kazdy lisak chvali svuj ocas..... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ares napsal:
bendere, ja budu ten posledni, kdo ti bude deltu rozmlouvat, neb kazdy lisak chvali svuj ocas..... Very Happy


to si rek hezky

prosim te rip clip se da potom dokoupit a v poho namontovat ( i egrip) ? zadny problem?

super by byla Elite jenze ikdyz je to moooooc muziky za malo penez stejne je to hodne penez
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdyz se podivas na obrazek delty ze strany kde je napis, tak nad pismeny BT uvidis dve maticky, cca desitky. ty rukou povolis, sundas normalni krcek na zasobnik, nacvaknes ripclip, utahnes rukou a je hotovo.

egrip je o moc slozitejsi Smile. jsou to 4 sroubky, 2 na vedeni plynu pod rukojeti a dva, ktere drzi rukojet u tela zbrane. nasadit egrip, dat sroubky, utahnout a hotovo.

Elite je sice drazsi, ale je to jen 130 babek. kdyz vezmes, ze ma RC za 70, egrip za 90 a apex za 50 USD, tak to zase az tak spatnej kseft neni. Uspora je cca 100 dolacu, kdyz nebudu brat v potaz apex, kterej je k hounu, tak za tech 50 mas dopravu do cr vlastne zdarma. Je mi ale jasny, ze kdyz to dovalis ze statu, kor pri dnesnim dost bidnem kurzu, tak te to vyjde o alespon 2500-3000 vic, nez delta z CR.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja se porad bojim z USA, servis, jak to dojde za jak dlouho a tak

no napsal by si mi vic o delte ( nebo nejakej souhrn), myslim neco jinyho nez co mas ve vlaknu BT delta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tezko dokazu napsat neco vic, nez je v tom vlaknu.....

ano nakup z usa je riziko, ovsem treba u elite je to nezbytne, protoze tady ji zadnej shop neprodava. nebo ji lze objednat primo pres nejaky cesky pbshop, ale cena pak nebude dejme tomu 8, ale 10 a vic tacu. Servisu bych se asi bal nejmin. po mechanicke strance se vyjma power tuby prakticky nema co vyhnojit, je to lety vyzkousena konstrukce a i vnitrek power tuby je vlastne jen pruzinka, par tesneni, jehla podlozka a segr pojistka. O neco horsi je to s elektrikou, ale nekde jsem videl prodavat nahradni dily, jako solenoid a board za smesny penize, jenze to ted zase nemuzu najit, ze ja blbec si to aspon vzdycky nedam do zalozek Sad. Elektrika v ripclipu, to je pak jedine poslat vyrobci, zbytek uvnitr ripclipu je jen jeden motorek, dve remenice a prevod gumickou jak u wallkmanna Smile

na zajimavej nakup sem narazli pred chvili, sice maska nic moc.. delta set

o doprave potazmo nakupu v jinejch statech je tu taky jedno vlakno, samozrejme je dobre to nechat pojistit, coz nestoji tolik a mas pak klidnej spanek. Ja osobne muzu rict, ze za tri roky, co kupuju na ebayi a ostatnich shopech, a nejen pb veci celkem tak mezi 50-80 zasilkama, se mi nic neztratilo a nejvetsi zadrhel byl, ze balik prisel namlacenej a jedna cast zbozi potlucena, ale dalo se to lehce opravit. To ze by se neco stalo nove zbrani, ktera je ulozena v krabici s molitanem bych se fakt nebal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

papez napsal:
Navic nechapu vasi logiku,

kdyz si koupim elektrickou zbran, tak asi kvuli kadenci, ne? A pak z ni vystrelim par kulicek? To je snad lepsi si koupit semi automat.....nebo me reknete tu logiku nac mit elektriku s drahym zasobnikem, kdyz chci malo strilet?????

A kdyz chci mit elektriku, tak proc si koupit neco co je pri vetsi kadenci nespolehlive? Totaky nema logiku, pac elektricky gun bez oci je dost blba hracka, ktera se da leda casto cistit Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Tak na tohle musim reagovat. Mam X7 egrip a vystrilim tebou zminovany pytlik za mesic. Kdyz jsem si vybiral zbran a zkusil si basic verzi a egrip, tak bylo okamzite jasny. Elekriku jsem si poridil jen pro svou pohodlnost, jelikoz me to opravdu vyhovuje. Takze tady jsem Ti rekl prave tu logiku...
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dady



Založen: 15. 10. 2006
Příspěvky: 53
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

papez napsal:
Shocked TO SOU ZAS ROZUMY, JA SI KLIDNE PRED MUJ BOLT NA SPORTOVNI ZBRANI DAM JAZYK, ALE KDYZ VYPNU OCI A ROZJEDU 12bps TAK I TLACNEJ ZASOBNIK ZA 5000 CO ZVLADA KADENCI 28BPS BUDE TRHAT, PAC BEZ TECH OCI TO PROSTE TRHA! KDO TO NECHAPE AT SI OVERI V PRAXI.


pre uplnost Vibe & SP-1 Low Force Bolt:
-> http://www.youtube.com/watch?v=ThA2M3ZpVOw
-> http://www.youtube.com/watch?v=MGs32dYy64s&feature=related

ares to napisal celkom pekne... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 11:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing uz vidim vyrobce kterej by si na youtube dal video ze je jeho zbran spatna....

Z PS1 sem si vystrelil neoco prez dve bedny....

Dle tohohle videa neni realny ze by ta zbran trhla.....kurna, to by asi mel nekdo prepsat paintballovy dejiny a vsichni si koupit SP1, DYE a ECLIPSE slozit firmy a jit delat kolotoce Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes lidi, kurna je to reklama jako kazda jina a tu nekdo tezko natoci tak ze vyzni blbe. Trhaji vsechny zbrane, trhaji s ACT a trhaji i sportovni zbrane za 40 tisic a trha i SP1.

Navic je krasny ze to na tom videu zkousi v semi modu, coz se s naporem pri kadenci 12/s trosku neda srovnavat.....ale maj ten marketing pekne zmaknutej.

Ja netvrdim ze je to kazda 20 kulicka(mozna je to klazda 500, 1000 co ja vi...), ale pokud a to tahle debata je o levnych gunech, tak aby ta zbran nejak fungovala, nebude levna a pak uz se vyplati koupit lepsi!!!!
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
dady



Založen: 15. 10. 2006
Příspěvky: 53
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

papez napsal:
Laughing uz vidim vyrobce kterej by si na youtube dal video ze je jeho zbran spatna....


ale za tu dobu by ho tam dal aspon jeden uzivatel, ktory by si vsimol tieto tvoje "nedostatky"... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate