Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

trhání koulí

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DRN



Založen: 11. 10. 2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Spálené Poříčí

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 7:03 pm    Předmět: trhání koulí Odpovědět s citátem

koupil jsem stormy v Praze a každá 20 koule se trhne Crying or Very sad prostě opruz
tak sem vyzkoušel Duke Lock On a z 5500 při akci se trhly 3
taky sem skusil z plzeňskýho shopu TOMAHAWK WINTER - Beothuk blue a 500 bez problému Cool , akorát ta cena
teď mám Toroball Ice Winter tak v sobotu uvidím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

treba jsou vetsi nez mas prumer hlavne, pokud teda nejsou jinak poruseny plosky atd...
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
DRN



Založen: 11. 10. 2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Spálené Poříčí

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jsou šišatý, mají plošky a když ji pustím z metru tak většinou praskne Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 6:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aspoň už víš že schánět pořádný kule je asi ten největší boj co musíš vybojovat, aby jsi si dobře zahrál Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 7:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak kdyz jsou sisaty, maj plosky tak to je snad jasny ne, se nediv Smile aspon vim co si za koule nemam kupovat Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
DRN



Založen: 11. 10. 2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Spálené Poříčí

PříspěvekZaslal: so říjen 18, 2008 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak sem vyzskoušel ty Toroball Ice Winter, ale občas se nějaká trhla v kolínku a někdy zasraly všechny v zásobníku Sad
takže taky nic moc
potřebuji radu jak zabránit trhání v kolínku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snake_cz



Založen: 31. 12. 2006
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 12:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BTW, co máš vlastně za kvér?

ono se dá těžko poradit, kdyxž člověk neví ke kterému kvéru to má být, je to r§zné pro center feed a side feed.

obecně se dá říct jenom to, střílet trochu pomalej a pořídit nebo upravit zásobník, ev. dráhu (prodloužit) kuliček k boltu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

podle toho co píše má nějakou verzi Spidera od victora po Xtru Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
DRN



Založen: 11. 10. 2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Spálené Poříčí

PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mám Xtru 07, ale to trhání v kolínku už mi ser....
sem v tom novej tak potřebuji potadit Sad
dík všem za dobrou radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 12:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DRN napsal:
mám Xtru 07, ale to trhání v kolínku už mi ser....
sem v tom novej tak potřebuji potadit Sad
dík všem za dobrou radu

Jak sem psal již v jiném vlákně. Kule se trhají buď díky příliš vysoké frekvenci střelby (kule nestačí padat do zbraně a sekneš je závěrem) a nebo ti je nadhazuje plyn v kolínku (což ti je nadhazuje určitě, protože mně to dělalo taky). Nadhazování se dá odstranit navrtáním kolínka. Pak je tu ještě možnost, že jsi koupil blbé kule.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kdyz jsem mel kdysi spydera, tak se trhali jako blazen hlavne v zime ... stacilo namontovat hlaven z tippmanna a fungovalo to paradne Smile tak jsem spydera prodal a koupil tippmanna Very Happy .. spyder dela tesnejsi hlavne ..maji lepsi dostrel ale mensi presnost a zvysenou praskavost v hlavni Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
DRN



Založen: 11. 10. 2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Spálené Poříčí

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak zabránit aby se trhly při velké kadenci?
a jak navrtat kolínko (kolik děr a jaký průměr)?
a co jiný závěr?
kdo má zkušenosti jaký koule jsou pro x7 nej?
dík za radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snake_cz



Založen: 31. 12. 2006
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

při velké kadenci zabráníš trhnutí koule závěrem pouze instalací ACSboltu (závěru) (dost velká investice v poměru k výsledku. jednoduší je trochu zpomalit. nebo možeš prodloužit dráhu kuličky mezi zásobníkem a gunem.

kolínko navrtat cca 6dírkama o průměru asi 2 - 3 mm

co se týče kulí pro X7, tak kluci pouřívají PBS Titanium Premium nebo TOROBALL winter (ty možu doporučit aj pro spyder)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Shocked no pokud nemas X-tru s elektrickou rukou a nebo ukrutne rychle prsty, kadenci to nebude. Rucne ny X-tre udelas, kdyz jsi dobrej 5kuli/s a to gravitak stiha. Pokd mas pocit ze ne, staci jakykoliv elektricky zasobnik.

Ja mam teda tech X-ter 07 neco prez 40kosku a normalne celorocne na vzduchu jedou na PBS Field bez praskani. A to ty X-try vystrili nekolik tisic kuli tydne. Pokud mas ovsem X-tru na CO, tak je to z casti jasny, pac ten darlinovy bolt tim CO trpi a odira se o telo zbrane a muze trhat koule.

Moje osobni zkusenost je ta ze vetsinou rozmrda kule sam uzivatel tim jak mlati se zbrani a nebo si je spousta lidi sama znici - Je totiz sice pekne horekovat na PBS ze maj nuzny kule, ale kdyz vidim jak frajeri nechavaj kule prez noc v aute, tak se nicemu nedivim. Pac staci pul hodinka v chladnu a kulicka uz ztraci svoje vlastnosti a je krehci a krehci....no cili kule koupit, dovezt je v vytopenem aute, skladovat zhruba pri 20°C a na hru vezt v vytopenem aute a tam je vyndat tesne pred hrou.
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Střílim s Xtrou 07 PBS field a teď sem zkoušel i premium. Obojí super, ale premium rozhodně na jaro-leto a začátek podzimu. Pak už jdou do háje a na studeném vzduchu se jim dělají plošky až prohlubně a praskají. A co se týče té frekvence střelby, tak zpomal prostě. I tak nechápu jak to mačkáš, protože jestli sis nezkracoval chod spouště, tak by si to neměl být schopen namačkat, tak aby jsi sekal kule.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DRN



Založen: 11. 10. 2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Spálené Poříčí

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já mám xter 14 na CO2 a občas při hře někdo příde a má barvu v kolínku to se dá vyčistit, ale někdy přídou se zasranýma kulema v zásobníku a to je opruz Sad
mě se sekne v kolínku tak každá 400, ale zákazníkům tak každá 100 nevím jak to mačkají?
zkusím ty kolínka navrtat
dík za rady Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 11:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cool To epomuze, problem je ze lidi s tema zbranema mlati o prekazky a o zem....ja tu zahadu lustil pul roku, pak jsme ale dospeli hodnekrat ke zkusenosti ze rozbiti kuli v zasobniku ovykle predchazi pad a nebo naraz.....pak ale nepomuze nic, leda prodat nove koule Twisted Evil Razz Twisted Evil Cool Laughing
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

papez napsal:
Cool To epomuze, problem je ze lidi s tema zbranema mlati o prekazky a o zem....ja tu zahadu lustil pul roku, pak jsme ale dospeli hodnekrat ke zkusenosti ze rozbiti kuli v zasobniku ovykle predchazi pad a nebo naraz.....pak ale nepomuze nic, leda prodat nove koule Twisted Evil Razz Twisted Evil Cool Laughing
Jo to můžu potvrdit. Navrtání pomůže zkušenému hráči, ale jednorázovým maníkům ne. Rozbité kule v kolínku jsem měl dvě za celou dobu a nebylo to nadhozením, ale právě špatným zacházením se zbraní při hře. Dokonce sem se musel naučit i skákat z výšky, tak aby tím kule ve zbrani co nejméně trpěly.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DRN



Založen: 11. 10. 2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Spálené Poříčí

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dík za info
ještě maličkost
jaké kule doporučujete v zimě pro xtru?
a s jakýma jste nej spokojený? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DRN napsal:
dík za info
ještě maličkost
jaké kule doporučujete v zimě pro xtru?
a s jakýma jste nej spokojený? Question

Minulou zimu, která byla snad jen na pár dnů výjimečně teplá jsem střílel PBS Field a žádný problém. Ale opravdu jen díky teplu. Tuto zimu budu teprve testovat.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Evil or Very Mad nejde o znacku, jde o to ze kule putuji do shopu na palete, kazda paleta obcas zmokne, nechaj ji omylem prez noc venku apod.....cili jeden druh kulicek se varka od varky muze i vyrazne lisit. Takze my to delame tak ze kdyz prijdou novy koule, koupime pytel od vice druhu, testnem to a pak koupime.......ale chapu ze to si clovek co chce jeden pytel nemuze udelat.....obecne loni i letos jsou dost v pohode PBS Field
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate