Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Tobruk

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 10:02 am    Předmět: Tobruk Odpovědět s citátem

Viděli jste to? Já ano, včera. Skoro lituji peněz i času. Hellboy na tom byl také a i když říkal, že to není moc dobré, tak zlé jsem to nečekal. Bezduchý příběh (dá-li se to příběhem nazvat) postav bez charakterů. V Hollywoodu dokáží takovéto nedostatky vyvážit akcí. Ale tady nic. Dialogy, neherci děs. Vizuálních prostředků dosti, ale ty se minuly účinkem.
Nechci tu zbrojit proti tomuto filmu, jen pokud se rozhodnete jít do kina, mějte se na pozoru s očekáváním.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mam zcela stejne pocity, kdyz sem visel ven rekl sem Starochovi a Aknotovi, ze jestli tomuhle Marhoul venoval 2 roky zivota, tak je promarnil. Ale doporucuji at si kazdy udela svuj nazor, pro urciteho divaka to muze byt zajimave.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo zná Marhoula, tak ani nemohl nic jiného čekat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, me se to v zasade docela libilo, kamera byla super a ukazalo to, jak nasi vojaci v te valce asi zili a bojovali a snad i docela verohodne s cimz by mozna nejaka megaakce moc nesedela, ale strasne me srali herecke vykony a hlavne "dabing", protoze film je predabovany ve studiu a dost spatne. Pribeh je jina vec, ale urcite by to slo taky lip a zajimaveji. Moc jsem nepochopil, proc kdyz chtel natocit film o ceskych vojacich si vybral jako predlohu knizku ciziho autora o cizich vojacich a neinspirovali se radsi skutecnymi zazitky veteranu.

Ale jako celek to podle me docela uslo, technicky to bylo oproti zbytku ceskych sracek dost v jine lize.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:

Ale jako celek to podle me docela uslo, technicky to bylo oproti zbytku ceskych sracek dost v jine lize.

A to je podle mě jedna ze slabin filmu. Oni měli prostředky, ale nevyužili je. Tento film krásně ukazuje, že i záplata v profesionálně odvedené filmařské práci spojená s pokusem ukázat něco drsně nezabere, když tam není ten základ. A to, že by tu chybělo silné téma se říci nemůže. Takže kde se stala chyba...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono z filmarskeho hlediska tam bylo vic dost divnych veci. Treba prijimac/vycvik tam byl ukazany docela dlouho a ve vysledku to tam bylo skoro k nicemu. Bylo to cele takove pomale a spoustu zbytecnych scen. Jako ilustrace zivota nasich vojaku to bylo docela OK, ale v zasade tam nebyla ani jedna bojova scena, protoze zaber jak bezi hromada borcu a nekdo do nich strili z kulometu, neni bojova scena. Tam to slo natocit mnohem lip, to je fakt. Zadny boj muz proti muzi v zakopech, coz bylo trenovano ve vycviku, zadne detaily na nepritele... To by ani nestalo o tolik penez vic a neni to tam. Skoda.

Ale na druhou stranu, ono je to ladiku mozna tak, ze za ty prachy natocili hodne luxusni film a to, ze vypada technicky lip, neznamena ze nevyuzili prostredky, ale ze je vyuzili na maximum a to je ten vysledek. Amici by za tyhle prachy nenatocili ani jeden dil serialu Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sevcikcz



Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 314
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja na tom byl na premiere. Docel jsem se tesil, ale pak jsem si rikal, ze kdyby udelala Ceska televize dokument na 40 minut, tak by to vypovidalo asi lepe. 80 milionu za tohle? Rekl bych, ze si to vydela jen diky tomu, ze na to je vsude reklama, tak na to lidi jdou jako na neco jineho, co tu jeste nebylo. Jak rikam, dokument bych si uzil asi vic.
_________________
šéva | LetFive
https://www.facebook.com/LetFive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Ono z filmarskeho hlediska tam bylo vic dost divnych veci. Treba prijimac/vycvik tam byl ukazany docela dlouho a ve vysledku to tam bylo skoro k nicemu. Bylo to cele takove pomale a spoustu zbytecnych scen. Jako ilustrace zivota nasich vojaku to bylo docela OK, ale v zasade tam nebyla ani jedna bojova scena, protoze zaber jak bezi hromada borcu a nekdo do nich strili z kulometu, neni bojova scena. Tam to slo natocit mnohem lip, to je fakt. Zadny boj muz proti muzi v zakopech, coz bylo trenovano ve vycviku, zadne detaily na nepritele... To by ani nestalo o tolik penez vic a neni to tam. Skoda.

Ale na druhou stranu, ono je to ladiku mozna tak, ze za ty prachy natocili hodne luxusni film a to, ze vypada technicky lip, neznamena ze nevyuzili prostredky, ale ze je vyuzili na maximum a to je ten vysledek. Amici by za tyhle prachy nenatocili ani jeden dil serialu Smile

Hellboyi, zase v opozici? Smile

Nejde vůbec o ty prachy, ty jim dodaly jen tu technickou kvalitu. Ta ale nijak nezachrání mizerný film. Zrovana tento je toho dobrým přikladem. Čeho je škoda, když už se dělal tak velkolepý film, měli to asi svěřit někomu jinému. Někomu, kdo by to toho vložil trochu koukatelného příběhu. Jinak o co jsem se ještě neotřel, byly technické detaily chování vojáků. Tam to podkopli hodně a místama se mi kroutili palce u nohou. Kdyby si jako poradce pozvali nějakého rozumného airsofťáka, mohla spousta scén vypadat trochu reálněji a koukatelněji. Trochu mi to připomínalo amtérská paintball/airsoft videa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mas pravdu, meli to dat treba me Smile

Ja si ted stahuju par starych filmu typu Desert Rats, Afrika (z roku 1943!!! tedy jeste z valky) atd. abych to srovnal Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ík
Pohanský Pes


Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Viděli jste někdo Tobruk z r. 1967?

http://www.csfd.cz/film/24676-tobruk/
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Neviděl, dobrý? Moc bych mu ale nefandil, sám jsem neviděl žádný dobrý starý americký válečný film. Jsou děsně hrdinské ala John Wayne, prostě americké Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cpo mas proti Johnu Waynemu? Ja teda osobne mam vetsinu starych americkych filmu rad docela dost a treba takove Big Red One, Battleground, Paths of Glory atd si v nicem nezada s temi novymi a tim ze jsou kratce po valce tam jeste hraji lidi, co v te valce skutecne byli a nektere veci jsou tim padem dost autenticke (treba herec Lee Marvin slouzil v armade, stejne jako reziser Big Red One).
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 3:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BIG RED ONE je opravdu skvelej film... muzu jenom doporucit....
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 4:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trochu mimo téma, narazil jsem na aukru na zajímavou nabídku HD kamery. Jedná se o podobnou, možná shodnou, co má Hellboy. Vím, že ji někdo na WZ obdivoval, tak jej třeba zaujme

http://www.aukro.cz/item461161673_sanyo_xacti_hd_1000_1920x1080i_8gb_sd_karta.html
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: so říjen 18, 2008 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na Tobruk jsem do kina nešel, protože mě nijak neoslovili trailery, který jsem na netu shlídnul. Možná chyba, možná ne. Naproti tomu jsem ale zašel na film z druhé strany barikády, a to na "Tropic Thunder". Můžu doporučit - skvělá parodie na válečný filmy. A čím víc jich člověk má nakoukanejch tím líp...

TRAILER: Arrow

http://www.csfd.cz/film/231193-tropicka-boure-tropic-thunder/videa/?trailer_select=2[/url]
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so říjen 18, 2008 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ta kamera to je predchozi model te co mam ja. Ta nova je HD1010 a je v nekolika aspektech o neco lepsi.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 12:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak těm, co se Tobruk nelíbil bych nepřál ani vědět, kolik z toho vlastně zaplatili daňový poplatníci. Protože p. Marhoul dokázal pro tento film vysosat docela tučnou částku z ministerstva obrany.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som chcel ist strasne na premieru a potom co sa mi tohoto "potesenia" nedostalo a po rekapitulacii od ludi co to uz videli s podobnymi nazormi ako citam tu... si na to pockam az na DVD... platit sa mi za to uz teda nechce.
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate