Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

WarZona 2008 - diskuse o probehle akci
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 9:52 pm    Předmět: WarZona 2008 - diskuse o probehle akci Odpovědět s citátem

Puvodni vlakno o nadhazejici uzamceno, vytvoreno nove o probehle pro lepsi prehlednost.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 12:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokaždé je na warzoně jedna strana oslabena, třeba jen o 15 lidí, ale leckdy je to znát. Nebylo by na příští rok možné 2 teamy nechat v neutrálu a až v den akce by se doplnil stav ? Mám zkušenosti ze dvou warzon a ikdyž se strategie plánuje dva měsíce dopředu, tak se to stejně celé v den utkání překope a nikdo nic neví Smile Pochvala za velké vysílačky (Ikdyž nám to stejně nepomohlo Smile ) bylo to oproti minulému roku přehlednější.

Děkuji našemu velení (žlutí), kočírovat tenhle blázinec není jednoduché a příští rok jim nakopeme p..... Cool Červení gratulace Wink

Nevím proč někteří hrojou paintball, když se potom bojí vlítnout do budovy, aby to náhodou nebolelo Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 1:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Domnivam se, ze vzdy bude jedna strana sehranejsi nez druha, to se da dobre naplanovat na mensich akcich ale tezko pri velikosti tymu pod 10 osob a poctu pres 200 lidi. Tam je roztrhanost vzdy pomerne velika. Na strane zluzych jsme nemeli preci problem stim, ze by nas bylo malo, predevsim je problem v tom, jakym zpusobem kdo hraje, a take jsme napriklad meli vyuzit bojovnejsi tymy napriklad Leones/VS do utocne faze hry.
Cervenym gratulace k viteztvi. Utikat pred pistalkama je prca, staci si jen predstavit jak to leti vzduchem a pocit je celkem realnej Laughing
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David M.



Založen: 16. 02. 2008
Příspěvky: 390

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 7:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrá akce. Pořadatelé zvládli organizaci na výbornou. Zahrál jsem si nad očekávání dobře. Chválím velení červených za výbornou strategii.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjPooh



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Plav (Č. Budějovice)

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 7:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

David M. napsal:
Dobrá akce. Pořadatelé zvládli organizaci na výbornou. Zahrál jsem si nad očekávání dobře. Chválím velení červených za výbornou strategii.


Jakou jste meli strategii ze byla tak vyborna ? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 7:50 am    Předmět: WZ 08 aneb slohová práce Odpovědět s citátem

Díky organizátorům za přípravu akce. Těšili jsme se na novou funkci granátů a využití dýmovnic, na které byla hra stavěna. Za zrušení samozřejmě nemohou, ale tím se z WZ stala, dá se říci, jen kopie předešlé WZ. Pominu-li loňskou neschopnost využití děla tak i WZ 06. Jenda se to asi snažil vynahradit rally se sanitkou a tak jsem na žluté velitelství dorazil vždy řádně protřesený a omlácený.

Co se týká samotné hry, užil jsem si ji přibližně do půlky. Operování v prostoru s PP a MPV probíhalo na jedničku, pak se útočná skupina jako vždy roztrhala a kvalita upadla. To by ani tak nevadilo, ale demence některých lidí mě uvedla nejednou do nepříčetného stavu. Pokud někoho nebaví military paint, bojí se a nedokáže dirigovat lidi nebo se jen zeptat, tak tam nemá co dělat. V kině od půlky hry jsem začal umírat díky vlastním. Proto všechny prosím, než odpovíte, že je něco naše a čisté, tak se nejdřív ujistěte, že tomu tak doopravdy je! Pokud bylo kino opravdu naše, tak děkuji z krásné žluté headshoty. Nudící se lidi otrhávající trávu, které seřvete, a oni se jen přesunou za roh a pokračují v původní činnosti, jsou taktéž k ničemu.

Tento rok se mi velmi líbilo využití děla, které jsme si vychutnali hned 3x. První výstřel byl naprosto bezchybný i z pohledu obklíčení kina. U rudého výstřelu na kino se situace chopil psychopat, kterému někteří říkají Jaroslav nebo tak nějak a všichni jsme se proběhli asi 3x ven z kina a do kina. Ven z toho důvodu, že tam pořád operovali bombermani. Pro příště kucí nepřestávejte pískat, jinak nás ten sadista pošle zase na steč Very Happy. Třetí výstřel na školu byl také bezchybný, uáááá výše zmíněné individuum nám slíbilo radistu a pak ho nemohl najít, styď se Very Happy. Pětiminutový pohovor se Slováky na betonovém valu k ničemu nevedl, ale pak se ozval pískot a hurá dle původního plánu na západní roh školy. Tam se nám zmrzačili dva bojovníci, ale obsazeno úspěšně.

Obrana školy byla velice zdařilá a červení chodili jak na porážku. Nejvíce jsem se pobavil u vstupu do tělocvičny. Tam to byl pěkný masakr. Útočníci se nás nejspíš snažili zdeptat a ochudit o všechnu munici, posíláním jednotlivců dovnitř.

Tj. vše ke hře, pak jsem již začal umírat „rukama vlastních bojovníků“, kteří mi připravili několik báječných procházek krásnou krajinou rozbořeného města.

Děkuji všem účastníkům a organizátorům za pěknou akcičku, obzvláště pak útočné skupině Plamen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 8:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pamatuje si nekdo ty vysledky ? .. pocet padlych na obou stranach a body ? ....
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 8:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

KDYBY, KDYBY a KDYBY, jenze to proste nefunguje. Cerveni udelali na zacatku to nejlepsi co mohli, byli zakempeny vsude a nikde, prvni nas utok rosekali jak nic. Uprimne tohle jsme my (ja) nezvladli uplne dobre. Dalsi vyvoj nam vsak prinesl zvrat v podobe dobreho vyuziti dela a nasledne kvalitni ubraneni kina pred stejnym postupem cervenych. To ze sem psychopat pravda neni, zeptejte se MUDr. Chocholouska, kterej me nekolik let leci v Bohnicich.

pak sme ale trosku polevili v defenzivnich sektorech, z utocne jednotky se stavala cim dal vetsi zcvrklotina, kdy nejprve sme ztratili CZ Kartel, pak MPC, pak i SZ a nakonec i MPV a zustali kolem 15:00 sami (navic rozdeleny na pul). Jasne, museli jsme lidmi z utocne skupiny zalatavat diry v obrane, a tak to dopadlo jak dopadlo. Ja se sebou samym spokojen nejsem, udelal jsem tam nekolik zasadnich chyb, ktere stali zivoty hodne mych lidi vcetne me samotneho, nejak sem podlehl tomu stresu ze mame min bodu a musime honem - honem dohnat tu ztratu ze zacatku. Organizatori pokud budou priste vychylovat pocet bodu meli by na tento faktor take myslet, tenhle aspekt ste podle mne nicim nekompenzovali, narozdil od mrtvoliste dal, ktere snad bylo nejak vykompenzovano delkou odjezdu MHD ze zastavky Laughing To ze nas bylo min nebylo az tak rozhodujici, nicmene bych organizatory prosil, at priste budto udelaji to co tu nekdo navrhoval (tedy jeden ci dva male tymy pro doplneni - viz AP 2007) nebo at stanovy presny pocet lidi na stranu, kterys strana nesmi v zadnem pripade prekrocit a nezvat tymy, ktere pred vlastni bitvou nekomunikuji s urcenym velenim ! A nebo jak sem ti Jendo rikal, to cele spis smerovat pryc od kooperace velkych uskupeni k boji mensich jednotek. Jinak cervenackove byli silny souper a co jsem vydel ja i ferovy.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

par fotek od naseho fotografa je tady Smile nechce se me to hazet do galerie sem .. kdyz uz jsem to uploadoval k nam Smile

http://www.paintballnachod.cz/index.php?site=gallery&galleryID=41
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 10:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nase strategie byla samozrejme genialni Smile Jak jinak. Nicmene pripravujeme report, minimalne pro cervene, kde je vse minutu po minute vysvetleno.

Za nas oba z veleni chci SMEKNOUT KLOBOUK pred vsemi bojovniky cervenych, kteri byli naprosto disciplinovani a delali v 99% pripadu presne to co jsme chteli! To je vec dosud nevidana a minimalne z tohoto hlediska je Warzona zatim nejlepsi akci kterou jsem zazil. A vezmuli v potaz, ze dobrych 60% lidi jsem v zivote nevidel a prave techto 60% lidi se nachazelo v nejvice okupovanych zonach, tak vsem opravdu DEKUJI jak nejvic to jde.

Dlouho jsem uvazoval jak moc velkou vyhodu jsme meli a jestli se nam to tim padem tak trochu nevyhralo "samo", pravda je ovsem takova, ze vyhoda nebyla tak znacna jak se muze zdat. Uz ve 12:20 nepritel drzel 4 body a stacila mu hodina a dvacet minut aby vyrovnal ztratu a dostal se do vedeni. Diky tomu, ze se ovsem nechal hned na zacatku dost oslabit a spatne si hlidal body, nebylo tezke ztratu naseho nejrizikovejsiho bodu vynahradit jinde, s cimz jsme dopredu pocitali a vcelku snadno se nam to podarilo. Okolo druhe jsme zazivali docela krusne chvilky, kdy se to mohlo cele otocit, ale zvladli jsme to a pak uz jsme se skoro i nudili a jen se bali, aby nepritel nepodnikl nejaky megautok. To se nestalo a tak jsme je jeste zacali podnikat my Smile

Nas plan mel tri stranky textu a z velke casti se jeho zakladni prvky podarilo uspesne naplnit. Opravdu diky vsem.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže pánové já děkuji všem co se učastnili a vydrželi až do konce. Doufám že si každej našel aspon jeden bavící moment. Bedlivě sleduju všechny podněty a na příště z nich budu určitě něco čerpat. Jinka děkuji žlutým že ve svém startovacím budu nenechal anepořádek, dneska sem měl rozhovor s pánem co nám to zapůjčil a byl mile překvapen, sám konstatoval že kdykoliv budeme potřebovat že se na něj můžeme znovu obrátit, tohle je moje největší výhrá letošní WZ vybojovat u člověka který nemá o paintu valné mínění aby sám se napříště sám nabídl.... Výsledky dodám ještě tento týden na stránky včetně nějákého rozboru. Dnes bohužel je ještě část materiálu naložená na autě a nejdříve ho musíme uložit pak až teprv budem psát... jinak pro příště bych rád aby korporace DG opět nastoupila proti Sudetákům... myslim že vznik těchto supertýmů se výrazně podepsal na kvalitě hry, což si myslim byla vyšší než předchozí akce....
Celková disciplinovanost byla vynikající, a nesetkal jsem se z naší strany s nějákym porušenim krom tedy ostříléné fasády jednoho ulu jenž mohlo napadnout jedině idiota (udajně by to měl být někdo v multi kamech z červeného týmy, jenž střílel červenýma kulička - nebojte zas tak anonymní ty maskáčenejsou Wink ). Za disciplinovanost ostatním děkujeme. Ohledně vychýlení počtu bych rád poprosil velitele červených a žlutých kdo jim chyběl (hlavně žlutým neb 10 lidí je už jeden tým) přiště takové týmy nebudeme brát v potaz....

Jo hellyboy celá sudent ore má sud tady v praze je připravenej jen si ho vyzvedni... myslim že za nahlášení magneta jste se podílili společně s patrasem takže se rozdělte pacholci... Laughing

další problém se kterým sme se setkali bylo to že u kina se nám uhnízdili nějákcí komerční paintballisti, udajně policsté kteří se přesunuli nad kino do paneláku kde ti největší Hero začali se střílením do oken, na doraz naší hlídky at toho nechaji je tak akorát poslali do prdele, což je trochu smutné páč člověk tady se snaží aby vyšel všem pravidlům a pak vám to posere parta méněcenejch kreténu, pak se nedivte že místní jsou nasraný. Jinak tohle je chyba naše že jsem neměl spojení s bránou a dozvěděl jsem se to až večer. Jinak bych je okamžitě vykázal ven z prostoru a nazdar ikdyž ty horní budovy už nebyly ve smlouvě za pokus to stálo.....Co mě na druhou stranu překvapilo byly party airsoftu jenž poměrně s klidem a vstřícně respektovali naši hru... Cool
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

spocitej si Hellboy kolik bodu sme ztratitli tim, ze jsme nemeli ten bod na zacatku navic, to je ona vyhoda, teprve po jeho dobiti se da pocitat, ze se situace vyrovnava (no ono to tak neni, protoze nam pri utoku zhebne vic lidi nez vam pri obrane). Nicmene vychyleni nebylo spatnym momentem, proste nas to nutilo jit dopredu ackoliv bychom nechteli, jenze to nebylo vykompenzovano nicim, o tom ja se bavim, ani vice lidmi, ani odpoctem bodu u vas, proste nicim, byl to prvek, co mel hru zdynamictit, ale sel jen na ukor jedne ze stran, navic shodou okolnosti te, co mela min lidi (no ne ze by nam tech 10 mohlo situaci rozhodnout, ale hodi se ze). Takze zpochybnovat vyhodnost te veci proste nejde, jde jen o to, jak velky mela vliv. Me se moc libilo hodnoceni, ze tady vyhral paintball, ano, takovy pocit sem mel i ja, navic pokud meli cerveni takovou disciplinu, pak klobouk dolu, u nas to tak urcite nebylo, nekolik tymu co hrali za zlute by na podobne akce proste jezdit nemeli, neni to nic pro ne (to nemyslim ve zlem) ale proste tady uz urcita mira sebezapreni je nutna.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemá cenu trestat nějaký team za to, že jim (třeba) onemocní dva členi. Vyřešit to rezervou, která bude rozdělena v den boje, to je podle mého názoru řešení. 10 lidí dobře zabarikádovaných v budově bod uhlídá docela dobře. Takže to zase tak malej počet není. Ale nato se nemá cenu vymlouvat. Letos byl červený team prostě lepší a to je celé.
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 11:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave nemáš zas až tak pravdu, samozřejmě uznávám že vychálení bylo hendikepem pro vás, ale snažil jsem se to něják dohant. Mrtvoli žlutých měli jako první odvoz, načež červení měli dost dlouhou pauzu (hellboyi několikrát urgoval), takže váš první ruský utok byl ve hře daleko dřív než ti červení které jste vymlaskli. Druhá věc bude potvrzena bobrtýmem páč při pohledu na vás kolik se vás vraci byli B tym ukolován oslovit vaše palebné postavení jako první. Neřikám že jsou to nějáké extra výhody ale drobné určitě.... Laughing navíc si vzpomínam že jsi tady měl plnou papuli řečiček tak se nediv... a bud rád že za ty tvé drzé připomínky si měl aspon 3 stanoviště.... Laughing Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jo ten prvni utok byl vylozene zpackanej, to je jasny a ve svem dusledku spolecne s jinymi chybami zapricinil nasi prohru, to tu ted nediskutuju, jen rikam, ze vsechno musi byt necim vykompenzovano, uz vidim ten rev, kdyby jsme na AP nechali prostredni bod (lichy) od zacatku v nasich rukach a zacali u obou tymu s bodovanim od 0 ... umite si to vubec predstavit ??? a tohle je stejna situace, je to jako kdyby ste nastupovali na fotbalovy zapas za stavu 1:0 pro domaci. Samozrejme to ze se zluti recyklovali prvni i to ze prvni bomber tym sel zlutych je dobry, ale v kolik hodin to bylo a kolik bodu sme mezitim ztratili. Ja tu chci proste jen povzbudit zlute, kteri podle mne ne zcela opravnene maji prilis svesenou hlavu, pritom match to byl vyrovnany.

a hlavne chci udrzet naskok v prizpevcich pred helboyem Laughing Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Také si myslím, že to bylo vyrovnané. Velmi dobrá hra. To samo neznamená bez chyb.

Velmi kladně hodnotím bombermany. Udržovali neustálé napětí na jinak bezpečných bodech. A píšťalky skutečně spouštěli nefalšovaný chaos typu zachraň se kdo můžeš. Výborný zážitěk byli i zásobovací konvoje. To už je ale jen taková třešnička.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave ja to nemyslel zle. Je jasne, ze jste to meli o neco tezsi, ale v okamziku kdy jste dobyli kino vam stacilo hodinu dvacet drzet 4 body a meli jste to vyrovnane a vubec jste nemuseli utocit. Problem byl pokud ja vim, ze dobyti nejjiznejsiho bodu, nebo panelaku, kdyby jsme to zkusili bylo docela snadne. Koneckoncu i kulnu jsme ziskali hned prvnim utokem po ztrate kina a vy jste to navic asi hodinu ani nevedeli! Vam se nepodarilo ani s bombardovanim ziskat nic krome kina u ktereho jsme to ocekavali Smile Ale jinak uznavam, ze to bylo velice vyrovnane, v jednu chvili jsme meli namale. Ovsem s tou disciplinou to je fakt. Vsichni cerveni byli skveli.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

podarilo se ziskat s pomoci bombardovani jeste stredni nas bod (takze bod 4 z AP) asi kolem 15:00 osobne jsem ho obsazoval asi se 7 lidmi a uhajili az do konce, jinak ja vim ze to nemyslis zle, jen se snazim trosku povzbudit ty zlutasky, co jsou nejaci zarazeni Laughing Laughing Laughing Kdyz se zavedou do nejake hry novinky, je nejvetsi problem vybalancovani. MG se snazili tohle bylo jen mirne vychyleni, ktere se navic tak nejak nakonec podarilo srovnat. Kdyby nasi lide byly vice disciplinovani a tu a tam nam pralo taky stesti mohlo to dopadnout jeste lip, i tak dobra akce, i kdyz osobne sem si dobre nezahral, snad jini lide meli lepsi zazitek.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave nikde jsem ve zdejší pravidlech MP neviděl pravidlo že herní plocha musí bejt na obě strany se stejným šancemi Wink ty prostě jen doháníš hellboye Laughing a jestli chceš chválit žlutásky tak to udělej přímo a jásně... Něco jako chlapy byl to dobrej výkon..... Cool

už to že se diskutuje o taktice a kdy a jak a co ztratil a to vše přeavžuje nad příspěvkama že ten a ten šel domu a nikdo tam nebyl je prostě fajn.. každou hrou je vidět nějáký posun k něčemu lepšímu. Cool
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
Jaroslave nikde jsem ve zdejší pravidlech MP neviděl pravidlo že herní plocha musí bejt na obě strany se stejným šancemi Wink


I já sklerotik mám v živé paměti tvoje brekoty před AP 2007 když ses dozvěděl, že by se strany měli losovat, protože jedna strana se Vám zdála víc obtížná (měla to k prostřednímu bodu asi o 50 m dál) Laughing Laughing Laughing natož že bychom tehdy měli o bod míň.. prostě tohle ti nedaruju a specielně pro MG udělám hru MG versus PP a RFM a Forest a MPV kde my budeme mit 4 body v budovách a vy jen jeden venkovní Laughing Laughing a pak ti napisu, ze sem nikde v pravidlech nevidel, ze by musel byt stejny pocet bodu, to vis ze nemusi, ale pak to takhle dopada, jeden z toho ma zaludecni vredy protoze se nudou precpal (Hellboy) a druhej je posranej strachy pac porad schani nejaky bod navic(Ja) Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
a jestli chceš chválit žlutásky tak to udělej přímo a jásně... Něco jako chlapy byl to dobrej výkon.....

no nechci jim zas moc lhat Laughing Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže mě se hra velmi líbila (červená) a to i přesto, že jsem si celou dobu myslel, že prohráváme =). Mám z letošní WZ opravdu dobrý pocit, jelikož jsem měl obavy, že by určití jedinci od nás se mohli chovat nedisciplinovaně, což se nakonec nestalo a jsem pyšnej jak na celej náš team, tak na celou rotu červených, tak i na MG za super zařízenou akci s opravdu dobrý zázemím. Díky všem.. (i protivníkovi za skvělou hru)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 3:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak hra byla uplně super,taktika,auta...ani jednou sem na mrtvoliště nešel pěšky....tak že díky.....a navíc sme ještě vyhráli.. Laughing

jediný malí mínus je že jsem celou polovinu dne kempoval na jednom bodě,ale co...někdo tam bejt musel a vynahradil mě to zbytek dne! Cool

a bomberteam .... to byl úlet....sem nestihl skoro ani zareagovat.... Very Happy
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wishmaster



Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 75
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak už tu bylo řečeno od br4dka...Strašně se mi letošní WZ líbila už hned od začátku,co jsme dorazili na místo. Prostě fajn lidi,zázemí,hlavně ten buřtguláš :p jako luxus uvařenej.

ke hře : Tak asi jako první napíši,že náš velitel Hellboy to zvládl na výbornou,měl opravdu přehled co se kde děje,takže možná i díky tomu náš team červených zvítězil. Opravdu smekám,že dokázal tolik lidí sformovat a velet jim. Takže díky všem z červeného teamu,za skvěle provedenou akci.

Samo,že hodně velké uznání patří teamu MG,za špičkově uspořádanou akci a do maličkosti promyšlenou.

Ps: K sobotnímu večeru,chci jen poděkovat Jeníkovi a ostatním co seděly s námi u stolu,že velmi dobře jsem si pokecal,popil zelenou a náramně jsem se bavil. Toť vše. EdiN
_________________
pejntbol aš - EdiN
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjPooh



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Plav (Č. Budějovice)

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak krome toho ze se mi hra libila bych chtel podporit Jaroslava aby tu nebyl v takove opozici Very Happy
Ale zvazte to i ostani. Jak se brani 4 body se 130ti lidmi a jak se pak brani 4 body se 120ti zakladnimi hraci, kteri prave prosli utokem na ten ctvrty bod. Kolik jsou asi ztraty utok vs obrana?? tak 3:1? takze jsme (zluti) v tu chvili branili 4 body s cca 70ti lidmi. Dal nas jeste v zapeti oslabilo souperovo delo ale to uz neni podstatne. Proste meli cerveni nespornou a celkem podstatnou vyhodu. Navic (nahodou) o 14 lidi vic Sad (kdyby na vas utok cekalo v jiznim bode o 14 lidi vic, tak by to asi bylo vsechno jinak... )
To vsechno ale bylo z herniho hlediska velmi dobre, protoze to hru perfektne rozhoupalo a stalo se (coz jsme tak trochu predpokladaly) ze se obsazene poloviny tak trochu natocili asi o 90 stupnu Smile

Z toho vyplyva ze hodnotit hru podle vysledku neni moc fer. Navic to bylo velmi vyrovnane i podle vysledku. 30 bodu jsou asi 2 a pul hodiny drzeni jednoho bodu, coz byl vysledny rozdil.
Hodnoceni podle hry bych videl jako velmi vyrovnane a ja osobne jsem si dobre zahral. Zvlast prvni utok s PP do pripravene (bohuzel) obrany cervenych byl dooost vostrej Very Happy Very Happy (az na to ze jsem dobehl jen 10 metru za silnici.. dal jsem to po trech zasazich vzdal Very Happy )

Kdyz to shrnu, tak to byla super hra a velmi vyrovnany souper Smile (skoda veleni zlutych ke konci, kdy se snazilo honem, honem dobit vsechny body najednou zpatky) Ale diky Jaroslavovi za slusnou koordinaci cca 60ti lidi v boji, kolem kina jsme to zvladali dost dobre (skoda te obrany, ktera se nekam zahadne ztratila z nasi obranne linie)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se taky připojím do diskuze a řeknu pár slov jak sem to viděl já s pohledu řadového pěšáka.
Akce velice pdařená a je vidět, že se WarZona rok od roku zlepšuje. Vzhledem k tomu, že nebyla žádná příprava jako na AP tak to fungovalo dobře. Ten první útok nám trochu selhal, ale tam sme si to trcho prohrái sami tím jak sme se tam courali a tím se trochu prozradili koik nás tam vlastně je. Pár zakempenejch maník a náš útor šel do kopru. Pak sem mysel, že jsme to trochu dohnali a je to vyrovnané ale ke knci jsem se dozvěděl, že jsme přišli o zelený sektor. Ten se pak podařilo za pomoci PP získat zpět. Tam sem si náramě zastřílel Laughing Laughing když se červení urputně snažili bod získat zpět, ale marně bod jsme udrželi až do konce hry.
Bohužel to nestačiol a červení vyhráli. Tak hoši gratuluju.
Naše velení a hoši z DG to vzali za správný konec a tímto jim děkuju bylo to fajn. A jak tady bylo již zmíněno na přesrok bych ponechal stejnou strukturu velení a dal repeté.
Za celou hru jsem se nesetkal s žádným konfiktem a všichni se chovali ohledupně a dodržovali pravidla tímto Vám všem děkuji. Wink
Zázemí výborný a Cinestar jsem teda nečekal pánvé od MG díky.
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Salfiči politicky školící středisko v polním táboře vždycky bylo Laughing jen se to dneska z vejdy přestěhovalo do projektoru Laughing

k poslední akci B týmu. Ověřoval sem stížnost žlutých že nezautočili na správnou budovu a byla to budova na dělostřelcké mapě 3E (tri eva) a ukazoval sem potvrdil ji přímo velitel B týmu. Tudíž bud došlo k nedorozumnění u vás s dělem, nebo velitel B týmu se nevzná v mapě. Rolling Eyes těžko to ted už mohu dohledat...
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjPooh



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Plav (Č. Budějovice)

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
k poslední akci B týmu. Ověřoval sem stížnost žlutých že nezautočili na správnou budovu a byla to budova na dělostřelcké mapě 3E (tri eva) a ukazoval sem potvrdil ji přímo velitel B týmu. Tudíž bud došlo k nedorozumnění u vás s dělem, nebo velitel B týmu se nevzná v mapě. Rolling Eyes těžko to ted už mohu dohledat...


to by stejne nic nezmenilo. A se salfou naprosto souhlasim s tim, ze jak tam na zacatku naseho utoku nekdo vyrvaval at jdeme ven (asi 5 minut pred utokem) tak to byl jeste dalsi hrebik do rakve. Prisli jsme v idealni dobu kdy tam naproti nikdo nebyl, jenze misto aby jsme se schovali, tak nas tam 20 stal venku a 20 bylo videt v budove, tak je jasny ze nepriteli trosku zacne vrtat hlavou proc proboha brani jeden barak 60 lidi Very Happy

Jinak fakt super, gulas dobrej, to maso na grilu luxusni (i kdyz brutalne drahy), takze fajn Smile Skoda jen ze nebyl gulas v cene jako vloni... Ale chapu ze pronajmy celeho prstoru, technika a organizace taky neco stoji...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hochu, to se pletes, my tam byli a linii jsme tam meli naplanovanou 14dni dopredu. I kdyby ste tam byli jen dva, tak tam budou lezet stejny lidi, ve stejnou chvili a lezeli tam vicemene celou hru.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
martas



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Uh Hradiště

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To že sme prohráli, mě moc nemrzí (tam kde sou vítězové musí být i poražení), skvěle sem si to užil a to je aspoň pro mě hlavní. Pokud jde o výhody nebo nevýhody té a té strany, tak vězte že ve válce se na to nehraje ( není to žádná soutěž ale boj ). Prohráli sme, protivníci byly lepší (gratuluju), aspoň nás to bude příště víc motivovat a dáme jim naprdel. Velení bylo skvělé, takže díky.

Co se týká poslední dělostřelecké palby, tak souřadnice byly zadány správně. U děla nemohl být problém, protože se jen tlumočilo to co řeklo velení a velení to sdělil radista, který byl přímo u objektu, který se měl odstřelovat. Někde se stala chyba, ale to neva bylo to supr.

Ps: Sláva vítězům, čest poraženým.
_________________
Bojovat za něco
je lepší
než žít pro nic
George S. Patton

Taktické vybavení http://www.frogman.cz
člen =DG=
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate