Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Zbran

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 8:17 am    Předmět: Zbran Odpovědět s citátem

Ahoj vsichnim,

chtel bych si po 2 lete zkusenosti kdy chodim na paintball s pucovanou zbrani koupit svoji vlastni, ktera vypada hezky a rozhodne bude presnejsi jako spyder:)

ted tu vypisu svoje preference a co bych ocekaval od zbrane a popsal svoje alternativy a od vas bych potreboval vyvratit nebo potvrdit svoje domenky.

takze chtel bych zbran ktera neni moc brutalne draha (viz nize kde vypisu cenove kategorie) a chtel bych aby vypadala jako G36, co opravdu nechci je vzhled M16 nebo M4 , MP5 je v pohode i HK416, nechci moc priplacet za elektroniku, takze dale:

BT-4: cena trochu nad 3000 , dokoupil bych shroud a pazbu a vypadala by trochu jako HK 416, problem je ze u nas nejsou na ni tolik upgrade jako v zahranici ( jako ripclip) a cetl jsem na paintball shop i service ale to si nejsem jisty

BT Delta- cena 5800 , opravdu realny vzhled MP5 , velikost i vaha jako +

Custom 98 ACT PS- 3100, novinka roku 2008 ( no novinka, spise vylepseni zbrane) , antichop technologie oproti BT4, asi i lepsi vnitrnosti, mnoho upgradu, ale upgrade na G36 stoji 6300 ( za to by byla uz lepsi zbran)

A-5 - 5000kc , cyclone feed v zakladu, hodne rozsirena, vyzkousena, ale preci jenom uz starsi model ( ted prave nevim jestli je to dobre nebo spatne o proti 98 ktera je poladena pro rok 2008) dalsi upgrady stoji hodne a docela dost dam jak u A-5 tak u 98 za maketu zasobniku

X7- 6300, novy cyclone feed , velikost a vzhled uz v zakladu, zda se hodne draha ale v zakladu ma raily, cyclone feed, maketu zasobniku a telo zbrane vypada opravdu hezky, staci koupit operku a je z toho vzdalena HK 416

vlastnosti strelby a spotrebu vzduchu a spolehlivost a trhani kulicek si myslim ze je dost podobna ale to si nejsem jisty

vychazel jsem z www.pbreviews.com kde pisi uzivatele kratke recenze

dekuji vam za vybrani zbrane pro me
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli nemas penize, tak se na nejake kapotaze vyprdni a kup A5
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 8:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
jestli nemas penize, tak se na nejake kapotaze vyprdni a kup A5


no penize se nakonec najdou vzdycky, ale nechci utracet a pak treba narazit na to ze mi doma bude lezet draha zbran a budu chodit jen parkrat rocne

jde o to ze si myslim ze se vic vyplati X7 ktera je v zakladu uz lepsi a vic do millitary vzhledu, A-5 je zbytecne draha na to ze ma to samy jako X7, ale nevypada sama hezky dokud se neco nedokoupi

prosil bych delsi odpovedi a duvody proc si to myslite diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tuneni zakladniho kveru vyjde extremne draho.

Vnitrnosti T98 ACT jsou oproti ostatnim tozdilne pouze v pridani act technologie.

doporucuju koupit bud t98, a5 nebo bt4 v zakladu a nedelat vzhled, ale prostredky investovat do funkcniho upgradu, jako hlaven, expansni komora atd. Vzhled ti pomuze tak akorat v machrovani na ostatni, ale kdyz si te pak da nejakej trumpeta s vytunenou xtrou, taxi budes rikat, proc jemu kver za 2000 strili presnejc, nez muj super realnej kver za 10000. O smejkani velke vahy a neobratnosti (mp5 a g36 jeste jde..) ani nemluve

btw na ebayi je delta za 185 usd: odkaz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 2:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ares napsal:
tuneni zakladniho kveru vyjde extremne draho.

Vnitrnosti T98 ACT jsou oproti ostatnim tozdilne pouze v pridani act technologie.

doporucuju koupit bud t98, a5 nebo bt4 v zakladu a nedelat vzhled, ale prostredky investovat do funkcniho upgradu, jako hlaven, expansni komora atd. Vzhled ti pomuze tak akorat v machrovani na ostatni, ale kdyz si te pak da nejakej trumpeta s vytunenou xtrou, taxi budes rikat, proc jemu kver za 2000 strili presnejc, nez muj super realnej kver za 10000. O smejkani velke vahy a neobratnosti (mp5 a g36 jeste jde..) ani nemluve

btw na ebayi je delta za 185 usd: odkaz


diky,no ja bych moc rad aby se mi ta zbran libila zakladni telo T98 BT4 nebo A-5 nechci to mi prijde uz si lepsi koupit MR2 nebo 3 a bude to lepsi, ja bych chtel aby to hezky vypadalo, proto pisu do mill fora, kde predpokladam ze jsou lidi stejne naladeni

kdybych chtel jen zbran bez vzhledoveho vylepseni tak si radsi koupi spydera na speedball a ne millsim



jo a prosim te je nejaky problem si objednat neco ze zahranici? jako servis, clo, nebo jiny veci, do obchodu museji zbrane unas projit zkouskou ktera neco stoji atd. - nevite jak to je?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hmm, tak to ale musis pocitat s vetsi sumou penez Smile. Co se spyderu a tippmannu tyka, tak rozdil je predevsim v technice, strelba jako takova je temer totozna (v zakladnich provedenich je jeden typ lepsi nez konkurencni a u druheho naopak)

Nakupu ze zahranici, tedy hlavne z USA, z evropy je to bezproblemu, hong kong a cina taky v pohode, je venovano tohle tema, nechce se mi to zase vsechno prepisovat: http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=552 .

zadnou zkousku jsem nikdy nedelal, i kdyz by se to asi melo, clo je 3,2%, do 400kc se neplati, dph nad hodnotu zasilky 40 EUR.
btw. rozmlouvat ti nakup co nejrealnejsi zbrane ti tu nikdo nebude, na to si holt musi kazdej prijit sam....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ares napsal:
hmm, tak to ale musis pocitat s vetsi sumou penez Smile. Co se spyderu a tippmannu tyka, tak rozdil je predevsim v technice, strelba jako takova je temer totozna (v zakladnich provedenich je jeden typ lepsi nez konkurencni a u druheho naopak)

Nakupu ze zahranici, tedy hlavne z USA, z evropy je to bezproblemu, hong kong a cina taky v pohode, je venovano tohle tema, nechce se mi to zase vsechno prepisovat: http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=552 .

zadnou zkousku jsem nikdy nedelal, i kdyz by se to asi melo, clo je 3,2%, do 400kc se neplati, dph nad hodnotu zasilky 40 EUR.
btw. rozmlouvat ti nakup co nejrealnejsi zbrane ti tu nikdo nebude, na to si holt musi kazdej prijit sam....



srovnal by si prosim te cenove, vykonove, kvalitativne zbrane ktery si myslis ze by si pouzil na woodsball?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 2:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to se da jen hodne tezko. je nekolik pohledu a zalezi, kdo co od sve zbrane chce. ja preferuju maly rozmery, presna strelba a az naposled vzhled. V soucasnosti (z tech, vo jsem mel moznost vyzkouset) je podle me nej milsim znackovac BT TM7, az k nemu budou delat ripclip, jen se to potvrdi. Akorat musis mit vzduch. Pak cokoliv z produkce tippmannu, nejlepe s cyclonem, nebo BT s ripclipem, ale ne zadny kabat M16, m4, zbytecne velky a neohrabany. T98 bez cyclonu, tiberius t9, SP1-dobry zbrane, ale bez specialniho podavace jako cyclon musis mit zasobnik nahoru (nebo 8 kuli v dolnim u tibera a to je zase dost malo)

Spydery moc nemusim MR1 strili dobre, ma ale i svoje mouchy, MR2 katastrofa, MR3 sedej prumer.

Uz nemam cas rozepisovat se vic, musim letet do roboty. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 6:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hmmm, moje a Helboyovo oblíbené téma Very Happy
jedině MR1 ...poměr cena a kvalita velmi dobrý Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 8:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

co sP-1 a SP-8 zbrane?

elektricky a electropneumaticky a nizkotlaky za tu cenu o proti tippmannovi je to nesrovnatelny ne? ma s nima nekdo zkusenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snake_cz



Založen: 31. 12. 2006
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mám taky MR1, military vzhled je OK, akorát doporučený upgrade je hadice a lepší hlaveň.

co se týče SP1 by ti řekl kaktus (vlčí smečka - testman)
SP8 pokud nemáš moc zkušeností s nastavením bych nedoporučoval a investice do vzduchu taky neni zrovna nízká
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SP 8 si rozhodně nekupuj, až sebou v zápalu boje někde plácneš, tak ti zbydou jen oči pro pláč nad hromadou popraskanýho plastu. Doporučuji celekovové zbraně nebo alespoň co nejméně z plastu.

S K-4 mohu skákat o tyči, roplácnout se o šutr nebo se přizabít na schodech a pořád je vcelku a okamžitě schopná střelby... Průšvih je, že není až tak kvalitně zpracován vnitřek, a tak musíš udělat hromadu úprav.

Než se tady vyptávat, máš daleko lepší vyrazit někam na hru a vyzkoušet si různé zbraně. Určitě tě někdo nechá vystřelit. Zde každý bojuje za svou značku a ve výsledku nic až tak závratného neporadí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jelcin



Založen: 28. 07. 2006
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvakrat sem s SP-8 v zapalu boje placnul o zem. A zadna hromada plastu s ocima pro plac se nekonala. Max. se natrhla pazba ve spoji ale stacilo trochu lepidla a je to uplne v pohode.


S K-4 muzes sice skakat jako o tyci, ale to je tak jedine co s ni muzes delat. Nehorazne poruchova zbran, u nas v tymu ji ma ten typek nademnou a sam se naziva mechanikem tymu, velmi casto ho muzes videt na mrtvolisti jak nehraje ale servisuje zbran pac se mu na ni neco vykvaklo. A kolikrat ten nebozak musel bezet do paintballshopu kvuli reklamacim... A neni hra aby neprasklo nejake tesneni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jelcin



Založen: 28. 07. 2006
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bendercz napsal:
co sP-1 a SP-8 zbrane?

elektricky a electropneumaticky a nizkotlaky za tu cenu o proti tippmannovi je to nesrovnatelny ne? ma s nima nekdo zkusenosti?



S SP-8 sem spokojenej, kule litaj porad do stejnyho mista [je nizkotlaka] Vytahovaci operka poskytuje vyborny komfort pri mireni. Kule se vubec netrhaj. Mam ji pres rok a zadna porucha, jen jednou mi prasklo tesneni. Vzhledove to vypada bezvadne. Je tak ticha ze obet nema moc sanci slyset odkud strilis. Zbran skoro vubec nekope, a spoust je citliva takze i v semi modu muzes mit docela peknou kadenci. Je fakt ze je z 75% z plastu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 2:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jelcin napsal:
Dvakrat sem s SP-8 v zapalu boje placnul o zem. A zadna hromada plastu s ocima pro plac se nekonala. Max. se natrhla pazba ve spoji ale stacilo trochu lepidla a je to uplne v pohode.


S K-4 muzes sice skakat jako o tyci, ale to je tak jedine co s ni muzes delat. Nehorazne poruchova zbran, u nas v tymu ji ma ten typek nademnou a sam se naziva mechanikem tymu, velmi casto ho muzes videt na mrtvolisti jak nehraje ale servisuje zbran pac se mu na ni neco vykvaklo. A kolikrat ten nebozak musel bezet do paintballshopu kvuli reklamacim... A neni hra aby neprasklo nejake tesneni.


No hlavně, že jsi žadonil, abych ti donesl speciální lepidlo na plasty, páč normálním ti pažba nedržela pohromadě. Prostě je to celpolast, i když možná tvrzený (to bych se ale velice divil), ale bál bych se toho.

Jinak ohledně K-4 jsem psal, že zpracování vnitřností je za trest.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono co se toho Milsiga tyce, tak to zas takova tragedie neni. V reklamaci jsem ho mel jednou a ted zatim strili velice slusne. Nejvetsi pruser jsou tam ruzny tesneni, ale v PB shopu jsou docela ochotni (alespon ke me) a uz jsem dostal nejake tesneni i zadarmo Smile Nejdebilnejsi je tam hadicka mezi pazbou a zbrani, takze radsi bych se spokojil s vyvedenim hadice spodem a ne do pazby. Navic Milsig porad vylepsuje a kazda nova serie je v necem jina, snad lepsi.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

diky lidi za rady, asi u me zvytezi BT Delta, cena + kvalita + provedeni+ vzhled

skoda jen SP-1 ktera ma center feed a nevim jak ji potunit aby vypadala treba jako M16 nebo G36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jelcin



Založen: 28. 07. 2006
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Jelcin napsal:
Dvakrat sem s SP-8 v zapalu boje placnul o zem. A zadna hromada plastu s ocima pro plac se nekonala. Max. se natrhla pazba ve spoji ale stacilo trochu lepidla a je to uplne v pohode.


S K-4 muzes sice skakat jako o tyci, ale to je tak jedine co s ni muzes delat. Nehorazne poruchova zbran, u nas v tymu ji ma ten typek nademnou a sam se naziva mechanikem tymu, velmi casto ho muzes videt na mrtvolisti jak nehraje ale servisuje zbran pac se mu na ni neco vykvaklo. A kolikrat ten nebozak musel bezet do paintballshopu kvuli reklamacim... A neni hra aby neprasklo nejake tesneni.


No hlavně, že jsi žadonil, abych ti donesl speciální lepidlo na plasty, páč normálním ti pažba nedržela pohromadě. Prostě je to celpolast, i když možná tvrzený (to bych se ale velice divil), ale bál bych se toho.

Jinak ohledně K-4 jsem psal, že zpracování vnitřností je za trest.


Rolling Eyes Rolling Eyes To sou teda argumenty. Rolling Eyes Rolling Eyes
Klasickym vterinakem jsem to nezkousel kdyz jsi mi hned jako prvni nabizel prumylsove lepidlo. A kdyz sem te o nej zadal po druhem placnuti na zem tak si mi ho ani neprines.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 5:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jelcin napsal:

Rolling Eyes Rolling Eyes To sou teda argumenty. Rolling Eyes Rolling Eyes
Klasickym vterinakem jsem to nezkousel kdyz jsi mi hned jako prvni nabizel prumylsove lepidlo. A kdyz sem te o nej zadal po druhem placnuti na zem tak si mi ho ani neprines.


na to existují tři rady:
a) buď nepadat
b) nebo nevěřit GEorGEmu
c) nebo jít do MR1 Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

holoubek napsal:
na to existují tři rady:
a) buď nepadat
b) nebo nevěřit GEorGEmu
c) nebo jít do MR1 Very Happy


Nebo za D) precist jsi poradne zdejsi forum a nezakladat tyto "zvlastni" vlakna.....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate