Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

REALNE SKUSENOSTI , Vycvik,Mise,Legia
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

plny souhlas s Jidasem, to je presne to, co jsem se snazil rict... nikdo se tu nesrovnava se specialy, my nejsme zadni specialove, nemame na to cas ani vybavu.......... ale proti beznemu vycviku v armade proste mame vyhodu.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jidas
Team Marklars


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 9:00 pm    Předmět: doplneni Odpovědět s citátem

pokud se zajimate o nase spec jednotky ACR, tak na tomto linku naleznete vycerpavajici informace. Do tohoto fora pisou i lidi povolani, rozumej ti, co maji k temto jednotkam velmi blizko, nebo v nich primo jsou: http://www.czech-sog.ic.cz/forum/index.php
PS: ostatni prispevovatele jsou vetsinou ASka... tak tam hlavne nerozpoutavejte nejake diskuse typu co je lepsi PB nebo AS? Very Happy
_________________
الحرية لسوريا
حيث كان الله في عون
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
plny souhlas s Jidasem, to je presne to, co jsem se snazil rict... nikdo se tu nesrovnava se specialy, my nejsme zadni specialove, nemame na to cas ani vybavu.......... ale proti beznemu vycviku v armade proste mame vyhodu.


jak podle tebe vypada "bezny" vycvik ACR?
a v cem ta vyhoda spociva?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aresi, misto psani co jsi smazal to radeji prepis a posli znova. Evidentne vis neco, co nikdo nevi, a evidentne se o to chces podelit, proto tvuj predchozi post o "nicem". Udelej z nej tedy prosim post o "necem".
_________________

Slep
Советский Солдат


Naposledy upravil Slep dne út září 16, 2008 9:44 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 9:42 pm    Předmět: Re: :) Odpovědět s citátem

Jidas napsal:
zbytek je jen velky zeleny moloch, vcetne pilotu, kteri pri obdrezni info, ze budou nasazeni v realnem konfliktu hromadne odchazeji do predcasneho duchodu...


taky bys sel, kdyby po tobe chteli, abys zbytecne nasazoval krk, kdyz je mozne byt urcitym zpusobem vice chranen. das navrh na zmenu, ale misto uznani te poslou na druhy konec republiky a potom vrtulnik upravi podle tveho navrhu. Rekni sam, jestli by te to nenasralo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slep napsal:
Aresi, misto psani co jsi smazal to radeji prepis a posli znova. Evidentne vis neco, co nikdo nevi, a evidentne se o to chces podelit, proto tvuj predchozi post o "nicem". Udelej z nej tedy prosim post o "necem".


stoji mi to za pripadny pruser? nestoji..... kolega byl resen za podobnou vec, kdy se s dalsim clovekem bavil v autobuse o vycviku ve vyskove. Nevim, kdo tohle muze cist a inet rozhodne neni anonymni
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 9:47 pm    Předmět: Re: :) Odpovědět s citátem

ares napsal:
Jidas napsal:
zbytek je jen velky zeleny moloch, vcetne pilotu, kteri pri obdrezni info, ze budou nasazeni v realnem konfliktu hromadne odchazeji do predcasneho duchodu...


taky bys sel, kdyby po tobe chteli, abys zbytecne nasazoval krk, kdyz je mozne byt urcitym zpusobem vice chranen. das navrh na zmenu, ale misto uznani te poslou na druhy konec republiky a potom vrtulnik upravi podle tveho navrhu. Rekni sam, jestli by te to nenasralo


Jiste, zrovna pripadu pilotu jsou plne noviny. Celkem to jasne zapada do cele koncepce armady. Jiste ze ti, kteri jsou zamestnani primo v armade maji mnohem blizsi pristup k takovym informacim. Nemusim byt v armade abych nedovedl posoudit, jak za hovno stoji, kdyz ti, kteri rozhoduji o tom, co se za techniku koupi nebo proda, jsou pouze ekonomickeho vzdelani a to druhe tam nehraje zadnou roli. Nedivim se, ze piloti na MI nechteji letat, k tomu musi byt clovek (posilajici piloty na takove mise) uplny arogant aby si neprecetl poznatky sovetu o 20 let drive na stejnych strojich.
_________________

Slep
Советский Солдат


Naposledy upravil Slep dne út září 16, 2008 9:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ares napsal:
Slep napsal:
Aresi, misto psani co jsi smazal to radeji prepis a posli znova. Evidentne vis neco, co nikdo nevi, a evidentne se o to chces podelit, proto tvuj predchozi post o "nicem". Udelej z nej tedy prosim post o "necem".


stoji mi to za pripadny pruser? nestoji..... kolega byl resen za podobnou vec, kdy se s dalsim clovekem bavil v autobuse o vycviku ve vyskove. Nevim, kdo tohle muze cist a inet rozhodne neni anonymni


V takovem pripade (zcela pochopitelne) nestoji. Kazdopadne bez urazky a ironie, jaky prinos ma tato situace k obecne diskuzi? Pojednava tato vec v globalu o tom, o cem se tu diskutovalo. Pravdepodobne jsem neco prehledl, ale ukazoval jsi na nejake blaboly, co tu ostatni psali, tak me jen zajimalo, v cem se poucit. Mimo jine, o vycviku ve Vyskove vime kazde strileni neco.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bohuzel uvazujete pouze v rovine stretu relativne male jednotky s priblizne stejne silnym nepritelem (ano da se udelat scenar....) a v pomerne kratkem casovem horizontu. Neovladate taktiku-mozna terminy, ale kolik z toho jste schopni v realu pouzit (taktika neni jen kryti a pruchod do budovy), topografii, zdravotni, streleckou, zenijni a spojovaci pripravu, planovani, atd. Je toho mnohem vic a cely tenhle komplex potrebuje vojak znat a umet. Na jakou uroven byste si troufli? Druzstvo, ceta, rota? Myslim, ze pri tydennim simulovanem konfliktu v systemu 22h na nohou a max 3 hodiny spanku denne by vetsina mpb hracu radostne odchazela uz ve stredu. Jste psychicky a fyzicky tak odolni, abyste dokazali vydrzet 48 hodin bez spanku a vest bojovou cinnost? Kazdy vojak si timhle ve vycviku projde, kdo to neda, konci.

Zbytek jsem zase smazal...

a navic jdu chrnet Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 10:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zde nemuzu nez souhlasit stim, ze tyto veci se v paintballu zanedbavaji a domnivam se ze AS (samozrejme nekteri) jsou prave v teto rovine na vyssi urovni.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 10:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ares napsal:
jak podle tebe vypada "bezny" vycvik ACR?
a v cem ta vyhoda spociva?


bezny vycvik v armade je zameren zejmena na telesnou pripravu, statickou strelbu, ovladnuti pridelene techniky a jejich taktiku mnohdy spocivajici v behani na planine proti opevnenemu nepriteli, kdo byl u bigosu, vi sve. Jejich problem je v tom, ze nejsou schopni overovat ucinnost ci neucinnost svych modelu boje. Kdyz po sobe strili slepima, proste to nemohou poznat. Mozna jsem zaspal dobu, mluvim o zkusenostech z meho mladi, preci jen je to 10 let. Ale podle infa co mam o vycviku soucasnem (u beznych vojaku na vysoke) se toho moc nezmenilo. Uz sem se dvakrat v boji (paintballovem) s profesionalnimi soucasnymi vojaky setkal, byly v uzasu, nad nasim strukturovanym velenim a koordinaci, kterou pouzivame, nevim o tom, ze by se neco podobneho oni vubec ucili. (ted nemluvim o budovach, tam nejsem vubec zdatny napriklad ja, ale o lese) Ale jak sem psal vyse, nebavim se o nejake spicce armady, o tech nemam zadne info. Bavim se o normalnich pesacich, jejich protipolem se povazuji ja.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Coz je ukazka az realneho stretu. Predchozi prispevek pojednava o tom ostatnim, co tomu predchazi.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 10:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slep napsal:
Coz je ukazka az realneho stretu. Predchozi prispevek pojednava o tom ostatnim, co tomu predchazi.


blbštajne, ja mu odpovidal jen na to co se me ptal Laughing na tohle se ptal tebe Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 10:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nesnasim pravniky, vsechno si prektroutej Laughing nesnasim te Laughing
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 11:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja je taky nesnasim, jinak jeste bych rad dodal, jakkoliv zobecnuji, neni vojak jako vojak a neni paintballista jako paintballista proste hodnotim jen to co znam ze sveho okoli, svoje lidi a vojaky, se kterymi sem prisel do kontaktu
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Predators SK



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 12:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No teda vidim,ze sa tu rozbehla brutal diskusia na moje zdanlivo nevinne tema...
Posledne prispevky- s casti ma pravdu ares aj jaroslav.A to nepisem preto,ze by som im chcel "liezt do prdele"....

Kazda jednotka ma svoje zameranie a kazda funkcia svoj vyznam,inak by stroj nefungoval-ani bez takeho proviantaka ci zdravotnika by nefungovali vysadkari a prieskumaci obecne povazovani za tych skutocnych vojakov...

A tiez ako pise jaroslav, v armade ci uz vasej alebo nasej /myslim,ze su si stale velmi podobne/ stale sedi vela uradnikov ci neschopnych lampasakov pripadne novo studovanych dostojnikov s nulovou praxou...ked som odchadzal po 12rokoch s armady,chcelo sa mi plakat- ti co nieco vedeli odsili /mnohi museli/ a ti novi vedeli s praxe absolutne hovno...najzabavnejsie bolo,ked prisiel isty porucik s nemenovanej americkej vojenskej univerzity a obdivoval nas 10rokov stary letecky simulator...alebo ked novopeceny nadporucik vyucoval bazantov utok na gulometne hniezdo...naozaj katastrofa ...

Ku tym skutocnym bojovnikom- najlepsie jednotky Specnazu ci ANP nikdy nedokazu porazit takych mudzahedinov v Afgane,pretoze ti su fanatici ochotni zomriet pre svoju vec...a to sa asi nacvicit neda...

Ku mojej teme:
Taktika a skusenosti ludi z realnych konfliktov ma skor zaujima ako prostriedok na zdokonalenie nasho vlastneho timu- samozrejme nas zaujimaju dovednosti,ktore su pouzitelne pri paintballe...nie sme novacikovia,mame za sebou rozne hry od big games ,cez 24hodinovky az po speedball a rozne ihriskove prestrelky.Ale proste tiez robime smiesne chyby,ked nas napr super prepadne zo zalohy a podobne,lebo niekto od nas si myslel,ze ked mu poviem aby nam kryl chrbat ci urobil prieskum,tak ho len buzerujem Wink

Ale musim uznat,ze ste vesela parta Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mě by zajímalo - o kolika " připravených hráčích " MPB píšete o 50ti o 100 hráčích? , kteří se věnují MPB? A ustojí to ?
Osobně si myslím že pokud nastane nějaká válka či důvod k obraně našeho státu - tak Váš vycvik bude mít spíše smysl k obraně svého bydliště. Ale toť vše. pokud nás pošlou do útoku tak skončíme hodně rychle páč máme pro čr menší hodnotu než voják z povolání ( ze kterých se většina stane velicích - nás civilistů ).

Nechci se nikoho dotknout ale nevěřím tomu, že jsou mezi námi válečné stroje, kteří ustojí roztřílenýho kamaráda při boji s nutností bojovat dál jako by se nic nestalo.

Můžeme se tu bavit o všem možném jaké máme výhody či nevýhody - pokud by se něco takového stalo - muže být vše jinak.

říkám věnovat se MPB ano - je to životní styl, člověka to baví - najde si přátele, ale jako příprava na případnou Válku je to docela uspěchané.
Protože je i dost možné že super hráč MPB uznávaný i jinými hráči se může z války psichicky zhroutit. Tím pádem se to jeho plácání po prsou bylo k ničemu.

Spíše bych tady řešil příblížení k reálu pro co největší pocit ze hry na " válku " než probíhajicí diskusi o připravenosti k boji.

srovnáváte tady vojáka ČR - jak je málko připravený - ale pokud jsou někteří vojáci přímo určení k boji - tak ti jsou sakra připravený - to ostatní je záloha - logistika a pod. kde se neklade takový důraz na připravenost oproti " gbojové elitě "

Neberte můj přízpěvek jako provokaci k další diskusi o tom jestli mám pravdu nebo ne. Osobně si myslím že pokud se do této situace dostanu, tak mám větší výhodu k " úniku " než neznalý civilista. Ale k útoku bych si netroufl říct. ( i když v to doufám ).
Nezapomeňte na to, že hrajete na sehraný tým a kdo vám garantuje že se sejdete...
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja miluji trackera Laughing už sem se lek, že by sem nenapsal.... ale nezklamal....

nicmene se prosim podivej na vsechny ty prizpevky predtim a urcite si tam povsimnes, ze se mluvilo o tom, ze ani my ani vojaci nejsou schopni se pripravit na hruzy valky (tedy na skutecnost ze mohou zemrit, nebo prijit o koncetiny) proto se tu nikdo netluce do prsou, nemluvime o nasem hrdinstvi, jen o priprave, ktere pro pripadne hrdinstv/zbabelost (tedy bojove nasazeni) vykonavame. A tady se proste neshodujeme.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo to chápu Wink vpoho..

Jen se mi dostalo pár zajímavejch poznatků - potkal jsem dost military hráče a ten se srovnával s vojákem - jak je na tom lépe připraven na případnou válku - než voják na kterého poukazoval.( jenže zapoměl na to že ten voják je zařazen jen jako skladník-řidič a tam se tolik neklade důraz na zabijáckýho ramba Wink )
A při hře byl tak těžký " militarák " že nepřiznával zásahy do rukou - ( přece ten blbej Woodballista ho nevyřadí ňákou skoro Speed zbraní Wink )Jsem zvědavej jestli bude i nepřiznávat ostré Very Happy

napsal jsem to tlučení do prsou ,ale spíše to bylo směřováno podobným typům jak jsem popisoval a vím že si to tu pročítají - než tobě jaroslave a Vámy podobným ( uff to bych si ani nedovolil Wink )
Běhají tu mezi námi tací co mají komplex z toho že je do army nevzali a tak aspoň " paintballujou ".
A pak odsuzují vše profi. armi. Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sem stále čekal jak se tady rozjede diskuze na todle téma a můžu vám říct, chlapi je to dobrý co dobrý to je za tři, je to výborný jen pokračujte sice někteří sou mimo téma, ale já se bavim Laughing
Taky něco napíšu aby se neřeklo. Laughing Laughing

Jak tady zaznělo a někde sem to kdysi i slyšel Paintball není hra, Paintball to je životní styl.

To je dobrý moto a toho se držim. Prostě mě to baví a navíc pokud je člověk v širokym okruhu dobrých lidí a přátel vůbec neřeší žádný starosti všechno házim za hlavu a věnuju se než jediné věci a tou je MP.
V Mp je velice důležitá disciplína jak zde již bylo zmiňováno a je tady hrska lidí co se snaži a dělají všechno proto aby tento systém fungoval za což jim patří dík a naprosto souhlasim.

Pokud se jedná o cvičení AČR nemůžu hodnotit nemám žádné zkušenosti a kamarádi co prošli výcvikem ať policejním a nebo armádním se nějak zvlaště nechlubý dojmy z výcviku.

Nějaká zkušenost z MP v každém kdo hraje paintball určitě je, ale je člověk schopen pak reagovat na vzniklé situace kdyby hypoteticky byl nějake konflik, jak zde někteří zmiňovali? Za sebe říkám, že nevim.
Pud sebezáchovi je silná záležitost a ten asi většinou převládá. Takže se nikdo nikam nepohrne hlava nehlava.
V painballu vim, že maník za stromem sto metru ode mě, mě asi jen tak nesejme, ale v reálu bych si to přeběhnutí asi sakra rozmislel.
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 11:06 am    Předmět: Re: REALNE SKUSENOSTI , Vycvik,Mise,Legia Odpovědět s citátem

Predators SK napsal:
.....Jde mi o vymenu skusenosti,nazory na mnozstvi munice a vsechno kolem....


Jako majitel modré knížky jsem nemám o stavu naší armády a o reálných konfliktech moc dobré informace, ale trošku jsem sondoval. Ptal jsem se kámoša bývalého policajta na množství munice, protože to je zde docela dost diskutované téma, a dozvěděl jsem se následující.

Když se válčilo v bývalé Jugoslávii, jako policajti nafasovali samopal vzor 58 s kadencí tatatata a někdy i rychlec s plným zásobníkem nasazeným na zbrani a dvě sumky v každé po čtyřech zásobnících. S tímto vybavením hrdinně strážili naše hranice a chytali utečence.

Suma sumárum devět zásobníků po 30-ti to je 270 nábojů.
Myslím si, že vojáci v Afgánistánu či v Iráku budou municí asi o něco více zatížení, kdežto taková URNA si chodí pro Kájínky a Krejčíře o něco víc na lehko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím že zde to je marný tohle vysvětlovat. Prostě se s tím musíš srovnat. Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate