Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

rada ohledně zbraně

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ci5c



Založen: 11. 09. 2008
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 11:11 pm    Předmět: rada ohledně zbraně Odpovědět s citátem

Dobrý den. Jsem nováčkem a pro začátek jsem si vybral tuto zbraň ke koupi http://www.paintball-obchod.cz/tippmann-bravo-one-tactical-jt-radar-thermal-12oz-19847.html ale nevím kde to má + a kde -.Vím že každá zbraň má chybky a někdo bude upředňostńovat jinou a jeho značku ale hrál jsem třeba ze Spyderem ale nevím konkrétně jaký to byl typ ale musel jsem mířit nad cíl na vzdálenost cca 20 m abych se trefil.A hlavně bych chtěl Military a ne Sport
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá září 12, 2008 7:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Toto diskusní forum je hodně velký - konkrétně články o této zbrani zde také najdeš - musíš si vše nejdříve přečíst a pak se doptat konkrétněji. - ani jsi neřek kolik jsi ochoten dát prachů za Gun. podle toho odkazu cos dal je to výbavička hodně levná a jen tak konkurenční nenajdeš....ale kvalita to zas tak není....

Každým měsícem jsem " pořibude " přízpěvek ( přízpěvky )tytpu tvého - jako : chci si koupit zbraň jakou si vybvrat a nebo Spider nebo Tipmann. apod.a po té následuje kritika od dalších - je to zbytečné a tak ti doporučuji vše přečíst máš toho dost a týden to trvat nebude... Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vlk



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: pá září 12, 2008 8:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Koupil jsi dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ci5c



Založen: 11. 09. 2008
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pá září 12, 2008 8:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Toto diskusní forum je hodně velký - konkrétně články o této zbrani zde také najdeš - musíš si vše nejdříve přečíst a pak se doptat konkrétněji. - ani jsi neřek kolik jsi ochoten dát prachů za Gun. podle toho odkazu cos dal je to výbavička hodně levná a jen tak konkurenční nenajdeš....ale kvalita to zas tak není....

Každým měsícem jsem " pořibude " přízpěvek ( přízpěvky )tytpu tvého - jako : chci si koupit zbraň jakou si vybvrat a nebo Spider nebo Tipmann. apod.a po té následuje kritika od dalších - je to zbytečné a tak ti doporučuji vše přečíst máš toho dost a týden to trvat nebude... Wink


.........................
dík moc tak jdu projíždět Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blbusticka



Založen: 06. 08. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá září 12, 2008 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím že si nekoupil špatně poměr výkon cena, pokud si to ještě nekoupil připlať si za lahev s on/off ventilem. Není to problém mě to tam taky předělávali Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ci5c



Založen: 11. 09. 2008
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pá září 12, 2008 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

blbusticka napsal:
Myslím že si nekoupil špatně poměr výkon cena, pokud si to ještě nekoupil připlať si za lahev s on/off ventilem. Není to problém mě to tam taky předělávali Wink.


dík moc za info.uvátám každou radu jsem nováček tak se mám co učit Smile.Budu kupovat po neděli
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ci5c



Založen: 11. 09. 2008
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem nakonec konzultoval s kamarádem a poradil mi Tippmann A5 Standard která se dá stále doplňovat a myslím že je i více hodnocená.Takže už jí mám doma a testoval jsem jí a ještě přikoupím trošku delší hlaveň.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate