Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Speed Paintball - Flame
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Mazat veskere speedove info z military portalu ?
ANO !
52%
 52%  [ 39 ]
NE !
37%
 37%  [ 28 ]
Nemam nazor. Je mi to jedno.
9%
 9%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 74

Autor Zpráva
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 5:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chci vás jen upozornit, že se už pouze opakujete asi 2,5 stránky. Rozhodnout by měl výsledek hlasování nebo tvůrci webu.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Diskusní fórum www.military-paintball.cz


Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích ( zde se může brát komerce a Speed ) a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají


Takže i na Speedu ? Wink
Když se to podá takto není problém tu o speedu diskutovat Very Happy
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 7:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trackere neprud Laughing jeste jednou si to precti.... je tam napsano, koho je to forum KLUBU a PRATEL ZNACKOVACICH zbrani hrajicich MILITARY PAINTBALL - a pak specifikace kde jej hraji Laughing Laughing Laughing takze zadny speed , NE a NE a NE Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 7:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

holoubek napsal:
zase na druhou stranu hlasování je skoro 50 na 50 pokud vezmu, že ti co píšou je mi to jedno (včetně mě) proti speedu až tak nejsou


Takže si na to skočil? Dobrý kluci, ukončuji pátrání. Pro všechny, co to ještě nechápou. Hlasování na tomto webu byla jen řízená provokace, jejímž cílem bylo odhalit všechny speedaře na tomto fóru. Perzekuce bude následovat, nebudou ušetřeny ani vaše rodiny Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik napsal:
holoubek napsal:
zase na druhou stranu hlasování je skoro 50 na 50 pokud vezmu, že ti co píšou je mi to jedno (včetně mě) proti speedu až tak nejsou


Takže si na to skočil? Dobrý kluci, ukončuji pátrání. Pro všechny, co to ještě nechápou. Hlasování na tomto webu byla jen řízená provokace, jejímž cílem bylo odhalit všechny speedaře na tomto fóru. Perzekuce bude následovat, nebudou ušetřeny ani vaše rodiny Smile


pokud budu viset vedle GEorGA a Trackera, tak zas v tak blbý společnosti nebudu .... i když jak znám Trackera, ten bude prudit do poslední chvíle (třeba že provaz je málo military Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

painter napsal:
ono nejde ani tak oto že by byl problém že by tady mohl či nemohl být malý koutek pro speedery... pro ty portál existuje, ale jde o to že tady ne malé procento uživatelů hrají WB ale nejsou proti si odskočit na nějakou speedovou akci pro amatéry a neví kde se co hraje... Laughing


Souhlasím. Stejně tak je to s komerčními akcemi typu Ořechov a Česko vs Slovensko. Tyto akce jsou komerční záležitost, nejsou dost military a tudíž by tady také neměly, dle některých názorů, co dělat. Jenže zde je určitě spoustu lidí, co na tyto akce rádi přijedou.
Já osobně jsem se dostal k paintballu cca před rokem a něco. Dostal jsem se ke hře úplně náhodou a moje první hra byla na komerčním hřišti. Na tu druhou jsem jel už se svojí maskou (mimochodem bylo to v lese a hráli militaristi proti speeďákům!) a na třetí akci jsem už měl svůj gan. Když už má člověk svůj gan, chce hrát, a to ne jednou za půl roku, ale rozhodně častěji. A kam chodit hrát? Na to mi odpověděl přítel internet a hlavně stránky military-paintball.cz. Zde jsem našel spoustu akcí, včetně komerčních, na které jsem jezdil a jezdím, protože jako nováčkovi v paintballu jsou mi jiné akce, kam bych se rozhodně rád podíval uzavřené.
Zakažte zde vystavování komerčních a speedových akcí, když chcete, ale bude to škoda. Bude méně informací na jednom místě a nováčkům tím ztížíte pátrání po akcích, na které by mohli jít.

Teď trochu z jiného soudku když dovolíte, toto je teprve můj sedmý příspěvek, tudíž jsem zde military komunitě nic nového nepřinesl. Nezlobte se na mě Jaroslave, ale je to taky mimo jiné proto, že nezahlcuji fórum dotazy typu "přestala mě střílet zbraň, nevíte proč?", nebo "mám si koupit vzduch, nebo COčko?"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 8:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

TomasP napsal:
Teď trochu z jiného soudku když dovolíte, toto je teprve můj sedmý příspěvek, tudíž jsem zde military komunitě nic nového nepřinesl. Nezlobte se na mě Jaroslave, ale je to taky mimo jiné proto, že nezahlcuji fórum dotazy typu "přestala mě střílet zbraň, nevíte proč?", nebo "mám si koupit vzduch, nebo COčko?"


každou informaci je nutné posuzovat v kontextu, samozřejmě počet příspevků není jediným kritériem a navíc je nutné ho také posuzovat s ohledem na čas, který člověk na foru pusobí a také na obsah daných přízpěvků... jen proste lidem radim, aby byli tvurcimi a aktivnimi prvky pro rozvoj komunity, nic vic - nic min.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

holoubek napsal:
pokud budu viset vedle GEorGA a Trackera, tak zas v tak blbý společnosti nebudu .... i když jak znám Trackera, ten bude prudit do poslední chvíle (třeba že provaz je málo military Very Happy )


Podle me by si tracker pral spis speedovej provaz...
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nejsem rozhodně Speed Wink
Ale možnost se přihlásit na tuto akci bych uvítal i kdybych jí nevyužil.
Sám jsem v týmu který disponuje Menším Speeďáckým hřištěm - nafukovací překážky, sítě a pod.
Tak osobně to mám jakš takš vyzkoušený - je to sranda a dobré odreagování. Toto hřiště rozbalujeme na poutích a na poslední pouti, světe div se, jsem si ani jednou nezastřílel - to je k tomu jak asi mě Speed přitahuje.
Kdybych se ocitl na nějaké WB akci, tak bych se rozhodně chopil svého Gunu. Protože by mě sakra mrzelo že jsem se nezůčastnil.
To k mému postoji Speed vs Lesní hrátky Wink
Já zde bojuji za " nováčky " ,za lidi který znám ( a máme je i v týmu ) - ti kteří by Speedový Woodball využili ( SPWB - je varianta Speedové hry s převyšujicí účastí WB hráčů Wink ) a za možnost , kdyby nic jiného pro mě přitažlivého nebylo - se zůčastnit.
Nic víc nic miň.

Ano je to military web - ale na benzínce také jen neprodávají benzín.
Prostě by to byl Military web s převažujicímy lesními nabídkami se špetkou komerce a Speedu, Která by se " regulovala ". ( no prostě ženiální Razz )
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
painter



Založen: 22. 11. 2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

je mi to egál, mam nastarosti již dva portály a stojí mě to hafo času a vím že když se o něčem hlasuje , nemůže se brát zřetel na většinu (natož když není až tak převážná) ale na to uspokojit co nejvíce uživatelů Wink já osobně bych to řešil tak že bych jsem zadal jedno vlákno které by zahrnovalo amaterský speed a komerci , páč vím že se tomu stejně nedá vyhnout, je zde a bude jí ještě více a ti kteří o to nemají zájem do toho vlákna nemusejí vůbec líst...
Jóóó a je lepší jeden příspěvek který stojí za přečtení a úvahu než sto hoven Laughing
_________________
Když jsem byl mladší byl jsem nafoukaný...
Teď již jsem dokonalý!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik napsal:
holoubek napsal:
zase na druhou stranu hlasování je skoro 50 na 50 pokud vezmu, že ti co píšou je mi to jedno (včetně mě) proti speedu až tak nejsou


Takže si na to skočil? Dobrý kluci, ukončuji pátrání. Pro všechny, co to ještě nechápou. Hlasování na tomto webu byla jen řízená provokace, jejímž cílem bylo odhalit všechny speedaře na tomto fóru. Perzekuce bude následovat, nebudou ušetřeny ani vaše rodiny Smile


Hmm, tak pokud jde o rodinu, tak si vem na SZ War suspíka, znamenám si tě, a ve Farmě na tebe vypisuji odměnu Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nepotřebuji, my letci... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik napsal:
Nepotřebuji, my letci... Smile


Sem čekal větší hec Cool
Asi se bojíš Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to dokončím. My letci máme ocelové ptáky. Normálně u nás na hru nosím skotský kilt. Je krásně vzdušný a zároveň věci pod ním slouží jako cenná střelecká trofej. Takže výzvu příjimám Smile. Pokud se dostaneš dost blízko Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing Laughing Jestli si tu sukýnku vezmeš, tak tě určo najdu a moc se těším Cool Ale nejsem asi jediný Razz Dál už to nebudeme rozebírat
,aby se bylo na co těšit Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

skotové ukazovaly holý zadky svému protivníkovy před bitvou - tak ho určitě uvidíš Very Happy
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
skotové ukazovaly holý zadky svému protivníkovy před bitvou - tak ho určitě uvidíš Very Happy


Uvidíme Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fanas napsal:
holoubek napsal:
pokud budu viset vedle GEorGA a Trackera, tak zas v tak blbý společnosti nebudu .... i když jak znám Trackera, ten bude prudit do poslední chvíle (třeba že provaz je málo military Very Happy )


Podle me by si tracker pral spis speedovej provaz...


myslíš, že jo rychlej? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Nojmis



Založen: 17. 03. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po září 15, 2008 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,
nepředpokládám, že by můj příspěvek bral někdo příliš k srdci, ale prostě nedá mi to...

Nemůžu si pomoct, ale trochu mi to připomíná hon na čaroděnice-speedaře. Nezačnou se za chvíli vymázavat i speedové zbraně a vše co s tím souvisí? Po speedballu příjde na řadu woodball, který se už teď pohybuje na hraně zákona...a zbyde pouze pár ultra military teamů...

Když jsem s paintem začínal (je to sice nedávno ale...) byl jsem nadšenej z webu, který sdružoval vše okolo paintballu...jenže poslední dobou to vypadá, že se z něj stává čím dál uzavřenější web pro pár vybraných vyznavačů jednoho stylu, kteří jsou jěště ke všemu extrémně netoleratní ke všemu co vystřílí víc než 20 kuliček za den...

K čemu je ten kalendář vlastně potřeba? K těm několika uzavřeným opravdu military akcím, kterých je stejně pár za rok a všichni pozvaní o nich stejně vědí? Protože většina tam uvedených akcí stejně zdaleka nesplňuje "military" dogma a i když se tak netváří jsou pomalu blíže speedu...

Já osobně speed hrál párkrát a mezi nafukovačky se vůbec nehrnu, ale že bych se musel vůči nim ohrazovat v každém svém druhém příspěvku...nevím no


Stejně tak nechápu potřebu některých neustále dokazovat jak mají lepší hřiště a vše okolo...viz zablokované předchozí téma, kde se jen chlapi ptali jestli mají největší hřiště...co je na tý otázce špatného? prostě nechtěli lhát ve svý reklamě....a místo odpovědi typu " ne, my máme XX metrů a to je víc" jste se na ně vrhli dosti nevybíravým způsobem a pro jistotu téma uzamli...
Čekal bych, že když je něco off-topic tak se tam přecijen může napsat cokoliv mimo daná témata...to tolik vadí, že to hřiště bylo "komerční" -tzn. že si tam zahrajou i lidi bez teamů nebo svých zbraní a nebo si myslíte, že ti chlapi na tom tak neuvěřitelně zbohatnou, že tím zničí military paintball?

Docela sem se rozepsal a možná sem se mohl trochu mírnit, sám se snažím mezi militaristy řadit, ale ta "netolerance atd..." mi přijde hodně mírně řečeno hloupá...
_________________
Teorie evoluce neexistuje, existuje pouze seznam živočišných druhů, které
nechal Chuck Norris přežít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 15, 2008 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vis tyhle argumenty znam, jsou stejne jako kdyz si nekdo dovoli rict ze hodne cikanu nepracuje, jsi hned rasista, netolerantni homofob a mnozi reknou, to je agresivni jedinec a koho bude mlatit priste ? dneska cikan, zitra treba fousaty ???

jenze tady vazne nejde o to speedare likvidovat, hlavne tady strasne zobecnujes a davas dohromady nesourode nazory, prave priklad toho dotazu byl ukazkou jak se ruzni nazory lidi, ktere ty stavis do jednoho siku, vzdyt tam stali proti sobe lide, kteri by speed tady vubec nezakazovali, ale maji vlastni komercni hriste proti adminum, kteri podle nich nedostatecne rychle zareagovali na existenci vlakna, a to pritom kazdy z vas krici, jak jsou admini (tedy nekteri z nich, jmenovite Slep a Ja) netolerantni, vnucujici sve nazory, snazici se to tady extremisticky ovladat a ja nevim co jeste.

a pritom je to cele strasne jednoduche, zamysli se nad nasi motivaci a zjistis, ze my nemame zadne komercni hriste, kterym by oni konkurovali, nesnazime se delat megahry, aby nam speedari ubirali zajemce a proto sme se museli proti nim vymezovat, proste nic z toho co si umis predstavit... nam jsou totiz speedari uplne ukradeny, myslim, ze jsme v zivote videli tak 3 a nejak nam nevadili (teda nevim jak synkovi, ale me urcite ne). Tady jde jen o to, ze forum ma proste sve zamereni, a my nechceme aby se stalo neprehledne a hlavne chceme aby tu fungovala nejaka komunita, ne pateticke slinty a propagacni hesla komercnich subjektu, tem vzdy jde jen o jedno, o zisk...... proto ti rikam, vzdycky se zamyslej nad motivaci... jinak jsou samozrejme cestne vyjimky a ty se pak ozvali proti onomu nejvetsimu hristovakovi Laughing Laughing

jinak se mirnit nemusis, nebyl jsi nikterak hruby a jen si vyjadril nazor, to je normalni
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Nojmis



Založen: 17. 03. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po září 15, 2008 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Máš pravdu, byl jsem obecný a nevyjádřil jsem se přesně...můj příspěvek patří spíše do sekce Návrhy a připomínky, Oznámení...kam sem se již takké zvěčnil Twisted Evil
_________________
Teorie evoluce neexistuje, existuje pouze seznam živočišných druhů, které
nechal Chuck Norris přežít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
painter



Založen: 22. 11. 2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ono pokuď sis sám nevyrobil značkovač, kuličky, maskáče atd. ale prostě sis to koupil a neustále kupuješ tak podporuješ komerci... vše co se vyrábí ve velkym je komerce, nedá se jí vyhnout... jak to tady tak čtu tak jsou mezi námi ti co tvrdí že čokoládová tyčinka ........... s lískovímy oříšky neexzistuje ikdyž do ní budou zrovna kousat Very Happy
_________________
Když jsem byl mladší byl jsem nafoukaný...
Teď již jsem dokonalý!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 10:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nic dumyslnejsiho tam uz nenajdes?
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lopéz



Založen: 02. 10. 2007
Příspěvky: 74
Bydliště: chlum/pha

PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

celá tahle diskuse (a jí podobné) jsou jen o tom, jak si jedni či druzí představují formu a obsah tohodle portálu - a své představy se snaží prezentovat a vysvětlit ostatním. třenice vzniká tam, kde naráží odlišná představa na faktickou moc nad portálem (práva mazání, zamykání,..) Smile prostě se někteří budou muset smířit s tím, že portál bude fungovat jinak než si představují. nikdy nelze vyhovět všem - nebo aspoň ne při takovém rozptylu názorů)..
_________________
web development - co dělám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
painter



Založen: 22. 11. 2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2Sleep: ale najdu... ale tohle přirovnání snad pochopil každej wosel Wink
Jinak samo že nejde vyhovět všem, o to tu ani nejde ale jde o to vyhovět ne většině ale max. počtu uživatelů... to znamená že ne 55% uživatelům kteří mají nějaky názor ale i těm ostatním , páč 45% neni málo... prostě většina není nejvíc a proto jsem psal i svůj názor a ten je tady někde zviditelněn
_________________
Když jsem byl mladší byl jsem nafoukaný...
Teď již jsem dokonalý!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: st září 17, 2008 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Další demagog Smile. 45%, tím myslíš v tuto chvíli těch 25 hlasujících lidí pro speed na tomto portále? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 5:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nerozumím za co tady lobuješ a hlavně proč?
Konečně pochop, že admini si utvářejí tento web k obrazu svému a když budou chtít, aby tady bylo 10 přispěvovatelů tak to tak bude a ty s tím nenaděláš vůbec nic. Neprofitují na tom, tak si to můžou dovolit, nemají totiž žádné závazky k široké veřejnosti a tak si mohou dovolit směřovat web pouze pro úzkou skupinu lidí. I kdyby sem chodilo 90%, kteří by raději více speedu a nebo informace o závodech formulí.
Všichni můžou být rádi, že vůbec takovýto web existuje, protože bez něj by byl MPB na úrovni před 3-mi roky, a kdo si tuto dobu pamatuje ví o čem mluvím.... A nám nezbývá nic jiného než pokorně příjímat to co si tady páni admini na nás vymyslí a je jasné, že se to nebude líbit všem, můžeš se vztekat a nadávat, ale to je tak jediné co stím dokážeš udělat.

Tady jsem ti našel pár okazů kde se můžeš se svou zálibou seberealizovat...
http://www.paintball-paintball.cz/
http://www.paintballinfo.cz/
http://www.rpg-paintball.cz/galerie/index.php
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 5:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik napsal:
Další demagog Smile. 45%, tím myslíš v tuto chvíli těch 25 hlasujících lidí pro speed na tomto portále? Rolling Eyes


troch to obrátím, takže 35 hlasujících za mazání speedu je většina z několika tisíc lidí na tomto portále? Very Happy .... ne, je to většina z těch co navštívili toto vláknu a mají chuť se k tomuto tématu vyjádřit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 7:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mihal napsal:
Tady jsem ti našel pár okazů kde se můžeš se svou zálibou seberealizovat...
http://www.paintball-paintball.cz/
http://www.paintballinfo.cz/
http://www.rpg-paintball.cz/galerie/index.php


jen tak doplnim to:

1, uz 2 roky nefunguje, jen se mjitel nehce vzdat te domeny (chtel ji za 100 000 koupit i PBS, ale neuspel)

2, je web pro vsechny formy paintballu a to rize informacni formou nastenky kde se uverejnuji novinky z PB sveta

3, jsou to stranky Tymu Rampage, zadny obecny web


Jinak ja si nemsyslim ze by zde speedball potreboval sekci a nebo vlakno nebo neco takoveho, jen kdyz je nejaky turnajek pro amatery, tak si myslim ze by v kalndari mohl byt, protoze to neni uplne speed a hodne hracu se na nej rekrutuje odsud.

Tady si totiz pletete pate prez devate, protoze speedbalitsi nepotrebujou web kde se pisou ofiko turnaje pac kazdy ma sve websites:
EU:
http://www.millennium-series.com/
http://central-series.com/
http://www.centurio-eepl.com/
CR:
http://cnpl.cz/
http://cpl.paintballinfo.cz/
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 7:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ale Mihale, tohle neni žádná despocie, tenhle web netvori admini, ten tvori komunita MP......... proto tady jsou adminske zasahy tak male a presto se tu stale najdou lide, co budou kricet neco o zvuli.......

jinak holoubku, kdo se nevyjadri tam, kde mohl a mel, jaksi ztraci pravo na to ovlivnovat deni kolem sebe, plati to i u voleb do parlamentu nebo kamkoliv jinam, plati to i v tomto pripade, ale ty vysledky nejsou nikterak zavazne, asi zadavatele hlasovani zajimalo, jak se na to lide tady (a zrejme ti nejaktivnejsi tady) divaji.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate