Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Spyder - hlaveň
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eril



Založen: 04. 07. 2009
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 12:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja bych se taky pridal se zkusenostma hlavni na spyder, zkousel jsem milsig tactical 12", jj ceramic 16" a puvodni 9" z prosecutoru (koupen na aukru za 1000kc)

zkousel jsem je na MR2 s kulema RPS marbalizer, u milsigu ok, jen nema porting a mr2 nemam jeste tak potunenou jak jsem si pral tak to nebylo uplne to prave orechove pac plyn po tom co vyleti kule z hlavne jeste kuli ofukuje a je to pomerne dost hlucne tak milsigem ted nejakou dobu nestrilim nez dodelam nejakou sikovnou koncovku, jinak je to prima hlaven za rozumnej peniz umoznujici nasroubovat na jeji konec lecos

u jj ceramic mi to zatacelo vic doprava oproti tecce kolimatoru, coz prisuzuju tomu ze je ta hlaven trochu upravena pro jiny kver a na zacatku je volnejsi a nejspis kuli roztaci cudlik blokace dvojiho nabiti, jinak velice ticha hlaven diky jejimu portingu

pak jsem nasrouboval puvodni 9" z prosecutora a uz ji tam nechal, (ale jen do te doby nez upravim jj ceramic nebo udelam koncovku na milsig nebo nebudu hrat v budove Smile ) a s marbalizery mi to strilelo presne tam kam sem chtel, mr2 je pak s tou 9" pekne kompaktni a spolu se sklopnou pazbou je i do budouv slusna

tedy co z toho vypliva? to co uz rekli mnozi, utracet za drazsi hlavne kuli presnosti nebo "dostrelu" (pokud se tedy nejedna o apex nebo flatline)
je holy nesmysl, podelne drazkovani tzv. vyvrt povazuju tez za nesmysl, jedine cemu to muze vyrazne pomoct, je praskani kuli v hlavni.

jinak proti tem drazsim luxusnejsim hlavnim nic nemam at si kazdej kupuje co chce, jsou to jeho penize, pokud nekdo vsak bude tvrdit jen tahle je ta nejlepsi a neudela nejakej exaktnejsi srovnavaci test se stejnou zbrani upnutou napevno se stejnou munici pri stejne teplote a vlhkosti tak je jakekoliv hodnoceni jen povidani o osobnim subjektivnim dojmu (proti kteremu taky nic nemam, treba se nekomu ta ci ona hlaven proste jen vic libi), nejvic se na presnosti podepisuje munice a celkova sestava, hlaven ktera na jednom kveru a s jinou munici muze strilet skutecne hodne spatne, muze na jinem kveru s jinou munici delat na presnosti zazraky, spis nez na hlaven bych se ale zameril na konzistenci ustove rychlosti a vyberu munice, rict proste jen tahle hlaven je nejlepsi bez ohledu na zbytek proste nejde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RasCZ



Založen: 23. 08. 2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 7:47 am    Předmět: CO tahle? Odpovědět s citátem

Mám MR2 se standartní hlavní. Jak sjem se tu dočetl, někdo říká, že to jde poznat, když se koupí delší hlaveň někdo zase ne.
je tu možnost ve výprodeji sehnat za slušnou cenu tuhle hlaveň:
http://paintball.actionshop.cz/?produkt=2286
Má to cenu? Potřeboval bych jenom zlepšit přesnost. Kuličku dávám PBS Titanium Premium.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydra



Založen: 16. 08. 2009
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 11:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám MR2 a koupil jsem na ní tuhle (je ve výprodeji) http://www.paintballshop.cz/zbozi/7105-double-threaded-rifled-barrel-16%22--spyder-mr---vyprodej
Střílí pěkně, ale je celkem dlouhá (hlavně oproti původní) a rozdíl bych řek, že je znát, ale nic markantního. Kule používam Toroball Winter (stejný jako PBS titanium premim).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RasCZ



Založen: 23. 08. 2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 11:27 am    Předmět: Objednáno Odpovědět s citátem

Už jsem ji objednal. Nečekám zázraky, ale líbí se mi a za tu cenu to myslím stojí za to. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Syneda



Založen: 19. 08. 2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po září 02, 2013 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj mám MR1, chci si koupit delší hlaveň a přemýšlel jsem nad tímto http://www.paintballshop.cz/zbozi/1105-all-american-aluminium-back-black--spyder jako zadní část a jednou z těhlech http://www.paintballshop.cz/scripts/hledej.php?hIDKAT=&hIDVYR=6&hKOD=&hJMENO=freak+tactical&hPOP=&hCENOD=&hCENDO=&rz=1&hROZ=1 ale vůbec nevím kterou, má nějaký vliv ta délka? Přestavuji MR1 na SVD takže mi ta dlouhá vzhledově sedí líp, ale jestli má nějaký negativní vliv tak půjdu rači do té 16". Děkuji za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po září 02, 2013 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dlouhá hlavěň má vliv ten, že zpomaluje třením kuličku, takže při stejné spotřebě média letí na konci hlavně o malinko pomaleji a musíš to trochu víc ohulit. Je to tedy přesně naopak než si všichni myslí - dlouhá hlaveň v PB neznamená delší dostřel. Jinak ale k ničemu zásadně negativnímu nedochází a pokud ti jde o vizuál, tak to nevadí.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Syneda



Založen: 19. 08. 2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po září 02, 2013 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ale celkově to bude lepší než základovka že jo? nebo mám koupit něco jiného? Přece jenom je to celkem dost peněz tak bych potom nerad zjistil že to střílí pořád stejně. Jde mi hlavně o přesnost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po září 02, 2013 11:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

All American je dobrá a lepší bude. Jinak ideální dýlka hlavně je mezi 12-16 palců. Míň to má negativní účinek na přesnost, víc to je zbytečný, ale pokud to je kvůli vzhledu, tak to nevadí. Jen se ti s tím bude blbě manipulovat Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate