Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Spyder - hlaveň
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2006 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
E99 má 12" hlaveň, stačí trošilinku hledat Very Happy


no,tak to Viktoři musej mít 10ku,je to možný?! Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2006 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne 9,5"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2006 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak sem si to tady přečetl a myslím si že když tam dám delší hlaveň,místo 12ky třeba 16ku tak to musí bejt teda poznat i kdyby nechtělo.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: so říjen 28, 2006 1:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je akorát to není tak spásné, jak to většina očekává. Znát to ale je. Myslím, že ten rozdíl nejvíc pocítíš, a není to určitě jen můj názor, až když se po čase na zkoušku vrátíš ke staré hlavni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Holubov/Č.Krumlov

PříspěvekZaslal: so říjen 28, 2006 1:11 am    Předmět: TL-X Odpovědět s citátem

Když jste tady probírali nemožnost osazení kolimátoru na TL-X,musím vám říct,že to zas takový problém není.A to že musí Spyder vypadat jako zbraň ze Star treku také ne,koukněte na tuning na těchto stránkách.Co se týče přesnosti,mám tam dvouprůměrovou Empire "16" a na 25m je rozptyl tak 10-15 cm.Co se týče spolehlivosti,nevím.co by se na tom mělo vysypat,protože tam nic není.Jediná nectnost je vydírání závěru,ale to se dá odstranit přidáním dalšího kroužku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2006 2:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jojo, tvůj Spyder je fakt fešák. A jestli se neurazíž, rád bych čerpal inspiraci ve tvém tuningu Smile. Co ji myslel tím přidáním kroužku kvůli odstanění vydírání závěru? Kam a jaký?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Njord
Pohanský Pes


Založen: 26. 06. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2006 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik napsal:
Jojo, tvůj Spyder je fakt fešák. A jestli se neurazíž, rád bych čerpal inspiraci ve tvém tuningu Smile. Co ji myslel tím přidáním kroužku kvůli odstanění vydírání závěru? Kam a jaký?


Podívej se na pgp.mysteria.cz ,
konkrétně http://www.pgp.mysteria.cz/ladeni_Spyder/Ladeni_Spyder-zaver.htm

jinak je tam i spousta jiných zajímavých článků Smile ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Tomsyk



Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 2
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2006 10:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja to mam udelany u Icona. Udelal jsem to hned po prvni hre když jsem si vsiml ze se to vydira. a uz se tam ten zaver tak nechutne nevikle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Holubov/Č.Krumlov

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2006 11:33 am    Předmět: Vdírání závěru Odpovědět s citátem

Kromě toho vydírání závěru nemám s ničím sebemenší problém.Taky nevím,kde by měl být,když se tam nemá co vysypat.
Jinak,s tím závěrem jsem to také okoukal z těch stránek uvedených výše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 12:32 am    Předmět: victor Odpovědět s citátem

a taky je to neskutecna mrdka, koupil sem to jako prvni kver, mam to doma od rijna, hral jsem s tim 3x. Kdyz nemas s cim srovnat, tak je to dobry, ale kdyz mas pak na 2 hodky pujcenou novou t98, rozdil celkem znatelnej.

Krouzek jsem na zaver pridaval taky, jen bych vam doporucil se uplne neridit tim nakresem z pgp mysteria, ale ten predni krouzek postrcit vic vzad, aby o krouzek nejezdil pres blokaci dvojiho nabiti, dela to tam groty. Ale urcite to vydirani, kdyz ne zastavi, tak hodne zpomali. Ja po 1000 kulich odbrousil na horni strane zaveru skoro milimetr, protoze tam byly tak hluboky ryhy, po zabrouseni vnitrku a zaveru, pridani krouzku se to po dalsich cca 2000 vydirani nezastavilo, ale notne zpomalilo.

Jestli si tenhle sranec opravdu koupis, tak nez zacnes strilet, zabrus si hlavne diru sroubku, ktery drzi feedneck. Jedna je skrz a druha ne, na te skrz jsou groty a nejvic se to tam soupe. Pak zabrus i diru na feedneck zevnitr, tam se s tim kingmann taky moc neparal. Lehce je dobre zabrousit i celo zaveru, aby byl do kulata a mozna udelat mene strmy nabeh na kulicku, ale to jsem nedelal, pac jsem to nevedel Sad.

Jestli nevis cim, tak ja to brousil nejakym specialnim smirglem na lesteni lisovacich forem (dal mi to kamos soustruznik), je to tak jemny, ze kdyz na to sahnes, nepoznas to od normalniho papiru, ale hlinik to bere pekne.

Z vlastni zkusenosti ti radim to nekupovat, lepsi je prachy prolejt nebo prom*dat s kurwama Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smedved



Založen: 28. 03. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 8:53 am    Předmět: Re: victor Odpovědět s citátem

Odstrojit celou zbraň až na holé tělo, vyndat i ventil a odšroubovat tu trubku co jí procházejí kulky (feedneck)
Vybrousit čelo závěru,zaoblit "vnější" hranu a vyleštit, vyndat bazmek, co se mu říká ventura, zbrousit a vyleštit "vnitřní" hranu čela závěru. Dále zbrousit hranu nabíjecího otvoru a udělat tam náběh tak, aby závěr když zasouvá kuličku do "komory" nenarážel na hranu, ale sjel po tom náběhu. Když přidáš další kroužky podle návodu ve zmíněném odkazu (pgp.mysteria.cz..), změníš vůle a závěr bude líp chodit. A když to nestihne podat kouli, změnší se o něco (málo) šance, že jí závěr o tu hranu přeštípne.
Dále přeleštit vnitrní pracovní plochy těla zbraně, nebrousit, ale leštit!
Přeleštit pracovní plochy závěru (boltu) a té ocelové kraviny s červeným těsněním, co běhá ve spodní trubce a co jí někteří říkají úderníkSmile
Leštit buď spešl leštíci pastou na finální leštění barvných kovů a hliníku a nebo výrazně levnější a o něco méně účinnější zubní pastou. Čím větší shit ta pasta je, tím líp leštíSmile Jako hadr na leštění je dobré surové hedvábí, mají ho v obchodech s výtvarnými potřebami.
Náběhy brousit brusným papírem pod vodu, zrnitost tak 800 na hrubo a finalizace tak 1500, lépe 2000, pokud se sežene, může být i jemnější.
Striker vulgo úderník přeleštit buď leštící pastou na ocel a nebo obyčejným silichromem a doleštit zubní pastou.
Spydery jsou typická zbraň DoDo (dodělej doma) a proto jsme si ho koupil, protože ač jsem v oboru paintballu nováčkem, v oboru zbraní a střeliva už se nějaký pátek pohybuji a ladění mě nesmírně bavíSmile
Experimentuji s různě silnými brky, jak hlavními tak ventilovými, doplnil jsem regulátor, takže zkouším i různé tlaky, prostě si s tím hraji.
Zkoušel jsem taky vyleštit vnitřek původní hlavně 12" (E99 Avant)exaktní testy zatím neprovedeny, rodina protestuje proti obarvení zahrady a přilehlých pozemků, zkoušel jsem to jen v lese na cestě a srovnával s hlavní SP Linear 16", zdá se, že i po přeleštění původní hlavně je SP Linear o něco málo přesnější. Až budu v klidu sám na chatě, provedu exaktní měření s radarem a nastavenými úsťovkami, pořádnými terči a pásmem a zkusím kámoše ukecat, aby mi půjčil ještě SP AA 16" pro srovnání. Taky musím zkusit různé koule, zatím mám v plánu zkusit Chroniky a InkD, nějaké návrhy na další střelivo ?Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vena



Založen: 01. 04. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2007 8:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čus tak jak dopadla ta zkouška s tou AA hlavní?Docela by mě zajímalo jak to dopadlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Synus



Založen: 10. 05. 2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 11:24 am    Předmět: Hlaveň na MR1 Odpovědět s citátem

koupil jsem MR1 a potřebuju poradit jakou jinou hlaveň místo toho originálu. Prosím nějaké tipy. Předem Ď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mIREZ.sk



Založen: 08. 06. 2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 2:42 pm    Předmět: Re: Hlaveň na MR1 Odpovědět s citátem

Synus napsal:
koupil jsem MR1 a potřebuju poradit jakou jinou hlaveň místo toho originálu. Prosím nějaké tipy. Předem Ď.


Myslim ze vela moznosti nemas Smile pasuju tam len s uzkym predpazim - napriklad tato:

http://www.paintballshop.cz/zbozi/6205-accurate-barrel-14%22--spyder-mr
_________________
www.mirez.sk
www.mirez.sk/paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Do MR1 pasuje jakakoli pro spyder! A kup si Apex, jinak to podle me nema skoro cenu, zlepseni presnosti o 5cm na 30m za 2000 nestoji. Za to prodlouzeni dostrelu o 20m a zvetseni NEpresnosti o 2m na 70m to je jiny kafco Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mIREZ.sk



Založen: 08. 06. 2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Do MR1 pasuje jakakoli pro spyder! A kup si Apex, jinak to podle me nema skoro cenu, zlepseni presnosti o 5cm na 30m za 2000 nestoji. Za to prodlouzeni dostrelu o 20m a zvetseni NEpresnosti o 2m na 70m to je jiny kafco Smile


takze je apex naprd?
_________________
www.mirez.sk
www.mirez.sk/paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mIREZ.sk napsal:
Hellboy napsal:
Do MR1 pasuje jakakoli pro spyder! A kup si Apex, jinak to podle me nema skoro cenu, zlepseni presnosti o 5cm na 30m za 2000 nestoji. Za to prodlouzeni dostrelu o 20m a zvetseni NEpresnosti o 2m na 70m to je jiny kafco Smile


takze je apex naprd?

Hellboy to urcite myslel tak, ze prave apex stoji za to Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že apex je asi dobrej, ale člověk se s ním asi dlouho učí zacházet, nebo ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mIREZ.sk



Založen: 08. 06. 2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BR4DeK napsal:
Myslím, že apex je asi dobrej, ale člověk se s ním asi dlouho učí zacházet, nebo ne?


to je to s cim sa da strielat za roh? Wink okolo stromov a podobne? Wink))
_________________
www.mirez.sk
www.mirez.sk/paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Hellboy"]Do MR1 pasuje jakakoli pro spyder! A kup si Apex, jinak to podle me nema skoro cenu, zlepseni presnosti o 5cm na 30m za 2000 nestoji. Za to prodlouzeni dostrelu o 20m a zvetseni NEpresnosti o 2m na 70m to je jiny kafco Smile[/quottak
ted nevim co.. apex nebo armsonku Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já bych bral Armson, jakože jsem ji již jednou měl na spyderovi a teď ji sháním na A5, a když jsem apex viděl u kámoše, moc mě to nepřekvapilo Sad ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BR4DeK napsal:
já bych bral Armson, jakože jsem ji již jednou měl na spyderovi a teď ji sháním na A5, a když jsem apex viděl u kámoše, moc mě to nepřekvapilo Sad ..


pockam si na nazor hellboye jelikoz ji ma docela dlouho a na apex nemam money ale neni problem si dosetrit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
HHawkins



Založen: 29. 10. 2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po březen 01, 2010 9:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, chci si na Spydera Sonix pořídit novou hlaveň a jako nejidealnéjší se mi jeví All American 14" http://paintball.actionshop.cz/?produkt=250 Pro to můj dotaz zní, zda mi jako zkušenější tuto hlaveň doporučujete popř. vaše zkušenosti s touto hlavní? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: po březen 01, 2010 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky scháním armsonku, neobedname z usa a nesabnem se o postovne?
Moje Aj je ale na pikaču.... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2010 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

HHawkins napsal:
Zdravím, chci si na Spydera Sonix pořídit novou hlaveň a jako nejidealnéjší se mi jeví All American 14" http://paintball.actionshop.cz/?produkt=250 Pro to můj dotaz zní, zda mi jako zkušenější tuto hlaveň doporučujete popř. vaše zkušenosti s touto hlavní? Wink


Mám AA 14" a střílim s ní už velmi dlouho. Je to skvělá hlaveň, ale chce to samozřejmě poštelovat i úsťovku aby jsi dosáhl pořádné přesnosti.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HHawkins



Založen: 29. 10. 2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2010 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za reakci, pujdu tedy do této hlavně.. Ohledně té ústovky,za 14 dní budu mít možnost ji změřit na hradlech tak bych se tě chtěl zeptat na kolik ji máš nastavenou ty, abych tak zhruba věděl na kolik to mám poštelovat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2010 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

HHawkins napsal:
Díky za reakci, pujdu tedy do této hlavně.. Ohledně té ústovky,za 14 dní budu mít možnost ji změřit na hradlech tak bych se tě chtěl zeptat na kolik ji máš nastavenou ty, abych tak zhruba věděl na kolik to mám poštelovat?


Neni zač. Nikdy sem to neměřil. Nastavuju si úsťovku vždy podle venkovní teploty a média, se kterým zrovna střílím, protože pokud střílíš s CO2, tak nějaké číslo úsťovky ztrácí smysl.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Swistys



Založen: 15. 11. 2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim , chci se zeptat jestli mi někdo doporučí kvalitní hlaveň na MR1 , vím že na to mají vliv i kuličky.... Rád bych koupil osvědčenou hlaveň . Předem dík za radu .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

řešilo se to tu na spoustě místě míst > funkce Hledej...

ale k tématu > Osvědčená u mě byla Smart parts linear 14" z levnějších kousků a pak nejpoužívanějsí a nejosvědčenější je Smart parts All American 14"

viz. http://www.paintballshop.cz/zbozi/508-all-american-barrel-14%22--spyder

http://www.paintballshop.cz/zbozi/6317-linear-14%22-black--spyder
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Swistys



Založen: 15. 11. 2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vím,že se to řešilo na více místech,ale byly to dost starý příspěvky...

dík za doporučení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate