Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Spyder - hlaveň
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
chumaj001



Založen: 01. 09. 2006
Příspěvky: 17
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

PříspěvekZaslal: st září 13, 2006 11:00 pm    Předmět: MR1 plus kolimator Odpovědět s citátem

Montaz kolimatoru na MR1 byla otazka asi jedne hodiny u kamose v dilne a jednoho kousku plechu a tri sroubku. Kolejnicka se k tomu docela hodila. A co se tyce pazby, je to to same, i s vyssi nastavbou prekazela a nemoh sem narvat hlavu v masce abych poradne videl, tak sem vzal pilku a to prkno co mi vadilo ufik. Otazka 10 minut prace. To spodni rameno je docela masivni, takze to snad vydrzi. ALe az nekde najdu dostatecne velkej a silnej kus plechu, tak si tam vyriznu vzperu a prisroubuju si ji do toho ramu aby to neprdlo, kdyz sebou nekde seknu. Jak rikam, prace celkem asi na 2 hodiny (navic me ta prace bavi, uz leta jsem nic manualne nedelal, ale tohle me vylozene bavi:) a vysledek zcela uspokojujici.

Podivej se na moji modiikaci v tuningu zbrani (nick tam mam Hellboy)

No a co se tyce te zbrane. Kule se mi trhla JEDNOU a to tam nejak blbe spadla kdyz sem mackal moc rychle. Nestava se mi prakticky nikdy, ze by me koule zatacely vic nez je bezny rozptyl, strili to presne a to tak na 30m s rozptylem tak 30cm az pul metru. Co mam chtit vic? Vodotrysk? Tak jakej odrazovej mustek pro zacatecniky?

A co se tyce kolimatoru, tak je to naprosto fantasticka vec. I sunka za 300 je pro hrani v lese, nebo v budovach naprosto genialni. Nekdo vystrci spicku ksiltu zpoza rohu a ty ho prvni ranou na 15 metru trefis! Krome nejakejch zmatenejch necekanejch prestrelek se divam prakticky jenom skrz nej. A na uspesnosti je to sakra znat. I kdyz se netrefis, tak se lidi sakra leknou, kdyz nekde vystrcej kousek kolena a hned jim ho ocakne rozprskla barva. To se neda bez miridel, nebo kolimatoru vubec davat. A spotreba kouli znacen klesne, protoze nemusis nastrelovat Smile I kdyz je fakt, ze A5 ma uz sama o sobe skvely miridla, takze tam to tak potreba neni, nebo kdyz to nekdo umi od boku, tak se bez toho taky vobejde, ale ja zadnej Buffalo Bill zrovna nejsem Smile
_________________
Nabít a vystřelit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: čt září 14, 2006 5:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Marf napsal:
No k tomu kolimatoru, ja mam osobne kolimtor chvilku, ale beru to spise jako estetickou vecicku, ktera zbran zhezci mam A5 uz celkem dlouho a jsem spokojen. Jinak u vetsiny lidi jsem nikdy nevidel ze by do kolimatoru koukali, takze to odvolani objednavky nebylo zas tak zasadni, ale zalezi na nem.


Tak já osobně od té doby co mám kolimátor tak jsem se úplně odnaučil střílet od boku jakákoliv rána jde přez tečku a to i v pohybu, příjde mi to mnohem přesnější a reakce schopnější ( několikrát osvědčeno v praxi). Takže názor, že kolimátor je pro ozdobu zásadně odmítám. A pokud máš kovový velký tak je to úžasná záležitost (vlastním Red Dot Scope PBS 30mm 3/8 mount)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Sgt.Moody



Založen: 05. 09. 2006
Příspěvky: 10
Bydliště: Slavičín

PříspěvekZaslal: čt září 14, 2006 7:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak teda taky přidám se svou troškou do mlýna. Jsem teda totální lama, protože jsem začal hrát paintball asi tak před dvěma měsíci, ale po té co jsem si koupil na A5 již výše zmiňovaný kolimátor Red Dot, tak razantně klesla spotřeba kuliček a naopak se zvýšila má přesnost, takže sohlasím s názorem že kolimátor není jen na efekt. Mimo jiné právě zkouším nové kuličky na AA 16", takže uvítám každou radu typu kuličky a místa kde se prodává díky. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marf
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt září 14, 2006 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No u me puvodni hlavne kolimator neni vubec potreba kdyz to efektne leti cca 18m, ted jse se poridil 16'' AA tak nevim zkouset to budu az o veeknedu tak se necham prekvapit, ale u ty 8,5'' to fakt nnei potreba.
Návrat nahoru
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: čt září 14, 2006 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to slep...
Všiml jsem si, že kdyby bylo na tobě, nechal by si všechny Spydery přetavit na dopravní značky, co? Smile Sám mám Spydera Xtru, celokovová, Rodeo má navíc regulátor. A i když je to čína, myslím, že zpracování není zlé. Mimochodem mám ten dojem, když si brácha kupoval T98, že jsem na krabici onen nápis Made in China viděl taky. Osobně nevím o nikom, a že Spyderistů je, kdo by s Xtra a vyššími měl problémy. Něco jiného je ten nejlevnější - Victor. To je hodně bída a tam zas nevím i nikom, kdo by problém neměl.
Ale k věci. Zbraň mám sic kosmickou, ale pořád váhám, jestli jí dát šanci = hlaveň. Z diskusí mám spíš pocit, že daleko větší zpřesnění přinese vzduch a dobré kule. Sám jsem zkoušel dvě různé dvouprůměrové hlavně a při různých seřízeních jediného knofliku, co tam je jsem viděl, že lepší hlaveň pomůže, ale že by nějaký extra úlet. Vše jen s CO2. Dva od nás mají Tipmanny (A5 a již zmíněný T98) a mám pocit, že jim to plive fakt líp. Oba mají k základu AA16". Myslí si někdo, nebo dokonce ví, že je Spyder (vynechme Victory) výkonostně (přesnost, dostřel) horší, než Tipmann (98/A5) při srovnatelných podmínkách - vzduch hlaveň, kule, dobré seřízení.
to chumaj001...
zdá se mi, že tápeš, jako mnozí z nás, ale dle postojů si myslím, že dosáhneš kýženého cíle Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marf
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá září 15, 2006 7:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladiku ja mam Tippa A a rozhodne tam napis made in China neni nýbrž Made in USA. Ale to je jedno, Spyder Xtru jsem mel a je docela v poho (dobra zbran) samozrejmne az na ten vzhled. O vylepseni zbrane bych rekl jednu vec, koupil jsem si vzduch mam ho cca 2 mesice a rozdil oproti Co2 jsem poznal pouze v tom ze vzduch toli nekouril kdyz jsem vystrelil. Kazd tvrdi jak se presnost a vse okolo zlepsi, ale ja nic nepoznal. Jinak myslim te hlaven nejvic zlepsuje presnost, vzdalenost v zadnem pripade, i kdyz priznavam ze jsem to jednou tvrdil, bylo to podmineno nasim testem ktery sme delali a opravdu to letalo dal, ale ted uz vim co je pravda.
Vladíku rozhodne bych tve zbrani sanci dal, ale zvaz jestli s ni chces hrat tak dlouho, aby se ti investice do hlavne vyplatila, jinak vzduch si kup ten se ti neztrati.
Kulicky pozivam Draxxus Blaze a jsme celkem spokojenej pred tim jsem pouzival Torky a taky dobry, ale Blaze jsou lepsi.... Wink Wink
Návrat nahoru
Sgt.Moody



Založen: 05. 09. 2006
Příspěvky: 10
Bydliště: Slavičín

PříspěvekZaslal: pá září 15, 2006 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro Marfa - můžu se tě zeptat jakou máš hlaveň? Mám AA 16" taky na A5 a hledám teď ideální koule pro tuo hlaveň.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 15, 2006 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2Marf: kdyby jsi nahodou chtel ten vzduch zase prodat, kdyz nepozorujes rozdil.... ? Wink

2all: ze bysme na WZ udelali srovnani ruznych vybav? Smile

dostrel se vymenou hlavne nemeni, max. v radu jednotek metru. teda pokud zachovate ustovku, protoze potom kule opousti hlaven s priblizne stejnou energii.

kolimator za 300 jsou vyhozeny penize. resp. kazdy plastovy kolimator jsou vyhozeny penize. nejde o to, ze by se pres nej nedalo strilet, to je vicemene stejny. ale az se ti do nej nekdo trefi, treba z blizkosti v budove, bude cas mu udelat paaapaaaaaa a koupit konecne kovovy. vlastni zkusenost, i kdyz ja ho koupil uz namontovany na zbrani.
a opravit to nejde, protoze kdyz opravis jednu cast, praskne ti jina... taky vlastni zkusenost. takze ted ho mam pridelanej napevno a zpevnenej izolackou, cekam jen az mi ho nekdo ustreli uplne abych nemel vycitky ze utracim za novy Very Happy

co se tyka nalepek na krabici, jsou pouze orientacni. priklad odjinud - DVD vypalka made in Japan, po sundani deklu samolepka assembeld in hongkong a na plosnacich made in China. nektere Octavie se v nemecku prodavaji s mosaznym stitkem v kufru s napisem "made in Germany". a neni to zas tak davno, ce se v TESLE stikovaly televizory stitky "Made in U.S.A.".
A produkce z ciny? to je hlavne o tom, jak je realizovana vystupni kontrola. Znamy od nich bere regulatory na technicke plyny, a 1/4 dodanych kusu konci rovnou ve sberne, 1/4 je ok a zbytek je vybornej. A financne se to stale vyplati...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: pá září 15, 2006 12:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám TL-X, a je pravda, že zezačátku jsem byl uplně nadšenej..jeee paintboolka, já budu paintballista, ale postupem času (u mě po 2letech) zjišťuji, ře to nebude ta optimální zbraň, a je třeba změna, a dát šanci nějakému jinému začátečníkovi "zkusit hrát paintball" a zbraň prodat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: pá září 15, 2006 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BR4DeK napsal:
Já mám TL-X, a je pravda, že zezačátku jsem byl uplně nadšenej..jeee paintboolka, já budu paintballista, ale postupem času (u mě po 2letech) zjišťuji, ře to nebude ta optimální zbraň, a je třeba změna, a dát šanci nějakému jinému začátečníkovi "zkusit hrát paintball" a zbraň prodat.


A jestli se mohu optat jaké důvody tě vedli ke zjištění, že TL-X není optimální.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ík
Pohanský Pes


Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: pá září 15, 2006 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik napsal:

1)...ten nejlevnější - Victor. To je hodně bída a tam zas nevím i nikom, kdo by problém neměl.

2)...Zbraň mám sic kosmickou, ale pořád váhám, jestli jí dát šanci = hlaveň....


1) Je to bída, ale problém nemám. Pro mne jako začátečníka a člověka, co něvěděl, jestli ho paint chytne, dostačující.

2) Hlaveň bych vynechal, zbytečná investice... Samozřejmě, že to bude lépe plivat, ale tak nějak si myslím, že to stále nebude to pravé ořechové a že to stejně dopadne tak, že koupíš jinou zbraň. Také o tom přemýšlím Wink A vzduch (pro Marfa - seřízený) bude s novou zbraní ta správná kombinace.

Jěště jinak - poté, co jsem k mému Victoru dokoupil dvouprůměrovou 14" hlaveň a co mi jeden sice ošklivej ale šikovnej pán (Mihal) vyrobil pažbu, přesnost zbraně se zlepšila. Také mi chvilku trvalo, než jsem našel vhodné kuličky - Chronic 420 Tournament gold, což k přesnosti také přispělo. Ale v tuto chvíly jsem asi na maximu, co se ze Spydera - Victora dá vymáčknout. Mno a jelikož je má spokojenost neukojena a vím, že u paintu ještě nějakou tu dobu zůstanu, poohlédnu se po jiné zbrani. Budem na tom asi hodně podobně...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rasty



Založen: 14. 10. 2005
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pá září 15, 2006 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Muj nazor na kolimator je takovej, že jsem ho poprvé použil na Bateffied čejov a nekecam opravdu jsem mířil podle tečky a střelil jsem skoro všechny moje ulovky do hlavy i jeden z grupen zwein vam to muže dosvěčit sice mam jen ten obič protože zatím nejsou peníze na lepší, ale taky to s ním jde. Jiank vlastním Iona s 18" empire hlavni. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 15, 2006 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slep napsal:
tippmann proste neni a nebyl cina, tippmanny se vyrabi v usa, jak jsem psal, zadnej zastance usa ale tip proste je vyroben, sestaven cili assembled pro anglictinare setlera v USA a ne v zadny cine. Chapu ostatni spyderare ze bych si zaslouzil kulku do hlavy, ale bejt na me tak je opravdu pretavim na dopravni znacky, stejne tak jejich dovozce a za to trapeni byste meli pravo si vybrat jinou zbran, ten kdo se sni netrapi ma hlad, a hladovemu never Laughing


ja nerekl ze se tam nevyrabi Smile jen upozornuji, ze se to nepozna podle nalepky na bedne.
holt je to moje profesionalni deformace, delam do vyvoje elektroniky a vidim, kolik veci ve znackovych vyrobcich je made in china, bez ohledu na vyslednou prelepku Wink
a nevidim duvod, proc bys zaslouzil kulku Smile (teda, nejake by se mozna nasly, ale tohle rozhodne ne). ja jsem s tim svym kosmickym kramem spokojenej, aspon zatim, ale treba taky casem zmenim nazor... vyzkousime na WZ, porovname... a uvidi se... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 15, 2006 10:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nějakou dobu jsem tu nebyl a ejhle takovejch příspěvků na všechno možný. Jináč koupil jsem tu armsonku 16" a jsem s ní, po seřízení úsťovky, nadmíru spokojenej. Kule správných rozměrů drží parádně směr. Kolimátor bych taky rád pořídil, jen vyrobit nějaký udělátko na Spyder TLX. Regulátor jsem chtěl taky, ale do této zbraně se mi už peníze vrážet nechtějí, i když jsem s ní spokojen a nedám na ni dopustit Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: pá září 15, 2006 11:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2Mihal - je to jednoduché, není snadné připevnit si na zbraň kolimátor, míření mi tedy moc nejde. Ač mám Armsonku hlaveň, tak pořád nevidim tečku na cíli. Další - je, že nemá regulátor a občas nestíhají padat kuličky do závěru, rychle jak bych chtěl. TO se dá řešit elektrickým zásobníkem, ale to už je podle mého na tuhle třídu trochu moc noobl. A poslední věc, připadám si vedle kámošů s Tipmannama a cookerama jako se stříkací pistolkou Smile . Je to dobrá zbraň, nedám na ní dopustit, ale přecijen bych si po dvou letech hraní zasloužil nějakou tu A5, nebo cookera..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so září 16, 2006 9:48 pm    Předmět: MR1 Odpovědět s citátem

Tak dneska jsem tak trochu testoval onu mnou vychvalovanou presnost MR1. Odmerili jsme 20m, postavili tam terc, coz byly noviny A4 na tycce tluste 2 cm. Pak jsme z ruky strileli na terc s kolimatorem. Krome toho ze se me klepaly ruce po vcerejsi kalbe, sem papir bez problemu opakovane trefil, pri nadsazeni odhadem asi 20-40cm. Pak papir spadnul a ja jen tak z hecu zacal strilet jen na tu tycku 2cm tlustou. Trefil sem ji 3x ze 4 pokusu a pak mi dosly kule. Nepresnost se projevovala hlavne ve vysce strely, tzn balisticka krivka byla pokazde trochu jina (v rozpeti cca 15cm), ale to mozna taky mohlo byt strelcem a jeho rukama Smile Pri opakovani pokusu na 27m, uz kule zatacely tak o 20-30cm a krivka byla mnohem nevyzpytatelnejsi - bylo potreba nadsazovat uz tak o metr. Ovsem a to je nejlepsi, strilel jsem kulickama NONAME za 45 haliru, co maji svy jak prase a nektere sou spis jak kostky cukru Smile Kamarad co si koupil A5 a 16 palcu hlaven, a zbran nijak neladil, nehral si s ustovkou nic, ma rozptyl vetsi a sam to uznal, byt sme ji tam nemeli abysme to zjkusili. Takze kdyz znova reknu ze MR1 nema nevyhody Xter v podobe vertical feedu, kratsi hlavne a absence kolejnicky, nevim proc by to mela byt zbran pro zacatecniky, kterou je nejlepsi pretavit na znacky Cool Jinak musim priznat ze pracuju jako marketingovy reditel Kingmana Smile) Otazkou taky je, jak dlouho ta zbran vydrzi, ale nemyslim, ze by to mel byt problem. A zajimalo by me jestli teda nakup hlavne, vzduchu a ja nevim ceho by nejak ovlivnil presnost, ktera tedy je 5-15cm na 20m. Zkuste to taky a podelte se o zkusenosti, docela me to zajima.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: ne září 17, 2006 7:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar, já mám zkušenosti akorát s hlavní, o vzduchu ti nic neřeknu. Koupil jsem hlaveň Armson(drážkovaná), koupil jsem kvalitní !kulatý! kuličky chronic (základní řada) a když jsem si poprvé vystřelil se seřízenou usťovkou, trefil jsem se přibližně z 15-25 metrů 3x po sobě do jednoho místa. Nejdřív mi to připadalo jako ztráta peněz, protože jsem čekal, že kulička poletí alespoň déle rovně (žádná bal. křivka) a dál. Hrál jsem s ní pár her, a už bych si starou nenasadil.

Ale být tebou, nejdřív bych zkusil ty kvalitní kuličky, než bys kupoval hlaveň. A kdybys náhodou chtěl Armsonku, tak se ozvi.. kupuji si novou zbraň a kupec na tom není finančně nejlíp, aby si koupil i tuhle hlaveň..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: ne září 17, 2006 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

.. eště doplním, rozdíl mezi základní hlavní z TL-X a Armsonkou je obrovskej, jen si to neuvědomíš najednou, ale budeš na ty přednosti přicházet postupně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne září 17, 2006 8:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj základní hlaveň na TLX je pěkná bída, lítalo to všema směrama a ještě když ti fouk trochu vítr tak to letělo úplně někam dopr....
S tou Armsonkou to drží směr od začátku až do konce, samozřejmě v bezvětří, a po balistický křivce na delší vzdálenosti. Když jsem jí koupil tak jsme hned vyrazili ve čtyřech do lesa a kostil jsem TLXka a EXTry v základu. Oproti nim se dá zasáhnout na cíl na 40m...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: ne září 17, 2006 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ToGEorGe: ZAjímalo by mě, jestli jsi s ní byl od začátku spokojenej, nebo jestli jsi na její přednsoti přicházel až postupem??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne září 17, 2006 9:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2 BR4DeK: Tak já jí zkoušel u Hogiho, takže jsem si neměl po koupi na co stěžovat. Jen než jsem si zvyknul, tak 2-3 hry. Jinak dlouhou dobu jsem hrál s úsťovkou 250fps takže jsem byl docela nasranej že mi kule padaj dost rychle k zemi. Ale zatim nejvyšší spokojenost. Kamarád co semnou hrál 2v2 tak na mě byl nasranej, že on běhá a plazí se jak kokot aby se přiblížil na střílitelnou vzdálenost a já skoro ze startu je vyndavam Very Happy
Ještě k tomu nejmenovanýmu PB obchodu v praze. Nedávno jsem se zeptal na jejich názor na drážkovaný hlavně. Schválně hádejte co mi pověděl, podle kámoše kterej tam dělá jeden z jejich největších experů. Prej stojí zaprd, jen vyhozený prachy, kuli to neroztočí, dostřel normální ne-li horší, velká praskavost kulí a na konec že je prej srovnatelná se základní hlavní až na tu praskavost... Prostě kluci zkušený a chytrý od přírody Laughing
Ještě dotaz pro kámoše který si koupili A5 a C98. Je lepší koupit dvouprůměr nebo flatline???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne září 17, 2006 9:33 am    Předmět: Kule Odpovědět s citátem

Samozrejme ze vetsinou hrajeme s kvalitnima koulema, ja mel Chronicy taky a myslim, ze jsou docela slusny. Jenom mi vadi ze jsou svitive zluty v lese s kolimatorem, se kterym clovek nemusi sledovat kam mu to lita, prtotoze mu to lita na tecku, jsou lepsi zeleny kule, aby cil pokud mozno nevedel odkud to lita.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne září 17, 2006 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BR4DeK: Kolik za tu hlaveň chceš? Nabíd bych kámošům...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Skylord



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: ne září 17, 2006 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak taky přidám svý zkušenosti. Mám 98 custom a před pár dny sem testoval novou hlaveň - terminátor 14" a nový kule. Takže bych řekl, že přesnost fakt nejvíc ovlivňujou kule , zkoušel sem severe tempest a chroniky - oboje střílely pěkně. Ještě sem zkoušel kryptiky (byly nějak divně mastný) a oproti těm druhejm střílela každá jinak , fakt velkej rozdíl. Jinak hlaveň bych řekl že přidala pár metrů na dostřelu a určitě něco přesnosti . Na 46 metrů sem s tempestama a 14" hlavní trefil kmen 45 cm širokej asi 8/10 výstřelů - ale chce to mít dostatečně plnou lahev.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: po září 18, 2006 5:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To IK

Já ti dám ošklivej Crying or Very sad trefím tě do zadní části těla to ti povídám Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: po září 18, 2006 6:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak trocha do mlýnu. Uváděné rozměry berte trošku s rezervou nikdy jsem to neměřil. Ale na 20m (+-2m) z 10 výstřelů 8 do stejného místa (2 do 5cm vedle) na 30 - 40 m rozptyl velikosti hlavy na 50m z 5 výstřelu 2 do terče velikosti hlavy. Tak konfigurace A5, AA 17" dubleprůměr, CO2, red dot kolimátor, Chronic. Dané údaje platí pouze pro kule, které evidentě po 20m letu nezahne. A hlavně podle mého názoru má na přesnost největší vliv umění střelce. Crying or Very sad

p.s. Také mi přidje, že na střelecké vlastnosti má vliv množství CO2 v bombě. pokud je v bombě tak 1/3 (slabší 1/2) tak valem klesají hodnoty zde uváděné. (téměř o polovinu!!!! baj vočko) Sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po září 18, 2006 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak pokud budes na WZ, tak to chci videt, u nas maji A5 dva chlapici, a myslim ze o necem takovym si zatim muzou zdat.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: po září 18, 2006 11:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
No tak pokud budes na WZ, tak to chci videt, u nas maji A5 dva chlapici, a myslim ze o necem takovym si zatim muzou zdat.


Jasný, no problém, dnes se pokusím udělat oficiální měrění Wink a uvidíme jak se můj odhad liší. Ale jinak už mám na WZ taky vyhlídnuto pár maníku a rád bych se podíval jak jim to střílí. Cool
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2006 12:02 pm    Předmět: dotaz Odpovědět s citátem

ehm...věděl by někdo,jak dlouhou má Spyder E99 originální hlaveň??

Shocked
mockrát děkuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2006 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

E99 má 12" hlaveň, stačí trošilinku hledat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate