Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Spyder - hlaveň
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červen 11, 2006 10:25 am    Předmět: Spyder - hlaveň Odpovědět s citátem

Prosím poraďte kvalitní hlaveň na Spyder TLX. Co jsem koukal tak se mi líbili 16": Armson stealth a Empire twister. Oboje maj vnitřní drážkování a Armson vylepšenej volumizér...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: ne červen 11, 2006 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli chceš armsonku, tak na spydera ji mám v 16" i v 13" za lepší cenu než v paintballsportu. Sám používám 16" na rodeu a sem spokojenej. Rozdíl mezi 13 a 16" je jen v hlučnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 12, 2006 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hogi: Určitě bych bral tu 16", ale zajímalo by mě jestli není lepší ta Empire twister. O tý armsonce jsem četl že potřebuje větší tlak. Je u toho volumizéru výraznější rozdíl v hlučnosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 12, 2006 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolik vlastně za ní chceš?
Ještě bych koupil nějakou kvalitní venturu. Poradí někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ageso



Založen: 07. 06. 2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha 12

PříspěvekZaslal: po červen 12, 2006 8:23 pm    Předmět: hlaveň Odpovědět s citátem

Osobně se mi víc líbí Empire Twister. Z pohledu na standartní zbraně - mají drážky, se tato jeví jako rozumné řešení.
Co jsem koukal po webech tak je poměrně dost diskutovaná a zároveň velmi dobře hodnocená.
Na hladině zvuku bych moc nebazíroval.
Amsong Stealth se také jeví v pohodě. Ovšem bych rád znal vyjádření někoho kdo ji má ozkoušenou a má možnost ji zároveň porovnat s použitím méně kvalitních kuliček (0,5kč:).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Skid
ADMIN


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 213
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 12, 2006 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Empire Twister 16" mám - na Tipmannovi 98 a nemůžu si stěžovat. Přesnost dobrá, koule v hlavni prakticky nepraskaj, hlučná taky příliš není.

Na kvalitě koulí ovšem záleží (jako u každé hlavně) - z vlastní zkušenosti můžu říct, že velmi přesně stříli s Marbalizéry, nebo s ICE Winter Formula, dobře stříli s Chroniky apod. Obyčejný TORKy, Spanky nebo nedejbože Hurricany (co mi nedavno ty kur** v Paintballshopu v Praze prodaly) stříli nepřesně -> to pochopitelně ale nebude hlavní jako takovou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 13, 2006 5:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se týče těch kulí, prodává tu někdo nějaký dobrý za rozumnou cenu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 14, 2006 8:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hogi: Asi jí koupim, kolik za ní chceš? Je nová nebo použitá?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 21, 2006 1:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak velky je rozdil mezi Armson Stealth a SP All American? mate nekdo praktickou zkusenost? Potrebuju neco lepsiho na Rodeo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chumaj001



Založen: 01. 09. 2006
Příspěvky: 17
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

PříspěvekZaslal: po září 11, 2006 2:46 pm    Předmět: Hlaven Odpovědět s citátem

No pokud si prectete pomerne duveryhodne a chytre studie na ruznych serverech zabyvajici se ucinnosti delky hlavni, stejne tak jejich drazkovani, nebo upravy, zjistite, ze delka nad 12, nema na dostrel prakticky zadny vliv, stejne tak vselijake drazky a podobne veci jsou spis jen na efekt, nez na cokoli jineho. I vetsina prodavacu v shopech vam rekne, ze delsi haven je dobra hlavne proto, ze se pres ni lip miri, na coz je ovsem mnohem lepsi kolimator, nebo miridla Smile Delsi hlavne jsou tak predevsim tissi, protoze maji vic direk. Osobne jsme zkouseli rozdil mezi original hlavni 12 na Spyder MR1 a SP Progressive 14 a rozdil v dostrelu i presnosti byl veskery zadny. Rozdil v cene byl ovsem asi 1200 Smile Nezkousel jsem jeste zadnou 20tku, ale veskere informace co se daji zjistit nasvedcuji tomu, ze ucinek neni o moc lepsi, kule se v hlavni pouze zpomali i kdyz si kazdy mysli, ze naopak poleti lip a dal, protoze je delsi dobu tlacena a vedena v hlavni. mYslim, ze slusne pojednani je napriklad na serveru About.com, ale staci zadat do googlu "paintball barrels lenght" a cist.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chumaj001



Založen: 01. 09. 2006
Příspěvky: 17
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

PříspěvekZaslal: po září 11, 2006 2:52 pm    Předmět: Hlaven Odpovědět s citátem

Vlastne me docela i pobavilo, ajk si kazdy koupi hlaven a pak vubec nezkousi jestli je lepsi, nebo ne, ale rika to. Vetsina lidi co ma hlaven 16, 18 a vic, kdyz se jich zeptate jestli to je lepsi, reknou ze trosku jo, ale ze to nejak zvalst netestovali. To mi prijde trochu divny, kdyz dam 2000 za kus trubky, tak prvni co udelam je, ze zkusim vystrelit 10x ze 30m na terc, pak prendam hlaven a zkusim to same s ni. Pokud mezi nim neni zadny rozdil, tak tu novou zabalim a prodam nekomu, kdo si mysli, ze bude strilet dal. Vsichni se hadaji jaka delka je lepsi, ale skoro nikdo neni schopen rict, jestli to zkousel, jak a jaky byl vysledek. Takze kdo si chce koupit hlaven, doporucuju precist si neco na webu, vyzkouset si ji u nekoho kdo ji ma, koupit si lepsi kulicky (coz je pro presnou strelbu asi to nejdulezitejsi) a pak teprve resit hlaven.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: po září 11, 2006 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no já sem si žádné odborné články nečetl, ale znám rozdíl mezi základní hlavní na Traccera a tou, kterou jsem si dodatečně pořídil a je to rozdíl velký, nikoliv však v dostřelu, jak si každý myslí, ale v přesnosti a "klidnosti" kule. Na to má délka (a zejména kvalita) hlavně bezesporu vliv.
Návrat nahoru
marfi



Založen: 14. 08. 2006
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: po září 11, 2006 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar bojovníci, nedá mi to abych taky trochu nepřispěl do této debaty. Sám mám Aggressora se 14" Progresive hlavní a rozdíl v přesnosti oproti základní hlavni je nepopiratelný. Traccera jsem při střelbě na terč neměl zatím možnost vidět, ale věřím že může střílet opravdu pěkně. Viděl jsem jiné zbraně s velmi dobrou pověstí a to Tippmanny 98 a A5, přesnost se kus od kusu lišila neuvěřitelně. Jednomu se základní hlavní to lítalo celkem stabilně a přesně, jinému s šestnáctkou úplně do kšá a dalšímu to trhalo kule. Sám sem do své zbraně narval už spoustu peněz, něco namontoval, pak zas sundal a namontoval něco jiného, něco pomohlo a něco ne. Střílel jsem taky lecčím ( co jsem si pamatoval je u mého tuningu na military-paintball). Tímhle si asi musí projít každý a na základě zkušeností zvolit co přináší nejlepší výsledky s jeho vybavením. Rovnice která mi vyšla vypadá asi takhle: správná délka x průměr hlavně + průměr kuličky x její kulatost x její hmotnost a konzistence x vhodný tlak plynu + trocha toho štěstí = přiměřeně slušně střílející zbraň. Já jsem tak v půli cesty, doufám Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: po září 11, 2006 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

da se rict ze tohle je velice rozumna rovnice Laughing ono to bohuzel tak nejak i je Laughing
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marfi



Založen: 14. 08. 2006
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: po září 11, 2006 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, jen si nejsem jistý, že má řešení Laughing Snad jo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chumaj001



Založen: 01. 09. 2006
Příspěvky: 17
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

PříspěvekZaslal: út září 12, 2006 10:54 am    Předmět: Hlaven Odpovědět s citátem

No, ja stim souhlasim taky Smile Jen par poznamek: pokud prodavaci hraji zavodni i miltary paintball a dobre a maji sami profi zbrane na kterych lecos vyzkouseli, tak bych je za lamy neoznacoval. A o takovych lidech mluvim. Ja jen rikam, ze mam levny Spyder MR1 se zakladni hlavni 12 palcu a zrejme pomerne dobre nastavenym tlakem (trochu sem si stim hral, dokud jsem nebyl spokojen). Kdyz jsme zkouseli strilet na cil s typkem co ma lepsi hlaven 14 palcu (pravda progressive:) a tlak take nastavoval, byl rozdil 0. Kdyz jsme to same zkouseli s typkem co ma Tipmann A5 a 16 palcu hlaven, strilelo mu to chvilema hur, kazda treti kule mu nekam zatocila. O T98 ani nemluvim, par sem jich videl a zkousel a vsechny strileli nepresne. Mozna to bylo tlakem, v kazdem pripade my z toho vypliva, ze mnohem vice zalezi na kulicce a tlaku, nez na hlavni. Teda pokud ta hlaven neni osmicka, do nejakejch 12ti na tom zalezi. Jediny co je pry opravdu znat jsou flatline, ale to sem nikdy nevidel, tak nebudu kecat. A pokud rikas, ze mezi drazkovanou a nedrazkovanou hlavni je rozdil, tak by me zajimali jaky? O kolik je ta zbran presnejsi? Na jakou dalku? Ja vim, ze kamarad s Intimidatorem trefi na 20m krabicku od sirek a ja s MR1 polivkovej talir a ani jedna kule mi nepoleti na stranu. Co se zmeni kdyz si koupim drazkovanou 18tku? Strefim taky krabicku od sirek? Pochybuji, protoze CO2 pousti kazde rane jine mnozstvi plynu a tim mimo jine meni let kazde strely, takze bych spis potreboval investovat do vzduchu, nez do hlavne.

A jen chci poznamenat: nejsem zadny dlouholety veteran, jenom jsem si shanel informace, zkousel strilet a tohle je muj vysledny nazor. Neverim proste tomu, ze kdyz si na svoji zbran namontuju hlaven 20palcu za 3000, bude mi strilet o tolik lip, nez kdybych si koupil o dvacetnik drazsi kulicky a poradne s radarem nastavil ustovou rychlost. Mozna tam nejak zlepseni bude, ale jestli se me rozptyl na 20m z 20cm zmensi na 15, tak nevim jestli se to vubec da posoudit. To bys musel mit zbran ve sveraku, strilet do jednoho mista a menit hlavne a tlak, pak by se dalo rict, tohle je lepsi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chumaj001



Založen: 01. 09. 2006
Příspěvky: 17
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

PříspěvekZaslal: út září 12, 2006 12:14 pm    Předmět: Clanky Odpovědět s citátem

No a kdyz nekdo neveri me, at si pocte treba tady:
http://www.directpaintball.com/article_paintball-gun-barrel.html
http://www.paintballtimes.com/Article.asp?ID=26
Myslim, ze tyhle dva clanky jsou docela solidni a zajimave pocteni.
No a komu by to nestacilo:
http://paintball.about.com/od/paintballbarrels/f/blength.htm
http://paintball.about.com/od/paintballbarrels/a/porting.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: út září 12, 2006 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to neni česky , to poznám Laughing
Návrat nahoru
chumaj001



Založen: 01. 09. 2006
Příspěvky: 17
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

PříspěvekZaslal: út září 12, 2006 3:25 pm    Předmět: Hlaven Odpovědět s citátem

No ve vysledku stejne vic zalezi kdo drzi tu bouchacku v ruce, nez na te bouchacce Smile Osobne mi prijde ponekud zbytecny investovat 20 000+ do zbrane, ktera je ve vysledku o 10% presnejsi nez ta moje "sracka" a dostreli o dva metry dal. Dulezity je ze trefim objekt velikosti cloveka na priblizne stejnou vzdalenost jako ostatni, netrha mi to kule, nesere se to, da se s tim mirit a nevypada to jako strikaci pistole Smile Myslim ze v souboji teamu s tracery vs teamu se Spydery by ani tak nerozhodovaly zbrane, jako to, kdo je vetsi lama. Nepochybuji ze jsme zatim mnohem vetsi lamy nez Pohani, ale to se casem zmeni Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: út září 12, 2006 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Traccer je pumpa a stojí tak 2.000,- Kč Laughing Laughing a tým se samými traccery by zřejmě v obraně byl spyderteamem totálně rozválcován, v útoku nikoliv. Laughing Laughing
Návrat nahoru
chumaj001



Založen: 01. 09. 2006
Příspěvky: 17
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

PříspěvekZaslal: út září 12, 2006 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja vim ze je to pumpa. Ty prachy sem nemyslel ze stoji zrovna tracer i kdyz nemam tucha kolik stoji. Chci rict ze kdyz mi kamos co ted vyhral turnaj v mistrovstvi evropy nebo ceho puci intimidator a ja jemu MR1 a vypnu si davky, tak me stejne sejme. I kdyz tady u ty zbrane ten rozdil uz je opravdu znatelnej. Mam na mysli spis vselijak upgradnuty drazsi military kvery.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 13, 2006 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja mam Rodeo uz rok, koupil jsem asi rok pouzivany (preci nebudu za prvni kver platit plnou cenu, ze... ), a nepozoruju ze by se nejak zvlast sralo...
s rozumnou hlavni a dobre serizeny to i celkem dobre strili Smile jeste potrebuju trosku seridit regulator, az bude cas...

ale je pravda, ze tipmana jsem zatim zkousel jen jednou a to jeste v zakladu, takze mozna nekde na strileni pozadam nekoho o zapujcku a treba pak rodeo zahodim Smile

PS: strilim zatim na CO2...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st září 13, 2006 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Slep napsal:
Delam si vlastni usudek, a pozoruju co mi rika pan prodavac, pokud mi bude do oci tvrdit ze spyder Rodeo je lepsi volba do lesa nez A5, muzu se jen usmat. Ti, co uverili, do roka kopli Rodeo doprdele a koupily tipmana.


Uvěřil jsem a sešel se rok s rokem a mám doma timpána A5 + AA 17" dubleprůměr a nemyslím si, že by mi to střílelo špatně. Nevím jak to střílí ostatním timpánům, ale oproti spyderům určitě lépe.(myslím spydery kluků od nás) A hlavně flinta vypadá jako flinta a né jako kosmická zbraň. A to střílím CO2.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
chumaj001



Založen: 01. 09. 2006
Příspěvky: 17
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

PříspěvekZaslal: st září 13, 2006 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sorry, samozrejme ze sem steloval ustovku Smile Jelikoz sem lama, tak se tak ruzne ptam lidi co si o cem myslej (stejne jako zakladatel tohoto fora) a co je dobry a co ne. A bohuzel, zatim se mi stalo, ze tech par borcu co melo T98 ho nemelo nijak vylepsenej (maximalne ta hlaven) a vedeli uplny kulovy a kdyz ses jich na neco zeptal, tak meli nejaky vyhybavy hlasky. No a kdyz se pak vedle toho cloveka postavis a spolecne vystrelitre 10x na jedno misto a jemu 3 kule ulitnou pul metru do strany, zatimco me ne, tak mam nazor utvorenej Smile Samozrejme sem potkal i borce co maj vsechno pekne poladeny, ale ty vetsinou maji A5 nebo nejakou podivnost a moc toho nenamluvej Smile Takze primarne sem na tom byl stejne jako chlapik co zakladal tohle forum a kdyz sem se snazil dozvedet jestli se mi zlepsi presnost a dostrel koupi dlouhe a lepsi hlavne, NIKDO mi nebyl schopen dat jasnou odpoved. Tak sem hledal sam a nasel sem co jsem nasel a muj vysledny nazor je, ze hlaven moc dulezita neni.

Co se spolehlivost tyce, nezda se mi MR1 nejak podezrela, zatim mam pocit ze na ni neni moc veci ktery by se nejak mohly posrat a treba na pbreview.com vetsina uzivatelu na nej zatim pěje jen samou chvalu. A kdyz to je 90 lidi ze sta, tak si myslim, ze to tak spatny nebude.

A co se tyce toho regulatoru, vim o tom uplny hovno takze sorry pokud placnu blbost, ale da se to pouzivat i na CO2, nebo jen na vzduch. Predpokladam, ze je to ta vec co zajistuje aby pri kazdem vystrelu sel do zbrane stejny tlak Smile
_________________
Nabít a vystřelit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 13, 2006 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

regulator se da pouzivat na jakekoliv medium, vzduch, CO2, PB, hospodska smes 80N2+20CO2... treba Spyder Rodeo takovy regulator ma vestaveny.
ale i tak, davka CO2 bude vzdycky mene "stabilni" nez u vzduchu.

co se tyka pbreview, tak zrovna tyhle stranky bych moc do uvahy nebral. dival jsi se, jake zkusenosti maji obvykle lide, kteri tam davaji body?
zejmena u low cost vybavy...
spousta lidi ma uvadene zkusenosti s PB v radu mesicu, jedna se o jejich prvni kver, resp hlaven na ktere jsem se dival, ta hlaven je lepsi nez original (ktery je u vetsiny zbrani mizerny) a tak daji 9/10+. takze pak vetsina hlavni ma hodnoceni 85%+, s vyjimkou opravdu shitovych kousku.

doporucuju spis odchytit nekoho s rozumnym vybavenim a poprosti o vyzkouseni. treba na WZ bude asi dobra sance. pocitam, ze dost lidi se rado pochlubi Smile
pokud se chces podivat, jak strili rodeo + AA16, tak si me tam pred zahajenim najdi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chumaj001



Založen: 01. 09. 2006
Příspěvky: 17
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

PříspěvekZaslal: st září 13, 2006 2:31 pm    Předmět: Regulator Odpovědět s citátem

No, koukal sem ze je to docela draha sranda. A nacpu ho kam? Mezi flasku a bottom line? Nebo primo na flasku, koukal sem, ze tam maji primo regulator integrovany ve ventilu na flasku. A jekej je rozdil ve strelbe? Je to znat?

No a je mi jasny, ze na PBR je drtiva vetsina ponekud jednodussich amiku a obcas mi z toho jejich konzumniho pristupu mrda, ale ne zas tak maly procento tam ma fakt napsano, ze vlastni nekolik kvalitnich zbrani a ze hrajou dlouho a ani ty na MR1 hnuj nekydali. SPis naopak me az prekvapilo kolik z nich prohlasilo, ze je to v zakladu lepsi nez T98. Ja teda nechci majitele tehle zbrane nasrat (je jich fakt hodne:) ale me se ta zbran nelibi, sere me ze ji ma prakticky kazdej, je docela draha a v zakladu toho moc neukazuje i kdyz je fakt ze dlouho to asi byla jedina rozumna volba pro lidi co nechteji fialove paprskomety:) Zajimalo by me jaky je BT16, Tippmann se trhnul a zacal si delat vlastni zbrane. I kdyz recenze myslim nic moc.
_________________
Nabít a vystřelit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: st září 13, 2006 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim, abych se taky trochu zapojil, tak já mám Spyder TL-X s Vrtanou hlavní Armson16'' a jsem s ní spokojenej. Jen musim podotknout, že výstřel mi připadá jako plivnutí pecky do dálky. Né, že by to bylo slabí, a rozptyl na 25m mám do 20cm, ale jakmile na mě začne kropit tipmanna T98, tak si připadám jako pěšák s nožem jdoucí na kulometní hnízdo.

Něco o hlavni; když jsem ji koupil, namontoval, párkrát vystřelil, řekl jsem si hm, 2kolíky zbytečně.. Hrál jsem s ní asi 3 hry a po třech hrách se mi kámoš zeptal, jestli bych mu jí nemohl pujčit. Pujčil mi starou 12'' kterou jsem měl dříva také, a netrefil jsem se pomalu ani do stromu. Od té chvíle na hlaveň nedám dopustit.

Pravda je, že víc než lepší hlaveň pomáhají lepší kuličky. Levné kuličky (některé i v ceně 65h/kus, při 10000) mají plošky a létají každá jinam, a v drážkované hlavni to poznáte ještě více. Já osobně používám chronic a nemůžu si je vynachválit a rozdíl poznáte i v nekvalitní hlavni.

Ke spyderu MR1 mohu říct jen pár.. kámoš si ho objednal, a narychlo to ještě odvolával, protože zjistil, že na MR1 je trochu nedomyšlené míření pomocí kolimátoru. Pokud máte kolimátor rovnou na kolejničce, tak přes opěrku se nedostanete do takového uhlu abyste viděli tečku. Maska vám to prostě nedovolí. A pak, když si vezmu, že opěrka stojí kolem 1000 ta nejlevnější a pak se kouknu na zbraně o 1000 levnější, než MR1, zjistim, že uvnitř to asi moc nadupaný nebude. Ovšem pro začínajícího hráče bez zkušeností je to dobrej odrazovej můstek. Já osobně na jaře prodám své TL-X i s hlavní Armson16 a koupim si C98. je to opravdu dobrá investice...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marf
Anonymní





PříspěvekZaslal: st září 13, 2006 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No k tomu kolimatoru, ja mam osobne kolimtor chvilku, ale beru to spise jako estetickou vecicku, ktera zbran zhezci mam A5 uz celkem dlouho a jsem spokojen. Jinak u vetsiny lidi jsem nikdy nevidel ze by do kolimatoru koukali, takze to odvolani objednavky nebylo zas tak zasadni, ale zalezi na nem.
Návrat nahoru
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 13, 2006 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Covece, ja si A5 nedovedu bez kolimatoru predstavit. Mam tam pezbu a na miridla se dostavam vazne tezko .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: st září 13, 2006 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

můžu jen souhlasit, kolimátorem se trefíš na 1.ránu!! A když netrefíš výšku, tak určitě směr.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate