Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

MILITARY versus WOODBALL
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 5:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Holoubek:
Njn Jaroslav se už na nás těší, už vidím, jak tam srovná komplet SZ do latě Laughing

Jinak přijedete se na nás znovu podívat? Plánování je teď v plném proudu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGe:
jasně, už jsme dávno přihlášený, aby jsme si zajistili místo Very Happy
a rovnání SZ do latě si taky nedáme ujít Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

O čem se jako chcete hádat? Myslim, že obě strany ví jak to vypadá na jejich straně a co bylo řečeno, tak z mého pohledu to sedí. Tohle vlákno smrdí věčnou hádkou jako u vláken typu AS vs PB.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 11:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spíš by se to mělo přiřadit k velmi povedenýmu topicu: Hádání se o kravinách
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 5:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hogi napsal:
Spíš by se to mělo přiřadit k velmi povedenýmu topicu: Hádání se o kravinách


spíš by s mělo zrušit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 7:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

holoubek napsal:
spíš by s mělo zrušit


to je zajímavý, že to píše zrovna člověk, který neváhal narušit vlákno nebohému jedinci, který se snažil sehnat MP tým ???? pro tebe speciálně sem chtěl založit ještě vlákno TRENKY versus SLIPY, protoze to by odpovidalo argumentaci pouzite vyse...... Laughing Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 7:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lepší jsou trenky - netlačí mě na kulách Wink a nepotím se....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 7:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale no ták, pánové, nepošťuchujte se. Každý přeci ví, že nejlepší jsou trenky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

já používám termo boxerky Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nepopírám výhody trenek, ale ve sportu když doskočíš či uděláš jinou podobnou vylomeninu, tak občas o sebe nepříjemně křísnou kulky Laughing
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
holoubek napsal:
spíš by s mělo zrušit


to je zajímavý, že to píše zrovna člověk, který neváhal narušit vlákno nebohému jedinci, který se snažil sehnat MP tým ???? pro tebe speciálně sem chtěl založit ještě vlákno TRENKY versus SLIPY, protoze to by odpovidalo argumentaci pouzite vyse...... Laughing Laughing Laughing


já jsem si jen nebyl jistý, jestli jedinec ví co chce a ví do čeho jde a vaše informace ohledně WB byly zavádějící Very Happy Very Happy Very Happy ....nebohého jednice jsem vlastně zachránil Very Happy
jinak jednoznačne boxerky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

holoubek napsal:

já jsem si jen nebyl jistý, jestli jedinec ví co chce a ví do čeho jde a vaše informace ohledně WB byly zavádějící Very Happy Very Happy Very Happy ....nebohého jednice jsem vlastně zachránil Very Happy
jinak jednoznačne boxerky Very Happy


Opovaž se znovu zachraňovat ... kde máme brát pak pořádný militaristy. Je mi naprosto jasný tvůj plán zničit MPB, vymřením jejich stávajících členů, kteří díky tvým lidumilným záchránám nebudou mít následovníky Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Opovaž se znovu zachraňovat ... kde máme brát pak pořádný militaristy. Je mi naprosto jasný tvůj plán zničit MPB, vymřením jejich stávajících členů, kteří díky tvým lidumilným záchránám nebudou mít následovníky Laughing Laughing Laughing

Exclamation a sakra, nečekal jsem, že mě tak brzo odhalíte Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nějak to tu vázne. Asi všichni vědí na jakém písečku hrají Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já si rejpnu Wink

Wood mi příjde více simpatický - z důvodu větší možnosti zůčastnit se.
I když se sice setkávám i s WB uzavřenými skupinami rozhopně je se lépe dostat na WB akci než NA MPB akci.
Mám dotaz je aspoň jedna MPB akce - na kterou se může dostat i hráč z " venčí ?
Ale opravdová MPB akce a né hybrid military wood paintball.
Já osobně bych si rád zahrál, ale vím že plně se tomu nebudu věnovat - prostě 1 ročně MPB neuškodí.
Hlavně mi sem nepište přízpěvky typu - to si nepochopil - tohle nejde - a podobné již dříve napsané odpovědi na podobné otázky.
Vím že MPB je hlavně o sinchronizaci týmů - ale když se chce tak i neznámí hráči dokážou spolupracovat - když mají stejný cíl... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MPB mi prijde vic sympaticky nebot umoznuje tesnejsi spolupraci mezi tymy, kde nikdo nebude remcat ze tohle preci uz neni hra ani zabavne Laughing Laughing Laughing je vubec nejaka Woodballova akce na kterou by se tymy pripravovali spolecne dopredu, aby jejich vykon byl synchronizovany ??? tak to sem si zase musel rejpnout ja Laughing Laughing Laughing

nicmene odpoved: ano jsou, Warzona je typyckym prikladem, kde se (a chtelo by se skoro rici bohuzel) kazdy rok objevuji ruzna individu a tymy, ktera nemaji s MPB nic spolecneho a jsou tedy tzv. z venci (tim nerikam ze jsou to woodbalisti)........... casto nemaji ani jen zajem na jednotnem veleni a uz vubec ne aby takovou odpovednost hodlali prijmout. Jdou si proste jen zahrat a zakladnim kriteriem je pro ne pocet "vystrelenych" souperu a munice co proti nim byla vystrelena.... samozrejme na me zapschnuti je jednoducha odpoved (ulehcim vam praci), ten Jaroslav je tak zapschly, protoze nikdy nikoho tim svym flusatkem netrefil a tihle borci ho vzdycky sejmuli driv nez si stacil prdnout, taky jim zavidi jejich drahe zbrane, protoze je chudy a nemuze si je dovolit... toliko tedy k teto veci
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 12:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
samozrejme na me zapschnuti je jednoducha odpoved (ulehcim vam praci), ten Jaroslav je tak zapschly, protoze nikdy nikoho tim svym flusatkem netrefil a tihle borci ho vzdycky sejmuli driv nez si stacil prdnout, taky jim zavidi jejich drahe zbrane, protoze je chudy a nemuze si je dovolit... toliko tedy k teto veci


Tak proto Laughing já už myslel, že to je třeba protože nosím jiné spodní prádlo nebo tak něco Laughing Laughing
Tak na to je lehká pomoc to já ti můžu klidně půjčit svojí drahou a naleštěnou zbraň klidně dle tvého výběru a budem si kvit Laughing Laughing
(pro neznalé Xtra a Tipp pro carbine Laughing Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jeee me by nepomohla ani tva zazracna zbran, ledaze by jsi mel i samonavadeci kule Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Mám dotaz je aspoň jedna MPB akce - na kterou se může dostat i hráč z " venčí ?
Ale opravdová MPB akce a né hybrid military wood paintball.
Já osobně bych si rád zahrál, ale vím že plně se tomu nebudu věnovat - prostě 1 ročně MPB neuškodí.
Hlavně mi sem nepište přízpěvky typu - to si nepochopil - tohle nejde - a podobné již dříve napsané odpovědi na podobné otázky.
Vím že MPB je hlavně o sinchronizaci týmů - ale když se chce tak i neznámí hráči dokážou spolupracovat - když mají stejný cíl... Wink

Hehehe...no já jsem to zkoušel v sekci "hráč hledá tým/ tým hledá hráče" a bez šance. Dostal sem přesně to co nechceš slyšet. Ale mě šlo o příležitostné tréninky s nějakým vstřícným military týmem. Na nějakou tu akci se možná i dostaneš, ale asi pořád to bude mix wb a mpb Confused
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čistě military akce jako bylo např. letní vyvedení je bez příslušnosti ke správnýmu týmu naprosto bez šance a samotná akce by neměla smysl...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolikrát to má člověk vysvětlovat. Není problém v uzavřených hrách, ale v lidech samotných. Jediné co stačí, se ukázat na otevřené hře, pokecat s nějakým prověřeným týmem, zahrát s ním a pokud nebudeš dělat naprosté kraviny, tak se na MPB akci dostaneš...

Holt asi moc složité Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Kolikrát to má člověk vysvětlovat. Není problém v uzavřených hrách, ale v lidech samotných. Jediné co stačí, se ukázat na otevřené hře, pokecat s nějakým prověřeným týmem, zahrát s ním a pokud nebudeš dělat naprosté kraviny, tak se na MPB akci dostaneš...

Holt asi moc složité Twisted Evil

Ne neni. Proto sem ti psal ohledně té SZ War Wink Třeba to nakonec bude naopak a já zjistim, že vy jste úplní magoři Very Happy
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 7:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rogan: A správně jsi udělal. SZ WAR je koncipován právě pro prověřování hráčů a týmů. Z toho důvodu je také otevřen a nemá až tak upnutá pravidla jako MPB. Na druhou stranu si tam MPB nezahraješ, protože tam jezdí spousta neznámých týmů a hráčů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 8:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Rogan: A správně jsi udělal. SZ WAR je koncipován právě pro prověřování hráčů a týmů. Z toho důvodu je také otevřen a nemá až tak upnutá pravidla jako MPB. Na druhou stranu si tam MPB nezahraješ, protože tam jezdí spousta neznámých týmů a hráčů.

Jo to mi došlo taky Smile Nedá se ani nic jiného očekávat při té směsce. Ale co. Poznáme se a zahrajem.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Rogan: A správně jsi udělal. SZ WAR je koncipován právě pro prověřování hráčů a týmů. Z toho důvodu je také otevřen a nemá až tak upnutá pravidla jako MPB. Na druhou stranu si tam MPB nezahraješ, protože tam jezdí spousta neznámých týmů a hráčů.


Navíc vloni SZ War ukázal, proč některé hry nechtějí některé týmy pořádat jako otevřené ...diskuze na boardu a pár sporů o neuznávání zásahů nebo porušování pravidel jsou toho důkazem (jsem zvědavý jak to bude letos Smile ) - ale je to věc, kterou při nejlepší vůli nemůže organizátor nikdy na 100 % ovlivnit
Proto je třeba chápat proč na velké hry jsou zvané jen prověřené týmy a ne anonymní jedinci.
Typickýp příkladem jsou i hry v rámci Farmy zvířet - kde jsou jen členské týmy a pozvaní hosté, ze něž ten, kdo je zve ručí.
Takže třeba při recyklaci ani nikdo nehlídá, jestli je dodržený čas (což je v otevřené hře nutností). Nedávno jsme dokonce hráli (i když v celkem malém počtu) bez rozlišení soupeřících stran a spor nebo hádka tam nebyly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

holoubek napsal:
Nedávno jsme dokonce hráli (i když v celkem malém počtu) bez rozlišení soupeřících stran a spor nebo hádka tam nebyly


Laughing Laughing Laughing to hrajeme několik let, dokonce i na větších hrách s cca 100 lidech, je to všechno prostě o lidech at uz MPB nebo Woodball

ale máte pravdu jedním z důvodů uzavřených her je dodržování pravidel, dalším a to neméně podstatným ale kooperace a v případě Aleje prokletí dokonce dlouhodobá vzájmené příprava klubu...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:


Laughing Laughing Laughing to hrajeme několik let, dokonce i na větších hrách s cca 100 lidech, je to všechno prostě o lidech at uz MPB nebo Woodball


My hrajeme už 3 roky v latexových oblečcích a také nemáme problém s identifikací. Dokonce, což se divím, nás poznají i ostatní týmy. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No a my hrajem už 5 let s pinďourem venku a taky z nás už polivina nemuže mít děti..............
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, tak ono je to celkem logický... Člověk musí nejprve ukázat ochotu hrát a to co v něm je na otevřenýh hrách a pak teprve může počítat, že by se dostal do MP uzavřenějších akcí. Co mě ale potěšilo (po přečtení tohoto vlákna) je to, že se k vám může propojovat i jednotlivec... Původně jsem měl z toho strach.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ondraus napsal:
No, tak ono je to celkem logický... Člověk musí nejprve ukázat ochotu hrát a to co v něm je na otevřenýh hrách a pak teprve může počítat, že by se dostal do MP uzavřenějších akcí. Co mě ale potěšilo (po přečtení tohoto vlákna) je to, že se k vám může propojovat i jednotlivec... Původně jsem měl z toho strach.


Proč by nemohl. Stejně se za neprověřený tým musíš zaručit. Je tedy jedno jestli sebereš jednotlivce nebo celý tým.
Tehle procedura je ale dost zrádná. Když ti přizvaný tým udělá průser, tak jsi v prd.li. U jedince je to trochu jednodušší, protože ho můžeš v rámci jednotky hlídat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate