Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

MPCC 2008...military nářez v podání Leones a Vlčí smečky!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ík
Pohanský Pes


Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SendwiCZ napsal:
4 ík : mno tvuj navrh se mi zda absolutne zcetstny. Nevidim duvod proc by se organizatori meli jeste zabyvat kontorolou dodrzovani zasobniku primo ve hre. Myslim si ze ta parta lidi byla tak super ze si troufam 100% tvrdit ze vymenit zasobnik za velky a tim porusit pravidla by si nikdo nedovolil.


"...ve chvíly, kdy je stanoven limit na velikost zásobníků a jsou určité počty kulometčíků s větším zásobníkem, bylo by dobré toto také kontrolovat třebas i v průběhu hry, ale jistě před hrou."

Stačí před hrou, je to na 5 minut maximálně, kdy si všichni stoupnou do řady, zvednou zbraně a jeden chlapík to zkontroluje. Když už je to v pravidlech před hrou, tak proč to tak neudělat?

A nemyslím si, že na této akci byli všichni super. Twisted Evil

SendwiCZ napsal:
Tady ty nepodlozene domnenky jsou dost nepodstatne.


ík napsal:
Nikoho nenapadám, jen je to návrh pro příště, kulometčík by se třeba mohl označit tak, aby bylo zřejmé, že je kulometčík (medika taky rozeznáš).

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravotník ?..... výměna karet zelená za červenou bylo velice dobré a přeci jen to trvalo nějakou chvíli což odpovídalo jakoby ošetření zranění. Sám sem to párkrát absolvoval a bylo to bez problémů a krásně to fungovalo.

Zásobníky?.... tak nějaká ta kontrola před hrou mohla proběhnout jen namátkově. To si myslím nejni na škodu.

Střetů s červenými jsem zažil dost, ale celkem dvakrát jsem se ocitl opravdu v masivním útoku červených a vypadalo to že se na nás hrne asi 10 kulomečníků. Ale byl to jen pocit páč tam skoro každej měl elektriku a když to zmáčkneš tak to prostě sype Twisted Evil.
Sem si chvílema připadal jak někde na stavbě Very Happy Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
matelko



Založen: 12. 04. 2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja som bol medic a mozem povedat ze to bolo super....sem tam som na to zapicoval trosku Laughing ale aspon to bolo jak v reale tiez netrvalo 30sekund medicovy aby niekoho osetril...ja sa priznam mne to trvalo niekedy aj 5 minut.. Twisted Evil ...ale ako pisem super Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snake_cz



Založen: 31. 12. 2006
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

matelko napsal:
ja som bol medic a mozem povedat ze to bolo super....sem tam som na to zapicoval trosku Laughing ale aspon to bolo jak v reale tiez netrvalo 30sekund medicovy aby niekoho osetril...ja sa priznam mne to trvalo niekedy aj 5 minut.. Twisted Evil ...ale ako pisem super Cool


já osobně jsem si oživení v poli neužil, ale podle toho co jsem viděl když jsem při jedné ofenzivě kryl matelka tak ta myšlenka je super, provedení také.

Co se týče délky oživování tak to je celé o tom jestli tu kartičku má člověk zadělanou pod taktikou a ještě navíc pod blůzou vytáhnout ji potom pod palbou je otázka třeba i minut.

nezastřílel jsem si moc ( cca 120 za celou hlavní hru), ale plnění úkolů a jiné krycí akce měli prostě přednost. Koyotovi děkuji za uznání a klukům z TT legion za to, že ukázali jak by to mělo vypadat Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
macijas



Založen: 03. 02. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdybych se měl ještě vrátit k tomu že bylo v pravidlech zásobník na 50 kulí tak by mně určitě svědomí nedalo že bych porušil pravidla a vyměnil si jej za 200! svědomí by mně nedalo ne z důvodu že by mě někdo zahlídl ale z důvodu toho že určeno bylo na 50 kulí a svědomí by mě žralo v duchu že oproti ostatním hráčům mám výhodu tak by mě ani netěšilo že bych o to více lidi zastřelil apod. (a každý o tom věděl ještě před tím něž na mpcc dojel takže at si každý šáhne do svědomí.......) no dle mého názoru tam takoví lidé nebyli ale kdyby přece jen jo tak minimum
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja osobně bych kulomečíky označil když muže být označen zdravotník tak proč né kulomečík třeba bych mu dal velkej bagl plnej písku nebo šutrů když má kulomet tak potřebuje hodně nabojů a jak zbraň tak naboje něco važej tak ať tu výhodu má nějak kompenzovanou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kanec napsal:
ja osobně bych kulomečíky označil když muže být označen zdravotník tak proč né kulomečík třeba bych mu dal velkej bagl plnej písku nebo šutrů když má kulomet tak potřebuje hodně nabojů a jak zbraň tak naboje něco važej tak ať tu výhodu má nějak kompenzovanou.
Proč hned písek a kameny? Stačí mu tam nacpat 4000 Kulí a bude rád když se doplazí do příkopu Smile Aspoň bude mít čim střílet.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím všechny co fotili na MPCC ať hoděj na military web fotky díky.
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No mne to chvilocku potrva kedze som momentalne trosku vytazeny... ale vsetky nase foto najdete na Arrow http://galerie.albumfotek.cz/mpcc08/

SendwiCZ napsal:
K tomu finalnimu utoku na UN myslim ze ho ma natocene Kexik z TT legion.
Ja nie, ale jednemu kolegovi z tymu sa to podarilo zachytit celkom pekne (aj ked len video za pomoci fotaku). Snad sa to co najskor niekde zverejni.

Dalej by som sa rad vyjadril k tej presizi ci sutazeniu alebo nastavovani latky. Ono si treba uvedomit ze aj tieto samotne militaryisticke akcie sa daju rozdelovat na urcite druhy ako samotny PB. Trebars:
- Klasicke PB strielacky s military nadychom ako su rozne CQB suboje alebo dobyjanie vlajky v roznych arealoch.
- Conquest hry ako bola napriklad tato kde ide o nejaky konflikt a dobijanie urciteho uzemia pricom sa hra na takomto vacsom uzemi.
- Scenario hry kde sa ide urcita trasa a pocas nej sa plnia misie, vacsinou hry v plnej polnej
Cize tu latku treba hladat v kazdom druhu zvlast. Hlavne by som sa vsak nebal do tych hier ist aj ked z vedomim ze sa tej latky ani nedotknem. Ja si myslim ze pochvala patri kazdemu kto sa v prvom rade o nieco posnazil.

Rosi napsal:
Jinak by mě zajímala vaše reakce na styl uzdravování , výměna karet červenou za zelenou.
Ako fungujuci napad to nie je zle, ale realnejsie mi prislo ako na tohtorocnom vyvedeni obvezovanie. Ono aj ten vojak potom krajsie vyzera Wink a odraza to realne osetrovanie, teda ten cas tym straveny. Ale ani toto nebolo zle riesenie a da sa to aj takto. Skor vsak nez sposob osetrovania mi vadi to pravidlo akym sa to ma vykonat... teda to ze najprv musi vojak padnut aby mohol kricat na medika a nemoze sa nim hybat az pokym sa medik nedostavi. V skutocnosti by som sa aj ako vojak totiz snazil najskor raneneho dostat/stiahnut spod palby na nejake chranene miesto (nie respawn, ale napr. za strom) kde ho moze medik v klude osetrit. Ono taka krycia palba kamaratov zatial co idete po raneneho je celkom romanticka zalezitost Wink a to sa fakt ceni. No a zaroven by som si dovolil pri takejto fajn ferovej partii pritvrdit a zaviest aj tie zasahove miesta. Cize napriklad zasah do hlavy totalny off, zasah do tela moznost osetrit ale odniest len na nositakch, zasah do nohy moznost stale strielat a na respawn odniest aj za pomoci kamosov pricom si raneni moze pomahat druhou nohou., zasah do ruky moznost odist po vlastnych na osetrenie/respown ale nemozno strielat Wink Ja viem pre niekoho to moze byt zlozite na zapamatanie si, ale prave preto je tu ten medik ktori po prehliadnuti zranenia jednoznacne povie ako sa raneni odnesie na respawn... vam staci len vediet ze pri zasahu do ruky nemozete strielat, ale mozete zobrat nohy na plecia Wink

kanec napsal:
ja osobně bych kulomečíky označil když muže být označen zdravotník tak proč né kulomečík třeba bych mu dal velkej bagl plnej písku nebo šutrů když má kulomet tak potřebuje hodně nabojů a jak zbraň tak naboje něco važej tak ať tu výhodu má nějak kompenzovanou.
Neviem ci to je moc potrebne, gulometcik totiz nebyva nejak specialne oznaceny, ale je zas pravda ze je ho tazko vdaka gulometu a pobocnikovi co s nim chodi a nosi municiu prehliadnut. Na to znacenie by som sa preto nezameriaval ale ako tu uz bolo pisane skor na to ako ten gulometcik vyzera a ako moc je zatazeny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 7:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

NA stránkách Vlčí smečky je asi 300 velice zdařilých foteček Smile

http://www.vlcipaint.estranky.cz/fotoalbum/fotky-z-akci/mpcc-2008
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate