Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

MPCC 2008...military nářez v podání Leones a Vlčí smečky!!!
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 10:09 am    Předmět: MPCC 2008...military nářez v podání Leones a Vlčí smečky!!! Odpovědět s citátem

Jestli Syberia 08 nastavila nějakou laťku vysoko tak tahle akce ji s přehledem spláchla do prachu dějin!!! Twisted Evil

Chválím TT Legion za super práci, škoda že jsem se s váma chlapi nestih rozloučit, páč jste večer někam zmizli Smile...celkově v celém týmu červených byla skvělá komunikace, nikdo neremcal,všichni do toho šli na 100%. Jednotky se hlásili jak měly, posily se přeskupovaly jak měly... byla to paráda chlapi Wink !!! Jelikož jsem byl porad nucený přelaďovat vysilačku, díky Snakeovi za funkci radisty a spolu s Fremenem a (vypadlo mi jméno Sad ) za ochranku v první 1/3 hry.

Spolupráce s OSN byl super prvek, moc se mi to líbilo!
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

I já přidám slova chvály. Tato akce byla na 100% ta nezajímavější co jsem dosud zažil. Díky za to, že jsem ač jednotlivec dostal možnost zúčastnit se. Parádně jsem si to užil a poznal jsem spoustu lidí, které jsem dosud znal jen z diskuze.
Jestli se můžu KoyoTovi připomenout, byl jsem to já, kdo se se Snakem a Fremenem znažil chránit svého velitele. Ve finále to nebylo až tak složité Smile. Sice jsme obešli půlku revíru, ale na nepřítele jsme při tom nenarazili.
Organizátorům patří veklá poklona. Naplánovat a zrealizovat akci v tomto stylu a rozsahu není jednoduché. Budiž jim odměnou Twisted Evil poslední přestřelka, kdy znepřátelené strany Kandahár a Hilmand spojily své síly a vyprášily jednotky UN z Afganistánu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim co k teto akci vlastne napsat, jelikoz jsem jeste porad plny dojmu (samozrejme pozitivnich) Byla to perfekt akce ktera momentalne nema srovnani. Doufam ze se ji vsichni organizatori budou snazit alespon napodobit (nemyslim Tim scenar hry, ale organizaci, zazemi, pripravenost a perfekti prekvapko na konec) Chlapi, pochval a uznani pro Vas...
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jarda D. napsal:
Doufam ze se ji vsichni organizatori budou snazit alespon napodobit


zas opatrne chlapy, akce to mohla byt super, ostatne podle ohlasu byla, ale je to specificky druh akce, kde se organizator plne venuje zajisteni takove akce a mnohdy ani sami se neucastni boju. Vsechny akce takove ale byt nemohou, vetsina klubu si dela zejmena akce ve kterych sami hraji a ktere nejsou organizacne tak narocne a ty take nesmeji zaniknout, jen at je velka rozmanitost, je super, ze se konaji i takto profesionalne zorganizovane akce, ale necht se konaji i ty amaterske !
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To : Jaroslav

Nechci se tě dotknout Smile , tak ti tuto akci nastíním : ze strany pořadatelů bylo v poli od pěti do patnácti hráčů a to podle potřeby . A to je nás dohromady něco přes dvacet .
Jako " jednotky OSN " jsme museli být prvně napadeni a až potom jsme mohli začít opětovat palbu , nebo pokud nebyla uposlechnuta výzva na opuštění prostoru OSN .
To , že jsme si moc nezahráli bylo tím , že nás na " patrolách " moc často nanapadaly a nechali nás projít bez napadení , provedla se kontrola dodržování pravidel se zaměřením na používání masek , dále jsme kontrolovali splnění úkolů , které měli být splněny do určeného času .

nic proti tobě Smile , a nemírni je Smile ať chválí Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo to ať chválí, o tom žádná.... ale nemůže se tohle dávat jako měřítko, prostě je to jedna z cest, ale ne jedinná.... a má to samozřejmě mnohem víc atributů, napříkald vlastní hřiště a podobně

...jde mi o to, aby ti, kteří na tohle nemají prostor, zazemi nebo i schopnosti se kvůli tomu, že lidé budou nekriticky srovnávat nesrovnatelný nebyli odrazeni od planovani vlastnich akcich, ktere mohou prinest mnohe zajimave podnety a napady.... o nic jiného nejde

takže dál chvalte, nicméně pokuste se neodrazovat nás amatéry Laughing Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Jarosalav:
Nemej strach, ze bych odrazoval amatery od poradani nejakych akci. Kazdy kdo neco porada ma muj obdiv, jelikoz je to spousta volneho casu, ktery tomu organizator musi venovat. Jakakoliv akce muze byt super, ale k tomu do sebe musi klapnout spousta veci. Treba kdyby prselo, tak z toho spousta lidi nebude tak nadsena. A na to organizator taky nema vliv. Proste tady vse do sebe zapadalo jak svicarsky hodinky. A ten kolektiv lidi byl taky suprovej. Proste to se neda popisovat. To se musi zazit. A ja to zazil. Hec Laughing Laughing Laughing
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já bych taky přidal pár slov díků a chvály klukům od Leones a Vlčí smečky, pár akcí jsem zažil, pár jsem jich organizoval, ale toto bylo nepopsatelné. Kdo nevidel bitvu o Somu neví co to je prvmí světová. Chápu Jaroslava že by nechtěl, aby se tady mluvilo o této akci jako jediné měřítko, ale co naplat, kdž to bylo tak SUPER ZELENÉ ???lepší akci jsem prostě nezažil. Organizace a vše kolem hry bylo perfektní, proste jak říká Koyot brada šla dolů. Nejlepší na této akci jsou, ovšem lidé. To s jakým nasazením, a jakou náladou se pochodovalo do hry bylo proste neskutečné. Možná se na Somě nechtělo nekomu vybíhat ze zákopů, ale to už je jeho probllém protože v tom poli to bylo to pravé sado maso Very Happy Nemluvím tady jenom o paintballu, ale i o afterparty která proběhla jako dycky s klukama od Leones a Vlčí smečky , TT legion, Točnou a všema kdo se přidali naprosto parádně. Vypilo se dost ale nebyl jediný problém, byla sranda a cekově taková pohoda , že se mi ani nechtělo domů, dal bych si to znova tak za týden Very Happy kluci, patří vám velké díky. Doufám že další ročník bude minimálně stejně zelený. PS: Srnčí ty nášivky NAVY SEALS si zasloužíme Very Happy chodit nemlžu ještě teď, mám vyvrtlý kotník Very HappyD ale bylo to maso....Díky všem jendoznačně 100%
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To : Jaroslav

Jo , chápu výše napsaný a vím , že jsou týmy , který dělají akce které jsou v něčem jiný a i lepší , já sám jsem si vychutnal třeba AP2008 plně a neměnil bych . A byl jsem jeden z mála co pěli chválu už v neděli .

Samozřejmě zázemý jsme měli na soukromým pozemku , ale na hlavmí hru jsme si museli opatřit povolení od lesů ČR .

Spíše jako měřítko na ostatní akce , je to / já to tak beru / zhodnocení našeho úsilí vložený do pořádání této akce .

A pokud převažují klady výme , že jsme naplánovaly a provedly vše více či méně správně .

Ono je to opravdu subjektivní hodnocení každého hráče , jak se dívá na akci které se zůčastnil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ale nechapes Laughing tady slo jen o tu jednu jedinou veticku, to vsechno co ostatni je pravda a nikdo z tim nepolemizuje... v diskusi koncim vycerpan stalym nepochopenim Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ale chápu , a " Doufam ze se ji všichni organizatori nebudou snažit napodobit " Smile

Buď jsem tě špatně pochopil nebo jsem se blbě vyjádřil , prostě jako měřítko se to nedá používat , snad jen " No minule to bylo lepší " Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skzeman



Založen: 03. 08. 2007
Příspěvky: 183
Bydliště: Zeleneč

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 6:56 pm    Předmět: Re: MPCC 2008...military nářez v podání Leones a Vlčí smečky Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
J
Chválím TT Legion za super práci, škoda že jsem se s váma chlapi nestih rozloučit, páč jste večer někam zmizli Smile


ospravedlnujem sa, ale mal som toho "plny kecky", tak som sa vecer u baru neukazal... nasi chlapci tam boli, ale vdaka silne kourove a alkoholove clone ste na seba nenarazili Laughing Koyot vdaka za rozvazne velenie a bolo nam ctou bojovat pod tvojim velenim. Dufam ze sa coskoro uvidime na nejakej dalsej akcii spolu s celou Sudeta Ore.

DAKUJEME!!!! Nadherna akcia, perfektna priprava zo strany Vlci Smecky a Leones... Uzivali sme si dokonale, fyzicka a psychika dostali zabrat! Afghanistan nenechal moc prostoru na odpocinek, stale bolo co delat... Specialne ulohy, sifry, OSN - dokonale koreni tvrdej military akcie...

Somua - dokonale napodobenie atmosfery zo zakopov 1. svetovej vojny. Sverak s Hrebejkem by to nezmakli lepsie... Letadlo, bomby, kour... Parada!!!

DIK DIK DIK!

- special thanks:
Royal Raiders (SK) - chlapi boli v CR prvy krat a moc im dakujeme za pomoc na strane cervenych... este o nich budeme pocut!

Rajko + 2Towers - dik za opravu Tiberia, technicky skill 100%

MG - za najlepsi dopravni prostredek, megazelene! Na brzkou shledanou

307PAS + Tocna + Zlin - bojovali sme bok poboku i u baru... Diiiik, super

a hlavne:

Vlci Smecka + Leones - dik za namahu a dokonalu organizaci, obcerstveni... Vsetko zelene a od srdca! Mam plnu hlavu hlavne nasej poslednej debaty v kruhu velitelov Laughing Nova era zacina - D.G. Twisted Evil
_________________
Lukas "Zeman" Lukacovic
TT legion organization manager
clen Rady =DG=

www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdrvim a rád bych se připojil k poděkování a řekl pár slov k zhodnocení této perfektní akce. Na akci jsme se stračně těšili a ukázalo se, že to dlouhe čekání na den D byl opravdu zasloužený.
Vlčí smečka a Leones si opravdu dali záležet a celej den byl výborně rozplánovanej. Výborně jsem se byvil a krásně sem si zastřílel. V posledních hodinách našeho urputného bojování se nakonec obě strany dohodli na příměří a společně zaútočili na jednotky OSN. Tento útok byl famózní a opravdu jedinečný zažitek.

Druhá hra SOMA byla zase něco nového a jedinečného tam sem se hodně vyblbnul. Vaše efektivní miny a granáty byly hustý. No a ten bombónek a zakončení celého dne bylo to letadlo to se vám opravdu povedlo připadal sem si opravdu jak ve skutečný válce tímto vám patří veliký dík a už teď se těšim na další ročník. Děkuju taky všem spoluhráčům a také všem z řad červeného týmu bylo to dobré pánové. Večerní mise u baru byla jako vždy také perfektní.

Těšim se na video protože ten drtivej útok na OSN bych fakt rád viděl také z druhého pohledu.
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
matelko



Založen: 12. 04. 2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 10:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja napisem len zuper akcia super chalany (srnec,sendwič) a samozrejme aj ostatny boli velmi super partia..daujem tiez ze som mohol netradicne oslavit svoje narodeniny Cool ..este raz velke dakujem leones a vlci smecke.. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ík
Pohanský Pes


Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díkes pořadatelům, dobrá akce. Díky protivníkům, dobrý výkon (SK).

Co je pro příště nezbytné je před hrou věnovat více času vysvětlení pravidel, ikdyž každý, kdo na hru jede, by měl pravidla znát. Bude rozhodně lepší pravidla probrat do detailů se všemi hráči před začátkem hry, aby nedocházelo k různému neúmyslnému ohýbání pravidel, s kterým jsem se tu setkal, viz. třeba léčení některých červených medikem ala "seš mrtvej? pojď za mnou, oživím tě." - k tomuto po našem vysvětlení medikovi již nedošlo (již sem se s tím poté nesetkal). Též sem narazil na nesprávné hlášení zásahu, hráči jen zvedli ruku, ale již nebylo nic slyšet, pro přehlednost by stálo za to hlasitě zakřičet "mám". Nápravou bylo pár dalších kulí a zakřičená otázka "Máš?" s následnou bolestivou odpovědí.

EDIT: ještě jsem si vzpoměl, že mě celkem mrzelo, že při hlavní hře jsem si všiml i některých žlutých hráčů, kteří než aby hráli, raději polehávali na mrtvolišti (i přez možnost oživení každou půlhoďku...).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ík napsal:
Díkes pořadatelům, dobrá akce. Díky protivníkům, dobrý výkon (SK).

Co je pro příště nezbytné je před hrou věnovat více času vysvětlení pravidel, ikdyž každý, kdo na hru jede, by měl pravidla znát. Bude rozhodně lepší pravidla probrat do detailů se všemi hráči před začátkem hry, aby nedocházelo k různému neúmyslnému ohýbání pravidel, s kterým jsem se tu setkal, viz. třeba léčení některých červených medikem ala "seš mrtvej? pojď za mnou, oživím tě." - k tomuto po našem vysvětlení medikovi již nedošlo (již sem se s tím poté nesetkal). Též sem narazil na nesprávné hlášení zásahu, hráči jen zvedli ruku, ale již nebylo nic slyšet, pro přehlednost by stálo za to hlasitě zakřičet "mám". Nápravou bylo pár dalších kulí a zakřičená otázka "Máš?" s následnou bolestivou odpovědí.



EDIT: ještě jsem si vzpoměl, že mě celkem mrzelo, že při hlavní hře jsem si všiml i některých žlutých hráčů, kteří než aby hráli, raději polehávali na mrtvolišti (i přez možnost oživení každou půlhoďku...).



Jak píšeš , seznámení s pravidly je na velkou diskuzi , kdo si je pročetl pozorně našel v nich odpovědi , a když ne mohl je vznést před akcí na fóru . Jinak u nás platí , že za seznámení s pravidly na akci , které se účastníme je odpovědný velitel nebo jím určení člen týmu , protože né každý má eternet že Smile .

A máš pravdu , chtělo to trochu víc probrat ( ale to je jen můj názor a ten nemá nic společnýho s názorem pořádajících týmů Rolling Eyes ) .

A ano u červeného týmu byla vydět větší chuť do hry , dokonce jsem vyděl červený jak přes celou pískovnu běží ( no on to běh ani nebyl Razz ) jen aby se stihli oživit se skupinou která odcházela za pět minut do boje .

Jinak by mě zajímala vaše reakce na styl uzdravování , výměna karet červenou za zelenou .

Samozřejmě že rádi slyšíme chválu , ale nebojíme se ani upozornění , že něco nebylo jak mělo , aspoň máme co zlepšovat .

Dík za upozornění , zlepšíme .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak jak to říct..... dobrý chlapci dobrý Laughing

K hlavní hře: problém žlutých byl velení, tedy spíše místy bylo místy nebylo.. vubec chyběla dlouhodobá strategie utoku a obrany. Prostě se nenašel vůl co by to celý táhnul Laughing Ukázkově sme dobyli bod a místo abychom dál pokračovali tak sme zůstali stát páč nikdo nevěděl co bude? resp co se má dělat dál... ovšem tohle je už dávno problém velkých her a vyhrává ten kdo zvládne nejen přípravu jedince do hry ale především velení v dané hře... Cool
Další věc se týká mrtvol.... pokud je někdo mrtvola a stojí mezi živími tak at se nediví že ji chytne víckrát. 3 mrtvoli stojí a 4 je živý a pálí mezi nima na nás.. chlapci nezlobte se po tom že rozkaz zněl jasně "střílejte i do mrtvejch" (zajímavý je že ty mrtvoli kropíme jen na kunštátě) Laughing Na Somě pak bylo jasně vidět že přehlídnutý voják mezi mrtvolami je prostě problém....Proto tady svatosvatě slibuju všem svým spoluhráčům i proti hráčům že MG od Kunštátu budou poctivě masit mrtvoli... pro sychra.... bud se tip zvedne a jasně dá najevo dle pravidel že je mrtvý a odkráčí pryč a nebo když zustane ležet stát tak at počítá že ji může koupit... opravdu se nezlobte když vám jí pak někdo z MG našije do zad z metru.. jistota je jistota.... Laughing
Největší zážitek: dobytí hlavní základny osn taktikou "na hulváta"a potom ji udržet když jí osn chtělo zpět....Surprised)))

Soma : no jak jen to říct vy chuligáni.. na taktiku nic moc.... bud jít a umřít nebo zustat a umřít... ale jako scénářovka to bylo vynikající.... hra se povedla zejména pro ty co si chtějí jen zastřílet, a hlavně pro diváky. Efekty byly supergrandiozní......a jak řikali kluci to ten prostor byl připravovanej s láskou..... a největší zážitek? když sem volal doktora tak místo doktora mě vlastní pojistili dávkou z kulometu.. asi chtěli abych držel hubu... Laughing Laughing

prostě superzelená paráda..... Wink
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem rád, že tady nemusím smolit report, jelikož Jenda to úplně přesně vystihl.

Soma byla velmi zvláštní, škoda jen, že to byla hlavně válka dýmovnic.... Hřiště na Somu bych nerušil a příští rok bych přidal ještě dva podélné zákopy doprostřed.... Ostatně velmi mě bavil akrobatický pilot a jelikož jsem byl v tu chvíli mrtvola tak jsem si ho i pořádně vychutnal... Wink

No kluci laťku jste nasadili vysoko, takže příští rok čekám už nějakou tankovou bitvu. Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mihal napsal:

No kluci laťku jste nasadili vysoko, takže příští rok čekám už nějakou tankovou bitvu. Very Happy


tanková bitva nebude, ale dáme Napoleóna a budem ládovat kule do hlavně zepředu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
macijas



Založen: 03. 02. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak by mě zajímala vaše reakce na styl uzdravování , výměna karet červenou za zelenou .


No můj názor na uzdravování je ten že to bylo dobrý! normálně když hrajeme tak zásah okamžitě jít na mrtvoliště! ovšem když si představím že bych měl jít v pískovně hned na mrtvoliště(moc bych si nezahrál a nachodil bych se) tak ti doktoři byli dobrý nápad! slyšel jsem pár názorů od druhých že ty lístky s tou výměnou jsou zdlouhavé než je člověk vydělá z gumičky ovšem když mě někdo zasáhl tak co jsem udělal první bylo že jsem řval medik a v zápětí jsem si už sundal z gumičky zelenou kartičku a čekal než medik dojde! tudíž žádná časová prodleva nebyla a já byl spokojen že jsem nemusel jít na mrtvoliště! myslím si že i tohle(léčení)bylo originální jakožto většina věcí v této hře!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty lístečky byly supr a vubec bych neřešil že se napřed musí sundat z gumičky ono ošetřit prustřel není otazka 2 sekun ale třeba několika minut
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martas



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Uh Hradiště

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Akce super. Moje první velká akce a sem rád že sem se jí zůčastnil, ještě sem z ní pořád paf. Výměna kartiček byl dobrý nápad, jen nevím jestli se muselo počítat do deseti, ono ta výměna kartičky kolikrát trvala i dýl, záleželo na tom jak se komu třepaly ruce . Very Happy
Co se tíče somy, tak k tomu mě nic nenapadá, snad jen ,,uau" . Všechno bylo tak super, že sem si připadal jak ve skutečné válce (ikdyž sem se nezůčastnil boje, ale jen sem fotil) už jen chyběla nějaká zvuková kulisa střelby kulometu z letadla a hvízdání padajících bomb.

Ohledně střelby do mrtvích (kteří jak mrtví nevipadají), já střílím do té doby než zasažený dá jasně najevo že to koupil, jistota je jistota a pokud se někdo bojí že schitá pár ran navíc, tak ať se pořádně navleče, ať ho to nebolí. Nikdo do nikoho naschvál nepálí jak o dušu, bohužel se najdou i vyjímky. Když hraju paint, tak počítám s tím že po mě nevistřelí jednu kuličku, ale pošle jich víc a když se tři z pěti trefí, tak kvuli tomu nebudu vykřikovat slova které ve filmech vypípávají.

Abych to shrnul, šlo vydět že se stím kluci fakt pohráli. Bylo to skvělé, hry,lidi, jídlo, pití, překvápko a vůbec celí výkend. hádky žádné(spoň sem žádnou nezaznamenal. Takže díky za super zážitek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 11:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No akci jsme organizovali ryze jako amatéři, ale s maximálním nasazením všech našich členů, jsme rádi, že se líbila. Z předchozích příprav a celonedělního úklidu jsem byl tak vyřízenej že reaguju až teď.
Je pravda, že každá akce vychází z trochu jiných podmínek, různé hry mají rozdílné koncepce, proto je obtížné je srovnávat a uplatňovat stejná měřítka hodnocení. My jsme dělali víceméně "mastňáckou" hru, s důrazem nejen na hru samu, ale taky na víkendové setkání hráčů paintballu - lidí naladěných na podobnou vlnu. Jinak podle mně hlavní podstatu každé hry tvoří sami hráči, protože ti si hru můžou zkazit nefér hrou, nebo různými hrubostmi, ale zde se sešla skvělá a pohodová parta lidí a proto i v těch skoro 150 lidech byla na Koře příjemná atmosféra bez konfliktů a negativních projevů.
Co se týče oživování, původním zámyslem byla výměna života až zdravotníkem při oživování, tedy aby zdravotník sundával kartičku z gumičky a tím byla simulována aspoň nějaká doba obvazování (léčení) - obdoba Siberijského počítání do deseti.
S vysvětlováním pravidel se poučíme do příště, trochu nám to zamotal úraz našeho pyrotechnika. Toho pak při instalaci efektů zaskakoval člověk, kterej původně měl vysvětlovat pravidla na Somu - v tom ale došlo ke zdržení a proto jsem byl k vysvětlení pravidel na poslední chvíli a bez přípravy určen já. Neznal jsem do detailu všechny jemné nuance, jsem proto rád za Peřího výpomoc a jeho briskní dálkovou konzultací rozporů ve vysvětlovaných pravidlech.

K trošce statistiky:
dle naší evidence, hry Afghánistátn se účastnilo za žluté 58 lidí, za červené 61, organizátorů asi 16 + 5 externích sil UN
kdy na straně žlutých jsme do 16:30 hodin evidovali 150 recyklací padlých a na straně červených 141. Mrtvé po posledním útoku za afgánce jsme už nepodchytili. Na straně UN to byli všichni obránci základny UN Smile
Hry Soma (dle dostupných foto) se účastnilo v poli asi 31 za žluté a asi 41- 42 za červené, padlé jsme nepočítali.
U druhé hry je vidět, že žlutí se neúčastí některých svých hráčů sami oslabili, kdy my jako organizátoři jsme na to nestačili reagovat, neboť jsme takové vyosení sil předem neočekávali.

Jinak při úklidu jsme mimo jiné nalezli krytku na baterii do pažbičky, pravděpodobně na el. X7, nebo možná A5 (pokud je stejná). Je k dispozici na vyžádání u mně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ík
Pohanský Pes


Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

macijas napsal:
...když mě někdo zasáhl tak co jsem udělal první bylo že jsem řval medik a v zápětí jsem si už sundal z gumičky zelenou kartičku a čekal než medik dojde!...


camel napsal:
...Co se týče oživování, původním zámyslem byla výměna života až zdravotníkem při oživování, tedy aby zdravotník sundával kartičku z gumičky a tím byla simulována aspoň nějaká doba obvazování (léčení) - obdoba Siberijského počítání do deseti...


To je právě to ohýbání pravidel, o kterých jsem psal.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak trochu z pohledu medika...skoro vůbec jsem si nezastřílel,páč sem měl zbran skoro furt na zádech a snažil se k zraněnému doběhnou co nejrychleji a neumřít...což byl většinou dost problém,protože paj již nebyl v dosahu další medik co by mě oživil Very Happy !jináč výměna kartiček byla naprosto skvělá a dobře promyšlená(někerý si ty gumičky z krku i rvali násilím Smile ) a jednou mě dokonce chybělo k předání kartičky cca 10cm...sry Džamire.
V bitvě o somu sem skoro všechno proležel jak mrtvola,protože jsem dobělh moc dopředu a nikomu se pro mě nechtělo.....ason sem si krásně vychutnal akrobata! Laughing
takže to byla fááákt pěkná akce!!!díky!!!
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ík
Pohanský Pes


Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, ještě mě napadla jedna věc - ve chvíly, kdy je stanoven limit na velikost zásobníků a jsou určité počty kulometčíků s větším zásobníkem, bylo by dobré toto také kontrolovat třebas i v průběhu hry, ale jistě před hrou. Samozřejmě, že jsem si myslel, že v některých chvilkách jsem kulometčíků potkal nespočetně, ale to nemusela být pravda, protože jsem raději nevystrkoval do deště kulí hlavu a neviděl tak na zásobníky. Za další mohlo zůstat kulometčíků několik přeživších u sebe a v tu chvíly je to jasné. Nikoho nenapadám, jen je to návrh pro příště, kulometčík by se třeba mohl označit tak, aby bylo zřejmé, že je kulometčík (medika taky rozeznáš).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ík napsal:
Jo, ještě mě napadla jedna věc - ve chvíly, kdy je stanoven limit na velikost zásobníků a jsou určité počty kulometčíků s větším zásobníkem, bylo by dobré toto také kontrolovat třebas i v průběhu hry, ale jistě před hrou. Samozřejmě, že jsem si myslel, že v některých chvilkách jsem kulometčíků potkal nespočetně, ale to nemusela být pravda, protože jsem raději nevystrkoval do deště kulí hlavu a neviděl tak na zásobníky. Za další mohlo zůstat kulometčíků několik přeživších u sebe a v tu chvíly je to jasné. Nikoho nenapadám, jen je to návrh pro příště, kulometčík by se třeba mohl označit tak, aby bylo zřejmé, že je kulometčík (medika taky rozeznáš).


Na vysvětlenou... červení byli rozdeleni na 2 týmy kdy TT Legion a spol bránící jižní stranu měli 4 kulomety a Forest a spol bránící severní stranu jeden...

Jinak video z hromadného utoku na OSN asi není... kameraman se v tom děsu asi přehmátl a zastavil kameru... Confused Záběrů je ale docela dost na myslim 20-30 min video by to mohlo dát.. ja na to čas nemam tak to nejak dostanu na DVD a domluvim se s pořadateli co s tím Smile Jinak Bitva o Somu je téměř v kuse, ale jak na potvoru se tam záhadně na objektivu objevila šmouha, takže při točení proti slunci je to lehce mázlé... doufám, že se to v komprimaci ztratí Twisted Evil ... Somu ale točilo víc lidí, tak se to snad prostříhá Smile ...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

4 ík : mno tvuj navrh se mi zda absolutne zcetstny. Nevidim duvod proc by se organizatori meli jeste zabyvat kontorolou dodrzovani zasobniku primo ve hre. Myslim si ze ta parta lidi byla tak super ze si troufam 100% tvrdit ze vymenit zasobnik za velky a tim porusit pravidla by si nikdo nedovolil. Tady ty nepodlozene domnenky jsou dost nepodstatne.

Pro ty co krici po 3zasazich : Kdo se boji zasahu kulickou at jde hrat AS. nemam k tomu co rict a kdyz mi nekdo zacne bezhlave nadavat jak jsem si dovolil ho trefit 3x co jsu to za magora attd...vazeni myslim ze hrajem ten military paintball tak se tak i chovejme.

K tomu finalnimu utoku na UN myslim ze ho ma natocene Kexik z TT legion.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vlcek



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím Vás, abych řekl pravdu, po příjezdu domů z této ekce, jsem myslel přesně na to, jak zde budu číst samá negativa na akci, kterou budeme dělat v září, opravdu jsem zvažoval zrušení naší akce. Jsem rád, že jsi se zde zmínil na toto téma. Teď jsem jasně rozhodnut akci uspořádat.


Jaroslav napsal:
jo to ať chválí, o tom žádná.... ale nemůže se tohle dávat jako měřítko, prostě je to jedna z cest, ale ne jedinná.... a má to samozřejmě mnohem víc atributů, napříkald vlastní hřiště a podobně

...jde mi o to, aby ti, kteří na tohle nemají prostor, zazemi nebo i schopnosti se kvůli tomu, že lidé budou nekriticky srovnávat nesrovnatelný nebyli odrazeni od planovani vlastnich akcich, ktere mohou prinest mnohe zajimave podnety a napady.... o nic jiného nejde

takže dál chvalte, nicméně pokuste se neodrazovat nás amatéry Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlcek napsal:
Zdravím Vás, abych řekl pravdu, po příjezdu domů z této ekce, jsem myslel přesně na to, jak zde budu číst samá negativa na akci, kterou budeme dělat v září, opravdu jsem zvažoval zrušení naší akce. Jsem rád, že jsi se zde zmínil na toto téma. Teď jsem jasně rozhodnut akci uspořádat.


ježíš to po vás nikdo nechce aby se dělaly takovýhle vymakaný akce...Cool bych nedělal nic jinýho, než jezdil na Paintball Twisted Evil... berte to zkrátka jako otázku prestiže, páč prostě něco fakt někdy nejde...i na malých akcích se super lidma se užije mega zábavy a je to zas něco jinýho... Já např. už jsem nějak v koncích se scénářema na Syberii páč v našem prostoru už nevim co vymyslet, aby to nebylo na jedno brdo co minulý rok... Twisted Evil

Všechno je o lidech, stačí dva, tři kreténi co nepřiznávají, švindlujou, nadavaj na všechno a zkazí to hru všem...

Jinak jak riká Mihal, lepší to už být nemohlo, pokud to budou chlapi přiští rok posunout zas výš tak opravdu jen se zapojením techniky, nebo zakomponovat posloupnost misí Smile))
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate