Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Cyclone Feed

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gambit



Založen: 12. 01. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2011 1:39 pm    Předmět: Cyclone Feed Odpovědět s citátem

Zdarec lidi, ulomil se mi šroubek, kterým je spojena hadička mezi zbraní a cyclonem viz. http://www.paintballshop.cz/zbozi/6071-20-07-banjo-fitting--a5 Sad. Chci se zeptat existuje nějaká alternativa, jelikož ta cena mi přijde opravdu moc a navíc když potřebuju jen ten dutý šroubek. Díky za odpovědi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2011 2:08 pm    Předmět: Re: Cyclone Feed Odpovědět s citátem

gambit napsal:
Zdarec lidi, ulomil se mi šroubek, kterým je spojena hadička mezi zbraní a cyclonem viz. http://www.paintballshop.cz/zbozi/6071-20-07-banjo-fitting--a5 Sad. Chci se zeptat existuje nějaká alternativa, jelikož ta cena mi přijde opravdu moc a navíc když potřebuju jen ten dutý šroubek. Díky za odpovědi Smile


Zrovna jsem řešil to samé Twisted Evil
Já to měl chvíli jen zalepené elektrikářskou páskou a fungovalo to. Tlak je slabý takže to drží. Ale vypadá to šíleně a taky bych řekl, že mi to po čase začalo lehce profukovat a tudíž i blbě podávat.
Ve finále jsem si to tento týden objednal a už ji mám spolu s náhradními dvířky na Phenoma doma. Ovčem za dvě pidi součástky jsem vyhodil 200+ kč.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate