Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

BT Delta
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dragon napsal:
Ahoj lidi, Aseri, tak mám objednaný RC z ameriky. Jsem zvědavej, za jak dlouho to tu bude a jestli to projde bez cla a DPH. Docela by mi to teď bodlo Surprised)))

Aresi, když leštíš vnitřek toho BTčka, tak nemáš pak problémy s ručním natahováním? Jak tam byla barva, tak po ní úderník jezdil celkem snadno, teď, když jsem to vyleštil, tak to mám zinek na ocel a to je děs Smile Přemýšlím o nějákém vypouzdření. Nemáš s tím zkušenost?

Díky
Ruda


ne, s natahovanim problem nemam a asi vim, kde je u tebe problem. kdyz vyndas kladivko tak skrz nej je ptrotazenej cep na natahovani, skrz kterej vede pruzina. Ten trn je na druhy strane spicatej, nebo lehce zakulacenej. jak zaberes, pruzina se prohne a opre o protejsi stenu. staci ten konec zabrousit a je po problemu. Pokud to bude delat dal, tak vazne netusim.... A dulezity je mazat mazat mazat. ja mazu budto vazelinou, tusim ze oznaceni DOW66 a sem tam nastrikam teflonovym sprejem a mechanismus chodi naprosto bez jakyhokoliv zadrhelu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragon



Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Aresi,
ten natahovací kolík jsem zakulatil, to bylo hned nasnadě. Stačilo namazat a je to k nepoznání. Přemýšlím, že bych na tu plochu rozpustil teflonovou tyčku, nebo něco takového, aby tam byl tenký film, co klouže. I když to potřebuju de facto jenom na první natažení. Jak to netahuje plyn, tak síla působí v ose a tam už je to fuk Smile Nerozežírá Ti ta vazelína, cos psal, to gumové těsnění? Jestli ne, je to ideální volba a jdu do toho, protože tan silikonový olej, co mám, tak ten je řídkej Smile
Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wilgott napsal:
To Ares : BT4 Delta jsem našel v obchodech,ale BT4 delta elite ne kde si ji sehnal ty?
Pls mužeš sem hodit až buš mít čas nějaký ty infa o střelbě - přesnost,vzdálenost,atd.
Dík

tam kde jsem ji kupoval ja uz ji bohuzel nemaji, ale
maji ji momentalne treba tady Paintball wizard ale nevim, jak je to s poslanim do CR, napsat jim, zjistit.

mimo ebay taky tady http://www.paintball-online.com , http://www.paintballadrenaline.com , http://www.a-1paintballstore.com , http://www.discountpaintball.com a urcite na spouste dalsich web obchodech v USA, staci pouzit google. Bohuzel, vyjma toho prvniho nevim, jestli jsou ochotni posilat do CR.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bendercz napsal:
da se u delty dat delsi hlaven a porad tam nechat ten shroud? v obchode mi rekli ze je ta zakladni hlaven na pevno s tim...


ve kterym obchode ti to rekli??? no kazdopadne je to nesmysl. necha se to sundat povolenim dvou imbusovejch cerviku. Hlaven tam urcite dat pujde, jen musi mit tu spravnou sirku, bohuzel nemam supleru po ruce, ale jestli si dobre vzpominam, tak je to zhruba 22mm. Vecer zmerim a dopisu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dragon napsal:
Ahoj Aresi,
ten natahovací kolík jsem zakulatil, to bylo hned nasnadě. Stačilo namazat a je to k nepoznání. Přemýšlím, že bych na tu plochu rozpustil teflonovou tyčku, nebo něco takového, aby tam byl tenký film, co klouže. I když to potřebuju de facto jenom na první natažení. Jak to netahuje plyn, tak síla působí v ose a tam už je to fuk Smile Nerozežírá Ti ta vazelína, cos psal, to gumové těsnění? Jestli ne, je to ideální volba a jdu do toho, protože tan silikonový olej, co mám, tak ten je řídkej Smile
Díky


nerozezira, protoze je to vicemene to samy, co je v tube jako mazivo SL33K od smart parts a to je urceny primo na paintbalovy zbrane - http://www.udrzba.cz/good.php?goodId:1795|MOLYKOTE-33-light-100-g . dostal jsem ji zadarmo, jinak se spis vyplati koupit originalni SL33K z nejakeho shopu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragon



Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fíha, docela zadraho, 100 ml za 600 Smile
Díky moc
R
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sleeku je 2 oz/57gr. a stoji 220 kacek, takze sice neco malo usetris, ale levny to taky neni. Zas na druhou stranu toho maziva se dava maloucko, takze ti vydrzi na hooodne dlouhou dobu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragon



Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, já jsem si pak taky říkal, že kdybych měl balení 10 ml, tak by mi asi stačilo na dlouho a bylo by za 60 Kč Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragon



Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj lidi, tak mi minulej týden přišel Rip-Clip na BT-4 a hned jsem ho prubnul v Hodoníně. Bylo to bezva, jedinkrát se nestalo, že by něco selhalo. Koupil jsem si i kolimátor - jenom 30mm, protože ve 40mm bylo vidět dost ze zásobníku. 30mm celkem stačí a zásobník nezavazí, jak koupenej komín na Tippmanna A5 (50 ran), tak origo - je dobře dělanej. Jinak nevím, někdo tu řešil přesnost. Mám BT-4, hlaveň 14" Smart Parts - Progressive, Rip-Clip, kolimátor, hnací médium vzduch a o víkendu jsem měl koule Diablo All Star - neon green, rychlost 285-298 ft/sec. Přesnost byla vynikající. Na 15 metrů jsem měl seřízenej bod zásahu do tečky kolimátoru a z deseti ran jsem trefil přesně 8, dvě uhly - jedna o 4 a druhá 6 cm. Na 25 metrů jsem trefoval po korekci výšky naprosto přesně, co jsem chtěl a pokud zrovna nepadly zásahy do jednoho fleku, tak ulítly do 10 cm, ale zase 2-3 z deseti (testoval jsem to za ten den asi 5x). Takže pokud někdo chce dlouhou hlaveň, která stojí nová ve kšeftě 715 Kč a podává super výkon, tak můžu doporučit tuhle Smart Parts. Kdo má rád krátkou hlaveň a chce stejnou přesnost, tak pak doporučuju HammerHead Shark Toth. Stejná přesnost, ale při délce hlavně 14 cm, nebo kolik Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
klimes



Založen: 11. 02. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar lidi,

máte někdo zkušenosti s předpažbím s R.I.S. lištami pro MP5.
http://www.airsoftmorava.cz/index.php?act=viewProd&productId=846

Zajímalo by mě, jestli to jde na Deltu v pohodě namontovat, bez nějakých úprav a zásahů do zbraně. A jakou to má kvalitu, jestli to vydrží, když sebou někde seknu o zem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdyby ses nahodou potom chtel zbavit toho originalniho predpazbi, dej vedet, mam totiz deltu elite a ta ma vepredu takovej kulatej hnus....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 10:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chci se zeptat, RIPCLIP jde zatim porad sehnat jen pres Ebay, nebo v kramu v cizine? Jak bude nejsnazssi, nejlevnejsi a nejrychlejsi koupit?

A dotaz, sel by podle vas Ripclip s modifikacemi (oddelani kolinka, vyrobeni nejake podlosky na ris listu atd.) namontovat na MR1, nebo jinou zbran?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
popil



Založen: 14. 07. 2008
Příspěvky: 9
Bydliště: Františkovy Lazně

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten RIDCLIP se da sehnat na http://www.paintballexpres.com.pl/index.php?gId=191&pId=1607 za koruny a zasilaj do Čech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 11:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

namontovat by to slo a pac se mi tu jedna MR1 vali po oprave, taxem na to mrknul a nabastlit by to slo, dokonce bych rek, ze ne zas tak slozite.

Naposledy upravil ares dne st únor 11, 2009 11:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 11:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

popil napsal:
Ten RIDCLIP se da sehnat na http://www.paintballexpres.com.pl/index.php?gId=191&pId=1607 za koruny a zasilaj do Čech.


cena vic nez slusna akorat nedostupny....


Naposledy upravil ares dne st únor 11, 2009 11:15 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 11:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takze nakup asi nejjednoduseji tady: RC

cenove 72,50+28,50 posta + mozna dph na celnici. Me od nich sly veci za 250 usd a proslo to bez.

namontovat by to slo a pac se mi tu jedna MR1 vali po oprave, taxem na to mrknul a nabastlit by to slo, dokonce bych rek, ze ne zas tak slozite.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragon



Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 11:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ares napsal:
takze nakup asi nejjednoduseji tady: RC

cenove 72,50+28,50 posta + mozna dph na celnici. Me od nich sly veci za 250 usd a proslo to bez.

namontovat by to slo a pac se mi tu jedna MR1 vali po oprave, taxem na to mrknul a nabastlit by to slo, dokonce bych rek, ze ne zas tak slozite.


Ahoj, jak píše Ares, já si to přesně odtud objednával na podzim, od objednání jsem to měl tuším za dva týdny... největší zdržení na celnici v Práglu. Cena na český - vyšlo mě to tuším na 2250,- in total...
A je to MAZEC Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 11:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no já jsem psal email do PBS a oni že by mi to objednali a stálo by to 1600,- (minulý podzim), tak se radši zeptejte v PBS Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2009 11:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi do toho pudu, jenom premejslim, jestli ho mam pouzit tak jak je, nebo ho rozmontovat a pouzit jako pohon pro zasobnik s nabijenim zespodu. Coz uz nekteri prede mnou udelali a funguje to:

http://www.paintballforces.ca/forum/index.php?act=Print&client=printer&f=9&t=483
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Dragon



Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2009 9:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Asi do toho pudu, jenom premejslim, jestli ho mam pouzit tak jak je, nebo ho rozmontovat a pouzit jako pohon pro zasobnik s nabijenim zespodu. Coz uz nekteri prede mnou udelali a funguje to:

http://www.paintballforces.ca/forum/index.php?act=Print&client=printer&f=9&t=483

to bys mohl udělat levněji, když koupíš lépe dostupný zásobník s Halo B technology... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2009 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No nevim, nejlevnejsi HALO B stoji pres dva tacy a jeste navic to neni zalozeny na zvuku, ale na optickejch senzorech, takze to je pro nabijeni zespodu nepouzitelny (nemuze to snimat padani kulicek, kdyz ty maji stoupat), pouzitelny je jen RIPCLIP a RELOADER B. Navic RIPCLIP se da pouzit i jako normalni zasobnik na 50 kuli, ktery by snad sel nabastlit na MR1, takze ma jasnou vyhodu oproti reloaderu.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tomáš



Založen: 10. 08. 2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2009 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zkus to tady,ale ta cena je podezřelá: http://www.easypaintball.cz/index.php?productID=4396
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

lidi co máte BT Deltu:

kupovali jste novou hlaven? jakou? délku? značku?

a jestli koupit novou nebo jestli stačí.... díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 12:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mam zbraň asi 3/4 roku a zatím jsem nic s hlavní nedělal. Myslim, že by to určitě ale něco jinýho sneslo. Takže taky budu rád za nějaký informace, protože poslední dobou jsem o hlavni začal dost silně uvažovat.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: so únor 28, 2009 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nikdo nemáte zkušenosti s deltou a výměnou hlavně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2009 6:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TO:Bendercz - zdar koukal jsem že u vás v týmu máte jak SP1 tak BT deltu mohl by si ty zbraně porovnat přemýšlim o koupi novýho gunu a rozmýšlim se mezi těmahle dvouma

kdyžtak písni i na ICQ 214-979-259
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2009 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no podle mě teď nemá cenu Deltu kupovat protože ji zdražili až na 7 300,- ( nevim jestli jde levněji)

jinak SP-1 je ve všem lepší až na vzhled ( jak pro koho:) ) a má central feed. kterej vadí kolimátoru ( off set to řeší)

pokud ti nejde jen a jen o vzhled tak je 1000x lepší SP-1, se vůbec divim proč ji všichni nemaj Very Happy

ale mě se líbí víc delta:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2009 11:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No to je jasný.... Protože tady jsou skoro jen ortodoxní militarysti a jakmile je ve zbrani elektronika, tak to není ono nebo je to špatný. Prostě co je moderní se tu moc nenosí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: po březen 02, 2009 7:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si myslim,že se spíš lidem moc nelíbí.Vždyť spousta ortodoxních mylitarystů používá el. spouště.My ji v týmu máme ale nastrojenou tak,že pomalu jak SP-1 nevypadá používáme ji jako kulomet a zatim si ji nemůžem vynachválit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po březen 02, 2009 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dík moc za info o vzhled zas tak nejde jsem trošku domáský kutil tak si ji nějak ipravim aby byla trochu k světu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate