Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

BT Delta
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Honzik



Založen: 08. 11. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2008 1:40 pm    Předmět: BT Delta Odpovědět s citátem

ahoj. potřeboval bych poradit. Rozmýšlím se mezi dvoumi zbraněmi a jednou znich je tahle. nemáte někdo sní skušenosti. nebo mi můžete nějak poradit, doporučit nebo tak? díky moc. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skimer



Založen: 24. 07. 2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Kout na Šumavě

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2008 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je to trochu off topic... BT neni to samy jako Tippmann...ale něco málo se snad dozvíš tady: http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=1362 Idea
_________________
El diablo, cazador de hombres!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2008 4:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

delta je vicemene Tippmann 98. Vnitrnosti jsou po mirnych upravach kompataibilni (sem tam se neco musi probrousit, vyvrtat dalsi dirka atd..) Po zhruba dvou mesicich co ji mam (verzi elite) tak zadny problem.

Jelikoz je to vlastne tipp 98, tak je to hodne spolehlive, pri pouziti hadice, regulatoru nebo vzduchu i pomerne presne i se zakladni hlavni. Udrzba neni potreba nijak casto.

jedinny vetsi zadrhel je praskajici power tuba, ale resit se da vymenou za kovovou a to je reseni definitivni.

Jako vylepseni bych videl po vlastni zkusenosti rip clip (a moznost pouziti tac capu nebo bulp loaderu a zasobniku z a5, x7) a bolt s vnitrnim o-krouzkem+kovovova power tuba. Nic se nezkazi ani lepsi hlavni, ale ne z kategorie levnych hlavni jako sp progressive/linnear, kde se zlepsi jen hlucnost a presnost zustava vicemene nezmenena. Pri prvni rozborce neni na skodu vylestit vnitrni casti, kde se neco pohybuje, ale z vyroby je to oproti minulemu roku uz docela v pohode. Jemnym smirkem se to da zvladnout za 5 min.

Zvaz nakup z usa, muzes usetrit cca 1500 a mit i rip clip.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honzik



Založen: 08. 11. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

oni mi psali v paintball shopu že tu kovovou power tubu nemaj. že se nedělá tak nevim teda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Honzik napsal:
oni mi psali v paintball shopu že tu kovovou power tubu nemaj. že se nedělá tak nevim teda.


je to power tuba jako pro T98, jen se musi vyvrtat jedna dirka navic (na tele je uvnitr trn, ktery t98 nema) a ostatni diry trosku zvetsit, protoze to uplne presne nesedi na sroubky. Dale pak na tele zbrane (prava strana, cumi to mezi predni casti gripu a sroubkem, co drzi PT na miste), vyleza z power tuby takovej curvic, nevim k cemu, kdyby tam nebyl, taxe asi houno stane, ale je zapotrebi kvuli nemu trochu probrousit ten otvor, protoze na PT z t98 je pod drobet jinym uhlem, a na tom samem miste na gripu prekazi kousek plastu, takze opet pilnik. Vsechny dira zahladit jemnym smirkem a mas kovovou power tubu. Zitra sem hodim nejaky foto, ted uz se mi nechce to rozebirat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

diry nemusi byt tak velke, ale vrtak 8mm byl zrovna po ruce:). predchozi jsem delal na frezce a vypadalo to mnohem profesionalneji a hlavne frezka neudelala spony dovnitr, jako vrtak... hlavne pozor na tu levou diru, kdyz se to vezme moc do kraje, tak pod tim uz je okrouzek a netesnilo by to a cela PT by byla na vyhozeni.
ten trn neni na fotce moc dobre videt, ale kdyz ma clovek power tubu v ruce, snadno ho najde


diru pod modrou sipkou je nutne vybrousit s rozumem a ne vzit 12mm vrtak a ono to nejak dopadne Smile postupoval jsem tak, ze jsem ji trosku zvetsil na tvar elipsy, vyzkousel, jak to sedi a tak az k uplnemu vitezstvi... pozor na to, jde to namontovat i bez probrouseni, ale po smontovani jde mechanismus strasne natvrdo, protoze PT neni vycentrovana k telu. Kdyz by to tak zustalo, odnese to bud bolt, nebo PT
pak jeste pri montazi zjistis, ze tomu trnu prekazi cast gripu, ale je to par mm a staci to vzit nozem, nebo pilnikem a mas kovovou PT v BT4.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim. Honziku, co se týče téhle zbraně tak jsem maximálně spokojený. Je to sice moje úplně první vlastní gun (dříve jsem hrál s půjčenou Spider Victor), ale zatím jsem maximálně spokojen. Hrál jsem zatím jen 3 hry s ní, ale je dost spolehlivá. Přesnost na krátkou hlaveň je taky v pohodě, váha v pohodě (nevim jak s bombou - mám ji na hadici) a do budovy naprosto bomba. Zatím se nic nevysralo, ale jak říikám hraju jen 3 hry. Takže spíš se musíš optat zkušenějších a zasvěcenějsích... Říkám jen můj dojem.

Naposledy upravil Ondraus dne po srpen 25, 2008 12:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Řešil už někdo na téhle zbrani nějak hlaveň a kolimátor? Co se týče toho kolimátoru, tak se mi moc nechce sundávat ty vrchní mířidla, pod kterými je lišta. Tak jestli se někomu podařilo něco porychtovat na ty dva boční šrouby, naproti kolínku...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ondraus napsal:
Řešil už někdo na téhle zbrani nějak hlaveň a kolimátor? Co se týče toho kolimátoru, tak se mi moc nechce sundávat ty vrchní mířidla, pod kterými je lišta. Tak jestli se někomu podařilo něco porychtovat na ty dva boční šrouby, naproti kolínku...


na mp5/g3 je specialni montaz na optiku, na ebayi jich je hafo za par kacek: mp 5 montaze

a delaji se i kolimatory primo na tu hecklerovskou listu.

Osobne mam tuhle: http://www.airsoftgunsusa.com/shop/images/T/rc-109.jpg , akorat jsem musel trosku tu plastovou listu na kveru zbrousit, protoze to neslo poradne utahnout.
v realu to vypada takto:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak přesně něco takového jsem myslel. Jen zůstane problém s neprůhledností - bude vadit zásobník... Jinak díky moc!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ondraus napsal:
Tak přesně něco takového jsem myslel. Jen zůstane problém s neprůhledností - bude vadit zásobník... Jinak díky moc!


no pri pouziti tehle montaze to az tak problem neni. das kolimator na stranu a vidis normalne. Dalsi reseni je zvednout zasobnik o cca 7cm, lae to je peknej hnus. No a nej reseni je ripclip, to ti pak neprekazi nic, zasobnik je na strane jako u a5/x7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A mohl bych tě ještě poprosit? Mohl bys sem hodit foto zhora od pažby? Jak to vypadá, když míříš... Díky.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli ti jde o pouziti mechanickych miridel, tak s tou montazi, co mam ja pouzit jdou. Vlastne nejdou, nedostanes tam masku Smile a i bez masky je to nepouzitelny, pac ty dirky na mireni jsou tak maly, ze pres ne stjne neni nic videt.

fotky mas tady: delta zasobnik x7

ten druhej obrazek se mi nejak nedari na imageshack nahrat, ale je to vicemene totozny s predchozim,jen sem tam dal tac cap. budu to zkouset a az se mi to povede, dam to sem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ta fotka je naprosto super. Chtěl jsem to jen pro představu, jak moc mi bude překážet můj zásobník - nemám totiž ripclip a hraju s padesátkou. Jinak dá se střílet přes kolimátor i když bude vychýlen z osy hlavně?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dragon



Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, díval jsem se, jestli se to tu někde neprobírá ve vlákně, ale nenašel jsem. Nemáte někdo zkušenost s tím, jestli se dá upravit BT-4 pro Cyclon zásobník, který se prodává na Tippmanna 98? Nevím, kde sehnat Rip-Clip přímo na BT-4 a taky bych radši něco, co je hnané plynem při výstřelu a ne baterkama při zvuku výstřelu. Díky za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 3:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dragon napsal:
Ahoj, díval jsem se, jestli se to tu někde neprobírá ve vlákně, ale nenašel jsem. Nemáte někdo zkušenost s tím, jestli se dá upravit BT-4 pro Cyclon zásobník, který se prodává na Tippmanna 98? Nevím, kde sehnat Rip-Clip přímo na BT-4 a taky bych radši něco, co je hnané planem při výstřelu a ne baterkama při zvuku výstřelu. Díky za rady.


cyclon primo pro bt4 myslim neexistuje. mozna by s nejkou upravou sel pouzit z t98, ale videl bych jeden zakladni problem. na tele bt4 neni vyvod na plyn pro pohon pistu cyclonu a stejne tak to myslim je i s power tubou.

Rip clip koupis zatim jen ve statech (mozna i jinde v evrope, ale cena pak neni tak zajimava)za cca 80 dolaru. Muzu konstatovat, ze po pul roce pouzivani se mi jevi jako velmi povedeny a nemel jsem s nim sebemensi problemm (par problemu se na netu objevilo, vic na http://bt.warrior-online.com ). Vydrz na jedny baterie jsem nepocital, protoze to vydrzelo tak dlouho, ze jsem zapomel, kolik jsem toho pres to vlastne prohnal-odhad hodne pres 2000. I kdyby nedejboze baterie dosly, coz vzhledem k varovnemu blikani ledky s dostatecnym predstihem (odhaduju tak na 300 vystrelu) je dost nepravdepodobne, tak je moznost pouzit rucni podavani. Jedina kule pri podavani nepraskla, jen jednou byl ripclip plnej sracek, kdyz jsem dostal zasah do zasobniku z x7 (takovej ten placatej xindl) a nektery kule popraskaly. To ripclip nedal, po par vystrelech to vevnitr vypadalo jak v mlejnku na maso a ja musel cistit, otazka sundani z kveru, vysroubovat jeden sroubek, vyndat vrtulku, dve vodici listy, vytrit a v opacnem sledu slozit. 3 minuty prace a jede se dal. Misto zasobniku z x7 jsem si vyrobil bulp loader a od te doby i pres nekolik zasahu vse v poradku.

Na RC je mozne nastavit tri rychlosti podavani, ale nikde neni napsano, kolik je ktery stupen. Co jsem tak zjkousel, tak stred je do cca 15bps.

Kdyz uz bys ho chtel koupit, tak tady Rip clip ebay . tenhle prodejce je vyzkouseny, neni problem se zasilanim do CR (postovne cca 28 USD) a neni problem s platbou pres paypal bez overene adresy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragon



Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 11:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Aresi,
Díky moc za zcela vyčerpávající odpověď, včetně doporučení, kde kupovat Smile Jak dlouho už máš BT-4 (i s RC jsi psal, že půl roku)? Jsi spokojenej, nebo uvažuješ časem o nějákém upgrade, třeba na Tippmanna A5 nebo X7?
Pořád zvažuju, jestli upgradovat BT-4, nebo chvíli hrát s tím, jak to mám teď a časem pořídit třeba tu A5, nebo jestli si mám vylepšit BT-4...
Ještě jednou díky moc za odpovědi a tipy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

komplet elekro deltu mam od cca brezna a jsem spokojenej nadmiru. Pred tim jsem mel BT 4 assault, tak sice spokojenost s presnosti na prvni ranu, ale pri vetsi kadenci byl pomerne velkej rozptyl, coz nechapu, protoze oba kvery jsou uvnitr identicky. U assaulta jsem zkousel pruziny+stelovani tvrdosti, ale i tak to oproti delte strilelo hur. Pri prvnim rozebrani delty jsem taky byl dost prekvapenej velkym zlepsenim kvality vnitrni casti, kde u assaulta bylo nutne pomeren dlouho brousit a lestit, u delty za 5 minut hotovo.

Upgrade na tipmanna? nevidim duvod, spis bych doporucil z tippmanna na deltu Smile. Zbrane jsou po mechanicke strance temer shodne, rozdil je pouze v baleni, a to ma delta velmi pekne. A5/x7 cyclon, delta bt4 ripclip. Mam zkusenost s obojim, ripclip u mne vede. Nejdulezitejsi pro mne bylo, ze se cela zbran da zasunutim operky zkratit a nemam problem v budovach, kdy s assaultem a jeho sice regulovatelnou, ale porad velkou pazbou obcas problem byl.

Upgradu moc neni, pokud nemas na mysli vzhled, tam je produkce tippmannu jasne lepsi. Da se vymenit power tuba za kovovou, i kdyz vysledek je vzhledem k vynalozenym prostredkum ponekud neefektivni. Zase mas ale jistotu, ze tuba nepraskne. Pak muzes osadit bolt s vnitrnim okrouzkem z a5(az na kovovu, protoze plastova je kriva a netesni to), je ale zapotrebi mirne obrousit vodici trn, aby nechodil tak festove. Pruziny ruzne tvrdosti mam, zatim v delte jsem je nemel duvod zkouset. Nizkotlak podle mne nema, az na usporu plynu nejaky valny efekt. Muzes taky nacpat do egripu ape rampage board, mam ho taky, ale upgrade vicemene k nicemu, stejne strilim semi Smile. Chtel jsem ho pro hrani s nastavenim, ale zase to zatim nebylo potreba. Originalni board umoznuje semi a ramping 10 a 12 bps. Opruz je, ze semi mod se prepina uvnitr gripu, takze nejaky prepinani v poli nehrozi. Rampage board to umi stiskem tlacitka z venku.

Jestli mas moznost plnit vzduch a netrapi te az tolik finance, tak zauvazuj nad BT TM 7. Uz sem mel moznost vyzkouset (vyndal sem z krabice primo od vyrobce, nasrouboval vzduch a bez uprav strilel) a je to zdaleka nejlepsi, z ceho sem si zatim vystrelil. Sice pro to zatim ripclip neni, ale bude pristi rok a v tu chvili ja objednavam.

Jeste mi napadlo, ze pokud pouziju primo lahev na kver bez hadice, tak presnost jde rapidne dolu a na radaru mam znacny odchylky v fps, coz treba kamosovi s a5 nedela (nebo to neni az takovy rozdil hadice/bez hadice), takze pouziti hadice, nebo nejake expansni komory, pripadne regulatoru nelze nez doporucit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Ares mohl by si napsat ještě nějaký info třeba o střelbě na jakou vzdálenost jaký máš rozptyl,Jaký je závit na hlaveň.Atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragon



Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Aresi,
díky moc za veškeré informace a doporučení. Já už BT-4 mám, tak si ju asi postupně upgraduju Smile
Jinak ta přesnost s hadicí - je to jenom pro vzduch, pro CO2, nebo pro oba typy hnacího plynu?
Je tu někdo, kdo by si chtěl objednat Rip-Clip? Mohli bysme se podělit o náklady za poštovné, když nás bude víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

se vzduchem jsem nestrilel, ale domnivam se, ze vliv ma hadice pouze na co2, protoze z regulatoru vzduchu jde tlak +- porad stejny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wilgott napsal:
To Ares mohl by si napsat ještě nějaký info třeba o střelbě na jakou vzdálenost jaký máš rozptyl,Jaký je závit na hlaveň.Atd.


uz sem to tu nekde i psal...

vnitrnosti jako t98, jsou nutne nejake mensi upravy, neni to uplne presny, ale jedna se opravdu o kosmeticke upravy.
hlaven je stejna jako tippmann a5, ale pokud bys na deltu chtel neco napasovat a nechat predpazbi, tak na to musi pasovat "brejle" na hlaven, na kterym to predpazbi drzi. Aby toho nebylo malo, tak zadni cast je sirsi nez predni. Kdybych nebyl linej, sel bych si pro supleru do dilny.... Bez predpazbi tam das cokoliv, neprekazi tomu nic. Pro info, i zakladni 9" hlaven strili obstojne, jen dela hroznej kraval.

Rozptyl nemam zmerenej, asi budu muset udelat nejakej testik, ale kam namirim tecku kolimatoru (a kdyz spravne odhadnu jak moc nadsadit) tam to leti bez nejake velke odchylky. No asi budu muset nejakej test udelat Cool.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragon



Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 11:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Aresi, vím, že už jsem otravnej. Kdybys měl čas, mohl bys mi prosím vyfotit ten Rip-Clip, jak to vypadá uvnitř a tak? Smile Díky moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.rockstartactical.com/Images/articles/rip_2.jpg
http://www.btpaintball.com/images/products/product_rip_clip.png

vnitrek ripclipu je po mechanicky strance oproti cyclonu extremne jednoduchej. jeden motorek s malou remenici, prevod gumickou na velkou remenici, ktera je nasazena na osicce a tim pohani vrtulku, ktera zene kule dovnitr zbrane. Deska s elektronikou o rozmeru cca 2,5*3,5 cmj e umistena v casti s bateriemi (4x tuzkova AA) a na desce je taky mikrofon, ktery snima hluk pri pohybu mechaniky pri vystrelu. Vrtulka je na pruzine, takze to motor nerve natvrdo. Po zapnuti se nesmi par vterin strilet, protoze probiha kalibrace mikrofonu, pote jakmile zacne blikat zelena kontrolka, staci zblizka zakricet, a uz mas nabito Smile. System uchyceni na zbran je vymyslenej genialne, dva sroubky s pruzinkama staci povolit (vse rukou) a ripclip nadzvednutim stahnes. Nasadis pak zahaknutim ze strany sroubku a zatazenim dolu. Dobry je, ze se pri sundavani a nasazovani se neda nic ztratit, vyjma celyho ripclipu Smile, protoze se vlastne nic neoddeluje od tela ripclipu. Na tomhle videu je nandavani a sundavani videt http://www.youtube.com/watch?v=bJz0vUOXMKY nebo tady http://www.youtube.com/watch?v=RnzKBycbaBc&feature=related - v tomhle videu ben tippmann rika, ze pocet vystrelu na baterie je 8000, tak to sem baterky nabijel zbytecne brzo Smile

Predstaveni a rozebrani ripclipu http://www.youtube.com/watch?v=t6U_jcmu1V0&feature=related sundava tam i ty montazni sroubky, coz jsem zjistil, ze pri rozebirani neni potreba, vrtulka se da vyndat i bez toho.

slozeni: http://www.youtube.com/watch?v=wnOXnOCRwpA&feature=related - nejvetsi pakarna je pretahnout vrtulku pres pruzinu, aby byla napnuta, ale s trochou cviku se to da udelat napoprvy. Ja to zatim asi na poprvy nedam, protoze jsem to rozebiral jen 2x, jednou mi rosekal kulicky uvnitr zasah do zasobniku z x7, a podruhy, ze sem byl zvedavej a celej ripclip rozebral. Jinak nevidim duvod, proc to vyndavat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragon



Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 8:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Aresi,
Ještě jednou díky. Jdu si to objednat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BT4 - Delta je jen semi?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragon



Založen: 07. 10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj lidi, Aseri, tak mám objednaný RC z ameriky. Jsem zvědavej, za jak dlouho to tu bude a jestli to projde bez cla a DPH. Docela by mi to teď bodlo Surprised)))

Aresi, když leštíš vnitřek toho BTčka, tak nemáš pak problémy s ručním natahováním? Jak tam byla barva, tak po ní úderník jezdil celkem snadno, teď, když jsem to vyleštil, tak to mám zinek na ocel a to je děs Smile Přemýšlím o nějákém vypouzdření. Nemáš s tím zkušenost?

Díky
Ruda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Wilgott napsal:
BT4 - Delta je jen semi?

V zakladu semi mechanika, delta elite semi elekro+2 druhy rampingu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Ares : BT4 Delta jsem našel v obchodech,ale BT4 delta elite ne kde si ji sehnal ty?
Pls mužeš sem hodit až buš mít čas nějaký ty infa o střelbě - přesnost,vzdálenost,atd.
Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

da se u delty dat delsi hlaven a porad tam nechat ten shroud? v obchode mi rekli ze je ta zakladni hlaven na pevno s tim...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate