Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

TPN Bravo One Tactical
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lukyn



Založen: 13. 08. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím tu maketu zásobníku Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirasz



Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 27
Bydliště: Turnov City

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je pravda,že tunit se až tak moc nedá,ale při troše dobrý vůle a fantazie to de!Ja dneska v zastavárně pořídil loveckou optiku a flaknul ji tam.Zítra snad dojde i hlaveň AA 14".Na zásobnik jsem dal odjímatelné zrcátko,které se hodí na čumendu za roh a tak...Foťák mi nějaká krysa ukradla před 14 dňema na mejdanu Mad ,tak si půjčím a nějak pošlu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirasz



Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 27
Bydliště: Turnov City

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 3:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mirasz napsal:
Je pravda,že tunit se až tak moc nedá,ale při troše dobrý vůle a fantazie to de!Já dneska v zastavárně pořídil loveckou optiku a flaknul ji tam.Zítra snad dojde i hlaveň AA 14".Na zásobnik na kule jsem dal odjímatelné zrcátko,které se hodí na čumendu za roh a tak...Foťák mi nějaká krysa ukradla před 14 dňema na mejdanu Mad ,tak si půjčím a nějak pošlu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
blbusticka



Založen: 06. 08. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak po víkendu bych rád napsal srovnání, kdy jsem měl možnost srovnávat Tipmana bravo, Spydera Xtru a Sonixe.

Kupodivu asi nejlépe z toho vyšel Sonix, super přesnost a spolehlivost netrhaly se kule. Co jsem ocenil byla nízká váha.

Xtra přesnost dobrá, bohužel kule se za stejných podmínek trhaly celkem často a to už v kolínku. Majítel ji bude muset poladit. Jelikož celokov tak váha o něco větší než sonix.

Tipman Bravo one, přesnost neco mezi xtra a sonix, koule se mě trhla za celou dobu jen jedna, ale váha oproti xtre ještě daleko větší i když je tělo kompozit nebo co to vůbec je. Výhoda pevné kolínko, které má u spyderů nešvar praskat.

Hráli jsme v hodně vlhkém počasí a nízkou teplotou, kule nejdříve
Storm Yellow - severe. Ti se traly viz. xtra
Titanium Fild - PBS. Netrhaly se, ale vzhledem k tmavě červené barvě nešlo moc vidět kam letí.

Chtěl bych se zeptat jak to je se štelováním úsťovky? Když Vám přišla nová zbraň jestli štelujete, nebo je to tak nějak nastavené od výrobce?
A potom jakou barvu kuliček preferujet? Aby šla vidět dráha letu, nebo aby vás jen tak někdo nezalédl podle dráhy kule?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 11:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je docela divny, ze se ti v xtre kule trhaji a v sonixu ne, kdyz jsou to po mechanicke strance dve naprosto identicke zbrane.

Ze by se kule trhaly v kolinku? Proc? Spis to bude tim, ze kdyz ji sekne bolt tak neco vystrikne taky do kolinka.

Dale mi prijde, ze si nemel moznost zmerit ustovku a i kdyz vetsinou jsou zbrane z prodeje nastavene tak nejak rozumne, tak to neznamena, ze to na jednom nemohlo bejt pretazeny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blbusticka



Založen: 06. 08. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No jasně změřit úsťovku sem neměl čím kdyby byl někdo té ochoty tak bych se za ním klidně vidal Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirasz



Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 27
Bydliště: Turnov City

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já by jsem to taky rád přeměřil.Osobně jsem jí trochu přidal na doporučení jednoho borce z O.Z.I.S. teamu.Ale Doufám že to nějak pochystám na SZ WAR. Wink Nechce se mi pak stát u popravčí zdi Twisted Evil
_________________
TPN Bravo one Tactical,All American 14"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ci5c



Založen: 11. 09. 2008
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: so září 20, 2008 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čusík taky jsem jí měl vybranou vzhledově je perfektní a věřím i střelbou ale po dohodě s kámošem o upgrejdu nic moc...tak jsem radši pořídil Tipmman A5..z touto bambitkou uděláš daleko víc věcí..Ale každý podle jeho gusta Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 12:47 pm    Předmět: cena Odpovědět s citátem

tadle zbran je pro chudase. za ty prachy koupis leda tak devadesatvosmu v zakladu. Muj osobni dojem je ze stejne vsechny kvery litaj stejne jenom tomu musis trochu rozumet a vymazlit. U A5ky vyhoda cyklonu. Ale at mi nekdo netvrdi ze a5ka lita, strili lip jak tendle kus bo nakej spider. Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me se ta zbran libi. Je to proste pro lidi co maji radi military ale nechteji dat mrte penez. To koupis, maximalne nejakam pridelas kolimator a hadici a jedes. Coz je super.

Tak zalezi jak moc si tu svoji A5 vyladis. Jestli davas streva a pruziny a hlaven a tak. To pak lita treba lepe. Ale zase jsou to investice, ktery nejsou nutny. Rozhodne je tohle lepsi vzhledove nez Spyder MR1. Skoda ze s tim Tippmann neprisel drive. Spousta lidi by si tohle poradila misto Spyderu.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
jj dík moc a jak je natom to ucho , je z plastu??[


To ucho plastový není a je celkem dost bytelný, je z kovu... Plastovej je zásobník, opěrka, a předpažbí. Teda alespoň co jsem vysledoval u kluků.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Tomik



Založen: 22. 10. 2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 2:44 pm    Předmět: Tippmann Bravo one tactical Odpovědět s citátem

Shocked tak to je paráda...ještě se pořád rozhoduju jestli MR1 nebo tuto zbraň!!!! Ale spíš toho Tippmanna ,na tu MR1 bych toho musel dost věcí dokoupit aby to vypadalo Exclamation a prosimťe poslal bys mě ňáký odkaz kde sou hlavné na tento typ zbraně...16 nebo18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nahodou, za ten peniaz (no nekup to) zbran do pohody. Prisla na trh o neco skorej, tak mame v komercii len taketo kusi namiesto MR1 a T98.
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Hranicar



Založen: 25. 10. 2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Stod

PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky mam tudle hracku Very Happy "TPN Bravo one tactical" a jak jste psali stema hlavnema, tak jsem zkusil koupit 18" Very Happy vim že si budete říkat že jsem blázen, ale když je volný prostranství tak je to super požitek Laughing ale radsi si poridte jeste jednu hlaven aby jste se vesli i do mistnosti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomik



Založen: 22. 10. 2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 9:20 pm    Předmět: tippmann bravo one tactical Odpovědět s citátem

no a jak to stím střílý??? chťel bych si z toho udélat snipera....jestli to pujde Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hranicar



Založen: 25. 10. 2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Stod

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 7:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no strili se stim super, ale nesmis stim potom jit nekam do budovi nebo takhle, se stou hlavni spatne vytocis Very Happy Akorat bych potreboval sehnat kolimator, ale nevim jak ho tam namontovat a ani nevim jestli tam vubec jde namontovat nejakej - jestli stim nekdo ma zkusenosti tak prosim poradte
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hranicar napsal:
no strili se stim super, ale nesmis stim potom jit nekam do budovi nebo takhle, se stou hlavni spatne vytocis Very Happy Akorat bych potreboval sehnat kolimator, ale nevim jak ho tam namontovat a ani nevim jestli tam vubec jde namontovat nejakej - jestli stim nekdo ma zkusenosti tak prosim poradte

Dá se koupit ližina na ty M 16 mířídla pak tam jde v poho maj to v přažskym schopu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomik



Založen: 22. 10. 2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 12:12 pm    Předmět: tippmann bravo one tactical Odpovědět s citátem

přesně tak stačí ližina nejspíš 20mm a nato už dáś jakejkoliv kolimátor.....
ale má to háćek bude ti zavazet zásobník takže to chce specialní kolínko!!! Crying or Very sad který samozdřejmě neďalají sériovje ani jinak
_________________
kdo zásah nepřizná přizná dva!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hranicar



Založen: 25. 10. 2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Stod

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj, stim sem nějak počítal a zkusim koupit ještě ližinu na vybočení. Tak jsem zvedavej az to prijde jestli se to tam nějak podaří dát. Very Happy jinak díky za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honzadudu



Založen: 21. 06. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2008 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se týče kolimátoru....řešení je koupit carying handle rail ale ten dražší...je funkční narozdil od toho za 300...na to dáš kolimátor...jo vadí tam zásobník....pryč s nim..naperte na to cyklon feed Smile jde tam bez jakýhokoliv násilí..prostě pásne jak má (diskuze na paintballshop.cz je blábol) a jste s kolimátorem vyřešený..další možnost je koupit jiný předpažbí nebo si doma trochu vyhrát a hodit na základní předbažbí lištu a kolimátor tam dát bud z boku nebo zhora...jak vám to bude vyhovovat.....
_________________
We all born to die...Sayonara!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomik



Založen: 22. 10. 2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2008 10:03 pm    Předmět: Tippmann Bravo one tactical Odpovědět s citátem

Borci poraďte mě ňákou hlaveň od milsigu tak 16* ale aby měla závitna konci..kvůli tlumiču a aby šla na tuto zbraň Crying or Very sad sem v koncích
_________________
kdo zásah nepřizná přizná dva!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem prolejzal diskuzi na paintballshopu ohladně cyclonu na T98 a našel jsem tam pár příspěvků kde se zmiňují o tom, že pasuje i na tenhle značkovač Bravo one
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Špacír



Založen: 30. 10. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 11:47 pm    Předmět: Re: TPN Bravo One Tactical Odpovědět s citátem

Honzik napsal:
potřeboval bych vědět něco o téhle zbrani jestli je spolehlivá a přesná. dí ky z odpovědi a dotazi směřující ktomuto foru Very Happy [/url][/list]


RE:cau zbran sem si nedavno obednal a prisla mi do 3tiho dne tak sem ji hned dalsi den sel otestovat s kamosem 1 on 1 a paradne sem mu daval hlavy...zbran je hodne presna uz s dodavanou hlavni lehka...i mechanicky miridla co na ni sou nejsou jen na ozdobu da se snima neco trefit...zbran ti muzu jen doporucit...teda aspon ja sem sni zatim spokojenej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SpawnX



Založen: 05. 12. 2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2008 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím udělal sem si v práci pěkknej tlumič na tuto zbran
vypadá to velice good dodám foto jak budu moc jinak
s minimálními skušenostmi s touto zbraní nebudu provádět
zatím razantní zásahy Wink
_________________
Bravo one tactical
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SpawnX



Založen: 05. 12. 2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2008 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

skusim tam ještě nejak nariazit cyclone adjustable 50 round hopper Laughing
_________________
Bravo one tactical
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SpawnX



Založen: 05. 12. 2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2008 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ještě tam přijde kolimoč od adibludi Evil or Very Mad v praci si jen na to musím udělat držák
_________________
Bravo one tactical
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím všechy na foru.Jsem to novej do teď jsem jen pročítal příspěvky a vše tu.Jsme čtyři myníci z Plzně a po par hrách s půjčenejma kvérama padla řeč na vlastní.Jelikož nikdo do začátku nechtěl pustit moc zlaťáků tak se rozhodlo pro nákup TPN bravo one tactical.Musim říct že jsem byl dost překvapen co to za ty peníze umí,i když nemam možnost srovnávat s něčim za víc peněz.Tak že jediné co řeknu začínajícím hráčům,kterým se zamlouvá military je to super zbraň ale i tak už dochází k menším úpravám.Doufám že na jaře se sejdem se spoustou z vás a dáme nějakou fajn hru.Postupem času snad i dodám dalši zkušenosti s těmito značkvači,bo je testujem čtyři Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomik



Založen: 22. 10. 2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt prosinec 25, 2008 12:26 am    Předmět: Tippmann bravo one tactical Odpovědět s citátem

hele kucí poraďte mě nějakou hlaveň 14 nebo 16 a s průměrem 1. dík moc
_________________
kdo zásah nepřizná přizná dva!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Caster



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 11:10 pm    Předmět: Bravo One Odpovědět s citátem

Zdravim vsechny, .... me zkusenosti... mam ji asi 1/2 roku a cca 6-7000 vystrelu, do 5000 byla neuveritelne spolehliva bez jakychkoliv uprav az to bylo divny za ty prachy, protoze jsem ji poridil soucasne s dalsima lidma ktery si koupily A5ky a X7my a vsem se to ze zacatku nez to poladily hodne s...., ale me se to zacalo s... az ted po tech 5000 vystrelech. Problem je jak jsem zjistil v egripu..., v zakladnim modu tj. 1push/1shoot pri rychle strelbe neodskakuje magnet a zustava sepnuty, nasledne pak pri vystrelu bolt seka koule jak kombajn a stane se, ze vystreli i 2 kule najednou....!!!!??? v akci je clovek proste v p... Tak nevim jestli nejit radeji do neceho spolehlivejsiho, rozhodne je blbost brat BO s egripem. Predejde se tak temhle porucham
a jeste se usetri za 9V baterky ktery to hodne basti a na ktery je to hodne vybiravy musej se tam davat jen alkalicky a to ty nejlepsi jako Philips extremelife nebo Duracell 1ks cca 4-5 hodin v pohotovostnim rezimu Sad!!! budu to reklamovat, tak dam pak vedet jestli to byl jen spatnej kousek nebo jestli ten egrip je shitka jako takovej......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SpawnX



Založen: 05. 12. 2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No hral jsem s BO docela často a sem sní max spokojený
za tu škváru ale určo to chce pár uprav
.Můžu řict že při fajtu mě nenechala ani jednou ve štichu a to je co říct.Ted dělám pár uprav a uvidim,když tak oísnu mej te se GOOD LUCK ON FIGHT
_________________
Bravo one tactical
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 2 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate