Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

TPN Bravo One Tactical
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bazil



Založen: 24. 09. 2009
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No možná to tak vypadá, ale když to bude fungovat na bravu, bude to fungovat i na phenomu A5 pod. Very Happy Znám minimálně tři lidi, kterým odešel board a mají selonoid a kondík a spoušť. Třeba se to bude hodit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bazil napsal:
No možná to tak vypadá, ale když to bude fungovat na bravu, bude to fungovat i na phenomu A5 pod. Very Happy Znám minimálně tři lidi, kterým odešel board a mají selonoid a kondík a spoušť. Třeba se to bude hodit Smile


navíc selenoid, kondík a ta tyčka se dají koupit jako náhradní díly.. Wink
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bazil



Založen: 24. 09. 2009
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to jsem ani nezaregistroval že selenoid a kondík se dají koupit sólo. Kde jsi to vyštrachal?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bazil napsal:
to jsem ani nezaregistroval že selenoid a kondík se dají koupit sólo. Kde jsi to vyštrachal?


v pražským pb shopu u v tom kromclu nebo odkud to je.. aneb: www.paintballshop.cz a www.paintball-obchod.cz
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bazil



Založen: 24. 09. 2009
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 7:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Z toho kromclu jsem aji já Smile Tož to se budu muset kluků ze shopu zeptat jestli jsou schopni něco takovýho sehnat...

Edit: hledal jsem a nenašel, budu muset zvednout telefon...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Sifilis



Založen: 14. 09. 2009
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2010 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bazil napsal:
Z toho kromclu jsem aji já Smile Tož to se budu muset kluků ze shopu zeptat jestli jsou schopni něco takovýho sehnat...

Edit: hledal jsem a nenašel, budu muset zvednout telefon...


Pokud hledáte jednotlivé součástky k boardu tak hledejte na www.tipa.eu Tam seženeš naprosto vše. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
t_k



Založen: 26. 06. 2007
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so duben 24, 2010 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,
u starších egripů se na volbu palebného módu používal kódový přepínač (tohle je náhrada za originální přepínač)
http://www.tme.eu/cz/katalog/?art=ERD210RSZ#id_category%3D100059%26cleanParameters%3D1

http://www.tme.eu/html/CZ/kodove-prepinace-s-hrideli/ramka_1385_CZ_pelny.html

jinak mám dvě vadné desky s WAS egripem - klidně můžu poskytnout

Tomas
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazil



Založen: 24. 09. 2009
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: so duben 24, 2010 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já jsem měl, respektive ještě mám v úmyslu použít tento http://www.tme.eu/html/CZ/miniaturni-otocne-prepinace-do-plosneho-spoje-rady-rs1161/ramka_1405_CZ_pelny.html jenže zrovna není v republice nikde skladem, tak jsem prozatím objednal třípolohový posuvný spínač, s tím, že oželím jeden palebnej mód. Bohužel objednal jsem to na www.gme.cz - vyskladnit z Brna - měly všechno skladem.... No objednal jsem to 19.4. stále to ještě zpracovávají - takže začínám mít strach že to do železnýho trojúhelníku ani nedojde. A bohužel tady v okolí Zlína zřejmě nějakej kamenej shop kde by se daly takovýhle laskominy koupit není. Jinak oprava boardů je problematická. Teď jsme dumali na pokaženým e-gripem z X7 a tam je střelba asik řešena optickou závorou, nikoliv mikrospínačem - neměli jsme k dispozici kompletní grip - jen střeva, takže tady by zřejmě uvázla i snaha vyrobit board novej...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
t_k



Založen: 26. 06. 2007
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne duben 25, 2010 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,
u X7 je to řešeno malým magnetem, ketrý je ve spoušti.
Myslím že bych u kámoše našel i originál WAS desku.
Funkční (měnil za APE).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazil



Založen: 24. 09. 2009
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: po duben 26, 2010 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha, tak je to magnet. Pokud se přestaví páčka režimu střelby, dostane se to blíž jednomu ze snímačů, přičemž jeden je pouze pro semi auto a druhý je režim navolený imbusem. No práci na gripu komplikuje zásadně nedostatek jakýchkoliv vhodných přepínačů... Zatím vezmu zavděk páčkovým přepínačem (snad se o to často nezavadí) a otočné přepínače naskladní do ČR začátkem července...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bazil



Založen: 24. 09. 2009
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: st duben 28, 2010 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže v maximálním spěchu jsem to nacpal do zbraně, musel jsem dost brousit abych udělal místo, kabeláž někdy delší, takže jsem ji musel lepit sekunďákem a hlavně jsem se musel spokojit s naprosto provizorními spínači, protože sehnat něco "tak akorát" je problém a čas mě tlačil. Otestuju teď o víkendu a vrhnu se na definitivní podobu, hlavně rozvržení boardu ať lezou dráty na nejvýhodnějších místech atd atd. Zítra hodím link na video - teď už je tma, nedá se nic točit. Ale cvaká to jak má Smile

rozmisťování kabeláže


totéž z jiného úhlu


zezadu


kompletace (byl to trochu problém ale pilník to vyřešil....)


složeno, červený spínač je ON OFF a ten páčkovej pro přepnutí režimu střelby (je ošklivej, ale zase pěkně sedí na ukazováček....


přepíná se to vertikálně, jen plácnout prstem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: st duben 28, 2010 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no Bazi, to jsem opravdu zvědav, co jsi ty a tvůj elektročárifuk učunil Smile
_________________
rockový festival na lontu - www.horbojopen.cz
Post coitum omne animalia triste est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazil



Založen: 24. 09. 2009
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: čt duben 29, 2010 6:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nech se překvapit Tome Smile Dneska ráno proběhnou střelby... a pak jdu řešit ten tvůj kulomrd Smile

Edit: takže střelby proběhly a vyskytl se jeden malý zádrhel. Při poloze semi auto, to má tendenci při lehké manipulaci se spouští provést dvoj až troj výstřel - samozřejmě se škubnutím kule. Je třeba důrazněji zmáčknout a úplně pustit spoušť před dalším výstřelem. Bude se muset zřejmě pevně stanovit minimální doba po které může následovat další výstřel (třeba na 6 ran za vteřinu). Pokud to tedy není tím, že máme někde kraťas Smile

Edit2: byl to ochozený mikrospínač Smile


Naposledy upravil Bazil dne ne květen 02, 2010 3:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bazil



Založen: 24. 09. 2009
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: čt duben 29, 2010 3:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

První video - je to narychlo a mobilním telefonem...

http://www.youtube.com/watch?v=W8gPUSxHSgQ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Kenny790



Založen: 24. 02. 2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2010 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar střelci potřebuju novou Power Tube na bravo one ta moje je v píííí a nevim kde splašit novou a lepší ne z plastu . nic sem na netu nenašel nebo špatně hledám. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bod83



Založen: 16. 10. 2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2010 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro --Kenny790--

Myslím že zde je http://www.paintballshop.cz/zbozi/11449-model-98-tube
a ještě zde, myslím ale že je plastová nevím http://www.paintball-obchod.cz/98-21nr-power-tube-19589.html
_________________
SKULL HUNTERS AŠ
------------------------------------------------------------------------------------------------
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama.


Naposledy upravil bod83 dne čt květen 27, 2010 7:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
fanlan



Založen: 02. 08. 2008
Příspěvky: 69
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2010 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V Bravu jsem mel power tubu kovovou,dává se tam ta na T98 (ne PS).Akorát jsem musel o 1-2mm propilovat otvory na šrobky směrem dolů aby to sedělo tak jak má,ale to je v poho to zvládne každej a zabere to asi 5 minut to dopasovat.
_________________
kdož jsi bez miny,hoď kamenem.........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
J.McG



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: út červen 08, 2010 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bod83 napsal:
Pro --Kenny790--

Myslím že zde je http://www.paintballshop.cz/zbozi/11449-model-98-tube
a ještě zde, myslím ale že je plastová nevím http://www.paintball-obchod.cz/98-21nr-power-tube-19589.html


Tady za 750,- pošta zdarma a včetně boldu 2x O kroužek.
http://www.li-pol.cz/shop/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=406&category_id=29&option=com_virtuemart&Itemid=1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xtreme



Založen: 10. 07. 2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 8:39 am    Předmět: xD Odpovědět s citátem

Twisted Evil Evil or Very Mad Salut, chtěl bych se zeptat jestli zásobník Proto Primo (http://www.paintball-obchod.cz/zasobnik-proto-primo-cerny-20837.html) Díky za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aratron



Založen: 11. 08. 2010
Příspěvky: 4
Bydliště: Zohor

PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2010 6:54 pm    Předmět: Cyclone Feed + kolimator na Bravo one ??? Odpovědět s citátem

Zdravim vás. Prosim vás o radu. Chcem si kúpiť Tippmann Bravo One Tactical E-Grip a k tomu aj komulátor. &co som si pozrel na nete tak som zistil ze ak si dam Komulator nezmestí sa mi tam elekt. zásobník. Preto som uvažoval či by nebolo lepšie dať tam Cyclone Feed no a tu je otazka Bude stíhat Cyclon aj na fuul auto??? Dakujem za každú vašu radua postrech. S úctou Aratron Wink
_________________
kto nehraje nezvítazí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2010 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cyklon by měl bez problémů stíhat 20bps + A jen mezi námi, je to kolimátor Wink ale pšt Smile
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Aratron



Založen: 11. 08. 2010
Příspěvky: 4
Bydliště: Zohor

PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2010 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Voves napsal:
Cyklon by měl bez problémů stíhat 20bps + A jen mezi námi, je to kolimátor Wink ale pšt Smile

No tak teraz si ma pekne dostal Laughing Hups sa ospravedlnujem ale ja som to v podstate myslel dobre ono mi to v tom Kolimatorovy naKomuluje obraz a pak sa lepšie trafim Laughing Laughing Laughing . Ale nie Velka vdaka za odpoved Smile
_________________
kto nehraje nezvítazí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Aratron



Založen: 11. 08. 2010
Příspěvky: 4
Bydliště: Zohor

PříspěvekZaslal: po září 13, 2010 9:18 pm    Předmět: Vzduch na Bravo one Odpovědět s citátem

Ahojte všetci. Prosim vie mi niekto z vas poradit ohladom vzduchu na tuto skvelu zbran?? Chcem prejst z CO2 na vzduch ale vobec nikde neviem najst aký tlak by mal íst do zbtrane nech ju "nerozdrbem". A teda aký tlak a v prípade aký regulátor by som mal použiť. Budem používat 5 L. potápačskú flašu a neskor aj 10 L flkašu. Je tam nejaký rozdiel ??? Dakujem za skorú odpoved.
ps: Zbran je naozaj skvelá a zážitok z hry uplne blaženný Very Happy
_________________
kto nehraje nezvítazí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: po září 13, 2010 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Regulátor je součástí malé lahve a do zbraně ti pouští cca 850psi.
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Aratron



Založen: 11. 08. 2010
Příspěvky: 4
Bydliště: Zohor

PříspěvekZaslal: po září 13, 2010 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kane napsal:
Regulátor je součástí malé lahve a do zbraně ti pouští cca 850psi.

Velmi pekne dakujem za odpoved.
Takze ak mam Pure energy 3000psi 48 cu ta by to predpokladam mala zvladnut. No a teraz mam zial dalsiu otazku a to akú redukciu mám pouzit pri plnení z potápačských flaší ci Redukce pro potápěčské bomby 200 bar alebo 300 bar Dakujem velmi pekne. S úctou Igor Slovák
_________________
kto nehraje nezvítazí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: po září 13, 2010 11:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

300 bar (= 4500psi) je jistá vždy. 200 bar (= 3000psi) nesmí logicky přesáhnout 200 bar, takže jediné na co je třeba si dávat pozor, je výstupní tlak z pot. láhve. Nic dalšího v tom není, 300 bar nepřesně (nesmí přesáhnout oněch 300 bar, na který je stavěná) řečeno plní vše.

A ano, PE 3000psi 48cui to zvládne "pohánět".
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 11:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ještě k těm regulátorům na flaškách - výstup může být různý!!! u obyč. levných Al flašek to bývá většinou + - 800psi, ale u karbonových a kevlarových lahví se značkovými regulátory to může být různé třeba 450psi nebo 300psi a to by pak nefachalo - je to na nízkotlaky, takže je dobré se o výstupu z regulátoru při koupi lepší flašky informovat ,aby pak člověk nebyl rozčarovaný že mu to jen "kulometí" (což se stalo i mě.....)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: st září 15, 2010 5:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky se komentářích k výrobkům v pražském shopu dočtete, že i když je láhev deklarovaná výrobcem coby vysokotlaká, můžou reálné hodnoty značně kolísat. Tak se může stát (a skutečně máme bohužel ověřeno) že se výstupní tlak bude pohybovat i pod sedm set, což ještě samozřejmě vysokotlak je, ale pokud má někdo hladovou zbraň s cyklonem (já to sledoval na mé A5) tak je ten nižší výstupní tlak ze vzduchové láhve setsakra znát na dostřelu... Peť@s mne kdyžtak doplní Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pet@S



Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: st září 15, 2010 8:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Omlouvám, se není to příliš k tématu.
Měřili jsme tlak na výstupu vzduchových lahví pomocí "budíku" na přívodní hadici do zbraně. Skutečně se u některých regulátorů dost liší. U jedné lahve to bylo těsně pod 800 psi u jedné nad 800 psi. U jedné to bylo skoro 1000 psi. Ta by Vás možná mohla zajímat, nechci ovšem, aby to vyznělo jako reklama Very Happy. Může to podle mně být i konktrétním kusem, seřízením regulátoru a podobně - také tím, že lahev byla poměrně nová a regulátor ještě nebyl "unavený" Very Happy . No každopádně, pokud by to někoho zajímalo, tak to byla láhev 47cl od PBS z pražskýho paintballshopu, kupovaná ovšem již cca před rokem. No a pak je taky otázka, jak funguje ten budík na tý hadici, co jsme to s ním měřili. Jinak všechny ty lahve jsou používány na vysokotlakých zbraních i z cyklonem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M&Nko



Založen: 26. 09. 2010
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 7:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo info o této hlavni. http://www.paintball-obchod.cz/hlaven-m4-pro-t98-14-20169.html?tab=discussion#tabbox Ještě jsem s ní neviděl nikoho hrát, tak jsem se nemohl zeptat,ale ta sleva mě láká. Ještě pro srovnání bych se optal na tuto : http://www.paintballshop.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=9533&show_all=1#HD
Která si stojí lépe? Co si myslíte ? Díky za odpověď. Matěj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 8 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate