Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

TPN Bravo One Tactical
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

díky za poznatky kluci... už sem jí objednal (myslím tu OPSGEAR Spectre) a uvidím. Pokud nebude vyhovovat půjdu do AA, beru jí hlavně abych jí vyzkoušel.
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bod83



Založen: 16. 10. 2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

siim kde ji kupuješ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

supersonic.firestorm napsal:
díky za poznatky kluci... už sem jí objednal (myslím tu OPSGEAR Spectre) a uvidím. Pokud nebude vyhovovat půjdu do AA, beru jí hlavně abych jí vyzkoušel.

Nemáš zač já to tak udělal stejně,ale zatim jsem spokojen celkem,teda hraju první rok tak možná nemám takový nároky a se vším se seznamuju.

Hlanvě opsgear maj tu http://www.paintball-obchod.cz/ Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak už je doma...

před


po


návrh



změna je docela znát, ztišení hooodně velký, přesnost se zlepšila taky celkem podstatně, vzhled je dobrej..jen asi prodloužím předpažbí

Co vy na to? BTW vím, že je to sierra a ne bravo Wink
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 7:38 pm    Předmět: E-grip Odpovědět s citátem

Zdarec, právě laboruju s e-gripem...
v semi módu v pohodě funguje, ale v dávkách mi kladívko zůstává natažený - resp. první ránu vystřelí pak zůstane kladívko natažený a nestřílí...pak třeba po 5 "výstřelech" zase vystřelí a pořád dokola. Nesetkal jste se s tím někdo?
Nic mě nenapadá. Tyčka od selenoidu je nahrazená dělanou - původní sem ztratil.. délku tý tyčky (solenoid pin) mám 9,7cm...jak vy? jinak mě nic jinýho nenapadá..
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fanlan



Založen: 02. 08. 2008
Příspěvky: 69
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no jednou mi tohle dělala slabá baterka.............
_________________
kdož jsi bez miny,hoď kamenem.........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja si take delal jednou na 98ku tycku k selenoidu a mel jsem stejne problemy. tycka musi byt presne stejne dlouha jak original. zrejme tycka je kratsi a nema silu vyrazit sear a tim vystrelit.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

baterku sem koupil novou tak vyzkouším...ale najde se dobrá duše a změří délku tý tyčky?? díkes..
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fanlan



Založen: 02. 08. 2008
Příspěvky: 69
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2010 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

máte někdo zkušenosti s cyclonem na bravu v zimě?protože sice podává bez problému,ale trhají se mi kule.Musím ale podotknout že až v hlavni.V létě vše v naprostém pořádku a problémy začaly až v prosinci když jsem dal na zbraň cyclon,kovovou Power tubu a delrinovej bolt.S usťovkou mužu hejbat jak chci od minima po max ale stejně po pár ranách trhne.Zkusil jsem už všecho co mě napadlo a jediný k čemu jsem došel,že asi celou zásilku včetně kulí, která přišla právě v prosinci nechali ty pitomci na poště někde cestou přemrznout. Confused
_________________
kdož jsi bez miny,hoď kamenem.........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny790



Založen: 24. 02. 2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čau mam taky bravo s ciklonem ale mam vnitřek v základu tak jak byl.
Byl jsem hrát minulej tejden v Semaníně a docela to šlo za celej den se mě trhla jedna nebo dvě kule, spíš záleží natom jaky máš kule ja používám toroball zimní. ale podle mě spíš promrzaj kule až v ciklonu tak radši chodim jen s tim co mam v zásobíku a zbytek nechám někde v teple. mam co2 a stím vzduchem by to bylo rozhodně lepší protože s tím cočkem se taky ochlazuje víc pistol. Ale to si myslím žeto udělá každému v zimě občas´. Hold léto je léto a zima je na píííííííí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darth Vader



Založen: 21. 12. 2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj chtěl jsem se zeptat, jestli nemá někdo zkušenosti s hlavněmi NERO.

http://www.paintballnero.cz/hlaven-nero-vector
http://www.rprpaintball.cz/item.php?ID=5924

Cenově je to cca o 100Kč dražší než SP AA, jít do toho? Question Idea
Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2010 5:14 pm    Předmět: Nero Odpovědět s citátem

A nestačilo by se ti kouknout sem?http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=2817 Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fanlan napsal:
máte někdo zkušenosti s cyclonem na bravu v zimě?protože sice podává bez problému,ale trhají se mi kule.Musím ale podotknout že až v hlavni.V létě vše v naprostém pořádku a problémy začaly až v prosinci když jsem dal na zbraň cyclon,kovovou Power tubu a delrinovej bolt.S usťovkou mužu hejbat jak chci od minima po max ale stejně po pár ranách trhne.Zkusil jsem už všecho co mě napadlo a jediný k čemu jsem došel,že asi celou zásilku včetně kulí, která přišla právě v prosinci nechali ty pitomci na poště někde cestou přemrznout. Confused


Zdaar, mám cyklon na sieře, ale kule mi netrhá a to nemám ani ty měkký softpads vrtulky...a střílím jak CO2 tak vzduchem.. mám i kovovou power tubu a delrin bolt..takže si myslím že to bude kulema.... a jak znám poštu nejen že to nechali promrznout, ale dost možná na to několikrát i něco šikovně postavili...
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fanlan napsal:
máte někdo zkušenosti s cyclonem na bravu v zimě?protože sice podává bez problému,ale trhají se mi kule.Musím ale podotknout že až v hlavni.V létě vše v naprostém pořádku a problémy začaly až v prosinci když jsem dal na zbraň cyclon,kovovou Power tubu a delrinovej bolt.S usťovkou mužu hejbat jak chci od minima po max ale stejně po pár ranách trhne.Zkusil jsem už všecho co mě napadlo a jediný k čemu jsem došel,že asi celou zásilku včetně kulí, která přišla právě v prosinci nechali ty pitomci na poště někde cestou přemrznout. Confused


Zdaar, mám cyklon na sieře, ale kule mi netrhá a to nemám ani ty měkký softpads vrtulky...a střílím jak CO2 tak vzduchem.. mám i kovovou power tubu a delrin bolt..takže si myslím že to bude kulema.... a jak znám poštu nejen že to nechali promrznout, ale dost možná na to několikrát i něco šikovně postavili...
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sorry, ale kousnul se prohlížeč a odeslalo se to 3x... sím o smazání přebytečných příspěvků
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marten



Založen: 20. 02. 2007
Příspěvky: 4
Bydliště: most

PříspěvekZaslal: so březen 13, 2010 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já při poklesu teplot nasazuju gravitak na 50 kulí. cyklon je v zimě trhal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bod83



Založen: 16. 10. 2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út březen 23, 2010 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahojte, mám problém s CO-čkem. Dával sem si do brava e-grip a po rozebrání a znovu složení mi "uchází" plyn skrz hlaveň ven. Je to posaný tady : http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=3157 pro A5-ku, ale nevim jak je to u brava. Můžu se nějak řídit radami z toho A5kovýho postupu, nebo je to u brava úplně jinak? Může bejt problém někde jinde?
Zbraň jsem rozebral celou krom toho pístu v powertubě, a pokud bude jiná možnost, radši vyzkoušim všechno dřív než tohle - vůbec se mi do toho nechce.
Díky předem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
bod83



Založen: 16. 10. 2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út březen 23, 2010 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=3157
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
wincent



Založen: 05. 01. 2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: út březen 23, 2010 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me se to u brava stalo taky, nemusis se toho bat. Neni to tak zly rozebrat. O-krouzek jsem koupil v kramku s tesnenima asi za 5,- kus.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: st březen 24, 2010 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No pokud to jde hlavní tak je problém nejspíš právě tam,tedy v tom pístu v powertubě. ale neni to nijak složitá věc,jen je trochu pakárna vyndat závlačku co drží tu jehlu uvnitř.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st březen 24, 2010 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ještě skuste vyměnit těsnění pod přívodní hadicí pod ventilem znám to z carbiny
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st březen 24, 2010 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy Taky jsem mu to chtěl poradit jen si nejsem jistej jestli to u 98 je tam se ta hadice šroubuje přímo do těla ventilu, ale tipl bych si že to utíká právě tudy a ne přes jehlu jak to všichni popisují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: st březen 24, 2010 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj přívod je do pístu šroubovanej tak by to spíš utíkalo kolem,než přez hlaveň ale možné to je
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: st březen 24, 2010 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...mě to u Sierry tudy syčelo... pomohla trocha instalatérský teflon pásky a je klid..
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bod83



Založen: 16. 10. 2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: st březen 24, 2010 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrá děkuju Vám všem - všechno jsem rozebral, vyčistil zas dal do kupy, a zatim je to dobrý. Už to neuchází. Ještě mám jeden dotaz - jaká je nejlepší baterka do tohohle E-gripu? Používáte dobíjecí? Nebo radši obyčejný. Taky sou k sehnání nějaký co mají 9,6 V - to je asi nebezpečný, žejo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: čt březen 25, 2010 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nejlíp alkaliky... dobíjecí vydržej málo a normální taky nic moc...
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bazil



Založen: 24. 09. 2009
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 5:21 pm    Předmět: Nový e-grip Odpovědět s citátem

Tak se mi konečně povedlo trochu pohnout s novým egripem pro tuhle zbraň Smile Proběhla výroba nové desky, je to trochu homemade, není technologie na smd - procesor na ní umožňuje milion palebných módu - což je samozřejmě k ničemu Smile Pro začátek jsem se rozhodl pro čtyři: semi, 3 ranná dávka, full auto (12/sec) a response (stisknutí výstřel - puštění výstřel), samozřejmě bez předstřelové pojistky od tippmanna Smile Největším problémem se je jeví sehnat vhodný otočný spínač se třemi nebo nejlépe čtyřmi polohami.... (chtěl jsem páčkový selektor režimů střelby jako egripu na X7 nebo A5) Pokud bych se tedy spokojil se 3. palebnými režimy: semi, 3 ranná dávka a full auto, šlo by to vyřešit posuvným třípolohovým spínačem. Což asi nakonec bude definitivní řešení.... Jediné co je nutné použít z původního egripu je kondenzátor a elektromagnet. Zapínání je provedeno dvoupolohovým posuvným spínačem. Bude to asi něco jako na Spyderu. Přikládám nějaký fotky a jak dorazí spínače ze shopů tak přihodím i video. Bude to brzo, bo to musím zprovoznit do ŽT 2010 Smile Uvidíme jak na tom bude grip se spotřebou, procesor je větší než u původního gripu.

Původní egrip, drátky jsou jen původně vyvedený přepínač palby ven.


Nová deska - ta hromada drátů slouží pro diagnostiku a programování procesoru...


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 7:16 pm    Předmět: Re: Nový e-grip Odpovědět s citátem

Bazil napsal:
Tak se mi konečně povedlo trochu pohnout s novým egripem...


koukám že další odvážlivec na vlastní e-grip... taky sem ve fázi výroby.. se pak podělíme o zkušenosti... Wink
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bazil



Založen: 24. 09. 2009
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 7:39 pm    Předmět: Nový e-grip Odpovědět s citátem

No, mě to už pěkně cvaká, jen ten spínač nějakej solidní, zatím spojuju drátky Very Happy Největší problém byl s voltáží a zřejmě další problém nastane jak to dovnitř nacpat, kde umístit přepínače apod. To se bude tvořit za pochodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekny fanatici, toto je uz na mna celkom dost.
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 7 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate