Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

TPN Bravo One Tactical
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 1:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bod83 napsal:
Chlapi mam bravo hraju snim už přes rok takže v létě v zimě pořád a všechno v poho takže moc nechápu naco response a k čemu to tam je dobrý.
no máš pravdu je to jen o kadeci která neni tak uplně důležitá.Já si jen rád hraju a zima je dlouhá Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
suco



Založen: 03. 02. 2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: st listopad 04, 2009 6:01 pm    Předmět: info a pomoc Odpovědět s citátem

caute Smile tak mam bravo one uz rok a pol a nemal som s nou doteraz ziadny problem... problem mi naskytol az teraz ked mi vyprdlo tesnenie s powertuby...mam ju celu rozobranu a vybrate to tesnenie ale nedari sa mi ho zohnat....je to tesnenie na scheme oznacene ako SL2-25 valve seat o-ring...ak mi viete niekto poradit kde by som ho zohnal alebo presne rozmery budem mooc rad ..
diky caute
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bod83



Založen: 16. 10. 2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: st listopad 04, 2009 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pbshop nebo nějaké železářství tam by ti uměly poradit asi .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
fidon



Založen: 07. 06. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po listopad 16, 2009 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim
nemam silu cist vsechny prispevky, tak se omlouvam a prosim o radu.
chtel bych kolimator na bravo, tak bych se chtel zeptat jestli existujou nejaky listy (krome handmade).
diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wincent



Založen: 05. 01. 2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: po listopad 16, 2009 8:01 pm    Předmět: Re: info a pomoc Odpovědět s citátem

suco napsal:
caute Smile tak mam bravo one uz rok a pol a nemal som s nou doteraz ziadny problem... problem mi naskytol az teraz ked mi vyprdlo tesnenie s powertuby...mam ju celu rozobranu a vybrate to tesnenie ale nedari sa mi ho zohnat....je to tesnenie na scheme oznacene ako SL2-25 valve seat o-ring...ak mi viete niekto poradit kde by som ho zohnal alebo presne rozmery budem mooc rad ..
diky caute


ja mel ten samy problem a vzal jsem ten mosaznej krouzek jak je na nem ten o-krouzek do prodejny, kde maji tesneni, loziska, o-krozky zmerili ten dil a dali ten o-krouzek, kterej jsem potreboval Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: po listopad 16, 2009 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lišty jako tohle?
http://www.paintballshop.cz/zbozi/4599-carrying-handle-rail
http://www.tacticalgear.cz/montaz-z-carrying-handle-20-mm-rail-mount-base/
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fidon



Založen: 07. 06. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 10:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

aha
děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Georgo



Založen: 16. 11. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 3:53 pm    Předmět: TPN Sierra One a vzduch Odpovědět s citátem

Nazdar, koupil jsem si jako zacatecnik zbran TPN Sierra One a bylo mi doporuceno prodavacem si k ni koupit misto CO vzduch. Dnes jsem byl zbran zkouset a ackoliv na lahvy tlakomer ukazuje, ze je plna, vystrelil jsem dve rany a treti nedoletela ani tri metry, zaroven zaver zustal nenatazeny. Zkusil jsem to vickrat a nic. Kamos mi pujcil CO lahev, a vse funguje v poradku...
Tusi nekdo, cim to muze byt (kamos tvrdi, ze zbran neni na vzduch, ale jen CO). Mimochodem bomba ma oznaceni 47 ci Air Tank 3000 psi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 4:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Půjč' kamarádovi tvojí vzduchovou lahev, ať s tím zkusí vystřelit, když se bude potýkat se stejnými problémy - tak je problém ve vzduchové lahvi - přesněji regulátoru.

Tvrzení, že je na CO2 místo vzduchu je do značné míry mylné - nezáleží na tom.
Dále může být vadný manometr na regulátoru - i když ukazuje plnou láhev, ta může být prázdná (TPN SO by mělo být schopno střílet někam k 700 psi).
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Georgo



Založen: 16. 11. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je pravda, ze vyzkouset to opacne me nenapadlo Embarassed, protoze jsem podlehl prave informaci o tom, ze na vzduch nepojedu Wink
Lahev by mela byt plna a naprosto nova... a jen pro jistotu Tippmann X7 by si tim padem se vzduchem mela poradit taky? (protoze v mem okoli uz je jen jedna sierra, jinak hlavne x7)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bod83



Založen: 16. 10. 2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no ono je to prakticky jedno jestli co2 nebo vzduch. jen ten vzduch musí jít přes regulátor, tak kolem tech 700 psi. rozdily jsou potom u nizkotlaku a vysokotlaku . no asi tam bude špatnej ten regulator.podle mně tedy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
suco



Založen: 03. 02. 2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 1:44 pm    Předmět: Re: info a pomoc Odpovědět s citátem

ja mel ten samy problem a vzal jsem ten mosaznej krouzek jak je na nem ten o-krouzek do prodejny, kde maji tesneni, loziska, o-krozky zmerili ten dil a dali ten o-krouzek, kterej jsem potreboval Smile[/quote]

ok diki moc pojdem to vyskusat aj ja Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Georgo



Založen: 16. 11. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nakonec se to snad vyresilo samo. Pockal jsem do dalsi akce a bombu opet vyzkousel. Nejdrive mi udelala to same, co pred tim, zkusil jsem ji znova povolit a opet utahnout a nakonec jsem s ni odstrilel cele tri hodiny a naprosto v pohode... Doufam, ze byla chyba jen v rukach Laughing a uz si budu jen uzivat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
4Quarter



Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út prosinec 22, 2009 6:33 pm    Předmět: hlavenˇ Odpovědět s citátem

Aho,když jsem si kupoval v obchodě v Brně 16ti palcovou hlavěnˇ-delší tam měli(20ti)ale tu jsem nechtěl,protože,čím delší hlavenˇtím hůř se se zbraní manipuluje-tak mi to bylo řečeno prodávajícím a jinak byla na mě moc dlouhá Very Happy zkrátka nelíbila se mi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bod83



Založen: 16. 10. 2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út prosinec 22, 2009 7:09 pm    Předmět: Re: hlavenˇ Odpovědět s citátem

4Quarter napsal:
Aho,když jsem si kupoval v obchodě v Brně 16ti palcovou hlavěnˇ-delší tam měli(20ti)ale tu jsem nechtěl,protože,čím delší hlavenˇtím hůř se se zbraní manipuluje-tak mi to bylo řečeno prodávajícím a jinak byla na mě moc dlouhá Very Happy zkrátka nelíbila se mi


no nějak nevim co jsi tim myslel ?

jinak 16" ujde, ja chci 14" od milsiga s drážkováním, páč lezu hodně do budov a nechtěl bych se tam stim motat s tou 16ctkou, nebo dokonce 20tkou.to bych se mohl šprajcnout ve futrech a pak bych mohl střílet zaroh Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Lenny



Založen: 08. 08. 2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj přemýšlím o prodeji mého Rentalu A.C.T. a koupi Bravo One Tactical E-Grip a dle toho co zde čtu je to výborně fungující a bezproblémová zbraň, ale jak je to se systémem A.C.T. u této zbraně není, bojím se při větší kadenci trhání kulí ( BlackBox a Frostbite ) , myslíte že jsou mé obavy oprávněné ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam jenom semi,tak že ti upně neodpovím,ale problém s trháním nemam i bez act a myslím že na tu elektriku to asi bude chtít buť cyclon,nebo el.zásobník.Jinak zbraň jako taková v pohodě hraju s ní rok a zatim no problema.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenny



Založen: 08. 08. 2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

samozřejmě s el. zásobníkem počítám, případně Q-loader ale s Cyclonem mám jen samé špatné zkušenosti Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bod83



Založen: 16. 10. 2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja mam jen semi ale uvažuju že si dokoupim e-grip - teda uvažuju, jsem už rozhodnutý. V semi se mi netrhla ještě prakticky žádná kule a to stím hraju už asi rok a pul.kámoš si koupil e-grip, už taky tak před rokem a pul a měl elektrickej zásobník a nikdy si na nic takovýho nestěžoval.já jak už sem říkal si ten e-grip chci pořídit ale chci k tomu i cyklon, nechce se mi pořád myslet na baterky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Lenny



Založen: 08. 08. 2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bod83 napsal:
ja mam jen semi ale uvažuju že si dokoupim e-grip - teda uvažuju, jsem už rozhodnutý. V semi se mi netrhla ještě prakticky žádná kule a to stím hraju už asi rok a pul.kámoš si koupil e-grip, už taky tak před rokem a pul a měl elektrickej zásobník a nikdy si na nic takovýho nestěžoval.já jak už sem říkal si ten e-grip chci pořídit ale chci k tomu i cyklon, nechce se mi pořád myslet na baterky.


já Vám ten Cyclon prodam za 2000 a je na něm zásobník z X7 takže má hezky nízkej profil ...... já mu prostě na chuť nepříšel takže je mi v celku k ničemu, je asi 4 krát hranej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cyclon za 2000?si děláš srandu?novej stojí asi 1700.Mám ho na bravu od jara a spokojenost naprostá.El.zásobník je moc velkej a hlavně používám teď většinou 50zásobník na cyclon a q loader zas moc drahej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenny



Založen: 08. 08. 2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Harlley napsal:
Cyclon za 2000?si děláš srandu?novej stojí asi 1700.Mám ho na bravu od jara a spokojenost naprostá.El.zásobník je moc velkej a hlavně používám teď většinou 50zásobník na cyclon a q loader zas moc drahej.


tak to se omlouvám mám plnou hlavu Q-loaderu tak tam asi vznikla ta chybka Very Happy ... cyclon necham za 1500 Kč
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bod83



Založen: 16. 10. 2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hi, no super taky se mi to zdá trošku moc jen se kouknu do pbshopu a tam novej přesně na bravo stojí 1690kč

třeba zde

http://www.paintballshop.cz/zbozi/4173-cyclone-feed-system--t98

no sorry, ale chápeš asi že si koupím novej, žejo? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Lenny



Založen: 08. 08. 2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bod83 napsal:
hi, no super taky se mi to zdá trošku moc jen se kouknu do pbshopu a tam novej přesně na bravo stojí 1690kč

třeba zde

http://www.paintballshop.cz/zbozi/4173-cyclone-feed-system--t98

no sorry, ale chápeš asi že si koupím novej, žejo? Smile


jasně Wink aspoň zbraň prodam jako celek Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roocky



Založen: 30. 12. 2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2009 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahojky zdravím.
Jen jak tu probíráte hlavně na tuto zbraň, tak mé poznatky co zjištuji kde se dá, tak kamarad koupil 16" hlaveň a říkal že je to velký rozdíl , zvlašt v přesnosti. Mám i foto ale zrovna jsem se zaregistroval a musim zjistit jak se sem vkládají fota:) . Jsem začátečník a objednal jsem si právě tuto zbraň, z toho důvodu jsem zjištoval rozdíly. Ale bohužel mají dovolenou a tak mi přijde až 5.1 to je hrůza.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Georgo napsal:
Tak nakonec se to snad vyresilo samo. Pockal jsem do dalsi akce a bombu opet vyzkousel. Nejdrive mi udelala to same, co pred tim, zkusil jsem ji znova povolit a opet utahnout a nakonec jsem s ni odstrilel cele tri hodiny a naprosto v pohode... Doufam, ze byla chyba jen v rukach Laughing a uz si budu jen uzivat


Stalo se mi něco podobnýho jako tobě. Jen s tím že se mi to dělo u hadice. Vystřelil sem pár ran a nic... natáhnout znova... zakvedlal spojkou.. vystřelil pár ran a šlus.. po výměně těsnění v hadici a kontrole těsnosti sem zjistil že to dělá ta "fajfka", která se šroubuje na bombu (je jedno jestli jde o asa přímo na zbrani nebo připojení hadice na bombu)... Když sem to měl dotažený na max tak to blblo, ale když sem povolil o půl závitu najednou to nedělá a je klid... bombu mám s PIN ventilem a asi v něm je problém, ale nechápu proč k tomu dochází. Otázka jak se to bude chovat na bombe s on/off ventilem.. to vyzkouším..

Jinak uvažuju o 14" hlavni a rozmejšlím mezi Spectre od OPSGEAR, nebo jinou od OPSu ala M4 nebo jinou military, nebo jednodílnou All American (zde) a nebo Milsigovou Rifled Barrel čtrnáctku pro T98 (zde).

nechci Progressivky nebo Linearky od SP - hlavně kvůli zůžení na konci laufu a tím pádem složitějšímu bastlení imitace úsťový brzdy

Poraďte kdo máte zkušenosti s laufama od OPSGEAR nebo Milsigama
hlavně mě zajímá jak moc to spirálový drážkování u Milsiga ovlivňuje let a dráhu kule..
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam spectru od opsgear a za ty prachy jsem celkem spokojen.Na kvéru to vypadá dobře a přesnost myslím celkem taky slušnájen je potřeba trochu improvizovat je na předku uzká tak nesedí v předpažbí ale to jsem vyřešil černou páskou.Pokud si to chceš prohlédnout mam pár fotek v tuningu zbraní.Kámoš má od nich tu M4 a prom designu je to nastejno.dokonce jsem to srovnával s AA a nějakej zásadní rozdíl jsem neviděl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: po leden 04, 2010 2:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Harlleyi za odpověď, ty opsgeary sou moji favoriti, hlavně i protože není třeba nějak laborovat se vzhledem a úsť. brzdou ale i proto abych porovnal jak střílí v reálu. Měl sem SP linear 14" ta nebyla špatná, půjčím si SP AA taky čtrnáctku a budu porovnávat s opsgearem.
rozdíl proti standardní 11" tam určitě bude a navíc je u OPSka zajímavej poměr kvalita/cena...
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: po leden 04, 2010 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no já osobně jsem porovnával jen AA 14 a myslím že ten rozdíl je fakt malej.a já nechtěl kupovat zbytečně drahou hlaveň která by mě stála jak samotný bravo a na to moje hraní je tohle dostačujíci,pokud mě dostanou tak je to problém mezi zbraní a zemí Very Happy a to lepší hlaveň nedožene.taky mi šlo o ten vzhled teď ma ještě pár změn na celkovým vzhledu ale fotky zatim nemam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: po leden 04, 2010 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Měl jsem 18" hlaveň Interceptor od OPSgear a výsledky mě tedy dost zklamaly. Laborovali jsme ještě s kolegou, který ji pořídil taky s úsťovkou a municí a ve finále jsme oba přešli na 16" AA. Rozdíl byl výrazný ve prospěch AA. Nicméně, je bytelná a má realný vzhled, což někomu může připadat dostatečné pro nákup.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 6 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate