Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Hra na granáty
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
martas



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Uh Hradiště

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 8:29 pm    Předmět: Hra na granáty Odpovědět s citátem

Jak je to s hrou na granáty? Hraje na to vůbec někdo? Myslím obyčejné megy , megy které dělají pořádný rámus. Znám pár lidí co hodí do místnosti megu která rve uši a člověk čeká že tam někdo vběhne a ono nic, navíc hází megy ikdyž se nehraje na granáty, má to smysl? Můj děda tak málem přišel o sluch (ne na paintu) ale připadne my zbatečné přijít o sluch jen kvuli takové blbině. Příde my to stejné jako paint granáty které stříkají barvu, ty sice nedělají hluk, ale zasaženého označí, megy udělají ránu která může poškodit sluch ale je to neprokazatelný zásah. Co je teda lepší, zatím jediné co sem tu dočetl tak sou Koytovy sadráky aly ty nepouživá každý. Už sem párkrát viděl jak se borci drží za uši, protože jim mega práskla blízko hlavy. Nevím jak vy, ale pokud by mě někdo hodil megu z okna a ona mě přistála za sniper šálou, někde u krku a bouchla a popálila mě a navíc bych ohluch, tak asi toho dotyčného umlátím nejbližším předmětem, nejlíp z oceli a asi by mě bilo jedno kdyby po té sadě přestal dýchat. jaký názor na to máte vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já rány rád Laughing a nemůžu jsi pomoct.Jsem asi pyroman Wink Laughing Laughing
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
martas



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Uh Hradiště

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rbull napsal:
Já rány rád Laughing a nemůžu jsi pomoct.Jsem asi pyroman Wink Laughing Laughing


Počkej až ti nějáká bouchne přímo u hlavy a ty si už neposlechneš žádnou oblíbenou MP3. nejsem žádný sráč, ale taky se mám rád. myslím že takový mini rusog, myslí že se to menuje CKM, který udělá víc explozí po sobě, je daleko lepší a efektyvnější než nějaká super extra mega
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Skimer



Založen: 24. 07. 2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Kout na Šumavě

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo tuty CKM známe s Rbullem moc dobře, v místnosti...bez možnosti vylezt, že to hodim ven a vyběhnem do nich.... Twisted Evil ...co se nestalo ta bestie mi bouchla v ruce...a vlastně všude:D jak z toho vylítnou ty malý hajzly...nemít rukavice tak sem asi přišel o pastelky Twisted Evil ale jináč hra na granáty není vůbec špatnej nápad...třeba mega v místnosti a všichni vevnitř out. ale to se tu už taky někde řešilo. Rolling Eyes
_________________
El diablo, cazador de hombres!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
martas



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Uh Hradiště

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nj dyť hru na granáty beru ale proč k tomu používat melej dynamit? když by stačil obyčejný korzár. Efekt to udělá stejný. To si tady nikdo neváží svého sluchu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale no tak Smile Nikdo te na to hrat nenuti a urcitou ranu to preci jen chce. Nicmene kdyz jsme hrali na granaty - vybuch a vsichni okolo jsou mrtvi nezavisle na tom jestli je neco zasahlo, bylo to super a konecne se tak da hrat v barakach. Navic kdyz jsem lezel hodinu v bungru a kolem nas se stahlo 20 Certu s granatama, sedel jsem ve dverich abych mohl rychle vyskocit az to tam zacnou hazet a mel jsem nadelano v trenclich az to hezky nebylo Smile Navic myslim, ze mega ti sluch neposkodi. To takova La Bomba... Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2008 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak je to vubec s nakupem La Bomby? kdyz to objednam z vltavy, bude nekdo resit, ze nemam pyrotechnickej prukaz?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g0mez



Založen: 18. 06. 2007
Příspěvky: 45
Bydliště: P9

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2008 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

la bomby su uz znovu v predaji?xixi, to hned idem objednavat:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skimer



Založen: 24. 07. 2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Kout na Šumavě

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2008 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2 ares: no v objednacích podmínkach u pyrotechniky 3. třídy je napsáno, že objednávkou potvrzujete držení průkazu odpalovač ohňostrojů nebo průkaz pyrotechnika. Zatim jsem odtamtud nic neobjednával ale když v komentářích každej píše jaký to dělá pecky tak to podle mě bez problémů pošlou. Laughing
_________________
El diablo, cazador de hombres!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2008 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

La bomba to zní mooc dobře Laughing kdyže objednáváme ? Twisted Evil
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2008 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no já moc granáty rád nevidím - resp. u lidí, které neznám...

Nikdy nevíte co je to za člověka a jak jste si všimli naše řady se rozšiřují i o tzv. začínajicí hráče - kteří nic moc neví ... prostě PB je cenově stále dostupnější i pro děti... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Lubano



Založen: 13. 09. 2006
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2008 10:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ares napsal:
jak je to vubec s nakupem La Bomby? kdyz to objednam z vltavy, bude nekdo resit, ze nemam pyrotechnickej prukaz?



Nebude. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martas



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Uh Hradiště

PříspěvekZaslal: so červenec 05, 2008 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Ale no tak Smile Nikdo te na to hrat nenuti a urcitou ranu to preci jen chce. Nicmene kdyz jsme hrali na granaty - vybuch a vsichni okolo jsou mrtvi nezavisle na tom jestli je neco zasahlo, bylo to super a konecne se tak da hrat v barakach.


Když se hraje na granaty tak to beru, mám rád mylitary, ale když se na granáty nehraje a měkdo ti do místnosti hodí 4 megy a nic se neděje tak mě to přide trochu zbytečné. Navíc už sem tuším tady viděl foto co dokáže mega, ty rostrhuté ruky atd. Teda osobně bych nechtěl aby mě to někdo hodil za krk. Osobně sem toho názoru že pokud něco takového hodím do místnosti tak za účelem že tam hned vběhnu dokud je nepřítel omráčený a ne že tak prdnu 4 megy a pak po pulhodině se tam pomaličku doplížím.

PS: co se týče házení granátu ( F1 konkrétně ) tak sem byl jediný který se díval kam dopadnou (ti co je znají ví co umí) zacož sem byl jebán. Hazel sem i s jinýma granátama ale to bylo na vojně, teď už my na zdraví záleží trochu víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: so červenec 05, 2008 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

martas napsal:

co se týče házení granátu ( F1 konkrétně ) tak sem byl jediný který se díval kam dopadnou (ti co je znají ví co umí) zacož sem byl jebán.


jestli to dobre chapu, tak si hodil f1 a pak ses koukal jak to bouchne? Jestli jo, tak to sis musel pripadat jako hrdina, ale ostatnim jako vylizanej magor Smile A nebo si schopnej ten granat hodit dal nez 100 metru.... No a co mi spis prijde pravdepodobnejsi, honis si tu triko.

Osobne mam doma nemalo snubnich prstynku od RG F1, RG4 a URG, ale za celou dobu jsem nezazil nikoho, kdo by po odhozeni zustal cumet a nebyl za stitem nebo pruzorem s neprustrelnym sklem v krytu. Neni se vlastne ani cemu divit, kdyz smrtici ucinek strepiny z F1 je 100 a zranujici 200m


Naposledy upravil ares dne ne červenec 06, 2008 6:40 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2008 6:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A nebyl to náhodou granát RG4? S tím se běžně na vojně cvičí. F1 se pokud vím běžně při výcviku vojáků základní služby nepoužívali.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martas



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Uh Hradiště

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2008 7:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sem se díval, jak daleko sem to hodil, bylo to ze zviku, samo že na mě někdo zřval ať zalezu, jinak bych tu nebyl.

Nepoužívá někdo tohle: http://www.vltava2000.cz/pyrotechnika-ohnostroje/goodsdetail.asp?strGoodsID=SP046&lngDepartmentID=15
Popřípadě čím to plníte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Skimer



Založen: 24. 07. 2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Kout na Šumavě

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2008 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

osobní zkušenost s tim nemám ale airsofťáci to plní třeba moukou, de tam nalít i barva....jak prodávají na PBshopu ty pytlíky na plnění min...ale doporučujou zalít těsně před hrou....aby ta petarda vevnitř nenavlhla Idea
_________________
El diablo, cazador de hombres!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2008 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dělám na PB hrachové granáty a používám do nich právě megy. Díky obalu a napěchovanému hrachu nemají takový zvukový ráz, jako kdyby jsi je házel holé. Stejně tak si myslim, že to bude i u sádráků.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Skimer napsal:
osobní zkušenost s tim nemám ale airsofťáci to plní třeba moukou, de tam nalít i barva....jak prodávají na PBshopu ty pytlíky na plnění min...ale doporučujou zalít těsně před hrou....aby ta petarda vevnitř nenavlhla Idea


nebouchla ti nahodou ta mega v olomouci ? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 9:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

martas napsal:
Sem se díval, jak daleko sem to hodil, bylo to ze zviku, samo že na mě někdo zřval ať zalezu, jinak bych tu nebyl.

Nepoužívá někdo tohle: http://www.vltava2000.cz/pyrotechnika-ohnostroje/goodsdetail.asp?strGoodsID=SP046&lngDepartmentID=15
Popřípadě čím to plníte?


me se tohle libi .. naplnit to prave hrachem ... jen nevim jestli to neni moc slaby ..

jinak co se tyce hry na granaty, my na ne hrajeme .. resp zpusobem .. granat v mistnosti .. vsichni mrtvi ...
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hra na granáty samozřejmě, ale souhlasím s názorem, že při tom nemusím ohluchnout. Když jsem začínal s paintballem, tak do místnosti někdo něco hodil a zkušený hráč zařval rychle oknem. Samozřejmě jsem si v té rychlosti vybral nejbližší a jumpnul přímo na schody. Naštěstí jsem to ustál.
K efektu granátu stačí rozhodně mega. Nemusíme si přeci "hrát" na: "Čím větší rána tím větší granát a tím líp". Vždyť je to vidět i na akcích, kdy někdo přinese novinku a všichni zareagují ... jééé to je rána, to musím mít taky ...

PB beru více než hru, ale prostě všeho moc škodí. Když jsem viděl jak někdo střílí světlice do baráku, kde viděl nepřítele, bylo mi na blití.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:

me se tohle libi .. naplnit to prave hrachem ... jen nevim jestli to neni moc slaby ..

jinak co se tyce hry na granaty, my na ne hrajeme .. resp zpusobem .. granat v mistnosti .. vsichni mrtvi ...


No pokud jde o hlučnost, tak mně osobně to bohatě stačí. Svůj účel to plní si myslim dobře.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krasty



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 12:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

martas napsal:
Sem se díval, jak daleko sem to hodil, bylo to ze zviku, samo že na mě někdo zřval ať zalezu, jinak bych tu nebyl.

Nepoužívá někdo tohle: http://www.vltava2000.cz/pyrotechnika-ohnostroje/goodsdetail.asp?strGoodsID=SP046&lngDepartmentID=15
Popřípadě čím to plníte?



Koupil sem si je na zkousku, na prvni pohled neco skvelyho, vypada to jak granat Smile na prvni dotek ale trosku zklamani, je to z mekeho plastu ktery doslova " tece " pod prsty. odpaleni trhnutim coz je plus. V granatu je umistena dutinka ( neco na zpusob megy, jen uzsi a vyssi )
Odpaloval sem jeden prazdnej a jeden s ryzi. oba praskly naproti rozbusce ( podle mne je tam malo pyro sloze, takze se dutinka nerozleti cela, ale vybuch vyjde jejim koncem ) Ryze se mi do neho nepodarilo zrejme nasypat dostatek, protoze po vybuchu zustala vsechna ryze uvnitr.
Jestli, ale nekdo hraje granaty stylem mega v mistnosti, ses mrtvej, doporucuju ( nedela to takovou ranu, vypada to lip, dobre se to odpaluje ) jen je to oproti megam drazsi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2009 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím a pozdravuji. Máte s tímhle někdo zkušenosti??? Podělte se...
http://www.army-shop.cz/index.php?action=item&id=6884&prevaction=category&previd=66&prevstart=0
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2009 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

za tyhle penize je to k hovnu
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2009 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2009 11:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LordKiller napsal:
Zdravím a pozdravuji. Máte s tímhle někdo zkušenosti??? Podělte se...
http://www.army-shop.cz/index.php?action=item&id=6884&prevaction=category&previd=66&prevstart=0

Rozptyl 2-5metrů ??? Děláte si srandu? Nepoužitelné Exclamation
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli jsem to správně pochopil, pak je to granát na jedno použití...?
Cena je k smíchu stejně jako účinnost.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nám to jednou Bubák přinesl na otestování do TT a musim říct,že to funguje dobře.V místnosti 5x5m jsme byli ohozený všichni takovejma kapkama asi jako poloviční zásah od kuličky,takže dobrý oproti jinejm granátům co udělaj spíš takovou mlhu ale souhlasim s váma,že cena je dost vysoká to si radši koupim ty recyklovatelný granáty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kdyz neco zahodim uz se mi to nechce sbirat takze ja jsem rozhodne pro granaty na jedno pouziti ... ale za rozumnou cenu Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate