Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Remote hadice
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
camel1cz



Založen: 09. 06. 2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 12:02 am    Předmět: Remote hadice Odpovědět s citátem

Ahoj lidi,

uvažuju o koupi hadice a hození COčka na záda. Narazil sem na celkem zajímavou nabídku, ale nevím jestli má smysl brát verzi s tlakoměrem (a regulátorem?) - moc se v tom ještě neorientuju...

Odkazy na: obyč variantu vs. variantu s tlakoměrem

Co si o tom myslíte? Díky za názory.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

slyšel jsem že ta varianta s tlakoměrem má větší tendenci se rozbíjet...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
camel1cz



Založen: 09. 06. 2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
slyšel jsem že ta varianta s tlakoměrem má větší tendenci se rozbíjet...


Jojo, to je dobrej postřech. V jednoduchosti je síla...

Navíc mě napadá jen jeden smysl toho tlakoměru - že bych byl schopnej včas poznat, že dochazí plyn. Ale (opravte mě, pokud se pletu) tlak v láhvi je prakticky konstatní, dokud je v ní nějaké kapalné CO2 (tedy tlakoměr je na prd) a pokud dojde kapalné CO, tak jsem velice rychle v háji... tedy jako závěr mi přijde, že to je fakt jen další věc co se může podělat.

No ale je to jen teorie - nějaký praktik co by to potvrdil/vyvrátil? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 10:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No a dále prý je poruchový ten ventil na " odfouknutí ".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
camel1cz



Založen: 09. 06. 2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 12:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
No a dále prý je poruchový ten ventil na " odfouknutí ".


Žádného odfukovacího ventilu sem si nevšiml - vidím jen ON/OFF a rychlospojku ke zbrani - to je nějak integrované do toho tlakoměru?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Promiň ten konec vypadal na první pohled jako " odpouštěcí " ventil ... a ono to je díl co jde do zbraně.. Wink
Ale když se setkáš stím " odfukovadlem " tak to je to o čem jsem mluvil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
camel1cz



Založen: 09. 06. 2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V pohodě... díky za info. Souhlasím - ono nějaký odpouštění je další krám co se bude akorát s*át Very Happy Myslím, že na odstřílení zbytku z hadice není nic problematického Wink

Tak pořídím tu jednoduchou variantu a uvidíme... ještě jednou díky moc!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

camel1cz napsal:
V pohodě... díky za info. Souhlasím - ono nějaký odpouštění je další krám co se bude akorát s*át Very Happy Myslím, že na odstřílení zbytku z hadice není nic problematického Wink

Tak pořídím tu jednoduchou variantu a uvidíme... ještě jednou díky moc!


a to udelas nejvetsi blbost, jakou muzes Smile

takze v zasade tady vetsinou melete nesmysly. to ze tlakomer zvysuje poruchovost mi nijak neprijde. Ano, je sice pravda, ze u co je tlak pouze informativni.

ten zminovany "ventil na odpousteni" se jmenuje slide check a az ti parkrat pri odpojovani hadice bez slide checku z rychlospojky vyleti o krouzek, taxi reknes, ze ja vul si ten slide nekoupil. Pak je moznost jeste zavrit bombu, vystrilet tlak z hadice, ale to je opruz. Se slidem to uzavres, ono si to odfoukne a krasne sundas rychlospojku. Ze by byl kus oceli se dvema okrouzky poruchovy? No za dva roky jsem o krouzky nemenil a ventil funguje bez poruchy.

Rozhodne kup verzi se slidem, stejne si ho pak budes doobjednavat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
camel1cz



Založen: 09. 06. 2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ares napsal:

Rozhodne kup verzi se slidem, stejne si ho pak budes doobjednavat.


No problém je, že tu mou vyhlídnutou hadici s tím slidem nedělají - řešili jsme čistě varianty s tlakoměrem a bez... a došli k tomu, že je to jedno (vzhledem k vypovídací hodnotě tlakoměru u CO) a tedy i k tomu, že tlakoměr jen komplikuje systém a zvyšuje riziko.

Což je IMO neoddiskutovatelný fakt...

Nicméně je pravděpodobné, že se brzo začnu shánět po tom slidu (do dnes sem netušil, že to existuje Very Happy ) - ale zatím, jak sem psal dřív, se chystám to zavřít a vystřílet...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a mohl bys prosimte postnout odkaz na tu konkreni hadici, kterou mas vyhlidnutou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
camel1cz



Založen: 09. 06. 2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ares napsal:
a mohl bys prosimte postnout odkaz na tu konkreni hadici, kterou mas vyhlidnutou?


Je to hned v mém prvním příspěvku s otázkou - druhý odstavec (Odkazy: ...)

Dej vědět co si o tom myslíš - tváří se, že to dělají pořádně a já jim to teda zbaštil Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak vetsi snusku reklamnich hoven jsem uz dlouho nikde nevidel Very Happy

K tomu uzavreni: kamos ma jednu z tech testovanych hadic, je to od 32 degrees a jakmile pujdeme na akci, tak to musim vyzkouset, jestli se to pri plnem zatoceni ucpe, ale myslim, ze je to blabol.

Cena ty hadice je hodne podobna hadici od tilleru a vubec bych se nedivil, kdyby to bylo to samy. Kdyz jsem si navic prohlidnul ty hlavne co nabizi, tak bych na to, ze je to ze stejny fabriky, vsadil.

Co hraju paint, taxem videl dva problemy s hadici. jeden byl strzenej zavit ny konci hadice pred rychlospojkou, pac to bylo hrozny blato a podruhy to byl bouchlej obal, protoze to bylo spatne namackly na hadici a propoustelo. Obe byly koupeny pres net a extremne levny, cimz ale nechci rict, ze by mistni shopy prodavali neco jinyho, i kdyz se obcas zadari..... nebo ze by hadice o 10 babek drazsi byly lepsi.

Ja osobne mam stastnou nahodou tuhle a to kuli slide checku, kterej je o trosku mensi nez beznej slide a hlavne je jeho pohyb oproti beznymu mnohem volnejsi a pri natlakovani se sprajcne, ale zase ne tolik, aby se s nim nedalo hnout. Navic hadice je o trochu kratsi a zbytecne nikde neplanda. 100% spokojenost, zatim jsem nemel jediny unik a ani jsem nemenil okrouzky 2 roky), coz muj kolega s normalnim slidem delal 2x za sezonu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
camel1cz



Založen: 09. 06. 2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2008 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak to sem zvědavej, jestli to je fakt blábol - kdyby sis vzpomněl, tak dej vědět jak to dopadlo Wink

Každopádně mě ulovili - napíšu jak se to chová až ji dostanu Smile

Rozhodně díky za info! - zase sem moudřejší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 6:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ares napsal:

Ja osobne mam stastnou nahodou tuhle a to kuli slide checku, kterej je o trosku mensi nez beznej slide a hlavne je jeho pohyb oproti beznymu mnohem volnejsi a pri natlakovani se sprajcne, ale zase ne tolik, aby se s nim nedalo hnout. Navic hadice je o trochu kratsi a zbytecne nikde neplanda. 100% spokojenost, zatim jsem nemel jediny unik a ani jsem nemenil okrouzky 2 roky), coz muj kolega s normalnim slidem delal 2x za sezonu.

Tuhle hadici mam take a maximalni spokojenost. Hlavne je lehkost s jakou to jde. Hledal jsem ji ale v nasich obchodech a nejak neni. Ja mam taky dva roky a krouzky jsem nemenil. A take potvrzuji ze ostatni co maji tu "klasiku" je obcas menit musi. Ze to nekde utika a tak.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Holubov/Č.Krumlov

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 7:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

camel1cz napsal:
No tak to sem zvědavej, jestli to je fakt blábol - kdyby sis vzpomněl, tak dej vědět jak to dopadlo Wink

Každopádně mě ulovili - napíšu jak se to chová až ji dostanu Smile

Rozhodně díky za info! - zase sem moudřejší Smile


Zas takovej blábol to není, hadici od 32 Degrees mám a při úplným zatočení se fakt přívod média uzavře. Vyřešil jsem to tak,že jsem pod tu matku dal podložku.A ten posuvnej ON/OFF ventil je taky na prd, moc to netěsnilo, nahradil jsem ho tímto http://www.paintballshop.cz/zbozi/1705-in-line-mini-on-off
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem slide zahodil hned jak jsem si jí kopil Very Happy ,vypadá to příšerně a po každým odfouknutí 2 okroužky v hajzlu... 6 okroužků když jsem to zkusil 3X....takže vůůůůbec Very Happy
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam stejnou zkusenost. Ale mozna to je tim, ze ta sracka mela spatne zbrouseny hrany a o ne se ty krouzky roztrhaji.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
camel1cz



Založen: 09. 06. 2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sledujete to? To je stejně přímo magický, jak má každej úplně opačnou zkušenost s tou samou věcí...

Ono je fakt nejlepší zkoušet, nadávat a občas mít kliku Smile Takhle teď postupuju s kulema a zatím nadávám, tak snad bude líp Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je fakt taky si myslím že je to tou hranou-vždycky se trhnul okroužek na jedný straně o tu dírku.Takže aposlutně nepoužitelná věc Very Happy ,škoda že na PB shopu nemaj ten on/off kohoutek Sad
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já měl hadici koupenou v českým šopu přes rok, je s tim slidecheckem, a celý rok absolutně bez problémů. Akorát mě začalo dost vytáčet, že člověk je připoutanej ke zbrani - chybí jakási volnost pohybu a možnost kdykoliv zbraň odložit. Takže nakonec jsem se prozatim vrátil k tomu, že jsem vzduchovou bombu našroubil přímo na gun. Uvidime, jak to bude dál.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 1:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

camel napsal:
Já měl hadici koupenou v českým šopu přes rok, je s tim slidecheckem, a celý rok absolutně bez problémů. Akorát mě začalo dost vytáčet, že člověk je připoutanej ke zbrani - chybí jakási volnost pohybu a možnost kdykoliv zbraň odložit. Takže nakonec jsem se prozatim vrátil k tomu, že jsem vzduchovou bombu našroubil přímo na gun. Uvidime, jak to bude dál.


zalezi na umisteni pripojeni hadice ... pokud je to na konci pazby tak je to super .. pouzivam to uz nejakou dobu a ani jednou jsem se nikde nezadrhnul .. v kombinaci s 3 bodakem parada ....

co se tyce toho slidenesmyslu .. tak nevim co mate za hadice ale ja zadnej slide nemam ale hadici pod tlakem neodpojim .. nejde hnout s rychlospojkou ... je to starsi hadice
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

camel napsal:
Já měl hadici koupenou v českým šopu přes rok, je s tim slidecheckem, a celý rok absolutně bez problémů. Akorát mě začalo dost vytáčet, že člověk je připoutanej ke zbrani - chybí jakási volnost pohybu a možnost kdykoliv zbraň odložit. Takže nakonec jsem se prozatim vrátil k tomu, že jsem vzduchovou bombu našroubil přímo na gun. Uvidime, jak to bude dál.


Jsem úplně stejnej případ .... hrál jsem s hadicí a když jsem jí jednou zkusil sundat ( po přečtění nejspíše tvém předchozím přízpěvku Wink ) Tak jsem se až podivil jak mě hadice omezuje.....
Ale zase znám hráče kteří nedají na hadici dopustit... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Mam stejnou zkusenost. Ale mozna to je tim, ze ta sracka mela spatne zbrouseny hrany a o ne se ty krouzky roztrhaji.


no a to byl jen slide za 250 korun. ja si koupil max flo inline za 3 a pul litru a to melo ostry hrany vsude, kam sahla vyrobcova freza nebo vrtacka, proste neskutecna strojnicka prasarna. navic u on offu nepomohlo ani zabrouseni a pri kazdem otoceni on offem to kouslo okrouzek a cela flaska usla. vydrzel jsem celkem tri opravy a jednu vymenu za jinej kus, paxem ho vratil, protoze abych po kazdem otevreni a uzavreni musel menit tesneni, na to fakt zvedavej nejsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 1:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem ten slide obrousil šmirglem pod vodou,dírky jsem trochu zavrtal,obrosuil... a pohoda fachá pod plným tlakem,zkusil jsem 20X zastavit a pustit pod talkem bez gunu a pohoda....takže jen další strojírenská prasárna... Wink
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim. Než se do toho pustim rád bych se na něco zeptal. V paintballshopu jsem si koupil hadici se slidem (http://www.paintballshop.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=7385&show_all=1) a podařilo se mi zapnout slide, když jsem hadici na rychlospojce odpojenou od zbraně. Takže sem v rychlosti idiot zavíral slide pod tlakem a asi se mi zvětšili těsnění. Teď mi tlak uniká právě okolo slidu - při jeho otevření i zavření. Samice na rychlospojce je v pohodě, tam těsnění je. Má někdo s výměnou už zkušenosti? Je třeba si na něco dát pozor? jaký tam jsou O kroužky, kolik? Díky moc...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ondraus napsal:
Zdravim. Než se do toho pustim rád bych se na něco zeptal. V paintballshopu jsem si koupil hadici se slidem (http://www.paintballshop.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=7385&show_all=1) a podařilo se mi zapnout slide, když jsem hadici na rychlospojce odpojenou od zbraně. Takže sem v rychlosti idiot zavíral slide pod tlakem a asi se mi zvětšili těsnění. Teď mi tlak uniká právě okolo slidu - při jeho otevření i zavření. Samice na rychlospojce je v pohodě, tam těsnění je. Má někdo s výměnou už zkušenosti? Je třeba si na něco dát pozor? jaký tam jsou O kroužky, kolik? Díky moc...


ten slide je tam od toho, aby to pod tlakem slo otevrit a zavrit, takze si neudelal nic spatnyho. Chyba je v samotnym slidechecku. Pokud ti v pbshopu dali slidecheck komplet i s prislusenstvim, mel bys u nej mit cca 5 nahradnich tesneni a hadej proc. Protoze vyrobce je takovej dement, ze neni schopnej zahladit spony po vyvrtani prepoustecich otvoru, takze pod tlakem ti to pri presunu to tesneni vykousne. Vem jemnej smirgl nebo telisko/malej vrtak a ty hrany zabrus. pak to bude fungovat tak jak ma
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super, díky moc. Jen mi PBS nic k tomu nenodal. Pouze mi poslal hadici Twisted Evil
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z toho si nic nedělej, na mě se pražský PBS taky vy..... a těsnění nedodal. Obě díry byly zprasené, takže mi těsnění poškodily, přesně jak bylo psáno. Řešením bylo sundat slide, zahladit a vyměnit poškozené těsnění. Navíc jsem pohybu slidu pomohl trochou sl33k gelu.
Momentálně maximální spokojenost!
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sleek je na tohle pomerne nahouno, protze ty okrozky jsou tam dost nafest a setrou ho. zkus teflon, pohybuje se to o poznani lip, nekdy az moc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem to dal do kupy a v lavoru s vodou mi to těsnilo... Laughing Tak snad to pošlape i při hře...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate