Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

SZ WAR II
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bicmen



Založen: 22. 03. 2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ronov nad Doubravou

PříspěvekZaslal: čt září 11, 2008 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Pokud všichni vyskáčete z auta a odlehčíte ho, tak by mohlo nastat už jen pár drobných problémů. Např. vyprošťování z rybníka, převracení zpátky na kola nebo padlý strom na kapotu Laughing Laughing Laughing

Zase tak hrozná ta cesta není.


Laughing Laughing Laughing Paráda... Laughing
_________________
***\Žoldáci z Železných hor/***
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Carlos



Založen: 23. 08. 2006
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: po září 15, 2008 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak a mame tu novou soupisku skupin (opravdu uz finalni)

Skupina 2 Týmy
Benesovsti Medvedy
ČERNÝ SVINĚ ZE SEVERU
HAMMERS
GARFIELDS
S.B.S.
Lovci Lebek
PTP Poděbrady
Skuruth-Hi
Proseč
Keberos Blatná
Stínadla
Lu-hill company
Jednotlivci
Perun
Hroch tým
Projectils

Skupina 1 Týmy
Pohanský pes
Čertovo kopyto
RFM
Forest
Falcon
PC Raptor
Predators SK
Žoldáci z Železných hor
PT-Slatina
K-Squad
Kokořínští psi
Brahmidi
Schnelle Kugeln
GBG Elite Litomyšl
Venators
S.K.S
Paintball Club Turnov
Future Balls
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predators SK



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 12:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sory,este sme u Vas nehrali...preto ma zaujima,ako funguje ZDRAVOTNIK?Prip. kde si to precitam?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bicmen



Založen: 22. 03. 2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ronov nad Doubravou

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, taky mě to zajímá...Vzal jsem si v týmu funkci doktora a budem na takovéto akci prvně... Rolling Eyes
PS: Kříž a morfium si mám senat sám Laughing
_________________
***\Žoldáci z Železných hor/***
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro postřelené bude v prostoru vykopáno několik děr, fukce doktora se mění v pohřebáka Laughing

Ještě nemáme úplně doladěny pravidla. Každopádně zásah do těla a hlavy je neléčitelný. Doktor (viditelně označený) obdrží fáče a zasaženou paži nebo nohu ováže. Nelze léčit vícekrát stejného hráče. Počet doktorů bude také omezen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Pro postřelené bude v prostoru vykopáno několik děr, fukce doktora se mění v pohřebáka Laughing

Ještě nemáme úplně doladěny pravidla. Každopádně zásah do těla a hlavy je neléčitelný. Doktor (viditelně označený) obdrží fáče a zasaženou paži nebo nohu ováže. Nelze léčit vícekrát stejného hráče. Počet doktorů bude také omezen.

Tak to je paráda Smile Takže mrtvej se po 20minutách smí recyklovat vykopáním z hrobu. Tak to si rovnou koupim i lopatku. To znamená, že po první várce oživlých mrtvých končí SZ War a začíná Den oživlých mrtvol. Mrtvola musí být zasažena do hlavy aby byla trvale vyřezena po zbytek hry.

EDIT: Hej! Z toho se dá udělat hustej scénář na nějakou akci xD Armáda vs. mrtvoly atp.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doufám, že bude povoleno okrádat mrtvoly a trhat jim zlatý zuby jak to dělali příslušníci trestnýho praporu v knihách od Svena Hassela. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

holoubek napsal:
Doufám, že bude povoleno okrádat mrtvoly a trhat jim zlatý zuby jak to dělali příslušníci trestnýho praporu v knihách od Svena Hassela. Very Happy

Je blby ze ptaci jsou bezzuby.... Mad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Borodov napsal:
holoubek napsal:
Doufám, že bude povoleno okrádat mrtvoly a trhat jim zlatý zuby jak to dělali příslušníci trestnýho praporu v knihách od Svena Hassela. Very Happy

Je blby ze ptaci jsou bezzuby.... Mad


to se dělá kombinačkama Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
bicmen



Založen: 22. 03. 2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ronov nad Doubravou

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2008 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý den,
chtěl bych za Žoldáky z Železných hor omluvit Matěje Průšu - chytl mononukleozu a nemuže přijet. S tím opravdu nemohl počítat Confused . Doufám, že s tím nebude problém.
Jinak ostatní jedou Cool
_________________
***\Žoldáci z Železných hor/***
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 19, 2008 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak sem na nalehani dvou zevlu udelal i oddelena fora pro SZ WAR, jak se tam nic nebude objvovat tak to smazu a ty dva povesim za ...... (vyplnte cast muzskych genitalii na 5) do pruvanu. Twisted Evil spoustu tymu tam neni, protoze tu nemaji skupiny, kdo se nenajde a ma skupinu, at mi da vedet, jak presne se jmenuje (treba sem jen prehlidnul)
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne pá září 19, 2008 4:31 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 19, 2008 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
tak sem na nalehani dvou zevlu udelal i oddelena fora pro SZ WAR, jak se tam nic nebude obejvovat tak to smazu a ty dva povesim za ...... (vyplnte cast muzskych genitalii na 5) do pruvanu. Twisted Evil spoustu tymu tam neni, protoze tu nemaji skupiny, kdo se nenajde a ma skupinu, at mi da vedet, jak presne se jmenuje (treba sem jen prehlidnul)


Vidíš jak ti to jde, jen by jsi příště nemusel tak nadávat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: pá září 19, 2008 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jejich genitálie na pět jsou zachráněný Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Predators SK



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: so září 20, 2008 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Borci moja otazka bude asi divna,ale nevite nekdo o nejakem levnem ubytovani v teple Laughing na 3.10. pobliz Milovic nebo tam nekde kolem??
pro 6 lidi...diky a kdyz tak info@predators.sk

pomoc nebude zapomenuta Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne září 21, 2008 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rogan napsal:
preddy napsal:
vjezd na minulou SZWAR byl zde a na tuto bude asi taky:

VJEZD: 50°15'56.595"N, 14°52'58.156"E

http://www.mapy.cz/#x=134132752@y=136581824@z=16@mm=FP@sa=s@st=s@ssq=50%C2%B015%2756.595%22N,%2014%C2%B052%2758.156%22E%20@sss=1@ssp=134075008_136527552_134191488_136634304

ze smeru od Benatek jak vjedete do toho lesa je to hned prvni vjezd do lesa napravo - je tam zavora... Wink ale jak pise nas velici george, tak ta cesta tam je opravdu dost hrozna Rolling Eyes

Jak daleko je to prosim tě od té závory tim lesem? Je docela dost dobře možné, že neseženeme auto a pojedeme busem. Zatim mi to v propočtech vychází k registraci dost těsně. Díky


Tento víkend jsem tam byl a pokud jdete z Benátek ( od pumpy u vjezdu na dálnici ) - je to přesně na místo 5,25km - pokud sebou taháte flašku - tak to je docela štreka - nenašel jsem tam zastávku čsad v blízkosti a tak je možné že nejbližší bude v centru Benátek a toi si ještě pár " kiláků " přidejte....
Pokud se " nějak " dostranete do města je jedno jestli busem nebo vlakem - Můžu Vás svést ( pokud mi napíšete na PM ) na hřiště. Wink ( 2 lidi s nějakým tím vybavením.. )
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 6:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Rogan napsal:
preddy napsal:
vjezd na minulou SZWAR byl zde a na tuto bude asi taky:

VJEZD: 50°15'56.595"N, 14°52'58.156"E

http://www.mapy.cz/#x=134132752@y=136581824@z=16@mm=FP@sa=s@st=s@ssq=50%C2%B015%2756.595%22N,%2014%C2%B052%2758.156%22E%20@sss=1@ssp=134075008_136527552_134191488_136634304

ze smeru od Benatek jak vjedete do toho lesa je to hned prvni vjezd do lesa napravo - je tam zavora... Wink ale jak pise nas velici george, tak ta cesta tam je opravdu dost hrozna Rolling Eyes

Jak daleko je to prosim tě od té závory tim lesem? Je docela dost dobře možné, že neseženeme auto a pojedeme busem. Zatim mi to v propočtech vychází k registraci dost těsně. Díky


Tento víkend jsem tam byl a pokud jdete z Benátek ( od pumpy u vjezdu na dálnici ) - je to přesně na místo 5,25km - pokud sebou taháte flašku - tak to je docela štreka - nenašel jsem tam zastávku čsad v blízkosti a tak je možné že nejbližší bude v centru Benátek a toi si ještě pár " kiláků " přidejte....
Pokud se " nějak " dostranete do města je jedno jestli busem nebo vlakem - Můžu Vás svést ( pokud mi napíšete na PM ) na hřiště. Wink ( 2 lidi s nějakým tím vybavením.. )
Ten odvoz by byla paráda. Určitě by jsme ho využili. (samo i na béňo přispějeme). 7:55 má přijet bus do Benátek (nic dřív nejede) a odtamtud jsme chtěli jít pěšmo, ale odhadoval sem to míň km. Bez odvozu by jsem nestihli registraci. Budeme akorát dva, protože jeden člověk nám čerstvě odpadl. Domluvíme se teda blíž po pm. Díky
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 6:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě se chci omluvit za Venators. Jeden člověk nám odpadl kvůli práci. Přezdívka Arfindal. Jinak my dva zbývající jedeme.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cita.s



Založen: 10. 12. 2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 7:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim vsechny nevim jestli jste si vsimli ale byli zalozeny dve samostatna fora pro jednotlive tymy
Tak prosim teda hlavne velitele 2. skupiny mrknete na to.
Dik cita.s
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cita.s



Založen: 10. 12. 2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 7:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Jaroslav.
Ve druhe skupine chybi jen jeden tym a to PROSEC
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 7:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja je ale nemam v seznamu tymu, takze je nedokazu priradit, jestli to nemaji vytvorene..... nebo se tam jmenuji jinak nez Prosec ???
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
cita.s



Založen: 10. 12. 2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to netusim to musi vedet oni nebo Carlos ten psal jednotlive tymy do skupin, ja jen kontroloval jestli tam jsou vsichni a osobne je neznam. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 8:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ne jde o to, zda maji tady na foru zrizenou skupinu (tam jsou razeni jako clenove tymu) ja pak pridavan jen tuto skupinu do prislusne sekce s opravnenim moderatoru, kdyz nemaji na foru vytvorenou skupinu, nemohu je tam pak priradit, nebo bych je tam musel hazet jako jednotlivce
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
cita.s



Založen: 10. 12. 2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jejich oficialni nazev je
Paintball team Prosec
nasel jsem je v teamech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 8:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tady na foru, nebo na webu ??? ja potrebuju aby meli skupinu tady na foru, protoze tady na foru to prirazuju do toho vlakna, stejne tak jako ji mate vy, skupina Benesovsti medvedi a tam nekolik clenu, takze kdyz nekam presunu Benesovsky medvedy, maji prava tam byt, ale Proseč ani Paintball team Proseč tam nemam (najdes to v sekci uživatelské skupiny)..
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
cita.s



Založen: 10. 12. 2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 8:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok v pohode to uz si musi zaridit sami jestli maji zajem ale dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

!!! Oficiální pravidla v topicu !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 5:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pánové ze skupiny 2 - asi to zaniklo v příšpěvcích - Jaroslav pro nás založil soukromé fórum, abychom mohli probrat taktiku a sjednotit velení - diskuze už probíhá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 6:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pánové z první skupiny nemají evidentně o diskusi zájem, na rozdíl od pánů z druhé skupiny se rozhodli, ze nebudou mit zadne veleni, na akci se jakkoliv nebudou pripravovat a budou si tam jen tak pobihat..........
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
bicmen



Založen: 22. 03. 2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ronov nad Doubravou

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 7:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

holoubek napsal:
pánové ze skupiny 2 - asi to zaniklo v příšpěvcích - Jaroslav pro nás založil soukromé fórum, abychom mohli probrat taktiku a sjednotit velení - diskuze už probíhá


Musím nejspíše zaregistrovat tým, abych to viděl...dobře jdu na to
_________________
***\Žoldáci z Železných hor/***


Naposledy upravil bicmen dne st září 24, 2008 7:37 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 7:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si precetl pravidla a mam otazku na to bodovani.

1) Chapu ze po 45 minutach mi uz nepujdou body z toho stanoviste kde jsem ted. A po 45 mi zase body zacnou plynout. Ale to se tam zase musim jit zapsat? Tedy ze si SAM musim hlidat kdy uz uplyne tech 45 minut nebodovanych? A aby se mi znova bodovalo tak tam musim jit hodit dalsi podpis i kdyz bezpecne vim ze tam nikdo jiny neprisel na to stanoviste?

2) Ty jednorazove bonusy za unikatni dobiti. Ty ziskam jednou, proste zahlasim ze jsem dobil stanoviste a v tu chvili se mi zapocitaji ty body. Chapu to tak spravne? To se bude pocitat u koordinatora?

3a)Bonusy - to znamena dobiju treba stanoviste 3 a tam najdu treba heslo pro zluty team "Destnik" takze zahlasim ze jsem dobil stanoviste 3 a zahlasim heslo "Destnik". Nekdo mi odpovi specialni bonusovy ukol? Pres vysilacku?

3b)Predpokladam ze hesla budete mit vy, takze i kdyz se spletu treba z cerveneho teamu, tak me nekdo opravi ze to neni heslo pro muj team. Je to tak?

3c) A take predpokladam ze kdyz tam prijde nekdo z meho teamu a najde tam heslo a zavola ho znovu, tak mu nekdo rekne ze ten bonusovy ukol uz je splnen?

3d) Ty bonusove ukoly se nachazeji na stanovistich. Tedy na normalnich bodovanych stanovistich? Nejsou to nejake specialni stanoviste, ktere musim najit?

4) Co kdyz nemam zatku na hlaven?

5) Ozivovani - takze dorazim k mrtvolisti, reknu svoje cislo/jmeno a okamzite dostanu kartu. Muze se stat ze ozivovani bude zrovna minutu potom co prijdu. Takze muzu hned bezet? Proste rovnou?

6a) Tech 20 minut bude pro oba teamy ve stejny cas? Tedy kdyz se zacne v 10:00 tak zluty team bude mit ozivovani v 10:20 a rudy team take v 10:20? Nebo to bude prohazene? Jako ze treba se zacne v 10:00 a zluty team bude mit ozivovani v 10:10 (dalsi pak za 20 v 10:30) a rudy team bude mit ozivovani prvni v 10:20 (dalsi pak za 20 v 10:40)? Jako ze tam bude 10 minut rozdil?

6b) Jak se to bude kontrolovat? Bude nekdo na mrtvolisti tymu a merit cas?

7) Mapa jsem nejak nenasel. V prvni topicu neni. Kdyby ji nekdo delal z organizoatoru, muzu poprosit i o zdrojove soubory. Jako ze to vsichni uricte delaji v photoshopu tak nejen JPG ale i zdrojak, at se to lepe upravuje.

Tesim se na odpovedi Smile
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
Strana 3 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate