Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

SZ WAR II
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Staniž se! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Tak už dotekli modré slzičky? Laughing Laughing Laughing


ale preci by ses na toho Hellboye nezlobil, breci vzdycky, i kdyz vyhraje Laughing Laughing Laughing ostatni snad tleskaji vykonu protihracu a blahopreji jim k vitezstvi, nezaznamenal jsem zadne vyrazne stiznosti nebo jine negativni reakce
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne po říjen 06, 2008 9:03 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 8:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave zobraz ty privátní fóra, taky mě to zajímá Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jeste pockam na vyjadreni druhe strany
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Ageso



Založen: 07. 06. 2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha 12

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 9:17 am    Předmět: Ztráty a nálezy Odpovědět s citátem

Setler - Dvě tuby omotané černou izolepou s kuličkama (modré myslím)... Bylo nalezeno :)

Falas - jedna malá jahvička na CO2 (kluci od nás ti to vezmou na WZ)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ok, jestli budete na WZ, tak to prosim dejte Borodovovi od nas, dik moc. nebo v podstate komukoliv od nas, kdyz zrovna Borodov nebude nablizku... oni mi to pak jiste radi vezmou na listopadove strileni Smile
ja na WZ nebudu... a kulicky si klidne nechte jako nalezny Wink Laughing
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 9:49 am    Předmět: Re: Ztráty a nálezy Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Pokud jste v prostoru něco ztratili, napište o co se jedná. Zatím jsem neprobíral bednu s nalezenými věci. Vím jen o zásboníku K-4, zelená palestina, PB láhev malého vzrůstu Smile a držák kolimátoru...

Dále někdo hledal vysílačku Cobra, pokud ji někdo našel, věřím, že se přihlásí.


Lahev maleho vzrustu je moje... vemte mi ji prosim na WZ. Diky...
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvorzak napsal:
Bod č. 7 byl zralej na slzák, nebo na granát Idea Jinak, je pravda, že to celodenní haluz od modrých, dost vyrovnalo hru, co se týká mrtvol Laughing
Teď vážně, ta sedma byla dost nepříjemná záležitost a ti, co tam byli odvedli slušnou práci Cool A proto říkám, dík za pěknou akci všem, za rok zas a ještě větší nasazení Cool

No tam se Šotek pořadně vytahl. Svoje skóre tam pořádně vytáhl Smile

Akce naprosto výborná, perfektně se povedla, počasí nádherné (navíc byl čas si v klidu ležet v suché trávě, koukat na sluníčko a pozorovat jak padá listí když po Vás střílí).
Vše co jsem od akce čekal se splnilo, navíc i předčilo. A recyklace po 20 minutách naprostá výborná věc. Chodili veliké skupiny, člověk se vrátil rychle do boje a třeba i ke svému teamu. Fakt výborná věc. Už nikdy víc individuální recyklaci.

Ale jedna dost negativní věc. Nebolí mě nohy, nebolí mě kotníky, ale BOLÍ mě nehorázně prdel. Ještě jsem nezažil takovou bolest. Chodím jako kokot Smile
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mikes



Založen: 24. 08. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Sezemice

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 10:44 am    Předmět: Re: Ztráty a nálezy Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Pokud jste v prostoru něco ztratili, napište o co se jedná. Zatím jsem neprobíral bednu s nalezenými věci. Vím jen o zásboníku K-4, zelená palestina, PB láhev malého vzrůstu Smile a držák kolimátoru...

Dále někdo hledal vysílačku Cobra, pokud ji někdo našel, věřím, že se přihlásí.
zelena palestrina je pravdepodobne moje...vubec ale nevim kde jsem ji potratil..jen vim ze jsme prijel do prahy a rano pri uklidu auta jsem ji nenales...hold jsem hlava derava.byla to moje prvni akce a tak nevim jak bych se pro ni mohl stavit.mikes Sad jinak hra nemela chybu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejmi



Založen: 21. 01. 2007
Příspěvky: 162
Bydliště: Litomyšl

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to bude fery tim jak sme tě do ní pořád kopaly:)K tý sedmě no tam to byla paráda krásně červený řvali:)
_________________
Paintball Forest Litomyšl

kurva kdo kurva já a kurva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
jeste pockam na vyjadreni druhe strany

1% říká že ano ( tedy já ) aspoň se zasmějete jak mi červění řešili taktiku dopředu s tím že jsme počítali s mučírnou - a nakonec byla úplně k ničemu....
A jsem zvědavý i na protivníkovy návrhy....
Jen bych to tu nechal vyset déle třeba týden
Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to mi staci pres den sem tu zaznamenal nekolik vasich aktivnich hracu i nasich a nikdo se nevyjadril negativne, takze to jdu odemknout
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 12:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
to mi staci pres den sem tu zaznamenal nekolik vasich aktivnich hracu i nasich a nikdo se nevyjadril negativne, takze to jdu odemknout


Odemkni to prosím pro všechny. Chci se taky pobavit. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak jsem si okoukl privátní fóra. O muničkák/mučírnu se vám asi bojovalo dobře co? Hlavně zjištění, že tam nic není a zbytečně jste utržili ztráty. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jooo je to sranda to vše číst zpětně Laughing
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
bicmen



Založen: 22. 03. 2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ronov nad Doubravou

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z takových těch příspěvků a frází typu, co napsal cita.s v "taktika":"Akorat je skoda ze se tu vazne dohadujem akorat mi no snad se nekdo jeste prida jinek bude nase spoluprace s druhou pulkou tymu slabota a dostanem na prdel od tech MP!"
umírám smíchy Laughing Laughing Laughing

Nebyl bych normální člověk, kdybych netvrdil, že moje strategie bylo stejně bezkonkurenčně nejlepší!! Laughing Laughing (protože jiná nebyla Laughing Laughing Laughing )
_________________
***\Žoldáci z Železných hor/***
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

me na tom nic k smichu neprijde, to byl zcela rozumnej postreh vychazejici z predpokladu, ze se nepritel pripravuje Idea To ze se nepripravoval, nemuze cita.s vedet a diky tomu ze nebyl takovej lempl jako my dnes slavi vitezstvi, vazne nechapu co ti na tom prijde smesny ?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
navrhuji zviditelnit obe oddelena fora a pote je za den ci dva smazat, co vy na to ?


Super nápad, moc jsem se pobavil Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bicmen



Založen: 22. 03. 2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ronov nad Doubravou

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Jaroslav
To, jak z nás mělí vítr, že je rozsekáme a přitom skutek utek Laughing
A nebylo to jen na cita.se, bylo to na víc lidí, ale citas mi přišel jako první pod ruku s kopírování příspěvku Wink
Nic ve zlym, jen narážka na to, že ...... no viděli jste přece jak to dopadlo Laughing
_________________
***\Žoldáci z Železných hor/***


Naposledy upravil bicmen dne po říjen 06, 2008 3:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bicmen napsal:
2 Jaroslav
To, jak z nás mělí vítr, že je rozsekáme a přitom skutek utek Laughing
A nebylo to jen na cita.se, bylo to na víc lidí, ale citas mi přišel jako první pod ruku s kopírování příspěvku Wink


To nebyl vítr ale respekt Idea
Tento respekt se netýkal tvého týmu Laughing
Jinak nic ve zlém Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bicmen



Založen: 22. 03. 2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ronov nad Doubravou

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já to taky nemyslel ve zlém Wink , ale jen jsem narážel o to, že jste měli respekt, ale nebylo proč...
Už jen začátek hry... Laughing u nás se všichni pomalinku prošli do herní plochy místo nějakých sprintů atp Laughing

Držim hubu Smile
_________________
***\Žoldáci z Železných hor/***
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bicmen napsal:
Já to taky nemyslel ve zlém Wink , ale jen jsem narážel o to, že jste měli respekt, ale nebylo proč...
Už jen začátek hry... Laughing u nás se všichni pomalinku prošli do herní plochy místo nějakých sprintů atp Laughing


To je právě to co mě mrzí. Nevim, jak moc to mysíte vážně ale měli by jste si uvědomit, že jste z prvních dvou hodin hry udělali frašku Idea
Jinak mě se hra líbila ale občas jsem si připadal že hraju proti nováčkům Idea Doufám, že se příště ukážete v lepším světle Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bicmen



Založen: 22. 03. 2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ronov nad Doubravou

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvorzak napsal:

To je právě to co mě mrzí. Nevim, jak moc to mysíte vážně ale měli by jste si uvědomit, že jste z prvních dvou hodin hry udělali frašku Idea
Jinak mě se hra líbila ale občas jsem si připadal že hraju proti nováčkům Idea Doufám, že se příště ukážete v lepším světle Cool


Čéče, nevim kde jsi hrál ty, ale já byl v Milovicích...Laughing
První 2 hodiny mi přišli jak bitka největší - nevím, kde jsi se válel ty...Ale kolem muničáku/mučírny byly boje jako kráva.
Dokonce jsem zkropil borce na 25 metrů s mým eMeRkem do škeble, že nevěděl, kde mu hlava stojí Laughing

A ber v potaz to, že si tam spousta lidí (alespoň od nás) přijelo jen tak "odfrknout" a jen tak zastřílet a moc to neřešit Wink
_________________
***\Žoldáci z Železných hor/***
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvorzak napsal:
To je právě to co mě mrzí. Nevim, jak moc to mysíte vážně ale měli by jste si uvědomit, že jste z prvních dvou hodin hry udělali frašku Idea Jinak mě se hra líbila ale občas jsem si připadal že hraju proti nováčkům Idea Doufám, že se příště ukážete v lepším světle Cool


no ja nevim co se delo prvni dve hodiny, pac sem dobival (a to uspesne tu vasi mucirnu) nicmene fraska to byla myslim cely den, jenze tahle hra neaspiruje na hru o nejvetsi koordinaci, nebo alespon nekteri hraci tam s tim proste nejeli. Paradoxne jste tak vlastne zkazili hru vy, kdyz ste (pokud GEorGE nekeca) chteli byt pospolu proti tzv. MP hracum a snazili jste se zcela zbytecne proti nam vymezovat... jenze MP hraci tam nejeli hrat MP ale jeli si odpocinout od svych her. Kdyby jste je mezi sebe rozptylili, mohla to byt vyrovnanejsi partie, takhle to byla vylozene vase zalezitost a musim rict, ze me uprimne prekvapuje, jak vyrovnane jsou ty smrti a vubec se mi to nezda odpovidajici tomu, co jsem v sobotu na bojisti videl (tedy zastupy mrtvych modrych vracejicich se na mrtvoliste po 10 minutachg z boje). Ale zda se mi, ze tu ted vedeme divne reci, myslim, ze jsme se vsichni i u tohohle bajecne bavili a to si myslim byl zamer vsech zucastnenych. Vy jste meli proste mnohem vetsi vuli po vitezstvi, do boje jste bezeli, neco jste tomu chteli obetovat, proto je moc dobre, ze jste zvitezili, my jsme si to v zadnem pripade nezaslouzili !!!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a kdyby jste se divili, proc sem ted tak hodne pisu, tak je to proto, ze sem chtel nenapadne predbehnout Hellboye v poctu prispevku, k cemuz mi muzete prave GRATULOVAT Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
Dvorzak napsal:
To je právě to co mě mrzí. Nevim, jak moc to mysíte vážně ale měli by jste si uvědomit, že jste z prvních dvou hodin hry udělali frašku Idea Jinak mě se hra líbila ale občas jsem si připadal že hraju proti nováčkům Idea Doufám, že se příště ukážete v lepším světle Cool


no ja nevim co se delo prvni dve hodiny, pac sem dobival (a to uspesne tu vasi mucirnu) nicmene fraska to byla myslim cely den, jenze tahle hra neaspiruje na hru o nejvetsi koordinaci, nebo alespon nekteri hraci tam s tim proste nejeli. Paradoxne jste tak vlastne zkazili hru vy, kdyz ste (pokud GEorGE nekeca) chteli byt pospolu proti tzv. MP hracum a snazili jste se zcela zbytecne proti nam vymezovat... jenze MP hraci tam nejeli hrat MP ale jeli si odpocinout od svych her. Kdyby jste je mezi sebe rozptylili, mohla to byt vyrovnanejsi partie, takhle to byla vylozene vase zalezitost a musim rict, ze me uprimne prekvapuje, jak vyrovnane jsou ty smrti a vubec se mi to nezda odpovidajici tomu, co jsem v sobotu na bojisti videl. Ale zda se mi, ze tu ted vedeme divne reci, myslim, ze jsme se vsichni i u tohohle bajecne bavili a to si myslim byl zamer vsech zucastnenych. Vy jste meli proste mnohem vetsi vuli po vitezstvi, do boje jste bezeli, neco jste tomu chteli obetovat, proto je moc dobre, ze jste zvitezili, my jsme si to v zadnem pripade nezaslouzili !!!


Mrtvoly jste nazbírali na bodě č 7. Taky jsem zde psal že se vám to povedlo Idea Máš pravdu kašlu na divné řeči Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejmi



Založen: 21. 01. 2007
Příspěvky: 162
Bydliště: Litomyšl

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 4:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli se můžu přidat že za prwní dvě hodiny sme hráli frašku byla taky ftom ,že nás bylo asi o 20 miň a my (co sme se nepatrně zdrželi)sme šli do boje asi ve skupině 13 lidí tak si to spočítej a nebudeš tam mít 30 lidí a to je moc!
_________________
Paintball Forest Litomyšl

kurva kdo kurva já a kurva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rejmi napsal:
jestli se můžu přidat že za prwní dvě hodiny sme hráli frašku byla taky ftom ,že nás bylo asi o 20 miň a my (co sme se nepatrně zdrželi)sme šli do boje asi ve skupině 13 lidí tak si to spočítej a nebudeš tam mít 30 lidí a to je moc!


O to víc mě to mrzí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predators SK



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Idea nezabudnite na drobny detail- za smrt /minusove body/ sa pocitalo aj to,ked sme si ako tim prisli do respawnu doplnit ammo a air...co bolo v nasom pripade cca dva krat po 6 ludi....takze body pre supera zadarmo len preto,ze sme dokazali dlhsiu dobu prezit,narobit superovi straty ,ale popri tom sme sa vycerpali z municie.A TO JE VELMI DOLEZITE DO BUDUCNA,pre zaratavanie "smrti" a bodov....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosim vas, zadna fraska to nebyla. Naopak jak se muzete docist uz v nazvu jende diskuse na nasem foru, sam velky vezir se obaval protivnika, coz shrnul vystizne v jeho nazvu PRUSEEEER Laughing

Na body to skoncilo 2237 : 2556 kdyz se to vsechno secte a ne odecte, jak to zakerne udelal George Smile Takze to bylo docela vyrovnane a to i presto, ze nam od zacatku chybelo 20% lidi a troufnu si tvrdit, ze klidne dalsich 20 odjelo v prubehu dne, protoze velkou cast lidi jsem na mrtvolisti od zahajeni nepotkal. (Navic jste meli vyhodnejsi stranu, ale na to je jen dalsi konspirace ze strany SZ Smile )

A co se tyce "slavnych" military klubu, tak tech tam bylo asi 25 a jelikoz jsem mel s nekterymi kluby na vasi strane tu cest loni na SZ i jinde, tak je rozhodne nepovazuju za zadne teplacniky.

Ve vysledku si vsichni pekne zahrali, slunicko svitilo, nikdo nepodvadel, co vic si krome vetsiho poctu prispevku nez ma ten bidak Jaroslav prat Twisted Evil
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
Strana 11 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate