Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

SZ WAR II
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gagarinn



Založen: 21. 05. 2007
Příspěvky: 40
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci se dotyčného zastávat ,sám nesnesu nepřiznávače ,ale těch věcí tam bylo víc. Kdyby se všechny měli řešit.(trhání lístků nad hlavou ve smršti kulí ,střílení lidí vracejících se do hry mimo hrací prostor .atd.) Tak jsou na černé listině skoro všichni. Já to řeším tak ,že se zvednu a jdu si pro něj a nepřestávám střílet ,on tu ruku nakonec zvedne. Jak jsem zjistil za dobu svého hraní je to nejlepší a NEJRYCHLEJŠÍ způsob řešení. Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dally



Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 1
Bydliště: Litomyšl

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 5:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Pokud nekdo dostane dve rany do hlavy a rika ze si toho nevsimnul, tak bych to resil Smile To jako sorry, ale fakt jo.


Souhlasím s Hellboyem.Ten týpek dostal od Rejmika jednu do hlavy,na které měl jen šátek,nebo tak něco a druhou do kšiltu od masky,takže to každopádně cítít musel-a ku...sky Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2gagarinn: ale jo, muze byt. aspon mate vazny duvod, pak tam bylo bohuzel dost takovych, co proste jen odjeli, nebo ani neodjeli, ale vetsinu hry kempili...ale ne v prostoru, na parkovisti Laughing
tady to vazne neberu jako tak vazny problem, slo jen o to si zastrilet, aspon my jsme teda body tentokrat brali jen jako orientacni mista, kde se da najit nejake cervenacky a zastrilet si, takze spis presila byla vitana Laughing
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sweet



Založen: 20. 05. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak to sleduju tak nás modří vlasně nechali vyhrát Shocked nebo si mysleli že tam přijede banda nováčků v teplákách Very Happy
_________________
Skurut-hai
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
Buchta



Založen: 05. 11. 2007
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sweete chci ti podekovat za vcerejsek ze si týpkoj od nas pujcil ten zasobnik,jinac by sme prisli o hrace a ani by si nezahral!! Takze dik!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tim ze na seznamu se vyskytlo nekolik "znamejsich" teamu mozna vznikl dojem, ze proti vam stoji nejaky megakrutaci, ale takovych lidi bylo u nas asi 25 a vsichni si prijeli jen tak zastrilet poradny woodsball. Nemeli jsme zadne veleni a kdyz jsme dobyli bod, nechali jsme ho vetsinou prazdny a sli dal. Modrym nikdo nevelel a chodila se za strelbou, nebo za bodem ktery nebyl nas. Ale myslim, ze cerveni hrali dobre a rozhodne nam davali zabrat.

Nase hlavni minus bylo v tom, ze jsme vubec nenasli jeden bod a tam bych videl kamen urazu v nasi prohre, tam se vam asi napocitala vetsina tech bodu co nam chybeli. Jinak to bylo celkem vyrovnane.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing si delas srandu, co jinyho tam bylo k videni (teda az na opravdu nejaky ten pocet)
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlcek



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já tady nic takového řešit nechci, ale rád bych vyšachoval z našich her problémové lidi potažmo týmy a jak píše Hellboy dvě rány do hlavy, není to samé, jako střelba na 60 m a zásah do lahve na zádech. A to video z minulé SZ WAR (taky luksusní hry) kde byl nachytán podvodník (natočeno námi) a byl vláčen netem je podle mě naprosto v pořádku. Přeci podvod bez trestu nemůže jen tak projít ? Ale každopádně je to věc organizátora, i tak příští rok přijedeme natěšeni opět.


Vzhledem k tomu, že pořadatelé to nehrotí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Znáte číslo toho nepřiznávajícího hráče?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
gagarinn



Založen: 21. 05. 2007
Příspěvky: 40
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dally: Pokud to byla hlava ,tak to měl opravdu cítit. Já si myslel ,že šlo o nějaký případ zbraně ,nebo sumek. Asi naivně jsem doufal ,že se tady neobjeví případ přímého nepřiznaného zásahu. Crying or Very sad

setler: neboj za rok ,možná dřív se uvidíme v kolimátoru. Wink
Jsme poučeni ,příště více aut ,nebo vypnout telefony. Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Radare nevim jak u tebe, mozna sis toho pres svy brejle nevsim ale vetsi jatka sem na zadne z nasich akci nezazil a to co predvadela vetsina rudych ktere jsme potkali, a rikam vetsina, ne vsichni, nic jineho nez teplakovy styl nebyl, ale to jsme prece vedeli a hra byla luxusni, nejake nepriznavani me zde vubec nesere, a ani jsem zadne nepostrehl. Vsichni na ktere jsme strileli nakonec ruce vzdy zvedli a nevim nevim, od toho jsou uzavrene akce a zde bych to nehrotil, bylo tam mraky lidi s pujcenejma zbranema co hrali evidentne "2x rocne" a od tech to radare proste musis ocekavat a nema cenu se stim stvat. Kdyz bys mu rekl ze je zasazen, myslim ze by sel a ted to nevyresis, nebo jako zjistis ze to byl nejakej Pepa co jede 1x za rok a co, nic. Laughing

P.S. ale je to predevsim vec organizatoru akce. Jen rikam ze od rekreacnich hracu je nutne toto ocekavat a podle toho prizpusobit styl hry.
_________________

Slep
Советский Солдат


Naposledy upravil Slep dne ne říjen 05, 2008 6:15 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

který bod modří nenašli?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

myslim ze bod 5 jsme vubec nenasli, a bod 8 jsme nasli az ke konci hry. Zato jsme si uzili na bodu 7 Laughing Laughing
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sweet napsal:
jak to sleduju tak nás modří vlasně nechali vyhrát Shocked nebo si mysleli že tam přijede banda nováčků v teplákách Very Happy


No když tu čtu některé " výmluvné " přízpěvky " tak ten pocit mám taky -

Z počátku jsem měl veelký respekt ze zvučných jmen a názvů týmu.3x jsem modrý komplet dokázal obejít a šít to do nich ze zadu a tak v tu chvíly šel strach do kytek a měl jsem jen rudo před očima Twisted Evil .
A ještě byli tak překvapení jak farmářskej se dokáže bránit - dokonce si šli zkontrolovat jestli nemá zásah nebo nadlimitní počet munice.
Jediná červená " brzda " byla v zpětného dobívání bodu - 7 - kde schovaní modří v tmavém koutu nám dělali opravdový problém...Jinak nic nepříjemného - spíše zábavného ba i radostnhého z vysokého počtu skalpů Cool. není to provokace ale jen radost jak se mi dobře včera dařilo Wink Jinak jestli Vám nikdo nevelel - kdo to teda u Vás tak křičel a velel ????.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/


Naposledy upravil tracker dne ne říjen 05, 2008 6:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nesouhlasím s tvrzením, že většina aplikovala "tepláčnickej způsob hry". Ano, bylo tam pár akcí kdy se obě strany zakempily mimo dostřel a sřílely jak o život. Většinou se vždy našel někdo zkušenější, kdo to zvednul.
Ale jak píše Slep, s tím se počítalo, protože tam byla možnost i přihlášení jednotlivců.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
vlcek



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě by zajímalo, kdo nám vlezl na bod 1 tou dírou, dva nás dostal a pak dostal dávku ? To byl borec opravdu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trackere Laughing Laughing nevelel nam nikdo, mozna jsme ve skupince kde jsme hrali veleli sami sobe, no to my delame Laughing Kazdopadne to posledni co tu chci hrotit je kdo vyhral, to je totiz napsano a to je dano a nemam stim zadny problem, nemam problem ani stim co jsem videl a byl jsem pobaven. Rozhodne jsme od nas ze skupinky nikomu nekontrolovali ani zasah, ani zasobnik ani jsme nebyli zdeseni utokem zezadu, i kdyby byl uspesny, je to vec, ktera se preci v paintballu vyuziva Laughing Proste zazitky ktere mas nejsou jednostranne, o cemz svedci fakt, ze cervenych bylo od startu od 20 vic, dale ze modre mrtvoliste bylo neustale plnne posedavacu, a pomer smrti byl lepsi na nasi strane, vic dodavat nemusim, jedostranna jatka? No tak to rozhodne tezko Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

holoubek napsal:
Nesouhlasím s tvrzením, že většina aplikovala "tepláčnickej způsob hry". Ano, bylo tam pár akcí kdy se obě strany zakempily mimo dostřel a sřílely jak o život. Většinou se vždy našel někdo zkušenější, kdo to zvednul.
Ale jak píše Slep, s tím se počítalo, protože tam byla možnost i přihlášení jednotlivců.


Holoubku, ver ze strana modrych kempila priserne, az neuveritelne Laughing vzdy kdyz jsme nekde potrebovali pomoc, byla hodne pozadu a fakt ze rudi operovali vetsinu casu na strane modrych je samozrejme pravdou, taky jsme si rekli, ze kdyz modri jsou stale zamestnani bojem na svem uzemi, podivame se vice dozadu do okoli bodu 7
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ale no tak hosi, vzdyt to byla hezka zabava, nekteri modri se snazili jak o zivot, jini mene, nekteri cerveni bojovali jako lvy, jini se vzdavali bez boje, proste klasika, nic neni cernobile (modro/rude) a ja sem cely den narazel na obe skupiny jak u nas tak u nich....

a to odjizdeni driv nebo nevraceni se do hry okamzite kdy je to mozne mne stvalo na miste, kdyz sem citil, jak nam ti lide chybi a jaky byl muj hezky pocit, kdyz sme utokem do tylu nasi fronte odlehcili, proste to melo vsechno co to melo mit pro tento typ hry

jinak pokud nekdo u modrych velel tak sem se o nem za tech nekolik hodin nedozvedel Laughing ale pochybji ze by se nekdo takovy prihlasil
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A kdo tam teda v tom lese tak řval Question . Smile ( na modré straně ) - sem se ho málem lek ů- to bylo levá strana to a to, střed to a to apod.
Ještě bych chtěl vědět co to bylo za týpka co na nás vyběhl když jsme právě obešli modré a ze " zádu " jsme to do nich začali pálit.....Někdo od nich vyběh a byl jak akční hrdina ( v dobrém ). sundal mě asi 2x do lebky a já nic nezmohl Wink . Fakt good. velmi good
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/


Naposledy upravil tracker dne ne říjen 05, 2008 6:54 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ze všeho nejdříve bych rád poděkoval za celý náš tým organizátorům akce, kteří si dali s přípravou určitě spoustu práce a bylo to také i vidět. Žádné zmatky, problémy, ... Dál bych rád poděkoval červeným (speciálně farmě) za skvělou spolupráci - dobře se nám vedle vás bojovalo a vůbec všem hráčům, kteří hráli a vydrželi do konce. Byla to naše první akce a bylo zajímavé vidět lidi, se kterými se člověk zná jen přes klávesnici z fóra. Jinak co se týče nepřiznávání nemůžu soudit. Já jsem se osobně s ničím takovým nesetkal ani u mých spoluhráčů ani u nepřítele a to jsem se snažil nevynechat jedinou recyklaci. Co mi jen trochu vadí je rozdělení Woodsball (červení) a Military (modří). Nepřišlo mi, že by tu byl důvod to takhle paušalizovat. K zmíněnému teplákovému stylu se nechci moc vyjadřovat, protože s tímto označením nesouhlasím.

Takže ještě jednou dík a snad jsme si neudělali na poprvé ostudu! Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Predators SK



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neviem,ci sa to da nazvat velenim,ale v jednej chvili sme pozbierali zopar modrych kemperov a este zopar pobludilych "novacikov" a pod nasou taktovkou sme to vsetko hnali vpred,dobyli sme jeden bod,zastrelili znacne mnozstvo cervenych /teda tych,ktori s nami bojovali,nie tych co nameisto boja zdrhli../ a hlavne zostrelili skupinu cervenych,ktori sa vracali do hry a neumyselne sme odrezali cervenych od vstupu s respawnu do ihriska...potom sa to ukoncilo dohodou a nas tim sa stiahol dpolnit zasoby....o dalsom "veleni" neviem,teda pokial nepocitam toho opilca co behal po ihrisku na zaver a napodobnoval nas styl,ked sme hnali ten utok a cistku cervenych....
Ako uz niekto vyssie napisal,boli tam fakt bojovnici a boli tam aj pekni ehm "kemperi" - neviem ako sa to povie po cesky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predators SK



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
A kdo tam teda v tom lese tak řval Question . Smile ( na modré straně ) - sem se ho málem lek ů- to bylo levá strana to a to, střed to a to apod.
Ještě bych chtěl vědět co to bylo za týpka co na nás vyběhl když jsme právě obešli modré a ze " zádu " jsme to do nich začali pálit.....Někdo od nich vyběh a byl jak akční hrdina ( v dobrém ). sundal mě asi 2x do lebky a já nic nezmohl Wink . Fakt good. velmi good


Ano tak to sme boli my Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2tracker: ale no tak, z tech zvucnych jmen tam bylo vzdy jen par lidi, takze dohromady to dalo mozna 20 lidi z cele skupiny 70 nebo kolika Wink
takze celkem logicky jsi narazel i na nezkusene skupinky atd. a co si budeme povidat, na druhe strane to vypadalo dost podobne. v odpolednich hodinach se nam nekolik cervenych vzdalo, jeden utekl s volanim maminkoooo, a naopak o neco pozdeji (nebo driv? uz nevim) jsme si krasne uzili s hrdinne utocicimi cervenymi pri utoku na nase krasne pozice v okopech u bodu 2.

to, ze nekdo velel sve skupine (nebo aspon tem flakacum kolem sebe Laughing ) jeste neznamena, ze tam byla nejaka koordinace akci navzajem, nebo nedejboze organizovane jednotky, tohle byl opravdu jiny styl hry Laughing

vysilacka byla prvni vec, kterou jsem vypnul, protoze celou prvni hodinu se z ni neslo jen prozvaneni, strelba a zcela neuzitecne kecy... rozkazy zadne Wink
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele Rambo (Slepe) kdyz to byli takovy jatka, tak kde teda jsou ty mrtvoly? Vysledek na mrtvoly se lisi o ctyri lidi Smile

A trackere, to ze nekdo organizuje 10 lidi pri boji neni TO veleni, ktere sem mel na mysli. Nicmene to byl asi duvod, proc vytlaceni cervenych z nasich bodu trvalo vzdycky jen par minut, kdyz uz k nemu doslo Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mohu potvrdit, také jsem se jednou vzdal, když mě skupinka zákeřných modrých chtěla srabácky odstřelit do zad.

Já si to pánové budu pamatovat Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
A kdo tam teda v tom lese tak řval Question . Smile ( na modré straně ) - sem se ho málem lek ů- to bylo levá strana to a to, střed to a to apod.
Ještě bych chtěl vědět co to bylo za týpka co na nás vyběhl když jsme právě obešli modré a ze " zádu " jsme to do nich začali pálit.....Někdo od nich vyběh a byl jak akční hrdina ( v dobrém ). sundal mě asi 2x do lebky a já nic nezmohl Wink . Fakt good. velmi good


kde to bylo?
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Mohu potvrdit, také jsem se jednou vzdal, když mě skupinka zákeřných modrých chtěla srabácky odstřelit do zad.

Já si to pánové budu pamatovat Laughing Laughing Laughing


tak tos byl ty v tom okopu, co koukal na druhou stranu kdyz jsme tam prisli? Laughing Laughing
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V okopu jsem se válel v noci, po příjezdu pár opravdu ošklivých týmů s tunou chlastu a hulení. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Hele Rambo (Slepe) kdyz to byli takovy jatka, tak kde teda jsou ty mrtvoly? Vysledek na mrtvoly se lisi o ctyri lidi Smile

A trackere, to ze nekdo organizuje 10 lidi pri boji neni TO veleni, ktere sem mel na mysli. Nicmene to byl asi duvod, proc vytlaceni cervenych z nasich bodu trvalo vzdycky jen par minut, kdyz uz k nemu doslo Smile


Tobe neprijde 2x500 lidi jatka? Na wz to bylo asi 350 Laughing A nejsem rambo, jsem, mmnt, musim se podivat jak se jmenuje ten hrdina sovetskeho filmu co kopiruje ramba Laughing
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
Strana 9 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate