Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

X7 Netěsní :(

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cwok



Založen: 21. 06. 2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Gorkeho 817, Vejprty

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 1:36 pm    Předmět: X7 Netěsní :( Odpovědět s citátem

Ahoj nemáte někdo zkušenost s X7čkou? připadá mi že v ní mám moc velký tlak. Dává velký rázy a utíká kolem toho bloku co je na něj připojená hadička. Zkoušel jsem to přetěsnit teflonovou páskou a chvíli to i drží, ale po pár výstřelech to začne zase utíkat:( a když neutíká kolem bloku tak ufukuje dírou pro podávání kuliček:( měnil jste to už někdo? Mam na ní M16-tkovej upgrade a 16 hlaveň. Eloxovanou Pover tube a derlinovej závěr. Používám CO2 20 OZ Pure energy. Dík za případné rady. Cwok
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

utíká ti to tady nahoře v tom prstýnku co strčíš do pow.tube ?: http://www.paintballshop.cz/zbozi/8521-ta10022-tombstone-adapter--x7
já myslím že to vyřeší nové těsnění v Power tube.Tam kde se dotýká ten adapter v power tube...musíš vyndat z power tube úderník

nebo kde přesně to utíká?
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mam taky jeden (myslim ze maly problem) pokud pustim CO2 z flasky do zbrane a nemam pred tim mechanicky natahnuto, vsechno CO2 mi jde skrz hlaven ven. Pokud vsak natahnu a pak pustim, je vse OK. Je to snad nejakym spatnym tesnenim uvnitr gunu??
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je v pohodě myslím že to dělá většině z nás... je to tím že je slabší pružinka a netlačí tolik jak by měla na těsnění (úderník nedovře) takže před prvním vpuštění CO uchází-pak už ne protože na to tlačí ten tlak... Wink
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me je jen divny, ze obcas to dela a obcas ne..... Jestli to treba neni tim, jak si to zrovna sedne.
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jarda D. napsal:
Ja mam taky jeden (myslim ze maly problem) pokud pustim CO2 z flasky do zbrane a nemam pred tim mechanicky natahnuto, vsechno CO2 mi jde skrz hlaven ven. Pokud vsak natahnu a pak pustim, je vse OK. Je to snad nejakym spatnym tesnenim uvnitr gunu??


Buď je to v návodu a nebop mi to řekl kdo tomu rozumí - ale já mám A5 - to je stejné jako X7dma - a správně se má zbraň natáhnout a pak teprve pustit pohon.
Je to docela standart - to ucházení COčka... když nenatáhneš..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je to úplně normální,prootože to není dovřený pod tlakem...a je to opravdu tim jak si to sedne Wink
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Buchta



Založen: 05. 11. 2007
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Presne me to u moji A-5. dela taky.A kevsemu me to natahne i zbran. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cwok



Založen: 21. 06. 2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Gorkeho 817, Vejprty

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 6:53 pm    Předmět: X7 Netěsní :( Odpovědět s citátem

No puvodne to utikalo kolem toho tombstonu. Ten jsem obalil teflonovou paskou a ted drzi.Ale ted to slysim kdyz sundam zasobnik jit z komory:( tezko se to identifikuje
včera jsem to cely rozebral teda kromě uderníku je fakt ze ten jsem nevyndaval. Vyčistil namazal smontoval. Kdyz natocim lahev tak drzi, natahnu drzi, vystrelim a zacne utíkat. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nu to bude to těsnění uvnitř úderníku... zkus ho vyměnit
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
cwok



Založen: 21. 06. 2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Gorkeho 817, Vejprty

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 8:40 am    Předmět: To RdBul Odpovědět s citátem

Díky Smile Zkusím a uvidím. Každopádně děkuju za pomoc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kup tohle a máš po starostech s těsněním http://www.paintball-obchod.cz/nahradni-tesneni-tippman-x7-19248.html Wink
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
cwok



Založen: 21. 06. 2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Gorkeho 817, Vejprty

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 8:30 am    Předmět: Tak ted jsem nasr.... Odpovědět s citátem

Kdyz konečně přestala utíkat tak přestala v půlce boje podávat Twisted Evil kdyz nasroubuju cerstve naplnenou lahev tak cyklon dava ale po pár výstřelech konec. Pak nezbývá než palcem nabíjet ručně což když mám někoho krýt palbou je prakticky o ničem. Mám trochu problém s pinem na lahvi občas netěsní, ale nemyslím si že by to mělo vliv na cyklon.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cyklon potřebuje mít svůj tlak.Jak je v lahvi malej tlak tak už nepodává-přitom bys vystřílel ještě dost kulí-ale cyklon už nepodá.Nejspíš máš špatně naplněnou lahev...
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Pugi



Založen: 29. 08. 2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Humpolec - Hřbitov

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 10:22 am    Předmět: Re: Tak ted jsem nasr.... Odpovědět s citátem

cwok napsal:
Kdyz konečně přestala utíkat tak přestala v půlce boje podávat Twisted Evil kdyz nasroubuju cerstve naplnenou lahev tak cyklon dava ale po pár výstřelech konec. Pak nezbývá než palcem nabíjet ručně což když mám někoho krýt palbou je prakticky o ničem. Mám trochu problém s pinem na lahvi občas netěsní, ale nemyslím si že by to mělo vliv na cyklon.


Taky se mi to stalo,pravděpodobně máš rozbitej takovej ten plastovej cajk ve vnitřní spodní části podavače. Rošroubuj to zespoda(je tam asi pět křížovejch? šroubků a uvidíš jetli ten cajk není rozbitej.

základní plastovej vypadá takhle nějak akorát je bílej a stojípár korun(ale zrovna ho nemůžu najít, tak pro ukázku mrkni na kovovej,ale ten je drahej) http://www.paintballshop.cz/zbozi/8297-ndz-f6-tornado-mod---cyclone-feed .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pugi



Založen: 29. 08. 2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Humpolec - Hřbitov

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 10:26 am    Předmět: Re: X7 Netěsní :( Odpovědět s citátem

cwok napsal:
No puvodne to utikalo kolem toho tombstonu. Ten jsem obalil teflonovou paskou a ted drzi.Ale ted to slysim kdyz sundam zasobnik jit z komory:( tezko se to identifikuje
včera jsem to cely rozebral teda kromě uderníku je fakt ze ten jsem nevyndaval. Vyčistil namazal smontoval. Kdyz natocim lahev tak drzi, natahnu drzi, vystrelim a zacne utíkat. Twisted Evil


Kolem tombstonu to utíká asi každýmu. Tahle část zbraně fakt stojí za prd.Dost lituju,že jsem nešel do A5,ta už tyhle nemoce má vychytaný. Ale !pozor! pokud budete hadičku do tombstonu utahovat,tak s citem,ten dutej šroub na konci je hrozně fórovej,stačí za něj trošku vzít a hnedka to rupne.

Chce to nové těsnění,klidně dvě vedle sebe a nebo koupit tu Air thru pažbu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cwok



Založen: 21. 06. 2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Gorkeho 817, Vejprty

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 3:54 pm    Předmět: X7 konečně šlape:) Odpovědět s citátem

Tak jsem vyměnil těsnění, vylapoval vnitřnosti a už šlape Very Happy ale z mého pohledu je bráchovo A5 lepší. Nejsou s ní problémy a šlape jak hodinky. Navíc v tom MPX upgradu vypadá dost dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já teda nevím, ale já s ní (x7) nemám zatím žadné potíže, jsem s ní spokojenej, jen by to chtělo, aby to tělo vypadalo víc kovově, ta barva na tý slitině jí dává nádech plastu. Confused
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pugi



Založen: 29. 08. 2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Humpolec - Hřbitov

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 3:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Máte někdo tu paždu air-thru? Je v pohodě?Stojí za ty prachy?Neuchází to někde?Těsní dobře?Uvažuju o ní,ale říkám si abych se zase nenapálil.... .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pugi



Založen: 29. 08. 2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Humpolec - Hřbitov

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo a hlavně,dá se na tu paždu nějakým, málo drastickým, způsobem umístit popruh?Jak jste to řešili?

Ta část co se zastrkuje do zbraně vypadá kovově,takže by se to v tom nemuselo zlomit,ani ucházet,že ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2008 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Opěrku mám více než rok na X7 tuto: http://www.paintballshop.cz/zbozi/7307-commando-air-thru-stock-kit--x7. Chtělo to jen trochu poladit, aby se nevachtlala. Ty přibalené gumky nic moc, nahradil jsem to kartonem a je to O.K. Cena je drsná, ale nelituji, je to dobrá investice. Připojení na zbraň je kovové a celý gun je díky tomu robustnější. Mnohokrát jsem se sebou i timpánem sekl o zem a nikdy se nepovolila ani o ťuk. Držák popruhu mám udělaný (samodoma) zboku pažby(alá H&K) a naprostá spokojenost. Hodím nějaké obrázky, když budete chtít.[/code]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2008 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Problém s ucházením Co-čka při puštění z láhve do kvéru, i když je zbraň natažená, za to může malý tlak ve flašce (např špatně naplněná).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pugi



Založen: 29. 08. 2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Humpolec - Hřbitov

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si to taky nasál.Není to sice tak hezký jako pažbu co mi vyráběl kámoš, ale mohl jsem zahodit bottom line, kterým mi to pořád syčelo Laughing Díky bohu za to.

PS:Hod sem prosím detail,jak to tam máš uchycený,nerad bych do toho vrtal z voleje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem foto nahodil sem:
http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=galerie_zbrani&wid=504
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
nero



Založen: 17. 08. 2008
Příspěvky: 11
Bydliště: plesná

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zdar, poslete mi nekdo odkaz na to tesneni v power tube, jak na to doseda tombstone. dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate