Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Invert Mini vs. Proto Metrix Rail

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ktorý je lepší ?? (do 15 000,- SK)
Invert Mini
15%
 15%  [ 2 ]
Proto Metrix Rail
30%
 30%  [ 4 ]
Iný
53%
 53%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 13

Autor Zpráva
safer



Založen: 20. 06. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 9:19 pm    Předmět: Invert Mini vs. Proto Metrix Rail Odpovědět s citátem

cafte vsetci, potrebujem pomoc som zacinajuci hrac ktory este nieje tak skuseny ale uz som ten paintball hral dost na to aby ma to zaujalo. Ale o inom potrebujem HELP a to v tom ze sa neviem rozhodnut co je lepsie INVERT MINI alebo PROTO METRIX RAIL, pretoze asi by som radsej zobral PROTO ale kamos co hra ligu tak hovori ze ho nepustili na hru lebo ze PROTO mu niekedy striela 2 gule naraz pri semi mode ale INVERT sa mi zda byť moc hranaty a maly tak PLS poradte ktory alebo ci nejaky iný ale chcel by som sa zmestit do ceny 15 000,- SK.
Diki moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so červen 21, 2008 8:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady se moc informaci o speed zbrani nedovis. Je to mozna prekvapujici, ale zde jsou lidi hlavne kolem military paintballu. Ze by to vychazelo jiz z nazvu webu Question
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POtkan



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 1:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nie vzdy znamena lepsi marker = speed Wink, kedze to co predvadzaju bezni vyrobci milsim je ubohost co sa tyka technologie (neberem do uvahy tie 3 masiny - SP1, SP8, BT MP7)

MINI som mal v rukach, pekne male, ale zostane to tym cim to je, ASA, predny grip, nevymenis, niekomu to vyhovuje no niekomu nie

PMR mam objednane, v zakladnej verzii tomu chyba lepsi feedneck a aspon zadna krytka kovova, dost dobre su natom tie LE/SE verzie (rozne sa nazyvaju)

Co sa tyka toho strielania 2 guli naraz, pocul som to z ineho uhlu, niesom speedak cize hladaj na zahranicnych forach, co plati aj pre zbrane samotne, tam sa rozhodne dozvies viac, PMR i Mini maju ludia na slovensku (hlavne maf1a okolo isteho nemenovaneho predrazeneho airsoft, teda 'paintball' shopu)

Mne osobne sa velmi paci to Limited Edition Camo PMR,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 6:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky si myslím že ti s timhle moc lidí tady nepomůže Rolling Eyes taky si myslím že hooodně lidí taky dost sere když nikdo s "šicím strojem" přijede na MP AKCI Laughing
Nemám pravdu lidi? Cool
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 7:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rbull napsal:
Taky si myslím že ti s timhle moc lidí tady nepomůže Rolling Eyes taky si myslím že hooodně lidí taky dost sere když nikdo s "šicím strojem" přijede na MP AKCI Laughing
Nemám pravdu lidi? Cool
Proč by mělo? Very Happy Aspoň se ukáže, jak umíš rychle běhat.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tomu se snad ani utéct nedá. Při parakotoulu jsem to jednou z Ega07 dostal asi 6x během vteřiny =))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To mě se stalo, že jsem taky během pár vteřin dostal pár kulí a když zařvu " Dostal jsem to ! " tak byl v takovém tranzu že porád střílel dál. Confused
Sice nevím přesně co měl v ruce za kladkostroj - ale bylo to nějaký super duper nadupanej speed zvýrazňovač ksichtů.
Jen jen špatné i to že si to mohou dovolit koupit i Blbci. ( on i u té střelby stál nějak nakřivo - tak možná tato speed zbraň mu přidala na retardaci Laughing )
Já si prostě myslím že do lesů nepatří Lesklé hračky, s ještě pestřeji oblečenými maníky.

Pak jsem si všim i rozdílů Speed hráče a normálního + military hráče - jak se kryje za překážkou....
Speed hráč - jak je zvklý dělat skluzy a jiné věci tomu podobné, tak si za překážkou sedne s nohama pokrčenýma do stran a prdelí skoro sedí na zemi ( dotýká se nártů a koleny podlahy - země )
Jde to i vidět na fotkách zde v proběhlých akcí .

No a ostatní si buď pokleknou a nebo jinak - jak to už znáte Wink

Tak to je k dalšímu rozdílu hráče Speed vs Paintball.


Naposledy upravil tracker dne ne červen 22, 2008 1:29 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud máte problém s vícečetnými zásahy tak zkuste prosadit do pravidel MP zákaz střelby dávkami Laughing

Akorát nevím jak řešit když je někdo lama a vleze do rány třem oponentům najednou. Možná by mohlo platit pravidlo pravé ruky a střílet by směl pouze ten nejvíce vlevo Wink a samozřejmě jen jednou.........

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dávky jsou celkem v poho,
ale ty oblečky z hvězných válek a šicí stroje fullauto Very Happy Shocked ?opravdu to jsem patří Question Rolling Eyes
Spíš bych zaved pravidlo pro nás: když na nás vyšijou takovou salvu-zavedl bych do výbavy bejzbolku Twisted Evil Laughing Laughing Laughing
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Rbull:
No podle některých příspěvků to vypadá jako by dávky problém byl.

Naopak jsem na žádné military akci neviděl nikoho hrát ve sportovním dresu takže nechápu o čem to píšeš.

A to že každá elektrika umí kromě full auto taky semi nebo dávku, o tom je asi zbytečné psát, né?
To že realné zbraně v drtivé většině taky umí "fullauto" a jejich uživatelé toho řádně využívají se taky nebudeme hádat,né?

Myslím že dostatečným limitem je omezení množství munice + velikost zásobníku a nechte už prosím na každém jednotlivci jestli si ten limit bude šetřit semi modem nebo ho na vás celý vyplácá během 3 vteřin ve fullautu.

BTW - plné využít fullauto s gravitačním zásobníkem na 50 kulí je dost dobře nemožné takže fakt netuším o čem se to tady píše. Zřejmě ty akce kterých se postižení učastnili nebyly akce military ale spíš něco ve stylu nadcházejícího ČR-SK Hodonína kde je nutné počítat s tím že tam potkáte sporťáky kteří si přijeli zablbnout do přírody. A pokud vám to vadí tak tam nelezte a je to vyřešené Very Happy

Cofey

P.S.: Já sám hraju převážně s T9 která je díky konstrukci spouště schopna ještě o něco málo menší kadence než klasická mechanická spoušť, takže jistě nehájím "své" zájmy.
Hájím jen svobodu každého jednotlivce vybrat si, s jakou spouští chce hrát a v jakém módu.
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na military akci takového supermana nenajdeš.... Páč ho tam nenechají hrát a nebo ho ani nepustí...si přečti co píšou v akcích - hráč MUSÍ mít military vzhled... Wink

Dávky dle mě tady tak někomu extrémě nevadí....jjde o to že takovíto týpci hrají tak nějak jinak než je good do lesa. Prostě to pálí a mačkají spoušť . Jako na Speed hřišti.

Když jsou za překážkou tak to sypou do jiné - a během palby vyběhnou a příblíží se tak blízko že dříve skrytého hráče pokropí - tato akce ho stojí i 200 kulí...a efekt nějaké militari taktiky je fuč. Tady jde jen o hru " kdo dřív vykoukne a začne kropit " - vyhrává .....
Tak to je nejspíše ten důvod než nějaké bolestné z dávek ( aspoň tak jsem pochopil tvůj záměr o směřování obav militatry a možná wood hráčů) .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Na military akci takového supermana nenajdeš.... Páč ho tam nenechají hrát a nebo ho ani nepustí...si přečti co píšou v akcích - hráč MUSÍ mít military vzhled... Wink

Dávky dle mě tady tak někomu extrémě nevadí....jjde o to že takovíto týpci hrají tak nějak jinak než je good do lesa. Prostě to pálí a mačkají spoušť . Jako na Speed hřišti.

Když jsou za překážkou tak to sypou do jiné - a během palby vyběhnou a příblíží se tak blízko že dříve skrytého hráče pokropí - tato akce ho stojí i 200 kulí...a efekt nějaké militari taktiky je fuč. Tady jde jen o hru " kdo dřív vykoukne a začne kropit " - vyhrává .....
Tak to je nejspíše ten důvod než nějaké bolestné z dávek ( aspoň tak jsem pochopil tvůj záměr o směřování obav militatry a možná wood hráčů) .


Tak pokud reaguješ na můj poslední text tak já se nějak nechytám - co se mi pokoušíš vysvětlit?
Že někdo leze na hru která není deklarovaná jako military a pobuřuje ho že se tam nehraje podle military pravidel ale je to spíš sport? No a co? Když není limit na munici tak se nediv že to kluci sypou hlava nehlava.

A Tvému poslednímu odstavci nerozumím ani p.kaču.

Celá tahle diskuze vznikla v podstatě na téma že Tě na akci někdo pokropil více koulema zřejmě sportovní zbraní a Tobě se to nelíbilo. Řešení je jednoduché - zjisti si podle jakých pravidel se bude hrát a pokud Ti nevyhovují tak tam nehrej Smile

Zbytek je výš, opakoval bych se.

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nepletu-li se, tak na oficiálních speedball turnajích jsou automaty zakázané. Prostě kolik umačkáš, takovou máš kadenci. Dávky jsou podle mého také zakázané.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cofey napsal:
Pokud máte problém s vícečetnými zásahy tak zkuste prosadit do pravidel MP zákaz střelby dávkami Laughing

Akorát nevím jak řešit když je někdo lama a vleze do rány třem oponentům najednou. Možná by mohlo platit pravidlo pravé ruky a střílet by směl pouze ten nejvíce vlevo Wink a samozřejmě jen jednou.........

Cofey


reagoval jsem na toto...
Protože si ten důvod tak trochu otočil... Wink

Jen jsem nechtěl aby důvod, proč někteří hráči ( s nespeedovýma zbraněma ) neradi vidí šicí stroje není z důvodu obav bolesti při zásahu několika kuliček. ( to už jim více vadí ta barva na výstroji )....

Myslel jsem to tak že problém vidím v tom že speed hráč hraje i styl speedu v lese - kam to podle mě nepatří. Když začne kropit - tak nemáš šanci ani vykouknout, protože objíždí kolem dokola překážku a přitom to pořád láduje z tub...jak se mi stalo - hráč se dostal do takového " spouštěcího " tranzu že neslyší a nevidí - protože mačká a mačká a mačká. A pak se diví že už je dávno po hře. Jediný co ho zastaví je prázdný zásobník Rolling Eyes
Tak mi příjde že tito hoši - kteří nedokáží " rozchodit " možnosti co jim dává nadupaný Speed gun se nedokáží tolik ovládnout.

dá se to přirovnat i k tomu, že když 18letý klučina si koupí nadupaný EVO Tak to neukočíruje a jezdí jako magor dokud někoho buď nesundá a nebo se sám někde neroseká.

Ale to je věc názoru komu to vyhovuje a komu ne.
Najednu stranu hraji i s hráči, kteří vlastní Iony a ti to hrají rozumě ( ani mi nepřipadne že mají nějakou Speed zbraň ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2 GEorGE:
Jo, tak nějak to myslím je. Nikdy jsem se o to hlouběji nezajímal ale občas někde vidím jak si sporťáci trénují rychlost prstů Very Happy

Když tak o tom mluvíme, tak by mě zajímalo proč jsou teda třeba na tom Invertu Mini mody NPPL/PSP/NXL/Millennium, co to znamená a k čemu to vlastně je když v turnaji je to nepoužitelné....
Teď když na to koukám tak Millennium je tuším nějaká turnajová řada - že by mod který je povolený v tomto turnaji?

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 9:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2 tracker:

budu citovat sám sebe Very Happy

Cofey napsal:
2 Rbull:
.............

Myslím že dostatečným limitem je omezení množství munice + velikost zásobníku a nechte už prosím na každém jednotlivci jestli si ten limit bude šetřit semi modem nebo ho na vás celý vyplácá během 3 vteřin ve fullautu.

BTW - plné využít fullauto s gravitačním zásobníkem na 50 kulí je dost dobře nemožné takže fakt netuším o čem se to tady píše. Zřejmě ty akce kterých se postižení učastnili nebyly akce military ale spíš něco ve stylu nadcházejícího ČR-SK Hodonína kde je nutné počítat s tím že tam potkáte sporťáky kteří si přijeli zablbnout do přírody. A pokud vám to vadí tak tam nelezte a je to vyřešené Very Happy .................


_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POtkan



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 9:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cofey napsal:
2 GEorGE:
Jo, tak nějak to myslím je. Nikdy jsem se o to hlouběji nezajímal ale občas někde vidím jak si sporťáci trénují rychlost prstů Very Happy

Když tak o tom mluvíme, tak by mě zajímalo proč jsou teda třeba na tom Invertu Mini mody NPPL/PSP/NXL/Millennium, co to znamená a k čemu to vlastně je když v turnaji je to nepoužitelné....
Teď když na to koukám tak Millennium je tuším nějaká turnajová řada - že by mod který je povolený v tomto turnaji?

Cofey


ta informacia o pravidlach na turnajoch je zla, tie mody su tam prave pre tie turnaje

magori sa najdu na oboch stranach, zalezi proste na ludoch a pribehov ako sa nasiel debil na jednej ci druhej strane ma asi kazdy dost (staci ist do hodoninu, tam uvidis tolko debilov hrat ze to az pravda neni a skor to budu rekreacni hraci)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skimer



Založen: 24. 07. 2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Kout na Šumavě

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 9:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cofey napsal:


Když tak o tom mluvíme, tak by mě zajímalo proč jsou teda třeba na tom Invertu Mini mody NPPL/PSP/NXL/Millennium, co to znamená a k čemu to vlastně je když v turnaji je to nepoužitelné....
Teď když na to koukám tak Millennium je tuším nějaká turnajová řada - že by mod který je povolený v tomto turnaji?

Cofey


To označení je vlastně název soutěže na které se hraje podle určitých pravidel...myslim že je tam daná prostě určitá kadence na "jedno" zmačknutí ... pro vysvětlení:

National Professional Paintball League (NPPL) je dna ze dvou amerických národních turnajů ... je tam otevřená registrace a na konci sezóny poslední tři padají do polo-profesionální divize a první tři do profesionální divize.

NXL (National XBall League) je paintballová liga Spojených států, spadající pod PSP (Professional Paintball Promotions).

PSP (Professional Paintball Promotions) pod tuhle organizaci spadá většina světových turnajů. Maximální kadence 13.33 kul./sek.

Tak nějak strukčně abyste věděli o co jde Idea
_________________
El diablo, cazador de hombres!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cartman



Založen: 08. 10. 2006
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 8:26 am    Předmět: Re: Invert Mini vs. Proto Metrix Rail Odpovědět s citátem

xcel som najprv napisat volajaku dlhu reakciu na tu speed vs mil/rekr. ale kaslem na to..

Nejako ste brutalne odbocili od temy, myslim ze chalan sa nepytal na to co tu vlastne rozoberate Wink

safer napsal:
cafte vsetci, potrebujem pomoc som zacinajuci hrac ktory este nieje tak skuseny ale uz som ten paintball hral dost na to aby ma to zaujalo. Ale o inom potrebujem HELP a to v tom ze sa neviem rozhodnut co je lepsie INVERT MINI alebo PROTO METRIX RAIL, pretoze asi by som radsej zobral PROTO ale kamos co hra ligu tak hovori ze ho nepustili na hru lebo ze PROTO mu niekedy striela 2 gule naraz pri semi mode ale INVERT sa mi zda byť moc hranaty a maly tak PLS poradte ktory alebo ci nejaky iný ale chcel by som sa zmestit do ceny 15 000,- SK.
Diki moc


Osobne ani ja nemam skusenost ani s jednou z tychto zbrani. O tom dvojitom nabijani som este necital nikde aj ked je pravda ze moc nechodim do takych for tykajucich sa tychto zbrani. Napada mi akurat jedna vec, ci tvoj kamos nema nahodou uz zodrete detenty..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wishmaster



Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 75
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 12:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednoznačně Autococker. Jakýkoliv model.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate